I LG na Androidu!

poruka: 26
|
čitano: 4.752
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "I LG na Androidu!".
15 godina
neaktivan
offline
I LG na Androidu!

hvala Bogu da sve vise proizvodaca prepoznaje androidov potencijal.... dosta je vise onih bezveznih Os-ova i pokusaja sa windowsima i symbianom.... njihovo je vrijeme proslo, na danasnjem se trzistu tesko zivi na staroj slavi..

 

 
4 5 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
I LG na Androidu!

Dodao bih još jednu bitnu informaciju -> "Additionally the appearance of the handset on the Wi-Fi Alliance web page suggests that it will also pack WLAN."(pruzeto sa GSM Arena)

 

Moram priznati da mi dizajn izgleda solidan. Nije ružan a nije nešto ni lijep. Samo mi se čini da bi 3" ekran možda mogao biti premalen za ugodno upravljanje prstima.

When power leads men towards arrogance, poetry reminds him of his limitations...
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: I LG na Androidu!
marko009 kaže...

hvala Bogu da sve vise proizvodaca prepoznaje androidov potencijal.... dosta je vise onih bezveznih Os-ova i pokusaja sa windowsima i symbianom.... njihovo je vrijeme proslo, na danasnjem se trzistu tesko zivi na staroj slavi..

 

Ti nemaš dume o čemu pričaš. Heba te android.

 

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
15 godina
neaktivan
offline
RE: I LG na Androidu!

a gle.. mozda i ne znam...

 

al kao izraziti poklonik iphone os x-a, podrzavam proboj androida, jer to znaci konkurenciju za apple.

a kolko ih znam, nece mirno gledat situaciju, nego ce jos vise radit na vlastitom os-u i unapredivat ga, a to je dobro za nas korisnike. ili ne?

15 godina
offline
RE: I LG na Androidu!
marko009 kaže...

a gle.. mozda i ne znam...

 

al kao izraziti poklonik iphone os x-a, podrzavam proboj androida, jer to znaci konkurenciju za apple.

a kolko ih znam, nece mirno gledat situaciju, nego ce jos vise radit na vlastitom os-u i unapredivat ga, a to je dobro za nas korisnike. ili ne?

Nemoj podcjenjivat symbian.

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
15 godina
offline
RE: I LG na Androidu!
Hyperion kaže...
marko009 kaže...

a gle.. mozda i ne znam...

 

al kao izraziti poklonik iphone os x-a, podrzavam proboj androida, jer to znaci konkurenciju za apple.

a kolko ih znam, nece mirno gledat situaciju, nego ce jos vise radit na vlastitom os-u i unapredivat ga, a to je dobro za nas korisnike. ili ne?

Nemoj podcjenjivat symbian.

Ma symbian je već sad prošlost, daj nabroji koji novi telefon dolazi sa tim os_om

16 godina
offline
RE: I LG na Androidu!
Buhaha kaže...

Ma symbian je već sad prošlost, daj nabroji koji novi telefon dolazi sa tim os_om

Ni ja se ne slažem s tobom. Symbian i dalje drži veći dio tržišta, a što se tiče novijih telefona dovoljno mi je podsjetiti te na Nokiu N97 Mini i Sony Ericsson Satio (Idou).

...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!
16 godina
neaktivan
offline
RE: I LG na Androidu!
Buhaha kaže...
Hyperion kaže...
marko009 kaže...

a gle.. mozda i ne znam...

 

al kao izraziti poklonik iphone os x-a, podrzavam proboj androida, jer to znaci konkurenciju za apple.

a kolko ih znam, nece mirno gledat situaciju, nego ce jos vise radit na vlastitom os-u i unapredivat ga, a to je dobro za nas korisnike. ili ne?

Nemoj podcjenjivat symbian.

Ma symbian je već sad prošlost, daj nabroji koji novi telefon dolazi sa tim os_om

 

Čestitam, Čestitam, Čestitam, Čestitam, Čestitam, Čestitam,

 

Postao si vlasnik najglupljeg komentara na ovoj temi, a boga mi i šire...

celeron 333mhz / 64sdram / monitor u boji
16 godina
offline
I LG na Androidu!

Sve je to ljepo, ali je LG... to su mi više kao igračke, a ne kao mobiteli. Da nebi netko mislio da imam što protiv Androida, nemam, nego sam samo prokomentirao LG.

 

Android sam sebi rezervirao za HTC, ili SE odnosno Samsung.

 
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
I LG na Androidu!

Probao Android preko emulatora - i uopće nisam oduševljen. Možda se dosta unaprijedio u međuvremenu - ali ja se držim i dalje win mobilea ili symbiana. iPhone definitivno ne ulazi u konkurenciju prvenstveno zbog "oderi mu i kožu s leđa" cijene i nekih stvari koje mi se osobno ne sviđaju i da je jeftiniji.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
I LG na Androidu!

jedino mi se ne sviđa resistive touchscreen

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: I LG na Androidu!

Nabrojase ti ljudi telefone sa symbiannom, a ja bih dodao jos i Samsung Omnia HD...

 

Uredjaj izgleda krisom

15 godina
protjeran
offline
I LG na Androidu!

ma u linuxu je buducnost, al ne u obliku androida i njemu slicnih nego u punokrvnom linuxu

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: I LG na Androidu!
grimyHR kaže...

ma u linuxu je buducnost, al ne u obliku androida i njemu slicnih nego u punokrvnom linuxu

Ako želiš možeš kupiti Nokiu koja je na Maemo linuxu, punokrvni linux :) Ako bude para kupim N900 :) 

 

Fedora 11 Leonidas Kde 4.2
15 godina
offline
RE: I LG na Androidu!
grimyHR kaže...

ma u linuxu je buducnost, al ne u obliku androida i njemu slicnih nego u punokrvnom linuxu

Linux maemo je na nokii n900.

 

Resistive touch screen je super, ništa mu nefali, a reagira i na druge predmete. Meni na XM5800 na prst reagira jednako kao i na stilus,nokte,prste na nogama, žlicu, vilicu...

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
15 godina
protjeran
offline
I LG na Androidu!

ma znam za n900, i na nju se lijepo debian stavi pa je jos bolja, al cekam da izade neki sa 1GHz procom, vjerovatno bi do pocetka slijedece godine trebalo nes takvo izac

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: I LG na Androidu!
grimyHR kaže...

ma znam za n900, i na nju se lijepo debian stavi pa je jos bolja, al cekam da izade neki sa 1GHz procom, vjerovatno bi do pocetka slijedece godine trebalo nes takvo izac

možeš, ali ja nevidim razlog zašto bi stavio debiana na njega, jer maemo je prilagoden da bude jednstavana za brzo tipkanje, razgovaranje, stvar je u sučelju. 

 

Fedora 11 Leonidas Kde 4.2
15 godina
neaktivan
offline
I LG na Androidu!

Android je zakon.

Devao s njihovim SDKom malo, ono je bogom dano za svakoga tko ima nesto backgrounda u programiranju i zeli brzo i jednostavno customizirati kako da mu se PDA/Mobitel ponasa.

Izgleda da je vrijeme da stricek DeusExMachina izdvoji novce za novu igracku... pf.... ubit ce me zena.

"Fans are clinging complaining dipshits who will never ever be happy for any concession you make. The sooner you shut up their shrilled tremolous voices, the happier are you going to be for it.&q
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: I LG na Androidu!
linuxuser kaže...
grimyHR kaže...

ma znam za n900, i na nju se lijepo debian stavi pa je jos bolja, al cekam da izade neki sa 1GHz procom, vjerovatno bi do pocetka slijedece godine trebalo nes takvo izac

možeš, ali ja nevidim razlog zašto bi stavio debiana na njega, jer maemo je prilagoden da bude jednstavana za brzo tipkanje, razgovaranje, stvar je u sučelju. 

 

ali ako se ne varam, aplikacije treba portirati na njega, tak da ih nema toliko koliko za desktop distribucije

15 godina
neaktivan
offline
RE: I LG na Androidu!

cek, ti fakat mislis na mobitelu pokretat desktop aplikacije?! get real

15 godina
protjeran
offline
RE: I LG na Androidu!
marko009 kaže...

cek, ti fakat mislis na mobitelu pokretat desktop aplikacije?! get real

nije mobitel nego je mini tablet

i ja sam sasvim realan, kad nesto imam, pokusavam iskoristiti maksimalni potencijal toga

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.9.2009 21:31 (grimyHR).
16 godina
neaktivan
offline
RE: I LG na Androidu!

Kolika bi cijena ovoga mogla biti? Baš mi je super izgled i to što ima Android... Ja bi to =)

Ja želim MacBook!
15 godina
offline
I LG na Androidu!

joj baš sam glup :)))

 

Trendovi

 

Trenutno stanje tržišta pokazuje da su dostojni konkurenti Appleovom iPhoneu tek pametni telefoni bazirani na operativnom sustavu Android. Microsoft je izdao Windows Mobile 6.5 verziju, ali to i dalje ostaje operativni sustav zastarjele koncepcije, na brzinu prilagođen upravljanju prstima preko ekrana osjetljivog na dodir. Pored toga sustav je nepotrebno kompliciran; najavljeni Windows Mobile 7 bi trebao značajno poboljšati stanje u te dvije stvari, ali proći će neko vrijeme do njegova dovršetka. 

 

Očekujemo da će Apple još neko vrijeme s lakoćom ubirati vrhnje na tržištu pametnih telefona prije nego što će biti prisiljen napraviti nešto novije od iPhone ili bar iPhone 2 jer trenutno model u svakoj sljedećoj verziji dobiva tek poneku hardversku nadogradnju – nove verzije nisu potpuno novi uređaji, ali to očigledno ni ne moraju biti da bi zadržali svoj status.

 

Symbianu je ostala vjerna tek Nokia koja ne pokazuje naznake da bi mogla promijeniti svoje stajalište. Ako se bude držala Symbiana, morat će napraviti velike preinake jer nadogradnje koje su omogućile ekrane osjetljive na dodir u 5800 i N97 modelima jednostavno nisu dovoljne da se finski proizvođač adekvatno nosi s konkurencijom u segmentu pametnih telefona.

 
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: I LG na Androidu!
Buhaha kaže...

joj baš sam glup :)))

 

 

Trendovi

 

Trenutno stanje tržišta pokazuje da su dostojni konkurenti Appleovom iPhoneu tek pametni telefoni bazirani na operativnom sustavu Android. Microsoft je izdao Windows Mobile 6.5 verziju, ali to i dalje ostaje operativni sustav zastarjele koncepcije, na brzinu prilagođen upravljanju prstima preko ekrana osjetljivog na dodir. Pored toga sustav je nepotrebno kompliciran; najavljeni Windows Mobile 7 bi trebao značajno poboljšati stanje u te dvije stvari, ali proći će neko vrijeme do njegova dovršetka. 

 

Očekujemo da će Apple još neko vrijeme s lakoćom ubirati vrhnje na tržištu pametnih telefona prije nego što će biti prisiljen napraviti nešto novije od iPhone ili bar iPhone 2 jer trenutno model u svakoj sljedećoj verziji dobiva tek poneku hardversku nadogradnju – nove verzije nisu potpuno novi uređaji, ali to očigledno ni ne moraju biti da bi zadržali svoj status.

 

Symbianu je ostala vjerna tek Nokia koja ne pokazuje naznake da bi mogla promijeniti svoje stajalište. Ako se bude držala Symbiana, morat će napraviti velike preinake jer nadogradnje koje su omogućile ekrane osjetljive na dodir u 5800 i N97 modelima jednostavno nisu dovoljne da se finski proizvođač adekvatno nosi s konkurencijom u segmentu pametnih telefona.

 

to da je symbianu ostala vjerna samo nokia je jedna od najvecih gluposti koju sam u zivotu cuo, ajde ti prouci tko sve radi na novoj verziji symbiana prije nego napises ovako nesto

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
16 godina
neaktivan
offline
RE: I LG na Androidu!
grimyHR kaže...

to da je symbianu ostala vjerna samo nokia je jedna od najvecih gluposti koju sam u zivotu cuo, ajde ti prouci tko sve radi na novoj verziji symbiana prije nego napises ovako nesto

Istina da Symbian je još uvijek jak, ali Samsungovo odustajanje od njega i SE razmatranje o Androidu (u smislu veće ponude mobitela s njim nego symbianom) ne ulijeva baš sigurnost.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
15 godina
protjeran
offline
RE: I LG na Androidu!
Paolo2612 kaže...
grimyHR kaže...

to da je symbianu ostala vjerna samo nokia je jedna od najvecih gluposti koju sam u zivotu cuo, ajde ti prouci tko sve radi na novoj verziji symbiana prije nego napises ovako nesto

Istina da Symbian je još uvijek jak, ali Samsungovo odustajanje od njega i SE razmatranje o Androidu (u smislu veće ponude mobitela s njim nego symbianom) ne ulijeva baš sigurnost.

a budemo vidjeli kad izade symbian^4 tjekom sljedece godine

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice