Kraj Groovesharka kakvog poznajemo

poruka: 79
|
čitano: 8.620
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kraj Groovesharka kakvog poznajemo".
14 godina
neaktivan
offline
Kraj Groovesharka kakvog poznajemo

Ovo me deprimiralo..

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Kraj Groovesharka kakvog poznajemo

Jaooo sad cu morat slusat narodnjake na pinku ! {#}

Potpisao.
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kraj Groovesharka kakvog poznajemo

4$ = 20Kn = tri kave...

Ako su tri kave u zamjenu za cijeli mjesec muzike razlog za depresiju....?

 

Spotify naplacuje 100kn mjesecno, pa i dalje rado placam godisnju pretplatu (200tinjak $)

Set as I am in my ways and my arrogance, burden of proof tossed upon non-believers... You were my witness, my eyes, my evidence, Judith Marie, unconditional one...
 
6 1 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Kraj Groovesharka kakvog poznajemo
Deus ex machina kaže...

4$ = 20Kn = tri kave...

Ako su tri kave u zamjenu za cijeli mjesec muzike razlog za depresiju....?

 

Spotify naplacuje 100kn mjesecno, pa i dalje rado placam godisnju pretplatu (200tinjak $)

Ja ću popit 3 kave i upalit pismu na Youtubu.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kraj Groovesharka kakvog poznajemo
Deus ex machina kaže...

4$ = 20Kn = tri kave...

Ako su tri kave u zamjenu za cijeli mjesec muzike razlog za depresiju....?

 

Spotify naplacuje 100kn mjesecno, pa i dalje rado placam godisnju pretplatu (200tinjak $)

A ja ću za 240 kn godišnje ili kupiti nekoliko cd-ova ili hrpu pjesama u digitalnom obliku..

14 godina
offline
Re: Kraj Groovesharka kakvog poznajemo
Deus ex machina kaže...

4$ = 20Kn = tri kave...

Ako su tri kave u zamjenu za cijeli mjesec muzike razlog za depresiju....?

 

Spotify naplacuje 100kn mjesecno, pa i dalje rado placam godisnju pretplatu (200tinjak $)

Gledaj, nekom je puno toliko davat za neku uslugu s tim da ti nakon isteka tog nemaš zapravo ništa. Meni grooveshark vrijedi do travnja, bila je neka akcija ako kupiš majicu tako da sam dobio za cca 150kn godinu dana usluge. I to je ok, dao bih do 200kn godišnje da mogu slušat glazbu legalno (za premium verziju s aplikacijom za mobitel, bez reklama itd.). Ali davat 20kn svaki mjesec (bez ikakvih dodataka s reklamama) ili 100kn za spotify nema šanse. 1000kn godišnje i nakon godinu dana nijednu pjesmu ne mogu slušat legalno ako neću više plaćat. Pa radije kupim cd ili preko google music kad bude dostupno.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.2.2012 23:11 (Iggx).
16 godina
offline
Kraj Groovesharka kakvog poznajemo

Nešto što imam, a nemam, nikad mi nije bilo drago. Spotify je shit, Grooveshark isto tako. YouTube volim, ali sve me je strah da će uskoro i tome doći kraj. Od svih tih aplikacija i servisa koji stoje na netu jedino što sam istinski zavolio jeste Mixcloud (i SoundCloud, Bandcamp).

 

Sad me zanimaju hipoteze - budući da tamo postavljaju for free i najbolji i najpoznatiji DJ-evi, i ljudi koji to snimaju u sobama, kako to potpada pod j****i copyright?

 

Inače, volim što rade Hyperdub (@ www.hyperdub.com) i slične “male” etikete, direktna kupovina sa izvora, i slušam doma koliko me je volja, i radim s tim šta hoću, i kopiram na uređaje i medije koji mi odgovaraju.

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.2.2012 23:26 (rashomon).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Kraj Groovesharka kakvog poznajemo

Ja iz dispeta ne dam nista! Slusat cu ilegalno glazbu i gledati filmove makar kostalo vise od legalnog nacina. 

Glazbena kolekcija se u zadnjih mjesec dana povecala za jos par stotina GB. Skidam i sta mi ne treba, mozda nekome nekad zatreba. 

Otkazao sam pretplatu na 2 casopisa. U kino vise nikad. 

Batinom na batinu!

 
8 1 hvala 0
16 godina
offline
Kraj Groovesharka kakvog poznajemo

To radim sa major izdanjima... Pazi, Sony nakon što je Whitney Houston umrla diže cijenu njezinih stvari... E k***c će oni ikada banke od mene dobit'.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Kraj Groovesharka kakvog poznajemo

Da to je ok, i cijena je prihvatljiva 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kraj Groovesharka kakvog poznajemo
rashomon kaže...

To radim sa major izdanjima... Pazi, Sony nakon što je Whitney Houston umrla diže cijenu njezinih stvari... E k***c će oni ikada banke od mene dobit'.

To je zbog zastite autora :)

 

I ja bi trebao imati nekih moralnih obzira prema takvima? Pa i imam. Srce me boli kad se sjetim da sam im do sad davao novac.

 

A i ovo priopcenje na groovesharku me osobno vrijedja. Sta oni misle da su svi korisnici idioti? Ovo je samo pokusaj muzenja novca dok ih ne zatvore a onda ko yebe i tebe i tvoju pretplatu. Ma zamisli, morali su zbog neimastine zatvoriti pristup njemcima???? Dajte nam malo para ili cemo zatvoriti i vama??? Da su napisali dajte para da premjestimo servere u Rusiju i da vam sviramo dok nas u vasoj zemlji ne zabrane, od mene bi sigurno i dobili.

15 godina
offline
Kraj Groovesharka kakvog poznajemo

Da, dobro su smislili kampanju. Reć će svima da će možda zatvorit u njihovoj zemlji tak da sigurno uplate. Samo ne računaju na to da Hrvati uvijek sve dovedu do propasti pa će sigurno i to.

Jer kod nas se možda i nađe par ljudi koji će platiti to, al ako i idu na plaćanje po državama, sumnjam će tih par biti sretno kad ju ugase ;)

http://mrxa.3dhr.net/ -> BF3 nick: mrxa <-
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kraj Groovesharka kakvog poznajemo

Buhuhu, ne dam za igru 500 kn. Kad budu plaće kod nas kao i vani, onda bi dao. Da spuste cijenu, niko ne bi piratizirao.

20 kn / mjesecu. Ermmm, ne dam iz XY razloga!

Ponekad, jednostavno me neki ljudi fasciniraju...

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
12 godina
protjeran
offline
Kraj Groovesharka kakvog poznajemo

 

Bukva kaže...

Buhuhu, ne dam za igru 500 kn. Kad budu plaće kod nas kao i vani, onda bi dao. Da spuste cijenu, niko ne bi piratizirao.

20 kn / mjesecu. Ermmm, ne dam iz XY razloga!

Ponekad, jednostavno me neki ljudi fasciniraju...

 

 

 

 

za ta preseravanja oko plaćanja i "autorskih" prava moja poruka im je neka taj stil furaju  u zemlje gdje je prosječna  godišnja plaća barem 15.000 $ a nas sirotinju nek ostave nam iru, snaći ćemo se i bez tih "velikodušnih" ponuda...

ako mi želite zahvaliti - kliknite HVALA
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.2.2012 0:35 (smirnoff).
Moj PC  
1 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kraj Groovesharka kakvog poznajemo

Ok, Grooveshark je mrtav, idemo navoditi alternative! Ima netko koju dobru?

 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Kraj Groovesharka kakvog poznajemo

Sad sam probao preko američkog proxyja, normalno radi Grooveshark. Znači, kako oni kažu, troškovi poslovanja su ih prislili da zatraže naknadu (ma kako ona mizerna bila) u zemlji sa prosječnom kupovnom moći valjda 8 puta manjom od USA, a Amerikanci i dalje ne moraju ništa plaćati...

 
2 0 hvala 2
14 godina
offline
Kraj Groovesharka kakvog poznajemo
Back to YouTube...
www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kraj Groovesharka kakvog poznajemo
Sekira kaže...

Ok, Grooveshark je mrtav, idemo navoditi alternative! Ima netko koju dobru?

Pa spotify, jedino sto se moras ulogat jednom tjedno ak se nevaram sa stranim vpn/proxyjem osobno koristim UK, kod ove free verzije jedino malo smetaju reklame, ali navikneš se i na to.

Ali nema slađe nego imati pravi eac Flac rip na hardu sa scanovima, samo što to ubije prostor dok si rekao keks{#}

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
Kraj Groovesharka kakvog poznajemo

Danas se registrirao na Grooveshark i došla mi poruka -.- Mislim da postoji pametniji naćin za utrošiti pare, back to YouTube. Svaka čast stranici, kvalitetna je i super ponuda, nema šta, al ono, mogli su na korektniji način skupiti novac koji im 'fali'.

http://key-storm.com/ ŽELJKO BJELIĆ JE LOPOV || ŽELJKO BJELIĆ JE LOPOV
 
0 2 hvala 0
14 godina
offline
Kraj Groovesharka kakvog poznajemo

Evo još jedna ''vijest''.. Vijesti o zatvaranjima raznih servisa postale su doslovno svakodnevnica.. Činjenica je, nažalost, da Internet kakvog smo donedavno poznavali, polako tone u povijest.

Potentiale boy
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kraj Groovesharka kakvog poznajemo
Bukva kaže...

Buhuhu, ne dam za igru 500 kn. Kad budu plaće kod nas kao i vani, onda bi dao. Da spuste cijenu, niko ne bi piratizirao.

20 kn / mjesecu. Ermmm, ne dam iz XY razloga!

Ponekad, jednostavno me neki ljudi fasciniraju...

to samo pokazuje naš mentalitet i vidiš koliko u drugim temama zapravo kake, pa se sve svede na onu "zašto bih platio ako mogu đabe", a meni sole pamet o pravdi, pravu, poštenju, slobodama, skupoći, pohlepi...

za mene je pohlepno ne platiti ono što ima svoju cijenu... i onda se ne treba čuditi kompanijama što se povampire kad osjete mogućnost da zagrebu

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.2.2012 6:45 (igy).
13 godina
neaktivan
offline
Kraj Groovesharka kakvog poznajemo
Koja je onda svrha Groovesharka, jednostavno slusas muziku na youtube-u, a dvadeset kuna potrosis na nesto pametnije (ili ih ni ne potrosis).
 
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Kraj Groovesharka kakvog poznajemo

Za očekivati, obzirom da su korisnici sami uploadali glazbu, bez odobrenja diskografskih kuća.

ex Father_Dougal
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kraj Groovesharka kakvog poznajemo

200kn godisnje... nista. S obzirom da ga stvarno koristim ko blesav platio bih i vise.

Computer games do not affect kids: I mean if Pacman affected us as kids we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills while listening to repetitive electronic music!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kraj Groovesharka kakvog poznajemo
OriginalEXE kaže...

Danas se registrirao na Grooveshark i došla mi poruka -.- Mislim da postoji pametniji naćin za utrošiti pare, back to YouTube. Svaka čast stranici, kvalitetna je i super ponuda, nema šta, al ono, mogli su na korektniji način skupiti novac koji im 'fali'.

WTF? Kakva je to glupa izjava?

Dakle nakon što ih pohvališ tvrdiš da su na nekorektan način pokušali prikupiti novac? Zamisli, pokušali su naplatit uslugu koju ti daju - PROKLETNICI!

 

Zašto ti na korektniji način ne daješ ljudima tisuće lajkova koje sad potpuno nekorektno prodaješ? Zašto ljudima ne daješ keyeve besplatno? Ili bar po nabavnoj cijeni bez vlastitog profita? Zašto bilo tko bilo što naplaćuje? Nije li korektnije sve dati besplatno?

 

News flash - da bi reproducirali glazbu moraju platiti licence, a to košta. Naravno ako žele biti legalni. Prije mjesec-dva kada se pisalo o njihovom potencijalnom gašenju zbog toga što su ti godinama korektno davali glazbu bez licenci. Tada se nitko nije bunio. Sad kad traže 20 kn mjesečno, hej 20 kuna potrošiš a da ni ne znaš gdje su, sad su nekorektni.

Može te biti sram.

 

Ovo je zapravo samo je još jedan dokaz da zapravo uopće nije bitno kolika je cijena nečega, jer su ljudi (naročito kod nas u ovoj prčiji) potpuno sebični i nespremni platiti bilo što. Sve bi besplatno jer ništa od toga što se nudi na svijetu, neovisno o cijeni, "ne vrijedi te love".

 

Potpuno je svejedno hoće li članstvo biti 20 kuna ili 200 kuna, ekipa će se žaliti.

Potpuno je svejedno hoće li igra biti 20 kuna ili 500 kuna, ekipa je neće kupiti.

I used to play a little, but a little wouldn't do it, so the little got more and more.
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.2.2012 8:21 (Danny_HR).
16 godina
offline
Re: Kraj Groovesharka kakvog poznajemo

Slusanje muzike sa Youtuba je pusiona totalna jer je kvaliteta zvuka katastrofalna ali ocito vam nije stalo do kvalitete.
Grooveshark koristim jednom mjesecno tak da budem nekak prezivel ali nemam namjeru cendrat radi 20 kn.

 

EDIT:

Kod mene u Austriji Grooveshark radi ko i prije {#} nikakva drama.

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.2.2012 8:27 (NEW_MAN).
16 godina
offline
Re: Kraj Groovesharka kakvog poznajemo
Marko kaže...

Sad sam probao preko američkog proxyja, normalno radi Grooveshark.

NEW_MAN kaže...
Kod mene u Austriji Grooveshark radi ko i prije {#} nikakva drama.

Koliko pjesama si odslušao? Meni se pojavilo nakon 4-5 pjesama, odnosno pola albuma ako to ima veze.

I used to play a little, but a little wouldn't do it, so the little got more and more.
16 godina
offline
Re: Kraj Groovesharka kakvog poznajemo
Cek da stavim play listu jer sam odslusal jednu stvar. Mislil sam da odma napada.
JAvim se.
14 godina
online
Re: Kraj Groovesharka kakvog poznajemo
Sekira kaže...

Ok, Grooveshark je mrtav, idemo navoditi alternative! Ima netko koju dobru?

Postoje plugini za foobar, winamp/aimp (vjerojatno i za još poneki player) za streamanje glazbe sa vksearch-a

 

Ogromna baza, kao i grooveshark.

 

https://github.com/nobodyzzz/foo_vksearch/downloads evo za foobar ako koga zanima

 

Za ostale playere probajte googlat sami, ne znam link ali sam siguran da ima i da radi odlično jer sam jednom isprobao na drugom kompu..

 

Također, ima i grooveshark neslužbena desktop aplikacija, ne znam dal ona radi sad ali vrijedi probat: http://groove-walrus.turnip-town.net/dru/

 

Jhva Elohim Meth.
15 godina
offline
Re: Kraj Groovesharka kakvog poznajemo
Danny_HR kaže...

 

Ovo je zapravo samo je još jedan dokaz da zapravo uopće nije bitno kolika je cijena nečega, jer su ljudi (naročito kod nas u ovoj prčiji) potpuno sebični i nespremni platiti bilo što. Sve bi besplatno jer ništa od toga što se nudi na svijetu, neovisno o cijeni, "ne vrijedi te love".

 

Potpuno je svejedno hoće li članstvo biti 20 kuna ili 200 kuna, ekipa će se žaliti.

Potpuno je svejedno hoće li igra biti 20 kuna ili 500 kuna, ekipa je neće kupiti.

Ne samo da su sebicni, nego ne cijene druge ni tudji rad. Ljudi su spremni izdvojiti 20 kn dnevno za cigare, kave, piydarije, a nisu spremni izdvojiti 20kn mjesecno za nesto sto koriste svakodnevno. Ovo zbilja nije cifra zbog koje bi se "kukalo" kako je preskupo za "nase place".

Computer games do not affect kids: I mean if Pacman affected us as kids we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills while listening to repetitive electronic music!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice