Štimac kralj Facebooka

poruka: 40
|
čitano: 5.018
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Štimac kralj Facebooka".
12 godina
neaktivan
offline
Štimac kralj Facebooka

"No comment" -.-

Moj PC  
2 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Štimac kralj Facebooka

Prvo hipsteri u bugu, pa onda vijest o onom koji dr*a pred webcamom, pa sada o Štimcu. Jeste li vi totalno zamračili ili jednostavno više nemate motivacije pa pišete svakakve gluposti?!

16 godina
moderator
offline
Štimac kralj Facebooka

{#} vrijeme je da se zabrinemo - urednik Buga pokušava se nametnuti kao PR Štimca, profesora PR-a!

 

Što će ostati od novinarstva ako najbolji ljudi odu u glasnogovornike?? {#}

 
5 1 hvala 3
11 godina
protjeran
offline
Štimac kralj Facebooka

BOL.....stvarno?
pa kakvi su ovo članci...prvo sta su totalno nevezani  sa ovim portalom drugo šta su placeni clanci..
pa na kraju krajeva ste mogli bar napisat Reklamni članak..
A uostalom,svak ko je ijedanput bio na toj stranici vidio je da je omjer podrske i gađenja(sprdavanja) 1:99 (naravno na strani gađenja)

 

A o šitmcu nemam rici....da tako jadno covik moze past da mora placat u medije reklame da ga ljudi kao pocinju volit ha-ha-ha

uostalom šta rec o coviku koji je prije bija zakleti neprijatelj mamica,a danas kao braca...ruku u vatru jedan za drugog,samo sta nisu postali kumovi.....(zapravo mamic je KUM,a ovaj mu ljubi prsten {#} )

ovako nesto sam ocekiva od jutarnjeg,vecernjeg tportala i takvih...al od vas...sramota,nemam vise rijeci 

Moj PC  
5 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Štimac kralj Facebooka

otvorim stranicu bugua, procitam glavnu vijesti i kazem sebi?

 

KOJI K...........

Koliko para netko mora dobit za ovakvo s.... napisat?

da li netko cijeni sam sebe?

 

sramota.....

 

 

potpis :D
Moj PC  
5 1 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Štimac kralj Facebooka
mislav_01 kaže...

Prvo hipsteri u bugu, pa onda vijest o onom koji dr*a pred webcamom, pa sada o Štimcu. Jeste li vi totalno zamračili ili jednostavno više nemate motivacije pa pišete svakakve gluposti?!

Sve su to fenomeni, vrijedi ih zabilježiti (istina, o ovome s webcamom nemam pojma {#})... Nije sve samo u iPhoneima i poslovnim rezultatima poluvodičke industrije!

...
13 godina
offline
Štimac kralj Facebooka

Nemam ništa protiv ove vijesti, dapače zanimljiva mi je.

 

Na ovom portalu bi prolazile samo vijesti o Androidu i pojeftinjenju grafičkih kartica(karikiram), ostalo se popljuje već poznatom i ispranom formom na forumu.

 

Tema je aktualna, reprezentacija je aktualna, za usko vezane IT teme imate BUG časopis, a na ovom forumu ionako već ima dosta tema koje ne pripadaju ICT-orijentiranom forumu pa se naveliko komentiraju.

Pingu ;)
Moj PC  
18 1 hvala 1
14 godina
online
Štimac kralj Facebooka
Nerdovi nikad zadovoljni
Jakovp thumbdown subscriber
Moj PC  
8 4 hvala 0
13 godina
offline
Štimac kralj Facebooka

Štimcu sam na zid zalijepio ovu vijest.

 

Čekamo PR profesora da nam se dođe javit na forum i pokloni nam koji dres {#}{#}.

Pingu ;)
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Štimac kralj Facebooka

Kad je več tema o gosn Igoru Štimcu nije loše okačit i jedan video onak usput.{#}{#}

 

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.10.2012 0:36 (rambox).
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Štimac kralj Facebooka
Što se mene tiče možete pisati i o ženama lijepog lica, oble guze i bujnih grudi. Ionako ih svaka muška osoba koja posjeduje računalo, smartphone ili tablet (malo je reći) obožava.

Kome smetaju ovakvi "vanka regule" članci, neka ih (teškom mukom) zaobiđe. BUG je puno više od nekog random IT časopisa i oduvijek je imao osebujan i opušten stil, zbog kojeg se mnogima od nas nepovratno uvukao pod kožu i postao bio naših života.

Samo hrabro naprijed i slobodno odbacite taj tijesni IT kalup tamo gdje mu je i mjesto... U ropotarnicu povijesti!
Sve je moguće osim drvene peći, a i ona ako se ne loži.
13 godina
offline
Štimac kralj Facebooka

Zašto ne ovakav članak?
Teme na zato predviđenim mjestima na forumu se dobro pune postovima/čitanjima.
Ne vidim razloga zašto ne.


Činjenica je da nam je nogomet u banani (kao i sve ostalo, ali ajd - riječ je o nogometu sada).

Članak je više-manje objektivan, a tema aktualna i zanimljiva.

 

Ja koji sam bio (i ostao) veliki protivnik i mrzitelj Marković&Mamić Corp. sada opet dobivam neku nadu i želju pratiti taj naš izgubljeni nogomet.

Jedan od 2M je, recimo maknut, još ostaje 1M kojeg treba što prije maknuti.
Idealno bi bilo s lica zemlje, ali u taj scenarij sumnjam, može ga se strpati i u najluksuzniju sobu u Remetincu, samo da više ne vidi reflektore Maksimira.. 

 

Samsung Galaxy SII (GT-I9100) @ Salman v4.2 + Siyah 4.1.5 + CWM 6.0.1.2
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Štimac kralj Facebooka

stimac je unio dosta novih rijeci u nogomet

konkretiziranje, penetracija, centalizacija, stabilizacija,...

ali sto god mislili o njemu, dok ne osvoji svjetsko nista{#}

Any aluminum product may scratch or chip with use, exposing its natural silver color. That is normal.
12 godina
protjeran
offline
Štimac kralj Facebooka

Iskreno, volim doci na Bug, procitati poneku vijest koja me zanima, nakon 5-6 godina po prvi put sam se prikljucio na forum...

Iz istog razloga posjecujem jos 5-6 portala, uglavnom stranih + jos par foruma i google grupa. I svi imaju samo nesto zajednicko. Usko su vezani uz IT. Od mobitela, pc hardwarea pa ponajvise programiranja. Bjezim od "pravih" vijesti, jer idu mi vise na zivce. Posebice domaci portali.

 

Politickih, korupcijskih i sl. vijesti sam se odrekao 2010. Od tad pa do danas ni jednu nisam procitao. Osim naravno naslovnica novina sto mi je tesko izbjeci. Jedino sam pratio sport, i citao o sportu. Jer rekreacijski se istim bavim, a prije cak i profesionalno (jako kratak period). No od prosle godine odlucio sam i to prestat pratit. Ponekad se jedino zalomi da u kaficu uzmem SN i prelistam nabrzaka. Ali jako rijetko.

 

I onda na bug.hr-u naletim na komentar o Stimcu. Presmijesno. No kako sam prije sve uredno pratio, arhivirao u bookmarkse i sl. gluposti, sjetih se jednog Stimceva intervjua. I na svoje cudjenje, uspio sam ga iskopati. Jedan od razloga zasto mi se profesionalni sport zgadio, i zasto sam ga i prestao pratiti:

http://gol.dnevnik.hr/clanak/f2f/stimac-mamic-je-osoba-koja-je-nanijela-najvecu-stetu-hrvatskom-nogometu.html

 

Dosta poucno za one koje to zanima. 2010.g. je u pitanju.

I da, slazem se sa nekim komentarima ovdje. Ovakvoj vijesti stvarno nije mjesto na bug.hr-u, no eto, valjda ne skodi ako se koja zalomi.

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Štimac kralj Facebooka
mislav_01 kaže...

Prvo hipsteri u bugu, pa onda vijest o onom koji dr*a pred webcamom, pa sada o Štimcu. Jeste li vi totalno zamračili ili jednostavno više nemate motivacije pa pišete svakakve gluposti?!

Upravo suprotno. Nije da smatram kako bismo ikome trebali opravdavati našu uredničku koncepciju, ali kad već postavljaš upitnu rečenicu, red je da ti netko i odgovori.

 

Bug je uvjerljivo najprodavaniji i najčitaniji tehnološki časopis, ne samo kod nas, nego i u cijeloj regiji koja razumije jezik na kojem je napisan, a Bug Online uvjerljivo najčitaniji tehnoški portal (ne i najprodavaniji jer je, nažalost (moju), odnosno srećom (tvojom), besplatan). Tiskani časopis Bug, složit ćeš se, i nema neku konkurenciju pa je logično da ima takav status. Bug Online, međutim, ima konkurenciju čitavog svemira, jer je svima dostupno sve što je istovareno po internetima diljem galaksije, od blogova, do Engadgeta, no i dalje je među domaćom publikom najomiljeniji. 

 

"Tajna" je upravo u tome što mi imamo motivacije pisati o ovakvim stvarima, a ostali ne. Štimčev angažman na Facebooku je presedan koji je postao medijski zanimljiv događaj (od takvih događaja mediji žive), vrijedan komentara. Motivirani smo komentirati ga i na Bug Onlineu, jer je ono što ovaj događaj čini presedanom, zbog čega je netipičan i zbog čega i jest postao medijski zanimljiv - to što je nogometni trener koristio nešto iz "našeg", tehnološkog svijeta. Da je za postizanje svojih ciljeva koristio umjesto Facebooka nešto drugo, recimo parfeme ili modnog mačka, siguran sam da bi netko tko je dobar i motiviran urednik u Gloriji također napisao komentar tog događaja. 

 

Ako te zanimaju komentari, dakle najinteligentnije i najzahtjevnije novinarske forme, dugogodišnjih urednika koji se bave tehnologijom na događaje koji su na bilo koji način vezani uz tehologiju - pronaći ćeš ih samo na Bug Onlineu i zato smo na toj poziciji na kojoj jesmo. Ako te zanimaju isključivo tehničke specifikacije grafičkih kartica, smartfona i monitora i njihovi reviewi, pronaći ćeš i to na Bug Onlineu, ali i na još bezbroj drugih mjesta na netu. 

 

Dakle da, komentirat ćemo hipstere, Štimca, Tajči i bilo koga drugog tko na drugačiji način koristi, vidi i živi s tehnologijom. Baš zato što nam motivacije ne nedostaje!

drpetric
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.10.2012 1:37 (drpetric).
13 godina
offline
Re: Štimac kralj Facebooka

A Mamić nije jedna od najodgovornijih osoba za naš domaći nogomet?

Bilo repke, bilo HNS-a/HNL-a?

Samsung Galaxy SII (GT-I9100) @ Salman v4.2 + Siyah 4.1.5 + CWM 6.0.1.2
12 godina
protjeran
offline
Re: Štimac kralj Facebooka
sudy_freak kaže...

A Mamić nije jedna od najodgovornijih osoba za naš domaći nogomet?

Bilo repke, bilo HNS-a/HNL-a?

 

Mislim da uopce nisi skontao poantu mog posta. Mozda ju nisam dobro ni objasnio?

Ukratko, ne, Mamic nije dobar. Dapace. Nije bio ni Markovic, ni Sinovcic, a nije ni Suker. Nisam pobornik ni BBB-a, dapace. Drazi mi je cak i Mamic od istih, a Mamica ne mogu smislit ocima.

 

Ono sto sam htio reci:

Nema vise postene, ma ne posteno, nema vise ni moralne osobe u HNS-u. Ma samo trunke morala da ima bilo tko. No nema. A taj moj link pokazuje kakav je Stimac. 

 

I ovo je zadnja od mene na ovu temu, jer iskreno, briga me i za HNS, Mamica, Stimca, ma cak i Polovaneca! :)

11 godina
neaktivan
offline
Štimac kralj Facebooka

Mogu jedino kazati da je drpetric rekao onako kako dobar dio čitatelja Buga i misli, sa strane ovi "nerdovi" (ajmo ih tako nazvati, mada je netočno) koji žele da ovaj časopis bude isključivo o IT i to je to. Malo povezivanja sa ostalim aspektima života uopće ne škodi. Pa nije ovaj članak nešto posebno nahvalio Štimca, spomenula se njegova stalna i dobra komunikacija sa navijačima. To što je on itekakav oportunist (iako se ne prikazuje takvim), to je već nešto drugo i to sam autor teksta nije prokomentirao, niti je komentirao o tome tko treba igrati lijevog beka ili špicu (bubam bezveze). Nemojte svi od buhe radit slona, bolje da sam ovu vijest pročitao ovdje nego na index.hr naslovljenu sa najmanje tri uskličnica i žutilom kakvog bi se i 24 sata posramio. 

Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Štimac kralj Facebooka
Evo imam potrebu napisati ovdje jednu mudru, pa da o njoj malo razmisle svi oni koji s guštom vade iz naftalina stare izjave gospodina Štimca u želji da ga diskreditiraju...

"Oni koji nikada ne mijenjaju mišljenje, vole sebe više nego istinu." - Joseph Joubert
Sve je moguće osim drvene peći, a i ona ako se ne loži.
14 godina
offline
Štimac kralj Facebooka

BUG 240 Tema broja: Felix skočio iz svemira

Opali HVALA ↓↓↓
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Štimac kralj Facebooka
The Man kaže...
Evo imam potrebu napisati ovdje jednu mudru, pa da o njoj malo razmisle svi oni koji s guštom vade iz naftalina stare izjave gospodina Štimca u želji da ga diskreditiraju...

"Oni koji nikada ne mijenjaju mišljenje, vole sebe više nego istinu." - Joseph Joubert

 

Evo jos jedna mudra:

 "You must welcome change as the rule but not as your ruler."

 

Ovu mudru je izjavio Denis Waitley ako ikoga zanima. Cini mi se prikladnom kao odgovor.

15 godina
neaktivan
offline
Štimac kralj Facebooka

Bilo kako bilo, našima želim plasman na Svjetsko a Mamiću da odstupi od naše reprezentacije. To nije njegova privatna prćija. Eno mu Dinamo i ono ruglo usred grada pa nek se sa tim igra, reprezentaciju neka ostavi na miru...

Iz Hrvatske, s ljubavlju
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Štimac kralj Facebooka
@Danyel kako dosada niste shvatili da je Mamic hrvatski nogomet.. Sve vodi njegov lobi, od repke, Dinama , Hajduka pa do cjelog HNL... Zato sam iskreno prestao pratit nas sport opcenito... Jedine sportase koje sad postujem u nas su hokejasi Medvescaka.. Koji svojim radom jesu to sto jesu, a ne zato sto imaju Mamicev blagoslov... a IT je sve vise povezan sa sportom.. Sto za promociju sto za samo usavrsavanje sportasa.. Vijest je na mjestu..
http://g.bf3stats.com/pc/xcpZmxzk/53COP-ceco.png
14 godina
offline
Re: Štimac kralj Facebooka
ceco22 kaže...

 

Najgore u cijeloj priči što se sve više nabijaju tenzije između sjevera i juga, upravo zbog mamića i njegovog "šerifovanja", potpuno nepotrebno

 

A fenomen Izbornik na facebooku!? Pa naravno da zaslužuje da bude komentiran

My global position systems are vocally addressed
12 godina
offline
Štimac kralj Facebooka

Pridružujem se nabivanju klikova!

Možete otvoriti jednu temu samo za to.

 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Štimac kralj Facebooka
ceco22 kaže...
@Danyel kako dosada niste shvatili da je Mamic hrvatski nogomet.. Sve vodi njegov lobi, od repke, Dinama , Hajduka pa do cjelog HNL... Zato sam iskreno prestao pratit nas sport opcenito... Jedine sportase koje sad postujem u nas su hokejasi Medvescaka.. Koji svojim radom jesu to sto jesu, a ne zato sto imaju Mamicev blagoslov... a IT je sve vise povezan sa sportom.. Sto za promociju sto za samo usavrsavanje sportasa.. Vijest je na mjestu..

O cemu pricas ti? Medvescak? Oni su to sto jesu iskljucivo zbog novca. Imaju cak 1 igraca kojeg nisu kupili. I ja sam navijac Medvescaka i volim hokej ali sam i realan. ako te zanimaju oni koji su svojim radom to sto jesu prati rukomet, vaterpolo, atletiku, veslanje...

14 godina
neaktivan
offline
Štimac kralj Facebooka

pitajte Alku šta misli o Štimcu ;)

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Štimac kralj Facebooka
Svaka čast uredniče na članku, o Štimcu možeš misliti ovo ili ono ali da je inteligentan to mu se ne može poreći. Ako je započeo samostalno uređivati svoj FB profil to samo pokazuje da je shvatio da mu ne trebaju posrednici za samopromociju.
Stručnjak za odmaganje...
 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Štimac kralj Facebooka
mario.L_hr kaže...
Svaka čast uredniče na članku, o Štimcu možeš misliti ovo ili ono ali da je inteligentan to mu se ne može poreći. Ako je započeo samostalno uređivati svoj FB profil to samo pokazuje da je shvatio da mu ne trebaju posrednici za samopromociju.

inteligentan mafijaš

13 godina
offline
Re: Štimac kralj Facebooka
Sorry na double postu ali mi stariji sjećamo se Medveščak Gortana i što je bilo kad je pipa presušila. EDIT : @alexspalato: Danas mafijaš sutra uglednik, jučer uglednik danas uznik. To je tako u ovakvom društvu.
Stručnjak za odmaganje...
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.10.2012 11:44 (mario.L_hr).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice