Najpopularnija lozinka je '123456'

poruka: 8
|
čitano: 2.482
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Najpopularnija lozinka je '123456'".
14 godina
offline
Najpopularnija lozinka je '123456'

Eh pa imam ju i ja na nekim nevažnim forumima na kojima nisam mogao vidjeti download link.

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Najpopularnija lozinka je '123456'
SolidSnakeCRO kaže...

Eh pa imam ju i ja na nekim nevažnim forumima na kojima nisam mogao vidjeti download link.

 

Ja za takve koristim www.bugmenot.com

16 godina
neaktivan
offline
Najpopularnija lozinka je '123456'

Ako je suditi prema bugmenot stranici, Domagoj Pavlešević ima strastvene "obožavatelje"... (upišite www.bug.hr pa ćete vidjeti o čemu ja...) 

 
21 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Najpopularnija lozinka je '123456'

Meni je to sadašnja lozinka, ako tko hoče neka se logira :p

14 godina
offline
Najpopularnija lozinka je '123456'

Username: DomagojPavlesicJeKreten

Password: MamuMu*ebem

 

Kreteni

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.1.2014 17:14 (SolidSnakeCRO).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Najpopularnija lozinka je '123456'
Mckilem kaže...

Ako je suditi prema bugmenot stranici, Domagoj Pavlešević ima strastvene "obožavatelje"... (upišite www.bug.hr pa ćete vidjeti o čemu ja...) 

davno sam to vidio ali mi nije jasno zašto baš tehnički urednik buga je na meti?

16 godina
neaktivan
offline
Re: Najpopularnija lozinka je '123456'
peace_of_cake kaže...
Mckilem kaže...

Ako je suditi prema bugmenot stranici, Domagoj Pavlešević ima  strastvene  "obožavatelje"...  (upišite www.bug.hr pa ćete vidjeti o čemu ja...)

davno sam to vidio ali mi nije jasno zašto baš tehnički urednik buga je na meti?

  Mislim da je odgovor na to pitanje poznat samo autorima takvih "dosjetki"...

11 godina
neaktivan
offline
Re: Najpopularnija lozinka je '123456'
Kada smo kod "genijalnih" lozinki najbolje mi je bilo kada sam u jednoj instituciji složio sustav i rekao da ima 128 bitnu enkripciju, oni su izjavili ne to nije dosta, hoče oni bolje i slične gluposti.
Nazezam se cijelu noć da promijenim sve lozinke, stavim 256 bitnu enkripciju postavim i dobro.
Zovu me nakon 10 dana, kao još im nešto treba i vidim na ekranima dobrih 60% postit papiriče na kojima je lijepo velikim slovima ispisana korisnička imena i lozinke.
Ma i 123456 je bolje od toga.
Ps. Naravno i kod starkalje koji je najviše gnjavilo, došlo mi je da mu lupam glavom u taj ekran!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice