Oppo priprema mobitel s ekranom od ruba do ruba

poruka: 8
|
čitano: 2.038
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Oppo priprema mobitel s ekranom od ruba do ruba".
15 godina
offline
Oppo priprema mobitel s ekranom od ruba do ruba

zaslon bez okvira, bomboni bez šećera, benzin bez olova, deterdžent bez fosfata ... dajte još ženu bez 3,14... pa smo kompletni. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Oppo priprema mobitel s ekranom od ruba do rub

ako im launcher ne bude podržavao (a 99% ih ne podržava) multitouch kak spada, to bude fejlčina do neba...

12 godina
offline
Oppo priprema mobitel s ekranom od ruba do ruba

bez ruba.. ja vidim rub, je da je tanak ali rub je tu, no bar se neće brinuti kad padne na pod, znaš sigurno da je ekran pukao :)

Moj PC  
10 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Oppo priprema mobitel s ekranom od ruba do ruba

'beš mobitel kojeg nemaš za šta uhvatit :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Oppo priprema mobitel s ekranom od ruba do ruba

odlicno izgleda, ovo ako se pojavi u prodaji vjerovatno uzimam, jest da je malo povelik sto je mana, al mozda se naviknem...

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Oppo priprema mobitel s ekranom od ruba do rub
nex987 kaže...

bez ruba.. ja vidim rub, je da je tanak ali rub je tu, no bar se neće brinuti kad padne na pod, znaš sigurno da je ekran pukao :)

 da parafraziram jednog forumaša: pa šta onda, kupiš drugi...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Oppo priprema mobitel s ekranom od ruba do rub

Mobitel bez ruba meni izgleda ružno. Volim da je rub mali ali ne tako mali. Treba imati mjesta za primiti, i ekran je sigurniji.

http://informacijsketehnologije.blogspot.com/
15 godina
neaktivan
offline
Oppo priprema mobitel s ekranom od ruba do ruba

Izgleda predobro - futuristički, pored njega će drugi mobiteli izgledati zastarjelo. Samo me zanima kakav je za držanje u ruci i dali je stvarno manje otporan na udarce. Svi želimo što veći ekran ali mobiteli postaju preveliki, ovo je logičan smjer razvoja. Mobiteli, monitori i televizori imaju sve tanje rubove a jedino laptopi kao da se ne razvijaju. Jedino dell xps 2015 izgleda moderno. Najsmješnije je da prosječni laptop ima puno manju rezoluciju ekrana od full HD mobitela.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice