Londonski policajci dobivaju nosive kamere

poruka: 15
|
čitano: 2.395
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Londonski policajci dobivaju nosive kamere".
9 godina
protjeran
offline
Londonski policajci dobivaju nosive kamere

Da malo je kamera u Londonu, daj jos da se nadje.

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Londonski policajci dobivaju nosive kamere

I onda se moram pitati zasto Vyoocam ekipa nije slozila jeftiniju verziju proizvoda i bila kompetitivna za ovakve poslove. Ovo sigurno nije zadnji slucaj da ce policija traziti kamere.

In vino veritas
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Londonski policajci dobivaju nosive kamere

Griješim li ili je u RH ovako nešto prije uvedeno? Napredniji smo od Britanaca...

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Londonski policajci dobivaju nosive kamere

Po mom skromnom mišljenju ovo je odlična stvar za zaštitu građana i policajaca koji ju koriste.

Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Londonski policajci dobivaju nosive kamere
Exilo kaže...

Po mom skromnom mišljenju ovo je odlična stvar za zaštitu građana i policajaca koji ju koriste.

Slažem se, iako je pitanje bi li takva snimka trebala biti dostupna široj javnosti. Ako se koristi u suđenju otvorenom za javnost ili je podnesen prigovor na radi službenog lica, da, ali općenito, ne baš. Pogotovo što bi se tako nešto moglo kositi sa zakonom o zaštiti djece.

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
12 godina
offline
Re: Londonski policajci dobivaju nosive kamere
MrBlc kaže...
Exilo kaže...

Po mom skromnom mišljenju ovo je odlična stvar za zaštitu građana i policajaca koji ju koriste.

Slažem se, iako je pitanje bi li takva snimka trebala biti dostupna široj javnosti. Ako se koristi u suđenju otvorenom za javnost ili je podnesen prigovor na radi službenog lica, da, ali općenito, ne baš. Pogotovo što bi se tako nešto moglo kositi sa zakonom o zaštiti djece.

 "... moći će se dobiti na uvid putem službenih kanala i nakon podnesenog zahtjeva." Dakle moras imati razlog zasto zelis snimku te ti je tek onda puste.

7 godina
protjeran
offline
Londonski policajci dobivaju nosive kamere

U americi imaju kamere već par godina pa kad istresu okvir u nenaoruzang crnca podignutih ruku nikom ništa.Onda kad crnac uzme puskicu pa zaganja drotove onda je on terorist.Bacen novac.

 
0 5 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Londonski policajci dobivaju nosive kamere
Čekamo babu koja će preći preko crvenog 😂
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Londonski policajci dobivaju nosive kamere
Dex.pwn kaže...
Čekamo babu koja će preći preko crvenog 😂

 Pa eto baš primjer zašto su te kamere odlična stvar. Da nije bilo kamere javnost nikad ne bi saznala što se ustvari dogodilo nego bi sve ostalo na tome da policija tuče ljude koji prelaze na crveno, a na kraju se zbog kamere vidjelo da je policajac ispravno postupio i po pravilima nakon št se žena oglušila na zapovjedi policajca i pokušala pobječ. Još je bila i agresivna prema njemu. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.10.2016 22:48 (BlackDog22).
11 godina
offline
Re: Londonski policajci dobivaju nosive kamere
@OKFOL, Europa nije Amerika.
16 godina
offline
Re: Londonski policajci dobivaju nosive kamere
Zale kaže...

Griješim li ili je u RH ovako nešto prije uvedeno? Napredniji smo od Britanaca...

 Imamo, ali testna faza koja još uvijek traje i to samo u ZG i mislim da se radi o dvadesetak uređaja, tako nešto.

10 godina
offline
Londonski policajci dobivaju nosive kamere

Nije samo u Zg, ovaj slucaj zene sto je presla crveno i policajac ju "prisilno" zaustavio i sve snimio je iz Osijeka.

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Londonski policajci dobivaju nosive kamere
Svi političari bi trebali to imati na sebi 24/7 i live streamati za opću populaciju. Pa da vidimo koliko su pošteni, moralni, konzervativni...
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
4 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Londonski policajci dobivaju nosive kamere
Diazz72 kaže...
@OKFOL, Europa nije Amerika.

 

Isto sranje samo drugo pakiranje.

13 godina
neaktivan
offline
Londonski policajci dobivaju nosive kamere

Ne mogu vjerovati da nitko nije primjetio da piše da će sam službenik aktivirati snimanje (kada njemu paše).

Dakle, ovo ne vidim kao sredstvo gdje će građani biti zaštićeni već policijski službenici.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice