Motorola Aura u Hrvatskoj

poruka: 8
|
čitano: 3.754
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Motorola Aura u Hrvatskoj".
15 godina
protjeran
offline
Motorola Aura u Hrvatskoj

Je li video sarkastična sprdnja ili ? Pa cijeli taj 'revolucianarni' pristup pozivima je nešto šta je moja Nokia 6210 imala prije 6 godina,kao i 6210,6300...

Motorola je očito do grla u...problemima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Motorola Aura u Hrvatskoj

za onu lovu bolje dat za iPhone 3G

Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Motorola Aura u Hrvatskoj
QFlash kaže...

Je li video sarkastična sprdnja ili ? Pa cijeli taj 'revolucianarni' pristup pozivima je nešto šta je moja Nokia 6210 imala prije 6 godina,kao i 6210,6300...

Motorola je očito do grla u...problemima.

 Ne brini se, ima dovoljno budala da ovo kupe
sk8 4 life kaže...

za onu lovu bolje dat za iPhone 3G

 Za ovu lovu se može kupiti i par mobitela koji je svaki poseban bolji od iPhonea. Ali ovdje nije bitna cijena nego hvalisanje i unikatnost, što iphone ne može pružiti
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
15 godina
neaktivan
offline
RE: Motorola Aura u Hrvatskoj
Paolo2612 kaže...
QFlash kaže...

Je li video sarkastična sprdnja ili ? Pa cijeli taj 'revolucianarni' pristup pozivima je nešto šta je moja Nokia 6210 imala prije 6 godina,kao i 6210,6300...

Motorola je očito do grla u...problemima.

 Ne brini se, ima dovoljno budala da ovo kupe
sk8 4 life kaže...

za onu lovu bolje dat za iPhone 3G

 Za ovu lovu se može kupiti i par mobitela koji je svaki poseban bolji od iPhonea. Ali ovdje nije bitna cijena nego hvalisanje i unikatnost, što iphone ne može pružiti
 Ako sa iPhone-om ne možeš hvalisat onda ne možeš sa niti jednim mobitelom ,btw mrzim kad neko komentira iPhone a nije ga ni dodirnu uživo Apple je BOG
Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
16 godina
neaktivan
offline
RE: Motorola Aura u Hrvatskoj
sk8 4 life kaže...
Paolo2612 kaže...
QFlash kaže...

Je li video sarkastična sprdnja ili ? Pa cijeli taj 'revolucianarni' pristup pozivima je nešto šta je moja Nokia 6210 imala prije 6 godina,kao i 6210,6300...

Motorola je očito do grla u...problemima.

 Ne brini se, ima dovoljno budala da ovo kupe
sk8 4 life kaže...

za onu lovu bolje dat za iPhone 3G

 Za ovu lovu se može kupiti i par mobitela koji je svaki poseban bolji od iPhonea. Ali ovdje nije bitna cijena nego hvalisanje i unikatnost, što iphone ne može pružiti
 Ako sa iPhone-om ne možeš hvalisat onda ne možeš sa niti jednim mobitelom ,btw mrzim kad neko komentira iPhone a nije ga ni dodirnu uživo Apple je BOG
 Ja ne omalovažavam iphone, ali on jednostavno nije unikatan mobitel i za hvalisanje u OVOJ konkurenciji. Iphone je jedan običan mobitel/smartphone serijske proizvodnje i štancanja, dok ova motorola je ručni rad i prilagodljiv gotovo bilo kojoj želji vlasnika - znači optočivanje kristalima, dijamantima, zlatom itd. kao i npr. vertu mobiteli. Dođi ti sa iphoneom u društvo miljardera i bogataša kojima je ovaj mobitel namijenjen pa im se hvalisaj kako je iphone i poseban unikatan, pa će ti se nasmijati iz dna duše


Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
15 godina
neaktivan
offline
Motorola Aura u Hrvatskoj

ja sam običan srtnik pa mi se mobiteli ne prestavljaju kao predmet za hvalisanje od 11000kn nego potreba od 200-1200kn

Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Motorola Aura u Hrvatskoj

  ovo je zapravo nasljednik modela V70/80 koji su isto tako u svoje vrijeme bili "unikatni", ali nijedan nije bio baš toliko skup.

 

  predviđam propast zato jer onaj tko ima para kupit će nešto drugo a ne motorolu, davno je prošlo vrijeme kad se V70 kupovala za 5-6 tisuća kuna.   Ja sam je imao i mogu reć da je zapravo po funkcijama bio manje više krš od mobitela, ali ipak mora se priznati da je dizajn bio unikatan i da je zbog toga vrijedilo ju imati.   Za ovu Auru će ipak trebati nešto daleko više od ovoga "unikatno napravljenog popisa poziva" (ROFL), da bi pronašla kupca.

"Hedonism Is My LifeStyle"©
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Motorola Aura u Hrvatskoj

Jel' ovaj video trebao biti za kategoriju 'World's funniest videos' ili netko stvarno nema uši za biznis - mislim WTF?? Crvena tipka za brzi izlazak iz menija?! Uputstvo kako spremiti kontakt?! Revolucionarno i jedinstveno --- popis poziva!?

LOLCHINA - nisam se ovako nasmijao odavno

Mobitel izgleda lijepo, ali, ako je vrhunac 'revolucionarnosti' popis poziva - hvala vam lijepo. Motorola je potonula duboko i tamo će nažalost po svim pokazateljima i ostati.

To što svaka roba nađe kupca ovdje neće baš puno igrati - mislim da čak i zadnji zatucani wannabe fashion guru, mačak ili hračak već želi imati mobitel koji može više od prikaza popisa poziva... Jao...

...And then You will die, when Your ideals You deny...
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice