Hrvatski Telekom spaja više od 4.400 kućanstava Ja

poruka: 7
|
čitano: 1.627
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hrvatski Telekom spaja više od 4.400 kućanstava Ja".
12 godina
Re: Hrvatski Telekom spaja više od 4.400 kućanstav

Poslovni kolega iz Švedske u nekoj zabiti selu, selendri van svih gradova ima 10 Gbit optiku.

E da, dobio je to 2017.godine.

Sad ćemo i mi, ne živciraj se, 2069. godine stiže garantirano optika by T-com. To je naša godina! Vjeruj!

Trenutno stanje, Zagreb, maks 10 Mbit. Ne znaju kad će biti išta više. Možda jednog dana, te 2069.godine, čekam ih, ako poživim...

1 0 hvala 0
12 godina
Re: Hrvatski Telekom spaja više od 4.400 kućanstav
makopos kaže...

Poslovni kolega iz Švedske u nekoj zabiti selu, selendri van svih gradova ima 10 Gbit optiku.

E da, dobio je to 2017.godine.

Sad ćemo i mi, ne živciraj se, 2069. godine stiže garantirano optika by T-com. To je naša godina! Vjeruj!

Trenutno stanje, Zagreb, maks 10 Mbit. Ne znaju kad će biti išta više. Možda jednog dana, te 2069.godine, čekam ih, ako poživim...

Ti stvarno uspoređuješ švedsku s nama?

Oni su prije 90% eu zemalja krenuli sa testiranjem optike, upravo isporučujući je u ruralnim sredinama. Frend isto na selu u švedskoj, ima gigabitnu optiku debelo preko pet godina, a u gradu u stanu je na vdslu.

S tim da sva sela koja su dobila optiku, su i dalje testeri za telekom, i kad krene nova tehnologija, ruteri i sve ostalo, oni prvi opet dobiju sve. Njemu super, a nama tu samo cure sline kad pošalje ss brzine.

9 godina

Pored moje zgrade postoji instalacija optičkog kabela već više od pet godina, a ja još uvijek pušim fore na bakrenoj parici! 

Što je najbolje, od valjda čvorišta do zgrade nema niti pet metara zračne udaljenosti ?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 mjeseci

Pa evo ovdje u dijelu Dubrovnika trebali su staviti u 9 mjesecu pa odgodili za 5 mjesec iduce godine. Dok dode taj 5 mjesec odgodit ce jos 3 puta... i onda nakon par mjeseci na njihovoj stranici o gradnji optike osvane DRUGI DIO Dubrovnika gdje se vec radi optika u 2 faze, datum zavrsavanja 31.12 2020, a drugi dio 31.12 2021  (1 faza 160 kucanstava, 2 faza 171)....  vjerojatno dobivaju neke poticaje ili nesto, pocnu raditi, prestanu onda pocnu raditi na drugom dijeli grada/drzave..  nevjerojatno..

0 0 hvala 0
12 godina

A eto kod nas u Novskoj je optika već preko godinu dana in, i to sad nude i povećanje na gigabit brzine.

A gradusina od 10.000 duša....

Ali ne ht-ova, nego A1.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina

A eto kad Nas u njemackoj a kod vas u hrvatskoj bolji Internet. 

I kaj da ti covjek kaze? Seres dok mozes.

0 0 hvala 0
10 godina

Neki dijelovi centra zagreba dobili su optiku u stan već prije desetak godina (ali brzina samo 20/96 MB - ne nije greška brži upload nego download), štoviše prije 5 godina T-com je povukao i svoju optiku istim korisnicima, pa možeš preko nje imati iskon ili T-com (70/20 ili više već koliko platiš),dakle možeš imati redundantni internet i TV, dok drugi dijelovi grada još nemaju niti jednu optiku niti do zgrade, a kamoli do stana. Jedini problem je što dobar dio građana u tom dijelu grada trenutno nema uvjete za život... 

0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice