Zuckerberg "zbunjen i frustriran"

poruka: 11
|
čitano: 2.660
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zuckerberg "zbunjen i frustriran"".
16 godina
offline
Zuckerberg "zbunjen i frustriran"

zabrinut sam i ja za sigurnost za cesti, al čim sjednem za svoj V8, ponašam se ko da igram carmageddon..

 

zuckerberže, ne seri!

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
14 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Zuckerberg "zbunjen i frustriran"

ROFL?

 

ROFL! {#}

Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Zuckerberg "zbunjen i frustriran"

"Pantiću, ja sam iznenadjen i uvredjen." {#}

Moj PC  
12 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Zuckerberg "zbunjen i frustriran"
Ajar kaže...

"Pantiću, ja sam iznenadjen i uvredjen." {#}

 

I ozlojedjen, Pantiću! I ozlojedjen! {#}

Wise men speak because they have something to say; Fools because they have to say something. ~ Plato
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.3.2014 9:53 (Graystoke).
14 godina
offline
Re: Zuckerberg "zbunjen i frustriran"
Mislim da je on sam dobro upoznat s radom npr. NSA te da usko suraduju.
Oni njemu rade neke usluge, vjerojatno mu na neki nacin rade neke usluge s raznim institucijama, a on im omogucuje laksi pristup podacima i profilima.
Ne vjerujem da navedena NSA radi samo na svou ruku vec vecinu toga na Facebooku rade bas uz suradnju tih istih ljudi koji rade na "sigurnosti" i uz Zuckerbergov blagoslov.
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
11 godina
neaktivan
offline
Zuckerberg "zbunjen i frustriran"

Za korisnike: jel on to prica o HTTPS protokolu?

Za vladin nadzor: NSA

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Zuckerberg "zbunjen i frustriran"
win32 kaže...
Mislim da je on sam dobro upoznat s radom npr. NSA te da usko suraduju.
Oni njemu rade neke usluge, vjerojatno mu na neki nacin rade neke usluge s raznim institucijama, a on im omogucuje laksi pristup podacima i profilima.
Ne vjerujem da navedena NSA radi samo na svou ruku vec vecinu toga na Facebooku rade bas uz suradnju tih istih ljudi koji rade na "sigurnosti" i uz Zuckerbergov blagoslov.

pa naravo da surađuju, moraju po zakonu. samo je nezgodno po tvrtke kad to izađe ovako brutalno u javnost. korištenje lažnih facebook servera za napade sigurno ne pridonosi dobroj reklami za facebook. ne laje kera radi sela. znamo mi zašto je mark 'zbunjen'

Einstein:Only 3 things are infinite - the Universe, human stupidity nad WinRar's trial period
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.3.2014 19:37 (hrvooje).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Zuckerberg "zbunjen i frustriran"
hrvooje kaže...
win32 kaže...
Mislim da je on sam dobro upoznat s radom npr. NSA te da usko suraduju.
Oni njemu rade neke usluge, vjerojatno mu na neki nacin rade neke usluge s raznim institucijama, a on im omogucuje laksi pristup podacima i profilima.
Ne vjerujem da navedena NSA radi samo na svou ruku vec vecinu toga na Facebooku rade bas uz suradnju tih istih ljudi koji rade na "sigurnosti" i uz Zuckerbergov blagoslov.

pa naravo da surađuju, moraju po zakonu. samo je nezgodno po tvrtke kad to izađe ovako brutalno u javnost. korištenje lažnih facebook servera za napade sigurno ne pridonosi dobroj reklami za facebook. ne laje kera radi sela. znamo mi zašto je mark 'zbunjen'

Da li misliš da je Zuckerberg zbunjen zbog toga što NSA radi špijunske softvere, deface-ane facebook stranice, lažne autorizacije? I da je recimo takvih lažnih stranica na tisuće?

 

Reko bih, previše IT slobode u IT  usluzi korisnicima = povećana potreba za sigurnost IT  aplikacija i web aplikacija

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.3.2014 23:36 (marin_sagovac).
10 godina
offline
Zuckerberg "zbunjen i frustriran"

Aj ne seri Zuckerberg :)

 
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Zuckerberg "zbunjen i frustriran"
marin_sagovac kaže...

Da li misliš da je Zuckerberg zbunjen zbog toga što NSA radi špijunske softvere, deface-ane facebook stranice, lažne autorizacije? I da je recimo takvih lažnih stranica na tisuće?

 

Reko bih, previše IT slobode u IT  usluzi korisnicima = povećana potreba za sigurnost IT  aplikacija i web aplikacij a

pa rekao sam zašto mislim da je 'zbunjen'. ne zato što nsa radi špijunske softvere i defaceane facebook stranice, sve on to od ranije zna, nego zbog načina na koji to izlazi u javnost.

Einstein:Only 3 things are infinite - the Universe, human stupidity nad WinRar's trial period
16 godina
offline
Re: Zuckerberg "zbunjen i frustriran"
It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice