SilverStone Raven Titanium

poruka: 10
|
čitano: 2.714
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "SilverStone Raven Titanium".
12 godina
offline
SilverStone Raven Titanium

Interesantno riješenje sa zakretanjem ploče i usmjeravanjem Airflow-a odzgo prema gore. Time je praktički kompletno oslobođena stražnja strana kučišta i može se gurnuti skroz do zida :)

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
SilverStone Raven Titanium

Nisam siguran da se DVI kabel može toliko savinuti, kako bi stao ispod gornje maske.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
SilverStone Raven Titanium

Nisam baš shvatio, utori od ploče (VGA, USB i ostalo) su na dnu kućišta?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: SilverStone Raven Titanium
Ovo nebi kupio ni da mi daju za 10 lipa.
15 godina
offline
Re: SilverStone Raven Titanium
dd.inc kaže...

Nisam siguran da se DVI kabel može toliko savinuti, kako bi stao ispod gornje maske.

Može, mada je neobično vidjeti.

zoki.zlikowski kaže...

Nisam baš shvatio, utori od ploče (VGA, USB i ostalo) su na dnu kućišta?

Ploča je zaokrenuta za 90 stepeni udesno tako da su utori  na vrhu kućišta.

Da ne stavljam slike sa googla, možete vidjeti kako ljudi slažu komponente, njihov položaj i slično i sve će vam biti jasno.

Nekonvencionalan raspored i malo sam skeptičan možda prema temperaturama jer se napajanje nalazi ispod kaveza za HD a i procesor im je veoma blizu pa bi možda mogli negativno utjecati na temperature HD.

Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.7.2011 11:42 (boxer).
13 godina
neaktivan
offline
SilverStone Raven Titanium

meni je najzanimljivija ova cijena, koja ce kod nas biti 1500kn

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: SilverStone Raven Titanium
xyan kaže...

meni je najzanimljivija ova cijena, koja ce kod nas biti 1500kn

Od kud tebi cijena od 1500kn, kad ti piše 103€. Stvarno pričaš gluposti, mogao bi lako u novinare {#}

14 godina
offline
Re: SilverStone Raven Titanium
dd.inc kaže...
xyan kaže...

meni je najzanimljivija ova cijena, koja ce kod nas biti 1500kn

Od kud tebi cijena od 1500kn, kad ti piše 103€. Stvarno pričaš gluposti, mogao bi lako u novinare {#}

Da, pise 103 eura no znas (nadam se) da je kod nas cijena uvijek dosta veca od one koja je inace vani tj. koja je predvidena.

 

Sta su napravili sa kucistem!? Nista posebno, samo su zarotirali bocnu stranicu i sve izveli malo drugacije sto ne znaci da je lose, dapace....meni se cini ok.

Biti ce zanimljivo napokon vidjeti tako nesto drugacije....samo me zanima kakvo ce biti u zivo te kakav ce biti tocno dizajn i kvaliteta posto se sa slika ne moze vidjeti kakvi su materijali u igri tj. koliko su ne/kvalitetni.

 

Cijena: kod nas cca 1200 kn (cca 800 kn nece biti 101%, samo u necijim snovima mozda) -> moze biti jedino visa

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.7.2011 19:15 (win32).
13 godina
neaktivan
offline
Re: SilverStone Raven Titanium
dd.inc kaže...
xyan kaže...

meni je najzanimljivija ova cijena, koja ce kod nas biti 1500kn

Od kud tebi cijena od 1500kn, kad ti piše 103€. Stvarno pričaš gluposti, mogao bi lako u novinare {#}

otkud mi cijena? jos uvijek aktualni RV01 se prodava u adm-u za 1500-1600kn, RV02 i RV03 se mogu za 1200 naci vec. tak da otuda ta cijena. kako je kolega rekao biti ce oko 1200-1300kn. pogledaj malo recimo u svicarskoj cijene. onakve su kao sto proizvodjaci preporucuju, samo sto su u francima, a dolar franak ionako zna biti 1=1 u tecaju

15 godina
offline
Re: SilverStone Raven Titanium
win32 kaže...
dd.inc kaže...
xyan kaže...

meni je najzanimljivija ova cijena, koja ce kod nas biti 1500kn

Od kud tebi cijena od 1500kn, kad ti piše 103€. Stvarno pričaš gluposti, mogao bi lako u novinare {#}

Da, pise 103 eura no znas (nadam se) da je kod nas cijena uvijek dosta veca od one koja je inace vani tj. koja je predvidena.

 

Sta su napravili sa kucistem!? Nista posebno, samo su zarotirali bocnu stranicu i sve izveli malo drugacije sto ne znaci da je lose, dapace....meni se cini ok.

Biti ce zanimljivo napokon vidjeti tako nesto drugacije....samo me zanima kakvo ce biti u zivo te kakav ce biti tocno dizajn i kvaliteta posto se sa slika ne moze vidjeti kakvi su materijali u igri tj. koliko su ne/kvalitetni.

 

Cijena: kod nas cca 1200 kn (cca 800 kn nece biti 101%, samo u necijim snovima mozda) -> moze biti jedino visa

Ovo im je 3 generacija ovih kućišta i do sada su pokupili dosta nagrada.  Nekada prije sam sam imao pik na Raven RV01, ali me je odbila velika cijena od 400 KM.

Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice