Stigao je najjeftiniji Appleov mobitel, iPhone SE

poruka: 72
|
čitano: 13.567
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stigao je najjeftiniji Appleov mobitel, iPhone SE ".
7 godina
protjeran
offline
Re: Stigao je najjeftiniji Appleov mobitel, iPhone
Posmatrač kaže...
Gemmy kaže...
Za 500eura koliko ce biti u EU ima boljih kupnji, kao op7t ako se gledaju performanse.

Ali ako netko zeli kompaktan mob koji ce mu trajati godinama, nema sta razmišljati dalje. Jedino treba vidjet kakva ce biti ta malena baterija.

 Hoces li mi ti objasniti sta znaci ovo traje godinama? Drugi telefoni se dezintegrisu? Explodiraju? Pojede ih crna rupa? Sta se desi sa njima kd po tebi ne traju godinama????????????

 

Svi fanbojevi ponavljate taj BS ali nikad niko da obrazlozi....

Dobijas nadogradnje? Po changelogu dobijes zakrpe koje se hitno ispravljaju pa u 7 dana imas 10 nadogradnji. Ti si u stvari beta tester....

 Nemas isto zadovoljstvo kad ti na 5 godina star telefon sjedne najnovija nadogradnja. Koji Android moze to pruziti? 

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Stigao je najjeftiniji Appleov mobitel, iPhone
Govoris kao da je mob zena - nadogradis ju svakih godinu dana necime i nema bolje stvari dok u 50oj izgleda ko barbika. Koje zadovoljstvo eee.
15 godina
offline
Re: Stigao je najjeftiniji Appleov mobitel, iPhone
Tau kaže...
..... omogućiti sigurne nadogradnje u idućih 5-6 godina.

 Teško da može izdražati toliko, moj jedva da je 3 godine izdržao i krepucnuo je da mu ne mogu pronaći ni zbog čega je ispustio dušu. 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
16 godina
offline
Re: Stigao je najjeftiniji Appleov mobitel, iPhone
Mislim općenito ekran/baterija/brzina.

Ne samo a13 vd Snapdragon
15 godina
offline
Re: Stigao je najjeftiniji Appleov mobitel, iPhone
CrniPero kaže...
Envy kaže..

Evo ja gledam tvoje tablice i ne znam šta da ti kažem. 5 godina bajbolje sigurnosno-zakrpna podrška ista kao i kod Applea i propalog Mcirosoft odjela za mobitele.

Evo ti primjer. Trenutno jedan od najpopularnijih aplikacija za video koferencije ZOOM ima problema sa sigurnošću. Koristi UDP protokol za prijenos zbuka i slike jer se ne radi ECC provejra kao što je to u TCP prokolu. Logično, promjenite koji bit ili bajt u UDP protokolu promjeni se slika nekog pixela za nijansu u realnom vremenu to se ne sojeti a konverzacija i dalje dluidno teče.

TO je svojevrstan kompromis da bi imali fluidnu komukiaciju ali zato svatko tko snifa promet može da čuje šta se vidi ili dešaje.

Ali pravo pitanje tko je kriv, ZOOM ili Apple (Google). Pa ja bi fino rekao da je kriv Apple. Oni to riješe ovako za 24sata: "Hallo momci iz Zooma. Imate 24-72 sata da riješite taj problem ili vam Aplikacija leti iz našeg stora".
Za ovaj prvi dio ne znam tko dijeli šakom i kapom ali znam da na Appleovim telefonima imaš Googlom pretraživač.

Drugu rečenicu bi ja ovako definisao: Apple je jedini premium, zapravo jedini brand sa iOS-om dok je 0.05% proizvođača Android telefona su premium brendovi.

Možemo i dalje činjenično pričati tj. reći da je ovaj telefon nekih 200€ eh onda bi bio na svakom ćošku ulice ali to se ne dešava jer su ljudi u Applu svijetu jednostavno prokleti. Jednostavno gladni para.

Činjenica je da prvi iPhone nije imao Deliery Report nešto što je tada u svijetu telefona sa slabim signalom GPRS pristupom nila must have opcija._
Činjenica je da i danas nenaju LED notifikacije, meni kojem je telefon 24/7 na silent ja ako ne vidim da nešto blinka zeleno znam da i nemam poruka/poziva.

Ima i Andorid svojih mušica ali danas je teme za Apple.

 

Toliko laprdanja i krivih shvaćanja fundamentalnih stvari govori da si samo zadrti fanboy sa zatucanim stavom i da moraš biti u pravu.

Inače zoom kao i SVI video meeting appovi koriste TCP i UDP (TCP connections are made using TLS and UDP connections are encrypted with AES using a key negotiated over a TLS connection), i to nije problem koji ima ZOOM nego dio tko ima ključeve.

Neznaš tematiku, skačeš sa teme na temu, pokušavaš se izvući a jedno što ispada je to koliko si slab u znanju sa jakom potrebom da se opravdaš kod nekoga.

Krivi forum, a usudio bih se reći i zajednica za traženje pomoći. 

C/P tog što si na eng. napisao možeš naći bilo gdje: https://www.google.com/search?q=TCP+connections+are+made+using+TLS+and+UDP+connections+are+encrypted+with+AES+using+a+key+negotiated+over+a+TLS+connection&oq=TCP+connections+are+made+using+TLS+and+UDP+connections+are+encrypted+with+AES+using+a+key+negotiated+over+a+TLS+connection&aqs=chrome..69i57.574j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Nema tu laprdanja i krivih shvaćanja.

Jedini telefon koji možda i nije u to doba imao Delivery Report jeste prvi iPhone. Nije ni MMS imao, jer mu je MMS bio tehnologija iz Star Treka. Je li ovo laprdanje ili činjenica?
Zadnji iPhone koji je prestavljen juče danas ili kad već nema običnu LED notifikaciju? Činjenica ili laprdanje?

Pričaš o sigurnosti kao da ti zero day propust krov od kuće prolomi. Nije ni činjenica ni laprdanje. Glupost kao i tablica koju si postavio. Bolje postavi link.

Za 479 € Dobiješ Xiaomi Mi Note 10 Pro koji već sa 4 kamere, većim ekranom, OLED ekranom, periskopskom kamerom. Boga oca dobiješ Izvoli pa pogledaj ili ako ne vidiš uzmi povećalo na računaru. Činjenica ili laprdanje?

I ne kaže se "neznam" nego ne "ne znam", ja nisam ni korektor ni lektor, mogu pogriješiti usljed brzokg tipkanja ali kada vidim "neznam" onda sam siguran da nemaš blage veze. I da imam CCNP iz Security - bezpotrebno uloženo znanje - je bespotrebna informacija za tebe, ali meni dovoljao da znam kada treba da se implementira UDP a kada TCP.

Krivi forum? Nije, odličan je, zapravo bolji ne može biti pososbno u ispravljanju tvojih laprdanja i krvih shvaćanja.

Ah da, jesam li ti rekao da mi se sviđa iPhone SE novi? Da, jako mi se sviđa i kupujem ga kao što rekoh kada mu polovan (aka kao nov) padne cijena na 200 €. 479€ ne vrijedi ni pišljivog centa.

Hoćemo dalje? 

15 godina
offline
Re: Stigao je najjeftiniji Appleov mobitel, iPhone
boxer kaže...
Tau kaže...
..... omogućiti sigurne nadogradnje u idućih 5-6 godina.

 Teško da može izdražati toliko, moj jedva da je 3 godine izdržao i krepucnuo je da mu ne mogu pronaći ni zbog čega je ispustio dušu. 

Moj 4s se drži bolje od prvog SE modela. SE sam dobio nov a 4s poprilično je bio star kada sam ga dobio.

Je li ovo moje oči vide Li-Ion 1821 mAh battery.
Pa ovo je osakaćeni iPhone 8 sa novim bojama.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao je najjeftiniji Appleov mobitel, iPhone
Gemmy kaže...
Za 500eura koliko ce biti u EU ima boljih kupnji, kao op7t ako se gledaju performanse.

Ali ako netko zeli kompaktan mob koji ce mu trajati godinama, nema sta razmišljati dalje. Jedino treba vidjet kakva ce biti ta malena baterija.

po čemu je snapdragon 855 bolji od a13 bionic?? bruh

15 godina
offline
Re: Stigao je najjeftiniji Appleov mobitel, iPhone
iPhone6sPlusRoseGold128gb kaže...

po čemu je snapdragon 855 bolji od a13 bionic?? bruh

 https://versus.com/en/apple-a13-bionic-vs-qualcomm-snapdragon-855

 

Ako im je za vjerovati

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.4.2020 18:59 (zzib).
9 godina
offline
Re: Stigao je najjeftiniji Appleov mobitel, iPhone
zzib kaže...
iPhone6sPlusRoseGold128gb kaže...

po čemu je snapdragon 855 bolji od a13 bionic?? bruh

 https://versus.com/en/apple-a13-bionic-vs-qualcomm-snapdragon-855

 

Ako im je za vjerovati

 Automatski generirana SEO spam web stranica je svakako izvrstan i pouzdan izvor informacija.

15 godina
offline
Re: Stigao je najjeftiniji Appleov mobitel, iPhone
pravi_covijek kaže...
zzib kaže...
iPhone6sPlusRoseGold128gb kaže...

po čemu je snapdragon 855 bolji od a13 bionic?? bruh

 https://versus.com/en/apple-a13-bionic-vs-qualcomm-snapdragon-855

 

Ako im je za vjerovati

 Automatski generirana SEO spam web stranica je svakako izvrstan i pouzdan izvor informacija.

 https://securityscan.getastra.com/?site=+https%3A%2F%2Fversus.com%2Fen%2Fapple-a13-bionic-vs-qualcomm-snapdragon-855

15 godina
neaktivan
offline
Stigao je najjeftiniji Appleov mobitel, iPhone SE

Milina, bit će prilike za obnoviti mobilni park za produženje ugovora

Why so serious?
 
0 0 hvala 0
5 godina
online
Stigao je najjeftiniji Appleov mobitel, iPhone SE

Mozda bi kupnja SE cak i mogla biti ok (kada ih uzmu na pretplatu i zatrpaju oglase) a mozda i cijena 11pro padne s obzirom da ce se dosta ljudi odluciti za SE. Daleko od toga da je iph savrsen ali sigurno radi daleko fluidnije i stabilnije od androida. Neko vrijeme sam u android svijetu i jos nisam naisao na mob koji radi stabilno (ne zdere bateriju, ne poludi zbog nekog pozadinskog procesa, ne trza...) i lagano gubim strpljenje.

 
0 1 hvala 0
5 godina
online
Re: Stigao je najjeftiniji Appleov mobitel, iPhone
john142 kaže...

Mozda bi kupnja SE cak i mogla biti ok (kada ih uzmu na pretplatu i zatrpaju oglase) a mozda i cijena 11pro padne s obzirom da ce se dosta ljudi odluciti za SE. Daleko od toga da je iph savrsen ali sigurno radi daleko fluidnije i stabilnije od androida. Neko vrijeme sam u android svijetu i jos nisam naisao na mob koji radi stabilno (ne zdere bateriju, ne poludi zbog nekog pozadinskog procesa, ne trza...) i lagano gubim strpljenje.

 Koje androide si imao? U cjenovnom  rangu iphonea ili neko jeftino smece?

12 godina
offline
Re: Stigao je najjeftiniji Appleov mobitel, iPhone
john142 kaže...

... mob koji radi stabilno (ne zdere bateriju, ne poludi zbog nekog pozadinskog procesa, ne trza...) i lagano gubim strpljenje.

Meni se tocno to dogada na iOS 13. Daleko najnestabilnija verzija u zadnje 3,5 godine. Sve je to isto u zaddnje vrijeme u oba tabora - i feature set i stabilnost. Ono u cemu je Apple daleko bolji su dugorocna podrska i jednostavni backup, a Android u dostupnosti (besplatnih ili jeftinijih) aplikacija.

5 godina
online
Re: Stigao je najjeftiniji Appleov mobitel, iPhone
Posmatrač kaže...
john142 kaže...

Mozda bi kupnja SE cak i mogla biti ok (kada ih uzmu na pretplatu i zatrpaju oglase) a mozda i cijena 11pro padne s obzirom da ce se dosta ljudi odluciti za SE. Daleko od toga da je iph savrsen ali sigurno radi daleko fluidnije i stabilnije od androida. Neko vrijeme sam u android svijetu i jos nisam naisao na mob koji radi stabilno (ne zdere bateriju, ne poludi zbog nekog pozadinskog procesa, ne trza...) i lagano gubim strpljenje.

 Koje androide si imao? U cjenovnom  rangu iphonea ili neko jeftino smece?

 Da, isti rang, sve flag i svaki ima povremeno trzave animacije (recimo kada ides na share foto pa iskoci trzavi meni, ulazis u task i trza, otvoris dialer i zatrza, zablokira u apk nakon klika na link u tekstu...), pojede bateriju zato sto je ostao zakacen neki proces.  Daleko od toga da android nije napredovao i da nema dobrih stvari no nema fluidnost i stabilnost.

kerum kaže...
john142 kaže...

... mob koji radi stabilno (ne zdere bateriju, ne poludi zbog nekog pozadinskog procesa, ne trza...) i lagano gubim strpljenje.

Meni se tocno to dogada na iOS 13. Daleko najnestabilnija verzija u zadnje 3,5 godine. Sve je to isto u zaddnje vrijeme u oba tabora - i feature set i stabilnost. Ono u cemu je Apple daleko bolji su dugorocna podrska i jednostavni backup, a Android u dostupnosti (besplatnih ili jeftinijih) aplikacija.

 Kada je Apple poceo dizati cijene presao sam na android flag koji je opet daleko povoljniji (ne letis kupiti zadnje modele) a iOS mi je ostao u dobrom sjecanju (fluidan i bez puno losih stvari). Mozda si u pravi :), mozda bih se razocarao u sadasnji iOS. Frend ima 11pro i kaze da mu je bat. ok (osim sto brzo opada health) ali se mob dosta grije, iOS ga ne zeza...

5 godina
online
Re: Stigao je najjeftiniji Appleov mobitel, iPhone
john142 kaže...
Posmatrač kaže...
john142 kaže...

Mozda bi kupnja SE cak i mogla biti ok (kada ih uzmu na pretplatu i zatrpaju oglase) a mozda i cijena 11pro padne s obzirom da ce se dosta ljudi odluciti za SE. Daleko od toga da je iph savrsen ali sigurno radi daleko fluidnije i stabilnije od androida. Neko vrijeme sam u android svijetu i jos nisam naisao na mob koji radi stabilno (ne zdere bateriju, ne poludi zbog nekog pozadinskog procesa, ne trza...) i lagano gubim strpljenje.

 Koje androide si imao? U cjenovnom  rangu iphonea ili neko jeftino smece?

 Da, isti rang, sve flag i svaki ima povremeno trzave animacije (recimo kada ides na share foto pa iskoci trzavi meni, ulazis u task i trza, otvoris dialer i zatrza, zablokira u apk nakon klika na link u tekstu...), pojede bateriju zato sto je ostao zakacen neki proces.  Daleko od toga da android nije napredovao i da nema dobrih stvari no nema fluidnost i stabilnost.

kerum kaže...
john142 kaže...

... mob koji radi stabilno (ne zdere bateriju, ne poludi zbog nekog pozadinskog procesa, ne trza...) i lagano gubim strpljenje.

Meni se tocno to dogada na iOS 13. Daleko najnestabilnija verzija u zadnje 3,5 godine. Sve je to isto u zaddnje vrijeme u oba tabora - i feature set i stabilnost. Ono u cemu je Apple daleko bolji su dugorocna podrska i jednostavni backup, a Android u dostupnosti (besplatnih ili jeftinijih) aplikacija.

 Kada je Apple poceo dizati cijene presao sam na android flag koji je opet daleko povoljniji (ne letis kupiti zadnje modele) a iOS mi je ostao u dobrom sjecanju (fluidan i bez puno losih stvari). Mozda si u pravi :), mozda bih se razocarao u sadasnji iOS. Frend ima 11pro i kaze da mu je bat. ok (osim sto brzo opada health) ali se mob dosta grije, iOS ga ne zeza...

 Fluidnost je diskutabilna jer ja nikad nisam primijetio nista slicno tome al je vec cijepanje dlake na cetvero sto bi narod rekao a sto se tice stabilnosti to je davno stvar proslosti na andoridu. Na androidu animacije mozes ubrtzati ili iskljuciti ali mozes i produziti pa nemas trzvavo nista tj mozda imas ali ne primijetis sto na iphoneu ne mozes. Mozda bi iphone i brze otvarao menije ali ti to ne mozes vidjeti radi animacija. Ja se ne mogu sjetiti unazad par godina da sam morao restarti mob ili da se srusio sam. Ne znam cak ni kako to izgleda a koliko citam nije bas ni iphone cvijece po tom pitanju tako da je to bas crno bijelo i nije....  Al ok tvoje zelje su tvoja stvar i imas pravo na to ali da je adnorid trzav i nestabilan a iphne nije je vrlo diskutabilna stvar pogotovo u eri high refres rate ekrana koje na iphone nece vidjeti par godina jos.....

6 godina
offline
Stigao je najjeftiniji Appleov mobitel, iPhone SE

da su stavili EUR 400 jos ajde, al ovako, za 530 eura, daj molim te.

 
1 0 hvala 0
5 godina
online
Re: Stigao je najjeftiniji Appleov mobitel, iPhone
Posmatrač kaže...

 Fluidnost je diskutabilna jer ja nikad nisam primijetio nista slicno tome al je vec cijepanje dlake na cetvero sto bi narod rekao a sto se tice stabilnosti to je davno stvar proslosti na andoridu. Na androidu animacije mozes ubrtzati ili iskljuciti ali mozes i produziti pa nemas trzvavo nista tj mozda imas ali ne primijetis sto na iphoneu ne mozes. Mozda bi iphone i brze otvarao menije ali ti to ne mozes vidjeti radi animacija. Ja se ne mogu sjetiti unazad par godina da sam morao restarti mob ili da se srusio sam. Ne znam cak ni kako to izgleda a koliko citam nije bas ni iphone cvijece po tom pitanju tako da je to bas crno bijelo i nije....  Al ok tvoje zelje su tvoja stvar i imas pravo na to ali da je adnorid trzav i nestabilan a iphne nije je vrlo diskutabilna stvar pogotovo u eri high refres rate ekrana koje na iphone nece vidjeti par godina jos.....

 Nije stvar u ubrzavanju animacija nego u njihovom izvodjenju bez ispadanja frejmova, trzanja. Frend ima N10+ i kaze njemu je sve super a to sto je njemu super meni nije :), stvar gledanja, meni smeta trzanje a on to ne vidi. Napisao sam da ni iph nije savrsenstvo bez mane ali ipak je fluidniji.

5 godina
online
Re: Stigao je najjeftiniji Appleov mobitel, iPhone
john142 kaže...
Posmatrač kaže...

 Fluidnost je diskutabilna jer ja nikad nisam primijetio nista slicno tome al je vec cijepanje dlake na cetvero sto bi narod rekao a sto se tice stabilnosti to je davno stvar proslosti na andoridu. Na androidu animacije mozes ubrtzati ili iskljuciti ali mozes i produziti pa nemas trzvavo nista tj mozda imas ali ne primijetis sto na iphoneu ne mozes. Mozda bi iphone i brze otvarao menije ali ti to ne mozes vidjeti radi animacija. Ja se ne mogu sjetiti unazad par godina da sam morao restarti mob ili da se srusio sam. Ne znam cak ni kako to izgleda a koliko citam nije bas ni iphone cvijece po tom pitanju tako da je to bas crno bijelo i nije....  Al ok tvoje zelje su tvoja stvar i imas pravo na to ali da je adnorid trzav i nestabilan a iphne nije je vrlo diskutabilna stvar pogotovo u eri high refres rate ekrana koje na iphone nece vidjeti par godina jos.....

 Nije stvar u ubrzavanju animacija nego u njihovom izvodjenju bez ispadanja frejmova, trzanja. Frend ima N10+ i kaze njemu je sve super a to sto je njemu super meni nije :), stvar gledanja, meni smeta trzanje a on to ne vidi. Napisao sam da ni iph nije savrsenstvo bez mane ali ipak je fluidniji.

 Postujem. JA licno apple kao firmu ne mogu smisliti i njihovo ponasanje prema kupcima mi se gadi.... Al naravno svako sa svojim parama radi ono sto zeli....

 

Nisu ni ostale cvijece naravno ali Apple je FY prema kucpima digao na visi nivo....

16 godina
offline
Re: Stigao je najjeftiniji Appleov mobitel, iPhone
john142 kaže...

 Nije stvar u ubrzavanju animacija nego u njihovom izvodjenju bez ispadanja frejmova, trzanja. Frend ima N10+ i kaze njemu je sve super a to sto je njemu super meni nije :), stvar gledanja, meni smeta trzanje a on to ne vidi. Napisao sam da ni iph nije savrsenstvo bez mane ali ipak je fluidniji.

samsungov skin je odvratan po tom pitanju, ne do bog da swajpas na desktopu na news feed (il kak se to vec kod njih zove), uzas nad uzasima.

prva stvar je instaliranje nova launchera, a onda dalje po vlastitom nahodjenju 😬

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
5 godina
online
Re: Stigao je najjeftiniji Appleov mobitel, iPhone
nixass kaže...
john142 kaže...

 Nije stvar u ubrzavanju animacija nego u njihovom izvodjenju bez ispadanja frejmova, trzanja. Frend ima N10+ i kaze njemu je sve super a to sto je njemu super meni nije :), stvar gledanja, meni smeta trzanje a on to ne vidi. Napisao sam da ni iph nije savrsenstvo bez mane ali ipak je fluidniji.

samsungov skin je odvratan po tom pitanju, ne do bog da swajpas na desktopu na news feed (il kak se to vec kod njih zove), uzas nad uzasima.

prva stvar je instaliranje nova launchera, a onda dalje po vlastitom nahodjenju 😬

 Zar se to mora napomenuti? Ja mislio da se to podrazumijeva ;) Naravno Nova louncher prime prvo ide na svaki mob.....

12 godina
offline
Stigao je najjeftiniji Appleov mobitel, iPhone SE

lako za novu i oneui, exynos prevaru je teže popušit

Halo Bing! Kako bratac?
 
0 0 hvala 0
5 godina
online
Re: Stigao je najjeftiniji Appleov mobitel, iPhone
Hornet_93 kaže...

lako za novu i oneui, exynos prevaru je teže popušit

 Prvo nema prevare, na kutiji pise koji proc je unutra. Lakse je popusiti namjerno usporavanje mobitela, kupovanje preskupih dodataka, prebacivanje krivice na korisnike za sve zajebe koje apple napravi i sl...

 

Da, Exynos je problem.... 

12 godina
offline
Re: Stigao je najjeftiniji Appleov mobitel, iPhone
Kakve veze apple ima sa samsungom? Svašta...

I nigdje samsung nije naveo da je exynos inferioran soc, graficki slabiji i 25% brže cucla bateriju.

Za istu cijenu ga prodaju kao i sd verziju koja je svakako superiorna. To je puni veci pušing od oneui i launchera.

Treba im opaliti kakvu kaznu, ova eu ako prezivi korona krizu, isto kakoni dijele packe ostalim it igracima
Halo Bing! Kako bratac?
12 godina
offline
Re: Stigao je najjeftiniji Appleov mobitel, iPhone
Mislim da ovaj posmatrac, kao najveci hejter applea, redovito prima od samsunga kojeg ocito koristi kad mu prevarni exynos i prevarna praksa samsunga sasvim prihatljiva.
Ironija.

yippee ki-yay
 
2 1 hvala 0
5 godina
online
Re: Stigao je najjeftiniji Appleov mobitel, iPhone
Posmatrač kaže...
nixass kaže...
john142 kaže...

 Nije stvar u ubrzavanju animacija nego u njihovom izvodjenju bez ispadanja frejmova, trzanja. Frend ima N10+ i kaze njemu je sve super a to sto je njemu super meni nije :), stvar gledanja, meni smeta trzanje a on to ne vidi. Napisao sam da ni iph nije savrsenstvo bez mane ali ipak je fluidniji.

samsungov skin je odvratan po tom pitanju, ne do bog da swajpas na desktopu na news feed (il kak se to vec kod njih zove), uzas nad uzasima.

prva stvar je instaliranje nova launchera, a onda dalje po vlastitom nahodjenju 😬

 Zar se to mora napomenuti? Ja mislio da se to podrazumijeva ;) Naravno Nova louncher prime prvo ide na svaki mob.....

 Ne moze Nova ispraviti gluposti ispod haube :)

 

Sto se tice SE mogli su barem ubaciti malo vecu bateriju i kameru od 11pro pa bi imali pristojan mali mobitel.

5 godina
online
Re: Stigao je najjeftiniji Appleov mobitel, iPhone
Hornet_93 kaže...
Kakve veze apple ima sa samsungom? Svašta...

I nigdje samsung nije naveo da je exynos inferioran soc, graficki slabiji i 25% brže cucla bateriju.

Za istu cijenu ga prodaju kao i sd verziju koja je svakako superiorna. To je puni veci pušing od oneui i launchera.

Treba im opaliti kakvu kaznu, ova eu ako prezivi korona krizu, isto kakoni dijele packe ostalim it igracima

 Prvo nauci sta je prevara jer to sto ti pricas nema veze sa prevarom.... U najboljem slucaju lazno oglasavanje a i to je nategnuto jer podaci koje ti navodis su izvadjeni iz dupeta pa u skladu sa tim su i upotrebljivi....

 

To sto ti mislis da trebas dobiti za svoje pare je samop to. Tvoje misljenje.... A znas sta kazu za misljenje....

A i da te je samusng "prevario" da razmisljas svojom glavom zadje je sto bi uzeo Apple proizvod... 

12 godina
offline
Re: Stigao je najjeftiniji Appleov mobitel, iPhone
Posmatrač kaže...

 Prvo nauci sta je prevara jer to sto ti pricas nema veze sa prevarom.... U najboljem slucaju lazno oglasavanje a i to je nategnuto jer podaci koje ti navodis su izvadjeni iz dupeta pa u skladu sa tim su i upotrebljivi....

 

To sto ti mislis da trebas dobiti za svoje pare je samop to. Tvoje misljenje.... A znas sta kazu za misljenje....

A i da te je samusng "prevario" da razmisljas svojom glavom zadje je sto bi uzeo Apple proizvod... 

 

Naplaćiivanje fona u americi gdje dobiješ bolji sd za kad istu cijenu (tj i višu jer dolar nije jednak euru) u europi dobiješ lošiji exynos. to je lažno oglašavanje? ne, to je prešutna prevara, ako ćemo po zakonu o zaštiti potrošaća, kupcima kao slabijim ugovornim stranama. ti možeš misliti da je to i darivanje kupaca ako hoćeš...

 

podatke ne vadim iz guzice već sa stranica poput android authority, wired, ars technica gdje već godinama jedni te isti članci kad izlazi nova s serija galaxyja - inferiornost u gotovo svim segmentima. ako hoćeš, proguglaj, al da ću ti servirat - neću. malo si nepristojan za takvu kurtoaziju.

 

mislim da moram dobiti proizvod kao i amerikanac koji kupi sd verziju za iste novce. ti ne misliš tako? 

 

hvala bogu, donekle pratim mobilnu industriju pa mi ne mogu uvaljat lošije za više para, a isto tako ne koristim ni apple proizvode ni usluge, i dalje ne kužim zašto se vraćaš na njih non stop?

Halo Bing! Kako bratac?
14 godina
offline
Stigao je najjeftiniji Appleov mobitel, iPhone SE
Zamisli samo koliko bi komentara bilo od strane ovog Posmatrača da Apple prodaje mobitel pod istim imenom sa lošijim specifikacijama u Europi nego u Americi. Ovako kad je Samsung onda je greška kupca.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Stigao je najjeftiniji Appleov mobitel, iPhone
Posmatrač kaže...
antimadridista kaže...
Zamisli samo koliko bi komentara bilo od strane ovog Posmatrača da Apple prodaje mobitel pod istim imenom sa lošijim specifikacijama u Europi nego u Americi. Ovako kad je Samsung onda je greška kupca.

Ne bi bilo komentara jer ja znam da to nije prevara.

To nije prevara dok god ti kao kupac znas sta kupujes prije nego sto kupis.....

Naravno da je greska kupca kad ti na kutiji jasno pise sta je unutra.....

Puno proizvoda na trzistu nije isto kao u drugim zemljama.... Iz raznoraznih razloga... Prije svega zakonskih. Ako neki proizvod po HR zakonu treba imati min npr 50% cokolade da bi se zvako cokoladni a u nekim drugim zemljama 70% onda ces to i dobiti... Je li to prevara?????????

 

Automobil nije 100% isti u Svicarskoj, Velikoj Britaniji i ostatku evrope. Je li to prevara?

 

De malo olabavite i informisite se prije nego lupate gluposti...... 

 Aj ne pizdi.

Samsung u EU prodaje poluproizvode. Xiaomi, Relame, Oneplus, itd. Svi mogu stavit SD procesor, samo se Samsung crni sa Exynosom.

 

Apple bar prodaje isti kurac svugdje.

 

Ne budite jadnici koji brane brand po svaku cijenu.

Moj PC  
4 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice