Samsung ATIV S

poruka: 25
|
čitano: 7.104
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung ATIV S".
15 godina
protjeran
offline
Samsung ATIV S

lijepo izgleda, malo je velik... al nije to mana :)

jedino sto mi se ne svidja jest da je srednja tipka bas tipka a ne kapacitivna, naviknuo sam se na to i meni predstavlja prednost...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung ATIV S

I sta je "impresivno" u tim specifikacijama?

16 godina
offline
Samsung ATIV S

To što će s tim procesorom raditi duplo bolje od Androida. A ostalo je sve isto ko na SGS III.

 

Sent from my GT-I9300

 
8 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Samsung ATIV S

Kaj ne pise da je 1.5 ghz dual core?

S3 je quad core.

Ovo nije impresivno.

 

Nije lose, dobro je. Mozda i odlicno, ali definitivno nije impresivno nakon One X i S3 modela.

16 godina
offline
Samsung ATIV S

Kažem - jedina je razlika u procesoru. Ali obzirom na optimiziranost Windows Phonea, isti je klinac dal ima četvrtinu jezgre ili četiri jezgre - radit će isto. To ćeš znati ako si ikad imao Windows Phone uređaj.

 

Bez obzira na to što nema 4 jezgre, ovo predstavlja vrh WP8 ponude i ne vjerujem da će Nokia ili bilo koji drugi proizvođač pokušavati sa štancanjem jezgri privući korisnike. Srećom, postoji još ljudi koji ne puše te marketinške spike.

 
14 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung ATIV S
zag0 kaže...

Kažem - jedina je razlika u procesoru. Ali obzirom na optimiziranost Windows Phonea, isti je klinac dal ima četvrtinu jezgre ili četiri jezgre - radit će isto. To ćeš znati ako si ikad imao Windows Phone uređaj.

 

Bez obzira na to što nema 4 jezgre, ovo predstavlja vrh WP8 ponude i ne vjerujem da će Nokia ili bilo koji drugi proizvođač pokušavati sa štancanjem jezgri privući korisnike. Srećom, postoji još ljudi koji ne puše te marketinške spike.

Štancanje jezgri je za WP definitivno nepotrebno. Nokia Lumia 800 ima 15% slabije performanse od SGS3 sa trostruko slabijim hardwareom, tako da vjerujem da će prvi testovi ovoga uređaja biti zbilja nešto posebno. Najveći problem za mene kod WP uređaja je do sada bila fiksna rezolucija, koja je kod uređaja sa većom dijagonalom (Lumia 900) bila nekako meh. I makar se to u samome sučelju nije osjetilo, s obzirom na način na koji je isto odrađeno, pri pregledu fotografija ili videa, bila je osjetna razlika u kvaliteti prikaza naspram flagship modela s androidom. Sa WP8 biti će riješen i taj problem i definitivno bježim od androida čim izađu prvi wp8 uređaji sada na zimu.

15 godina
offline
Samsung ATIV S

Ugovor istječe za Božić, slatkih li briga, Nokia ili Samsung...

If you want to make enemies, try to change something.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung ATIV S

Ja znam da cu uzet jednu od novih xperia. V ili T/TX, pitanje je.

11 godina
protjeran
offline
Samsung ATIV S

Ako se ne varam, ovaj dual-core Krait proc. poždere bilo koji quad-core za doručak. 

 

 
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung ATIV S

Apsolutno nebitno u ovoj temi jer WP8 ima stroge hardverske zahtijeve, stoga sa sigurnošću možeš znati da će sve raditi. Također nema smisla uspoređivati ga sa Android inačicama.

 

Ali ako imaš neki objektivni bench test, ne bi bilo loše baciti pogled. Samo znatiželje radi, jer u konačnici usporedba nema nekog smisla.

If you want to make enemies, try to change something.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung ATIV S

Da mi je netko prije 20 godina rekao da ce bug izvjestavati o telefonima stjerao bih ga u tri lijepe al sta se moze prezivili smo i gore stvari!
Ja evo maloprin sa ceta sa obamom, simpa lik al klinton je ipak ufff hehehe ko u onom vicu kad su se upoznavale "stjuardese" u sarajevu sa americkim predsjednikom Bil-om Klinton-om... lol... fata bila jedna od njih, pruzi mu ruku i kaze" "Fata!" pruzi ruku klinton i kaze: "Bill!" a fata: "Pa... Bi!!!"..{kraj vica}. ufff nego... Sta meni vrijedi da mi mobitel moze drzat mash-network preko svojih prispojenih radioantena kad sam ovisan o strogo centraliziranoj i skupoj mrezi? Cak vise od tog, jer cijenu uspijeha placamo kroz odricanje i ustrajnost u trazenju slika macaka u klaunovskim odjelcima, to nam uskracuje pravo da budemo samodostatni kroz sinergiju misao-hardver-x-profit jer u trenutku nas mogu skinuti sa mreze bez prethodnog upozorenja i strpati u zadnju rupu na planetu bogu iza nogu u tri lijepe(onu od maloprije u koju sam poslao svog prvovidnika proroka abu assad bashir-a iz malezije) nebitno vrlo nebitno jer hardver u svim mobitelima od GSM pa nadalje ima vrlo zgodne operativne sisteme, al aj molim te isprogramiraj mi samo koji box u boji pa ti javim jesi prosao il ne. Preferiram cisti BASIC 1kb fajl na PM do 2032. na ljeto.
{sorry ekipa nesto brijem na real-time os-ove pa sam u specifikacijama do grla zadnjih tri mjeseca i muka mi je kad iz buga saznam za nesto na cemu sam imao prilike raditi a odbio i izjeda me znatizelja da ga se sto prije dokopam i izbenchmarkiram ko sa sandrom nekad davno prvi Katmai na 562 MHz}
Ti bokca dual kor u dzepu sa gigom rama... pa takav sam desktop platio dvije keke eura!!! Dao ga u karitas kad sam pofato neke viruse...

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung ATIV S
pupakjunior kaže...

Ako se ne varam, ovaj dual-core Krait proc. poždere bilo koji quad-core za doručak.

 

  http://www.technobuffalo.com/comparisons/benchmarked-nvidia-tegra-3-vs-qualcomm-snapdragon-s4/

 

Na Adroidu i ne bas, iako ima par zanimljivih stvari tu u ovim benchmarkovima, definitivno se vidi da Krait ima bolju jezgru, za

neke (ne 3D) zadatke s memorijom, te Javom i brze od tegre, iako ona jos uvijek przi, no S4 s 4 jezgre bi pojeo tegru 3 samo tako

 

A i Windows phone 8 je inace "gladi" mobilni OS, tako da ocekuje se izvanredna fluidnost i bez znojenja, tako da

ako gledamo s WP8 sa Kraitom na Android s Tegrom 3, Krait (dvojezgreni) je sigurno kralj

"Nikad necu protiv toga imat nesto protiv"
12 godina
offline
Re: Samsung ATIV S
Veseli jesi i ti zaboravio popit tabletu? :-o
Danju zarađujem na crno,noću trošim na bijelo... :P
15 godina
odjavljen
offline
Samsung ATIV S

izgleda ko SGS... ali kao sto jos netko rece, u 12 mjesecu istece ugovor. jupi!

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung ATIV S

nadam se da će biti mat crna verzija. paše lijepo uz crni UI, uopće se ne skuži prijelaz ruba i ekrana... ko na nokijama recimo. @nokia, baš me zanima kak taj phi model zgleda. u svakom slučaju kupuje se nešto od toga. WP je zakon

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung ATIV S
A sto je ruzan, zivi uzas. Izgleda kao brijaci aparat, a ne mobitel. Nokia je kilometrima ispred ovoga.
 
3 4 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung ATIV S

Super! Ja inače čekam 5.9. da vidimo Nokiu, ali i ovaj ATIV S je odličan, sviđa mi se proširivost SD karticom. Dakle, sada ćemo moći karticu ubaciti u čitač kartica za PC, na nju staviti fajlove i koristiti ih na mobitelu?

 

Tako mi je žao što bar neke funkcionalnosti neće ubaciti u WP7.8, ali možda nam spremaju iznenađenje. {#}

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Samsung ATIV S

Kaj se opet svadjate? Nit ko od vas ima S3 sa Kraitom, nit neki WP8. Ko zna kak budu iskompajlirali firmove?

 

Samo po meni, Samsung zadnje vrijeme nije bas na "ti" sa dizajnom?!

daniel
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung ATIV S

Meni se baš sviđa dizajn. Ima taman ekran i super je dizajniran,malo podsjeća sprijeda na galaxy note (bar meni),sve u svemu,da imam para možda bih ga uzeo hahah 

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung ATIV S

Zašto nema spomena o Ativ Tabu?

If you want to make enemies, try to change something.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung ATIV S
zoki.zlikowski kaže...
A sto je ruzan, zivi uzas. Izgleda kao brijaci aparat, a ne mobitel. Nokia je kilometrima ispred ovoga.

Opinions are like assholes, everyone has one and they usually stink.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung ATIV S
KRISTIJANJE kaže...
zoki.zlikowski kaže...
A sto je ruzan, zivi uzas. Izgleda kao brijaci aparat, a ne mobitel. Nokia je kilometrima ispred ovoga.

Opinions are like assholes, everyone has one and they usually stink.

Ti nemaš mišljenje?

11 godina
offline
Re: Samsung ATIV S
zoki.zlikowski kaže...
KRISTIJANJE kaže...
zoki.zlikowski kaže...
A sto je ruzan, zivi uzas. Izgleda kao brijaci aparat, a ne mobitel. Nokia je kilometrima ispred ovoga.

Opinions are like assholes, everyone has one and they usually stink.

Ti nemaš mišljenje?

Ma imam, nego malo si me iziritirao tvojim postom. Napiši radije "meni je ružan" (tvoj subjektivni dojam i to je OK) a ne "ružan je" (namećeš svoj sud svima i prikazuješ ga kao činjenicu a ne kao mišljenje). Oprosti na popovanju al ne znam kako da ti drukčije odgovorim.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung ATIV S
KRISTIJANJE kaže...
zoki.zlikowski kaže...
KRISTIJANJE kaže...
zoki.zlikowski kaže...
A sto je ruzan, zivi uzas. Izgleda kao brijaci aparat, a ne mobitel. Nokia je kilometrima ispred ovoga.

Opinions are like assholes, everyone has one and they usually stink.

Ti nemaš mišljenje?

Ma imam, nego malo si me iziritirao tvojim postom. Napiši radije "meni je ružan" (tvoj subjektivni dojam i to je OK) a ne "ružan je" (namećeš svoj sud svima i prikazuješ ga kao činjenicu a ne kao mišljenje). Oprosti na popovanju al ne znam kako da ti drukčije odgovorim.

 

Hoces da ti napisem da je u neskladu s trenutnim dizajnom i da izgleda kao da ga je dizajnirao amater? Kad uzmes novog BMW-a i novog Audija onda mozes govoriti o ukusima, ali ovaj mobitel je dizajniran nestrucno i to nema veze s ukusom. Trenutno su strucno dizajnirane Nokije i Appleovi, a ostalo je uglavnom amaterizam.
16 godina
offline
Re: Samsung ATIV S

235 ojra u njemačkoj.. klasa S3 300 ojra jeftinija.. naručeno..

Odabrao Đelo Hadžiselimović, preveo Saša Kolka. tekst čitao Miljenko Kokot..
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice