Bitcoin - pitanja i odgovori izdvojena tema

poruka: 1.509
|
čitano: 431.834
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Altcoins - Pitanja i odgovori
10 godina
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
Tole1710 kaže...

Zna li netko neku jednostavnu aplikaciju za mob za pracenje cijene Btca da se moze dobit notifikacija kad je cijena prosla zadani nivo.Vidim ima tonu tih aplikacija pa mi se neda sve to skidat i trazit a netreba mi da trejdam na mobu nego samo da dobim obavijest kad dode na cijenu koja me interesira.Hvala unaprijed.

BitScreener. Sam si napraviš watchlistu, biraš valute, omjer, protok, sve. Možeš namjestiti i alarme za rast/pad po vlastitim parametrima. Imaju i web verziju.

ll keep it short and sweet. Family, religion, friendship. These are the three demons you must slay if you wish to succeed in business. - C.M. Burns
8 godina

Hvala stari!

10 godina
BorgMater kaže...

Trazim savjet iskusnijih - postoje li opcije kupnje bitcoina s hrv. racunom i/ili Revolutom, a da je fee prilikom kupnje nizi u odnosu na bitcoin-mjenjacnica.hr (1.5-2.5%)? Pritom ne osporavam njihov rad i cijenim sto su brzi, jednostavni i efikasni, no u ovom trenu ti postoci mi nisu prikladni i volio bih nesto nize otic. Hvala!

Nemam pojma koliki je fee i da li je uopće isplativo, ali Bitcoin možeš kupiti direktno iz Revolut aplikacije.

8 godina
kipo kaže...
BorgMater kaže...

Trazim savjet iskusnijih - postoje li opcije kupnje bitcoina s hrv. racunom i/ili Revolutom, a da je fee prilikom kupnje nizi u odnosu na bitcoin-mjenjacnica.hr (1.5-2.5%)? Pritom ne osporavam njihov rad i cijenim sto su brzi, jednostavni i efikasni, no u ovom trenu ti postoci mi nisu prikladni i volio bih nesto nize otic. Hvala!

Nemam pojma koliki je fee i da li je uopće isplativo, ali Bitcoin možeš kupiti direktno iz Revolut aplikacije.

bitno je napomenuti da kupnjom bitcoina na revolutu ne posjedujete isti,bar ne u pravom smislu rijeci.

nemoze se vaditi niti uvoditi u revolut, posjedujete samo derivat

10 godina
GrimReaperKC kaže...
kipo kaže...
BorgMater kaže...

bitno je napomenuti da kupnjom bitcoina na revolutu ne posjedujete isti,bar ne u pravom smislu rijeci.

To je točno. Nije klasični wallet i ne možeš prebacivati na druge kripto račune. Za kripto se općenito ne isplati koristiti takve posrednike.

ll keep it short and sweet. Family, religion, friendship. These are the three demons you must slay if you wish to succeed in business. - C.M. Burns
10 godina
GrimReaperKC kaže...

Da me ubiješ, nemam pojma što ti to konkretno znači, ali pretpostavljam da se odnosi na (ne)mogućnost "prebacivanja" bitcoina s Revoluta na neki drugi bitcoin wallet već da ga samo možeš koristiti kao sredstvo plaćanja kroz kreditnu karticu (tako da se prvo automatski konvertira u valutu u kojoj se naplaćuje shop gdje se kreditna kartica koristi)?

8 godina
kipo kaže...
GrimReaperKC kaže...

Da me ubiješ, nemam pojma što ti to konkretno znači, ali pretpostavljam da se odnosi na (ne)mogućnost "prebacivanja" bitcoina s Revoluta na neki drugi bitcoin wallet već da ga samo možeš koristiti kao sredstvo plaćanja kroz kreditnu karticu (tako da se prvo automatski konvertira u valutu u kojoj se naplaćuje shop gdje se kreditna kartica koristi)?

nemozes ga nigdje seliti,  ne zadires direktno u zalihu btca.. npr btca bude max 21 mil. ako bude jos tolko papira derivata to je x2 supply. dok kupnjom pravog btca uzimas direktno iz zalihe koju smanjujes te mu potencijalno vrijednost raste radi oskudnosti.

da ne pricam da ti btc pravi nitko nemoze uzeti, zaplijeniti, cenzurirati.

dok te revolut moze banati i ciao. moze ti zamrznuti sva sredstva i ciao. centraliziran je i podlozan zakonima i cenzuri dok je btc decentraliziran i nije pod nicijom kontrolom osim kontrolom trzista.

7 godina
Bitcoin - pitanja i odgovori

Zašto mi se javlja poruka ''insufficient funds'', imam 100 dolara, a račun je 11 dolara?

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M

0 0 hvala 0
7 godina
Bitcoin - pitanja i odgovori

Evo jos jedno mjesto gdje se moze kupiti i prodati BTC i ETH za kes. Navodno  imaju najbolji tecaj u Hrv, sto se kesa tice.

Lanac In Kapital mjenjačnica počinje kupovati i prodavati Bitcoine

Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Altcoins - Pitanja i odgovori
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice