RTX 3080 Procjena

poruka: 26
|
čitano: 3.159
|
moderatori: pirat, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
RTX 3080 Procjena

Palit Gamerock RTX 3080, garancija račun links, kupljena 12 mj. 2020 links, garancija 36 mj.

Nije LHS.

U obzir bi i došla zamjena za 3060(Ti ili non Ti) uz nadoplatu kupca (samo Zadar),

Molim procjenu obe dvije ponude. Znači koliko kartica sama vrijedi? Te kolika bi bila razlika?


P.S. bez spama u inbox molim....

everyday i'm shuffling...
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.1.2022 23:19 (Luka123).
12 godina
offline
RTX 3080 Procjena

Bump

Gledam njušku.

Jedan prodaje za 14k, drugi za 17, treći za 12 ipo k... 

Njuškalo nepomaže. Može pomoć? Ili da puknem i ja 14k?

 

Radi na 97Mh/s. (Uz malo optimizacije može i više sigurno)

everyday i'm shuffling...
9 godina
offline
Re: RTX 3080 Procjena
Luka123 kaže...

Bump

Gledam njušku.

Jedan prodaje za 14k, drugi za 17, treći za 12 ipo k... 

Njuškalo nepomaže. Može pomoć? Ili da puknem i ja 14k?

 

Radi na 97Mh/s. (Uz malo optimizacije može i više sigurno)

Tvoj model na Mall.hr bio je nov 10.5k kn

Nova Rtx 3060ti je 7k kn

 

Na zamjeni bi mogao tražiti oko 3000kn. S obzirom da je tvoja korištena već godinu dana. Vrijednost kartice 9500

 

Možeš ti puknuti i 20k :D

 

 

 

 

12 godina
offline
Re: RTX 3080 Procjena
k_marijan_ kaže...
Luka123 kaže...

Bump

Gledam njušku.

Jedan prodaje za 14k, drugi za 17, treći za 12 ipo k... 

Njuškalo nepomaže. Može pomoć? Ili da puknem i ja 14k?

 

Radi na 97Mh/s. (Uz malo optimizacije može i više sigurno)

Tvoj model na Mall.hr bio je nov 10.5k kn

Nova Rtx 3060ti je 7k kn

 

Na zamjeni bi mogao tražiti oko 3000kn. S obzirom da je tvoja korištena već godinu dana. Vrijednost kartice 9500

 

Možeš ti puknuti i 20k :D

 

 

 

 

 
Sinko nova 3070 je 10-12k, a 3080 13-14k i to su nedostupne.
Neznam odakle ti ta matematika.

everyday i'm shuffling...
13 godina
offline
Re: RTX 3080 Procjena

Ne kužim zakaj tražiš procjenu, a već si se odlučio skalpat?

Činjenica je da je trenutno potražnja u padu pa je došlo i do laganog pada prenapuhanih cijena.

 

Stavi ti nju za 14k, možda naleti neki naivac sa viškom kuna.

 

Inače, evo ti jedna za 12k, dostupna.

 

https://www.hardsoft.hr/vga-as-tuf-rtx3080-o10g-v2-gaming-oc-edition/133156/product/?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

 

BTW Whattomine kaže da je  ROI tek za 488dana uz cijenu od 10k kn. Kartica troši puno struje dok majna i uz svu neizvjesnost majninga, rekao bi da je nezanimljiva u tom smislu. 

[DMF] Flixer Buha
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.1.2022 21:16 (raff34).
12 godina
offline
Re: RTX 3080 Procjena
raff34 kaže...

 Kartica troši puno struje dok majna i uz svu neizvjesnost majninga, rekao bi da je nezanimljiva u tom smislu. 

 
Kartica mi troši 180W za 97Mh/s... koju si t linkao 240W... za 98Mh/s

????

everyday i'm shuffling...
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.1.2022 0:00 (Luka123).
13 godina
offline
Re: RTX 3080 Procjena
Luka123 kaže...
raff34 kaže...

 Kartica troši puno struje dok majna i uz svu neizvjesnost majninga, rekao bi da je nezanimljiva u tom smislu. 

 
Kartica mi troši 180W za 97Mh/s... koju si t linkao 240W... za 98Mh/s

????

 Linkao sam zbog cijene, ne potrošnje.

[DMF] Flixer Buha
12 godina
offline
Re: RTX 3080 Procjena
3080 non LHR ide preko 11K kn min..ispod 10K idu 3070…non LHR modeli su kao velebitska degenija!!
AUDIOFIL
13 godina
online
Re: RTX 3080 Procjena
raff34 kaže...

Ne kužim zakaj tražiš procjenu, a već si se odlučio skalpat?

Činjenica je da je trenutno potražnja u padu pa je došlo i do laganog pada prenapuhanih cijena.

 

Stavi ti nju za 14k, možda naleti neki naivac sa viškom kuna.

 

Inače, evo ti jedna za 12k, dostupna.

 

https://www.hardsoft.hr/vga-as-tuf-rtx3080-o10g-v2-gaming-oc-edition/133156/product/?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

 

BTW Whattomine kaže da je  ROI tek za 488dana uz cijenu od 10k kn. Kartica troši puno struje dok majna i uz svu neizvjesnost majninga, rekao bi da je nezanimljiva u tom smislu. 

 link ti ne radi...

 

 

14 godina
online
Re: RTX 3080 Procjena

Radi, ali se graficka prodala u meduvremenu

13 godina
online
Re: RTX 3080 Procjena
rocko9 kaže...

Radi, ali se graficka prodala u meduvremenu

 Čudno skroz...tko bi reko

 

14 godina
protjeran
offline
Re: RTX 3080 Procjena
volegradele kaže...
3080 non LHR ide preko 11K kn min..ispod 10K idu 3070…non LHR modeli su kao velebitska degenija!!

Isle su, ne idu vise... To sta se cijene na oglasima jos nisu promijenila ne znaci da itko kupuje... Tko stvarno zeli prodat stavit ce cijenu po kojoj ce otici, ono sta je vrlo izvjesno je da ce vrijedit sve manje, tako da bolje prije stavit realnu cijenu pa uzet lovu dok se jos moze...

14 godina
offline
RTX 3080 Procjena

Jel ju na kraju lik prodo? 

R33mba#2892
12 godina
offline
Re: RTX 3080 Procjena
Naravno da se prodaju..3080 ku ispod 10K jos dugo necemo vidjet..volio bih da nisam upravu!
AUDIOFIL
13 godina
online
Re: RTX 3080 Procjena
ansha kaže...
volegradele kaže...
3080 non LHR ide preko 11K kn min..ispod 10K idu 3070…non LHR modeli su kao velebitska degenija!!

Isle su, ne idu vise... To sta se cijene na oglasima jos nisu promijenila ne znaci da itko kupuje... Tko stvarno zeli prodat stavit ce cijenu po kojoj ce otici, ono sta je vrlo izvjesno je da ce vrijedit sve manje, tako da bolje prije stavit realnu cijenu pa uzet lovu dok se jos moze...

 To znaš jer ti je staklena kugla rekla da bude ili?

 

Ja već 2 godine čitam po forumu da će se cijene spuštat i da se ekipa strpi dok ne padnu cijene...

14 godina
protjeran
offline
Re: RTX 3080 Procjena
Shaka111 kaže...
ansha kaže...
volegradele kaže...
3080 non LHR ide preko 11K kn min..ispod 10K idu 3070…non LHR modeli su kao velebitska degenija!!

Isle su, ne idu vise... To sta se cijene na oglasima jos nisu promijenila ne znaci da itko kupuje... Tko stvarno zeli prodat stavit ce cijenu po kojoj ce otici, ono sta je vrlo izvjesno je da ce vrijedit sve manje, tako da bolje prije stavit realnu cijenu pa uzet lovu dok se jos moze...

 To znaš jer ti je staklena kugla rekla da bude ili?

 

Ja već 2 godine čitam po forumu da će se cijene spuštat i da se ekipa strpi dok ne padnu cijene...

Prati sta se dogadja pa ces znati zasto je izvjesno... Ove sve cijene s njuske za polovne kartice su vise nego me izadje narucit novo iz DE.... Pa vi uzimajte i dalje to kao mjerilo...

14 godina
offline
Re: RTX 3080 Procjena
volegradele kaže...
Naravno da se prodaju..3080 ku ispod 10K jos dugo necemo vidjet..volio bih da nisam upravu!

 

Hmmm

10170kn  https://geizhals.eu/msi-geforce-rtx-3080-gaming-z-trio-10g-lhr-v389-203r-a2544316.html?hloc=at&hloc=de&hloc=pl

R33mba#2892
9 godina
offline
Re: RTX 3080 Procjena
Luka123 kaže...
k_marijan_ kaže...
Luka123 kaže...

Bump

Gledam njušku.

Jedan prodaje za 14k, drugi za 17, treći za 12 ipo k... 

Njuškalo nepomaže. Može pomoć? Ili da puknem i ja 14k?

 

Radi na 97Mh/s. (Uz malo optimizacije može i više sigurno)

Tvoj model na Mall.hr bio je nov 10.5k kn

Nova Rtx 3060ti je 7k kn

 

Na zamjeni bi mogao tražiti oko 3000kn. S obzirom da je tvoja korištena već godinu dana. Vrijednost kartice 9500

 

Možeš ti puknuti i 20k :D

 

 

 

 

 
Sinko nova 3070 je 10-12k, a 3080 13-14k i to su nedostupne.
Neznam odakle ti ta matematika.

 

Na tvom računu od grafičke nije sigurno 13-14k kn, nemoj pametovati, zna se kako su se cijene kretale prije godinu dana. Ovdje nitko nije lud ti dati isto ili više od cijene koja je na tvom računu, imaš njuškalo i tamo prodavaj

14 godina
protjeran
offline
Re: RTX 3080 Procjena
k_marijan_ kaže...
Luka123 kaže...
k_marijan_ kaže...
Luka123 kaže...

Bump

Gledam njušku.

Jedan prodaje za 14k, drugi za 17, treći za 12 ipo k... 

Njuškalo nepomaže. Može pomoć? Ili da puknem i ja 14k?

 

Radi na 97Mh/s. (Uz malo optimizacije može i više sigurno)

Tvoj model na Mall.hr bio je nov 10.5k kn

Nova Rtx 3060ti je 7k kn

 

Na zamjeni bi mogao tražiti oko 3000kn. S obzirom da je tvoja korištena već godinu dana. Vrijednost kartice 9500

 

Možeš ti puknuti i 20k :D

 

 

 

 

 
Sinko nova 3070 je 10-12k, a 3080 13-14k i to su nedostupne.
Neznam odakle ti ta matematika.

 

Na tvom računu od grafičke nije sigurno 13-14k kn, nemoj pametovati, zna se kako su se cijene kretale prije godinu dana. Ovdje nitko nije lud ti dati isto ili više od cijene koja je na tvom računu, imaš njuškalo i tamo prodavaj

Cijena na racunu je totalno nebitna...

13 godina
online
Re: RTX 3080 Procjena
ansha kaže...
k_marijan_ kaže...
Luka123 kaže...
k_marijan_ kaže...
Luka123 kaže...

Bump

Gledam njušku.

Jedan prodaje za 14k, drugi za 17, treći za 12 ipo k... 

Njuškalo nepomaže. Može pomoć? Ili da puknem i ja 14k?

 

Radi na 97Mh/s. (Uz malo optimizacije može i više sigurno)

Tvoj model na Mall.hr bio je nov 10.5k kn

Nova Rtx 3060ti je 7k kn

 

Na zamjeni bi mogao tražiti oko 3000kn. S obzirom da je tvoja korištena već godinu dana. Vrijednost kartice 9500

 

Možeš ti puknuti i 20k :D

 

 

 

 

 
Sinko nova 3070 je 10-12k, a 3080 13-14k i to su nedostupne.
Neznam odakle ti ta matematika.

 

Na tvom računu od grafičke nije sigurno 13-14k kn, nemoj pametovati, zna se kako su se cijene kretale prije godinu dana. Ovdje nitko nije lud ti dati isto ili više od cijene koja je na tvom računu, imaš njuškalo i tamo prodavaj

Cijena na racunu je totalno nebitna...

 Hoćeš reći da nitko na foruu nije spreman dati više nego što piše na računu? Ja bi reko da si se grdno prevario i uvjeren da su kolegu koji je otvorio temu već pitali u inboxu i sigurno nudili više nego što je on platio.

Između ostalog ekipa s njuškala je i ekipa s bug foruma...

 

Ako baš hoćeš, ja bi ovu gpu prvi kupio za 9500 iako mi ne treba, eto kakvo je tržište trenutno a budite uvjereni da cijene neće ići dolje 100%

14 godina
protjeran
offline
Re: RTX 3080 Procjena
Shaka111 kaže...
ansha kaže...
k_marijan_ kaže...
Luka123 kaže...
k_marijan_ kaže...
Luka123 kaže...

Bump

Gledam njušku.

Jedan prodaje za 14k, drugi za 17, treći za 12 ipo k... 

Njuškalo nepomaže. Može pomoć? Ili da puknem i ja 14k?

 

Radi na 97Mh/s. (Uz malo optimizacije može i više sigurno)

Tvoj model na Mall.hr bio je nov 10.5k kn

Nova Rtx 3060ti je 7k kn

 

Na zamjeni bi mogao tražiti oko 3000kn. S obzirom da je tvoja korištena već godinu dana. Vrijednost kartice 9500

 

Možeš ti puknuti i 20k :D

 

 

 

 

 
Sinko nova 3070 je 10-12k, a 3080 13-14k i to su nedostupne.
Neznam odakle ti ta matematika.

 

Na tvom računu od grafičke nije sigurno 13-14k kn, nemoj pametovati, zna se kako su se cijene kretale prije godinu dana. Ovdje nitko nije lud ti dati isto ili više od cijene koja je na tvom računu, imaš njuškalo i tamo prodavaj

Cijena na racunu je totalno nebitna...

 Hoćeš reći da nitko na foruu nije spreman dati više nego što piše na računu? Ja bi reko da si se grdno prevario i uvjeren da su kolegu koji je otvorio temu već pitali u inboxu i sigurno nudili više nego što je on platio.

Između ostalog ekipa s njuškala je i ekipa s bug foruma...

 

Ako baš hoćeš, ja bi ovu gpu prvi kupio za 9500 iako mi ne treba, eto kakvo je tržište trenutno a budite uvjereni da cijene neće ići dolje 100%

Lol, cijene su vec isle dolje... U hr. ducanu je rx 6600 4099kn i rx 6800 8999kn, to je tek pocetak. Svi portali koji prate cijene su vec konstatirali da se primjeti pad...

12 godina
offline
Re: RTX 3080 Procjena
R3nchi kaže...
volegradele kaže...
Naravno da se prodaju..3080 ku ispod 10K jos dugo necemo vidjet..volio bih da nisam upravu!

 

Hmmm

10170kn  https://geizhals.eu/msi-geforce-rtx-3080-gaming-z-trio-10g-lhr-v389-203r-a2544316.html?hloc=at&hloc=de&hloc=pl

 LHR ja govorim o non LHR

AUDIOFIL
12 godina
offline
RTX 3080 Procjena

Nisam, nažalost skopala me bolest(nije cov), već na bolovanju 5-ti dan, tako da ću staviti oglas na njušku uskoro, a na bug forumu nema ni smisla prodavati, jer vidim svatko je u pravu sa svojim mišljenjem.
Htio biti dobar, staviti karticu i na bug forum, jer ih ionako nema na zalihi...
a znam da puno ljudi kupuje NON LHR kartice i cijene ih više, to je bila poanta, ali ok ide na njusku kroz par dana...
Hvala na pomoći... I guess.

everyday i'm shuffling...
2 godine
protjeran
offline
Re: RTX 3080 Procjena
Luka123 kaže...

Nisam, nažalost skopala me bolest(nije cov), već na bolovanju 5-ti dan, tako da ću staviti oglas na njušku uskoro, a na bug forumu nema ni smisla prodavati, jer vidim svatko je u pravu sa svojim mišljenjem.
Htio biti dobar, staviti karticu i na bug forum, jer ih ionako nema na zalihi...
a znam da puno ljudi kupuje NON LHR kartice i cijene ih više, to je bila poanta, ali ok ide na njusku kroz par dana...
Hvala na pomoći... I guess.

 ja imam istu karticu samo dosta noviju pa je LHR, platio sam 1400eura u HR dućanu, a vidim da su sad trenutno najjeftinije na MF i drugim DE shopovima koji dostavljaju direkt ili preko mailboxa u HR 1400eura, pa eto to se može uzet kao neki koliko-toliko relevantni pokazatelj, iako i dalje tu ostaju problemi garancije i sl. kad želiš prodati karticu

ove žnj trgovine u DE gdje ti treba stric u DE da na njegovu adresu naručiš, pa onda još si sam organiziraj dostavu u HR neka stručnjaci za cijene okače mačku o rep.... a nisu ni kod njih neke niske cijene da je to 200-300 eura jeftinije pa se isplati, nego eto jedva 50-60 eura manje nego ove koje dostavljaju u HR

 

ja mislim da bi se non LHR 3080 u ovom momentu mogla i trebala prodati za 11500-12000, ima tu lufta još skoro 3x puta da padne cijena kripta da majning totalno krepa i postane neisplativ da ni struju ne pokrije, pa da krene totalna rasprodaja rigova

12 godina
offline
Re: RTX 3080 Procjena
mrki_trpi kaže...
Luka123 kaže...

Nisam, nažalost skopala me bolest(nije cov), već na bolovanju 5-ti dan, tako da ću staviti oglas na njušku uskoro, a na bug forumu nema ni smisla prodavati, jer vidim svatko je u pravu sa svojim mišljenjem.
Htio biti dobar, staviti karticu i na bug forum, jer ih ionako nema na zalihi...
a znam da puno ljudi kupuje NON LHR kartice i cijene ih više, to je bila poanta, ali ok ide na njusku kroz par dana...
Hvala na pomoći... I guess.

 ja imam istu karticu samo dosta noviju pa je LHR, platio sam 1400eura u HR dućanu, a vidim da su sad trenutno najjeftinije na MF i drugim DE shopovima koji dostavljaju direkt ili preko mailboxa u HR 1400eura, pa eto to se može uzet kao neki koliko-toliko relevantni pokazatelj, iako i dalje tu ostaju problemi garancije i sl. kad želiš prodati karticu

ove žnj trgovine u DE gdje ti treba stric u DE da na njegovu adresu naručiš, pa onda još si sam organiziraj dostavu u HR neka stručnjaci za cijene okače mačku o rep.... a nisu ni kod njih neke niske cijene da je to 200-300 eura jeftinije pa se isplati, nego eto jedva 50-60 eura manje nego ove koje dostavljaju u HR

 

ja mislim da bi se non LHR 3080 u ovom momentu mogla i trebala prodati za 11500-12000, ima tu lufta još skoro 3x puta da padne cijena kripta da majning totalno krepa i postane neisplativ da ni struju ne pokrije, pa da krene totalna rasprodaja rigova

 
Hvala kolega, prvi odgovor koji cijenim ovdje! Vjerovatno ću i staviti tu cijenu. :)

everyday i'm shuffling...
13 godina
offline
Re: RTX 3080 Procjena
Luka123 kaže...

Nisam, nažalost skopala me bolest(nije cov), već na bolovanju 5-ti dan, tako da ću staviti oglas na njušku uskoro, a na bug forumu nema ni smisla prodavati, jer vidim svatko je u pravu sa svojim mišljenjem.
Htio biti dobar, staviti karticu i na bug forum, jer ih ionako nema na zalihi...
a znam da puno ljudi kupuje NON LHR kartice i cijene ih više, to je bila poanta, ali ok ide na njusku kroz par dana...
Hvala na pomoći... I guess.

Cijena na koju ciljaš je ziher za njušku. Ak si htio biti dobar, onda si ju mogao ponuditi po fer cijeni. ;)

Sretno s prodajom.

[DMF] Flixer Buha
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice