Mi Mix: Xiaomijev ulazak na tržište smartphonea be

poruka: 33
|
čitano: 4.722
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Mi Mix: Xiaomijev ulazak na tržište smartphonea be".
12 godina
offline
Mi Mix: Xiaomijev ulazak na tržište smartphonea be

Svakako zanimljivo, odlične vijesti!

Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Mi Mix: Xiaomijev ulazak na tržište smartphone
Ne kuzim, kako zvucnik na donjem djelu? Jel to znaci kada razgovaram mobitel moram okrenit naopacke da mi zvucnik bude na uhu?
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Mix: Xiaomijev ulazak na tržište smartphone
crnix kaže...
Ne kuzim, kako zvucnik na donjem djelu? Jel to znaci kada razgovaram mobitel moram okrenit naopacke da mi zvucnik bude na uhu?

 lol, ma ne, pričaju o zvučniku na koji telefon zvoni itd. Za ovaj drugi piše da je skriven skupa sa ultrazvučnim senzorom udaljenosti, piezoelektrični keramički driver whatever, ne znam kakve to veze materijal drivera ima i sa čim, ali neka im bude. :D

12 godina
neaktivan
offline
Mi Mix: Xiaomijev ulazak na tržište smartphonea be

Bilo je i vrijeme da edgeless mobiteli stignu na tržište (iako ovo nije prvi komercijalni, mislim da je Phillips ili netko drugi imao sličan), samo trebali su izbaciti i taj donji dio, da bude 100% screen (jedino ne znam gdje bi kameru stavili, ali imaju svoje injženjere, sigurno mogu smisliti nešto). Uvijek sam mislio da će Apple izbaciti takav iPhone i napraviti "revoluciju" ali izgleda da kinezi rade kao busy bees.

Moj PC  
8 0 hvala 0
14 godina
offline
Mi Mix: Xiaomijev ulazak na tržište smartphonea be

Bome dugo nisam vidio ovako lijepi dizajn, rado bi si ga kupio, ali ako još moram platiti carinu biti će to jedan skupi mob.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Mix: Xiaomijev ulazak na tržište smartphone
drexcya kaže...

Bilo je i vrijeme da edgeless mobiteli stignu na tržište (iako ovo nije prvi komercijalni, mislim da je Phillips ili netko drugi imao sličan), samo trebali su izbaciti i taj donji dio, da bude 100% screen (jedino ne znam gdje bi kameru stavili, ali imaju svoje injženjere, sigurno mogu smisliti nešto). Uvijek sam mislio da će Apple izbaciti takav iPhone i napraviti "revoluciju" ali izgleda da kinezi rade kao busy bees.

Sharp ih ima na tržištu već par godina, ali nažalost samo japanskom (možda i kineskom i sl., no i dalje nam ne pomaže mnogo).

 

 

 

Sharp Aquos Crystal - Full phone specifications

Sharp Aquos Crystal 2 - Full phone specifications

Sharp Aquos Xx - Full phone specifications

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.10.2016 8:20 (Mirko935).
12 godina
neaktivan
offline
Mi Mix: Xiaomijev ulazak na tržište smartphonea be

E na njega sam mislio, ne Phillips.

Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Mi Mix: Xiaomijev ulazak na tržište smartphone
drexcya kaže...

Bilo je i vrijeme da edgeless mobiteli stignu na tržište (iako ovo nije prvi komercijalni, mislim da je Phillips ili netko drugi imao sličan), samo trebali su izbaciti i taj donji dio, da bude 100% screen (jedino ne znam gdje bi kameru stavili, ali imaju svoje injženjere, sigurno mogu smisliti nešto). Uvijek sam mislio da će Apple izbaciti takav iPhone i napraviti "revoluciju" ali izgleda da kinezi rade kao busy bees.

 Kad je apple sta prvi izbacio na trziste??????????Osim prvog iphonea a to su davno prosli dani...A sto se tice edgeless dizajna nisam siguran koiko je to prakticno i izdrzljivo...

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.10.2016 8:26 (Torent).
16 godina
neaktivan
offline
Mi Mix: Xiaomijev ulazak na tržište smartphonea be

Ovakve ekrane je Sharp prvi izbacio, a mislim da je i ovdje riječ o njihovoj tehnologiji. Mene više zanima ovaj dio o keramičkoj pozadini, koliko je to izdržljivo na padove iz ruke??

Je li ovo prvi potpuno keramičko stakleni mobitel ? I jeli uopće moguće masovno proizvoditi keramičke mobitele?

 
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Mix: Xiaomijev ulazak na tržište smartphone
6.4" pa mogli su dodat još jedan i eto tableta. Prvi bez rubova za dvije ruke.
 
1 4 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mi Mix: Xiaomijev ulazak na tržište smartphone

origin: mrxa
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.10.2016 9:02 (mrxa1).
8 godina
offline
Re: Mi Mix: Xiaomijev ulazak na tržište smartphone
nije to baš tak veliko, 5 mm u visinu i širinu u odnosu na rn2, a 6.4”
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mi Mix: Xiaomijev ulazak na tržište smartphone
pipboy kaže...

Ovakve ekrane je Sharp prvi izbacio, a mislim da je i ovdje riječ o njihovoj tehnologiji. Mene više zanima ovaj dio o keramičkoj pozadini, koliko je to izdržljivo na padove iz ruke??

Je li ovo prvi potpuno keramičko stakleni mobitel ? I jeli uopće moguće masovno proizvoditi keramičke mobitele?

 Ako se dobro sjecam, HTC One S je dolazio u dvije varijante, aluminijskoj i keramickoj. I nije bilo nikakvih problemas proizvodnjom keramicke verzije.

7 godina
offline
Re: Mi Mix: Xiaomijev ulazak na tržište smartphone
Kakve veze ima velicina ekrana? Ak vec gledas samo po velicini ekrana mogo bi pogledat i screen to body koji je nekih 90%..
14 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Mix: Xiaomijev ulazak na tržište smartphone
ciciban74 kaže...
6.4" pa mogli su dodat još jedan i eto tableta. Prvi bez rubova za dvije ruke.

 Onda usporediš s iPhoneom Plus i shvatiš da je ovaj samo 4 mm širi i pola milimetra veći u ostalim dimenzijama.

15 godina
offline
Re: Mi Mix: Xiaomijev ulazak na tržište smartphone
Samo da izbace manji mobitel sa endless ekranom, i jeftiniji, ovaj je odličan, ali višestruko iznad mog buđeta
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Mix: Xiaomijev ulazak na tržište smartphone
Renesis kaže...
pipboy kaže...

Ovakve ekrane je Sharp prvi izbacio, a mislim da je i ovdje riječ o njihovoj tehnologiji. Mene više zanima ovaj dio o keramičkoj pozadini, koliko je to izdržljivo na padove iz ruke??

Je li ovo prvi potpuno keramičko stakleni mobitel ? I jeli uopće moguće masovno proizvoditi keramičke mobitele?

 Ako se dobro sjecam, HTC One S je dolazio u dvije varijante, aluminijskoj i keramickoj. I nije bilo nikakvih problemas proizvodnjom keramicke verzije.

 

hmm.. ne znam da li će Mi Mix biti napravljen sa istom tehnologijom kao taj HTC One S, ali on je imao "samo" presvuceno metalno kučište sa keramičkim "slojem", mislio sam da će Mi ima cijelo kučište napravljeno od keramike tako da s vremenom neće doći do "ljuštenja" presvučenog sloja.

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.10.2016 11:20 (pipboy).
7 godina
offline
Re: Mi Mix: Xiaomijev ulazak na tržište smartphone
Mirko935 kaže...
ciciban74 kaže...
6.4" pa mogli su dodat još jedan i eto tableta. Prvi bez rubova za dvije ruke.

 Onda usporediš s iPhoneom Plus i shvatiš da je ovaj samo 4 mm širi i pola milimetra veći u ostalim dimenzijama.

 I još k tome, uz iste dimenzije ima 50% kapacitetniju(znam, hipster sam...) bateriju i 3,5 mm port....

Pa se zapitaš tko je tu lud....

 

Meeee, meeee, meeeee.....

Kruha i igala...
12 godina
offline
Re: Mi Mix: Xiaomijev ulazak na tržište smartphone
Mnogo dobro.
Koga više zanima evo i malecki review :

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Mi Mix: Xiaomijev ulazak na tržište smartphone
Frk kaže...
Mnogo dobro.
Koga više zanima evo i malecki review

 

Pogledaj moj post od prije 4 sata...

origin: mrxa
15 godina
online
Mi Mix: Xiaomijev ulazak na tržište smartphonea be

nakon dugo vremena mobitel kojeg bas zelim imat.

vidim slabiji model ce bit 3500 kn plus troskovi neki?

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Mi Mix: Xiaomijev ulazak na tržište smartphone

samo si na tih 3500 dodaj 25% i to ti je cijena. 

od kineza sam uzeo LEeco 1s i Xiaomi Redmi Note 4. 

Familija lagano odustaje od šmasungovih j5-ica, a3-ki i sličnih low-mid uređaja jer se ovo stvarno isplati

1700 kuna uredovno plaćaš uređaj koji je na tim stranicama oko 200 usd-ova. 
sa baterijama ekranima i procesorima sa kojima dolaze, uz 3 gb rama i kvalitetu izrade koje nose, postaju itekakva opcija za promisliti prije kupnje.

 

Čekao sam mi note 2 ali ovaj mix je baš kompletiran uređaj do samoga kraja, uz sve što treba doći 4000+mah baterija, hi-fi audio i nova sonyjeva kamera zvuče kao šlag na vrlo lijepu tortu

13 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Mix: Xiaomijev ulazak na tržište smartphone
Zašto 25%, mene je Mi5 koštao 2800 kn od kineskog sellera a sa isporukom iz EU..
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Mix: Xiaomijev ulazak na tržište smartphone
Nisu informirani ljudi pa i dalje misle da se kinezi ne mogu na nabaviti bez placanja carine. Naucit ce ajde jednog dana...nadam se...
14 godina
offline
Re: Mi Mix: Xiaomijev ulazak na tržište smartphone
Ako ga i kupite, mislim da ste kupili ciglu, jer je namijenjen samo za kinesko tržište (trenutno?), pa shodno tome ne podržava naše frekvencije.
 
0 3 hvala 0
14 godina
offline
Re: Mi Mix: Xiaomijev ulazak na tržište smartphone
TiMi79 kaže...
Ako ga i kupite, mislim da ste kupili ciglu, jer je namijenjen samo za kinesko tržište (trenutno?), pa shodno tome ne podržava naše frekvencije.

Kako ne podržava naše frekvencije, pa podržava i 3G i 4G - LINK.

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.10.2016 11:34 (MasterOfDisaster).
7 godina
offline
Re: Mi Mix: Xiaomijev ulazak na tržište smartphone

On očito misli da u Kini postoje samo CDMA mobiteli.....

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.10.2016 14:38 (fer-de-lance).
8 godina
odjavljen
offline
Re: Mi Mix: Xiaomijev ulazak na tržište smartphone

Mislis proizvode ;)

15 godina
online
Mi Mix: Xiaomijev ulazak na tržište smartphonea be

ponovit cu jos jednom pitanje, dal onda imam kakvih davanja osim cijene mobitela ili nemam?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Mi Mix: Xiaomijev ulazak na tržište smartphone
Treba vidjet kolko ce bit u trgovinama.. U topone ima 26$ shipping i dolazi bez pdva onda
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice