Windows 10 na 6,93% računala

poruka: 36
|
čitano: 5.579
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Windows 10 na 6,93% računala".
9 godina
offline
Re: Windows 10 na 6,93% računala
Sjecam se dok su izasle prve DX10 igre, zahtjevale su Vistu (tu se nisam bunio jer mi je Vista SP1 bila pravo osvjezenje; lijepo je izgledala, a i brzo je radila - s modernim hardverom). Al caka je bila da si DX10 posebnoosti mogao enable-ati i u DX9 jednostavnim editiranjem cfg fajlova (npr. Crysis) i to jos s boljim preformansama nego u DX10 :-) No s DX12 bi stvar trebala biti nesto drugacija, buduci da se zbog novog APIja moze bolje iskoristiti CPU i GPU... Vidjet cemo, mozda ce preformance boost biti samo u sintetici :-P
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Windows 10 na 6,93% računala
Sjecam se dok su izasle prve DX10 igre, zahtjevale su Vistu (tu se nisam bunio jer mi je Vista SP1 bila pravo osvjezenje; lijepo je izgledala, a i brzo je radila - s modernim hardverom). Al caka je bila da si DX10 posebnoosti mogao enable-ati i u DX9 jednostavnim editiranjem cfg fajlova (npr. Crysis) i to jos s boljim preformansama nego u DX10 :-) No s DX12 bi stvar trebala biti nesto drugacija, buduci da se zbog novog APIja moze bolje iskoristiti CPU i GPU... Vidjet cemo, mozda ce preformance boost biti samo u sintetici :-P
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Windows 10 na 6,93% računala

ovaj haters vs fanboyz  trending je vise fenomen za psiholosko/psihijatrijske analize od stvarnih cinjenica koliko je jedan OS bolji od nekog drugog,nesto slicno je i u raspravi o browserima(u naslovu je Chrome) ... 

 

sto se mene tice , M$ je mogao slobodno stati sa XP-om  samo je trebalo update-ovati OS sa novim tehnologijama , kako god sad koristim win 10,potpuno zadovoljan.Nije mi bitno imati posljednji OS ,nisam nikad koristio ME,Vistu ,8 i 8.1(zapravo samo pokrenuo upgrade na 10).

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Windows 10 na 6,93% računala

Isprike na double postovima, cini se da me zeza mobilni UC browser na Androidu.. Dok stisnem posalji, izbaci gresku, a post je zapravo poslani (to vidim sad na desktopu :) A ne vidim opciju da izbrisem svoj post. To bi bio hvalevrijedan feature :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Re: Windows 10 na 6,93% računala
Marko :D kaže...
Silwncer kaže...

Pa i hoću . Nego,s vama se ne može nikako raspravljati na ljudski način,samo kažem istinu,žao mi je ako vas boli istina :)

Nas istina ne boli i s nama se može ljudski raspravljati. Mi smo samo rekli svoje mišljenje i ti odmah svima, čija ti se mišljenja ne sviđaju, lupaš TD na svaki post. Jel to ljudsko? 

 1) Ne bi rekao

 2) Šta misliš kako je meni kad mi jedan te isti lik lupa TD na svaki post ?

13 godina
offline
Windows 10 na 6,93% računala

Treba umjesto bana Jelačića na trgu dignuti spomenik Windows 7 koliko je ovi brane.

OS je ok,ali je zastario.Prešao sam na 8 čim je izišl,iz puke znatiželje,i ostao sam na njoj,

čisto radi toga što je,za mene, puno funkcionalnija od bilo kojeg prijašnjeg izdanja.

8.1 mi je samo poboljšao rad,dok sama 10 je jednostavno šlag na kraju.

 

Što se mene tiče,ispod 8.1,zaostalo,u vremenu i funkcijama i dizajnu.

EUNE: 321Zdravko
Moj PC  
1 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice