LG-ova mobilna oluja dolazi 19. rujna

poruka: 14
|
čitano: 2.160
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LG-ova mobilna oluja dolazi 19. rujna".
12 godina
protjeran
offline
LG-ova mobilna oluja dolazi 19. rujna

Sigurno je da će taj Optimus G biti tanji od predhodnika, lakši, brži, s jedno 8 do 12 megapiksića, eto, imat će četverojezgreni procesor, baterija će trajati sat vremena, panoramsko fotkanje....itd, ma, znate već kako će izgledati. {#}

 

Ima sigurno jedna aplikacija na svijetu za smartphone koja iskorištava četverojezgreni procesor.

Pazite kada ce Kepler da ga nafuraju mali sirok i pljosnat..(c) Vlada011
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.9.2012 9:32 (Budokai).
 
1 1 hvala 0
15 godina
offline
LG-ova mobilna oluja dolazi 19. rujna

Prvi LG da mi se svidja. Bas me zanima review jer po specsima bi trebao biti zvijer...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
LG-ova mobilna oluja dolazi 19. rujna

i uopće ne sliči na ajfon... moga bi LG stagod iskeširat jabucarima.

pozz
Moj PC  
0 3 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
LG-ova mobilna oluja dolazi 19. rujna
Pa nemoj bas tako o quadcoreovima. Jednu jezgru koristit ce garbage collector, drugu OS, a ostale dve za aplikacije. Danas se i na Windowsima 99.99% aplikacija oslanja na multitasking pod OSom, a kakoli pod mobilnim OSom koji je daleko limitiraniji.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: LG-ova mobilna oluja dolazi 19. rujna
Budokai kaže...

Sigurno je da će taj Optimus G biti tanji od predhodnika, lakši, brži, s jedno 8 do 12 megapiksića, eto, imat će četverojezgreni procesor, baterija će trajati sat vremena, panoramsko fotkanje....itd, ma, znate već kako će izgledati. {#}

 

Ima sigurno jedna aplikacija na svijetu za smartphone koja iskorištava četverojezgreni procesor.

  Da, aplikacije tipa Quadrant, Liinpack....itd

"Nikad necu protiv toga imat nesto protiv"
15 godina
neaktivan
offline
LG-ova mobilna oluja dolazi 19. rujna
Koji nepotreban članak s 5 dana zakašnjenja...

Optimus G bio je predstavljen prije 15 dana, a ovdje se radi o američkim verzijama istog. Ovaj datum nas ne mora zanimati uopće jer je za nas predstavljen G.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
LG-ova mobilna oluja dolazi 19. rujna

Mogao bi biti to dobar mobitel... 

Arian RIčko
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
LG-ova mobilna oluja dolazi 19. rujna

m,ože on bit dobar, al i dalje ne virujem u kvalitetu od lg,

triba bi bit najnajbolji, da promjenim mišljenje nakon jednog od njihovih

mob koji sam ima!!

FJAKA =psihofizicko stanje prilikom teznje ni za cime. Ucestala je greska zamijeniti fjaku s lijenoscu. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzviseno stanje uma i tijela kojem tezi cijelo covjecanstvo
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
LG-ova mobilna oluja dolazi 19. rujna

LG Optimus G je jedan od rijetkih ako ne i jedini na trzistu koji ima 2 GB RAM memorije.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG-ova mobilna oluja dolazi 19. rujna
Makić kaže...

m,ože on bit dobar, al i dalje ne virujem u kvalitetu od lg,

triba bi bit najnajbolji, da promjenim mišljenje nakon jednog od njihovih

mob koji sam ima!!

Imam prastari GT540 @ 800MHZ i neznam o cemu pricas, telefon je za ove novce za koje sam ga nabavio vise nego dobar, nemam nikakvih problema sa njim kao ni sa LG-em opcenito.

iclock2much
14 godina
neaktivan
offline
LG-ova mobilna oluja dolazi 19. rujna

Kvaliteta je zapravo ok, pravi problem sa lg-om je taj što imaju lošu softversku podršku.

 a i činjenica da ako staviš u kafiću lg na stol nećeš biti zanimljiv kao onaj što ima ajfon..  (zato ljudi prije uzimaju samsunga ili jabuku :P)

De gustibus non est disputandum.
 
4 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: LG-ova mobilna oluja dolazi 19. rujna
mario1990 kaže...

 

 

 a i činjenica da ako staviš u kafiću lg na stol nećeš biti zanimljiv kao onaj što ima ajfon..  (zato ljudi prije uzimaju samsunga ili jabuku :P)

 

Je, istina je. Čak bih rekao da je Ajfon 4S  i prije Samsunga trojke na rankingu snobova, a tek kad stigne petica, k`o da Ferrari voziš..mila mama

Pazite kada ce Kepler da ga nafuraju mali sirok i pljosnat..(c) Vlada011
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.9.2012 18:53 (Budokai).
15 godina
offline
Re: LG-ova mobilna oluja dolazi 19. rujna
zoharbizo kaže...
Makić kaže...

m,ože on bit dobar, al i dalje ne virujem u kvalitetu od lg,

triba bi bit najnajbolji, da promjenim mišljenje nakon jednog od njihovih

mob koji sam ima!!

Imam prastari GT540 @ 800MHZ i neznam o cemu pricas, telefon je za ove novce za koje sam ga nabavio vise nego dobar, nemam nikakvih problema sa njim kao ni sa LG-em opcenito.

svk ima svoja iskustva, ja npr neću više nikad na lg, a kad uzimam novi gledam između sony-a i htc-a..

kvaliteta izrade i svega, taj lg mi pao par puta na pod otiša ekran, dok mi je hd2 pada s 2m i to ne jedanput

bez ikakvog case-a i nikad ništa!!

FJAKA =psihofizicko stanje prilikom teznje ni za cime. Ucestala je greska zamijeniti fjaku s lijenoscu. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzviseno stanje uma i tijela kojem tezi cijelo covjecanstvo
16 godina
neaktivan
offline
Re: LG-ova mobilna oluja dolazi 19. rujna
Budokai kaže...
mario1990 kaže...

 

 

 a i činjenica da ako staviš u kafiću lg na stol nećeš biti zanimljiv kao onaj što ima ajfon..  (zato ljudi prije uzimaju samsunga ili jabuku :P)

 

Je, istina je. Čak bih rekao da je Ajfon 4S  i prije Samsunga trojke na rankingu snobova, a tek kad stigne petica, k`o da Ferrari voziš..mila mama

nezna se sta je gore, taj sto ima 4S pa misli da je nesto, ili ti koji kazes "ko da ferrari vozis" jer veceg smeca u auto industriji od ferrarija / fiata nema ;)

celeron 333mhz / 64sdram / monitor u boji
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice