Jony Ive dobio promaknuće u Appleu

poruka: 8
|
čitano: 1.990
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Jony Ive dobio promaknuće u Appleu".
16 godina
offline
Jony Ive dobio promaknuće u Appleu

reciklator... da bas ne kazem plagijator...

Moj PC  
3 6 hvala 0
13 godina
online
Jony Ive dobio promaknuće u Appleu

Ako to pomogne još većoj kvaliteti generalno samom iOS-u i dizajnu Apple gadgeta uooće, ne vidim razloga ne priznavanju čovjeku njegovih evidentno postignuća u godinama iza Apple-a kao i njega samog! 

Ako bi se netko pronašao ovakvim nečim slučajno povrijeđen ili zakinut, govorim globalno, pa neka se pokaže i dokaže, koliko je sposoban!

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Jony Ive dobio promaknuće u Appleu

E Ive, Ive, opet ti je podebljalo buštu!

http://pljusak.com/sibenik_krvavice/wx.htm
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Jony Ive dobio promaknuće u Appleu

malo zločesto ali ipak :)

 

www.kolarek.com
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Jony Ive dobio promaknuće u Appleu

Bemti kakvi likovi dnaas dobijaju pozicije i promaknuca :D 

steta sto niam peder i stata sto nisam gay, nesto bih od svog zivota i napravio...... a ovako kajla :P

 
0 7 hvala 0
12 godina
offline
Re: Jony Ive dobio promaknuće u Appleu
branimir kaže...

malo zločesto ali ipak :)

 

sto je zlocesto? pa govore istinu!

15 godina
offline
Re: Jony Ive dobio promaknuće u Appleu
LudaRajcica kaže...

Bemti kakvi likovi dnaas dobijaju pozicije i promaknuca :D 

steta sto niam peder i stata sto nisam gay, nesto bih od svog zivota i napravio...... a ovako kajla :P

 "gay" znači "veseo" (kao u Ljudevit Gaj), a ima i tužnih pedera. ovaj (sad, po novom) general-pukovnik jabučnih divizija je oženjen i razmnožio se, tako da mu uvodno spomenuto eventualno može biti hobi. a i nema puno veze s dizajnom. budući da mu dizajnovi i nisu neki (naspram npr. Bang & Olufsena), očito se uklapa u opći kičeraj. jesi mu možda zavidan? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
14 godina
offline
Re: Jony Ive dobio promaknuće u Appleu
A količine zavisti majko moja?! Čovik je jedan od najzaslužnijih za popularnost i činjenicu da je cijela generacija iPhonea najprodavaniji uredjaj u mobilnom sektoru. Sigurno nije uhljeb niti mu je išta darovano, već je znanjem i vizijom sudjelovao u kreiranju najbljih uredjaja na svitu.
ptspclan.com | visit us ^^
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice