Iskon VDSL dostupan u još 20 gradova

poruka: 19
|
čitano: 4.457
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Iskon VDSL dostupan u još 20 gradova".
9 godina
offline
Iskon VDSL dostupan u još 20 gradova

Eh, koliko vidim Čakovec još uvijek nije na popisu. Nadam se da će VDSL i kod nas doći brzo.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Iskon VDSL dostupan u još 20 gradova

Uskoro će svi u RH surfati na optici i na 50 Mbs osim Trešnjevke Jug u Zagrebu.

 
6 0 hvala 0
12 godina
offline
Iskon VDSL dostupan u još 20 gradova

ja sam mislio da je Lovran zadnja rupa na svirali i da ce tamo 3t cable prije stic nego iskon ali eto, prevario sam se

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Iskon VDSL dostupan u još 20 gradova

sama provjera na njihovoj stranici je bez veze i netocna, ja sam njihov korisnik duo paketa i nije mi dostupna 50/10  (na cetvrtom sam katu) a susjedu je dostupna 50/10 solo varijanta (on je na prvom katu i nije imao nikakvog operatera)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Iskon VDSL dostupan u još 20 gradova

Idem se napit. Zar je moguće da dolazi u moj grad?

 

 

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Iskon VDSL dostupan u još 20 gradova
Igzy20 kaže...

Eh, koliko vidim Čakovec još uvijek nije na popisu. Nadam se da će VDSL i kod nas doći brzo.

 Iskon se pravi grbav kad je Medimurje u pitanju... drze se valjda onog Francekovog da je HR do Drave...

Battlenet - TheProdigy#2234
14 godina
odjavljen
offline
Iskon VDSL dostupan u još 20 gradova

Krasno. Doći će u Našice, a okolica unutar 7 km se vuče na brzinama iz paleolitika.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Iskon VDSL dostupan u još 20 gradova
Casperius kaže...

sama provjera na njihovoj stranici je bez veze i netocna, ja sam njihov korisnik duo paketa i nije mi dostupna 50/10  (na cetvrtom sam katu) a susjedu je dostupna 50/10 solo varijanta (on je na prvom katu i nije imao nikakvog operatera)

 Da li si zvao Iskon i što su ti oni odgovorili?Pitam zato jer je isti slučaj i kod mene-na provjeri adrese sve brzine su dostupne ,dok na provjeri po broju telefona nije dostupna 50/10.

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.3.2015 18:41 (Radoznali).
12 godina
offline
Iskon VDSL dostupan u još 20 gradova

Ufff jedva čekam, za 2mj najviše će mi bi dostupan vdsl, samobor. Al vidjet ćemo, 10mbit mi je također vrlo prihvatljivo a i manje košta. Doduše između tih 10mbit na adslu i 30 na vdsl-u razlika me ispadne 50-ak kuna ako i toliko, tako da ćemo vidjeti...

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Iskon VDSL dostupan u još 20 gradova
KiX777 kaže...

Idem se napit. Zar je moguće da dolazi u moj grad?

 

 

 hahaha jesi ti mozda iz moslavine?

 

Bolje biti glup nego celav, manje se vidi...
12 godina
offline
Iskon VDSL dostupan u još 20 gradova

Jel zna tko gdje je dostupan u Požegi? Kod mene nude samo bijele pakete...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Iskon VDSL dostupan u još 20 gradova

Mislim oko užegu centra i možda babin vir....(mislim da kolega u Njemačkoj ulici ima ali nisam 100% siguran)

9 godina
neaktivan
offline
Re: Iskon VDSL dostupan u još 20 gradova
Na sjever se ništ ne šire,od Zagreba na sjever nema dalje.Samo istok i jug zemlje
16 godina
offline
Re: Iskon VDSL dostupan u još 20 gradova
Casperius kaže...

sama provjera na njihovoj stranici je bez veze i netocna, ja sam njihov korisnik duo paketa i nije mi dostupna 50/10  (na cetvrtom sam katu) a susjedu je dostupna 50/10 solo varijanta (on je na prvom katu i nije imao nikakvog operatera)

 

Još ti je puno i rekao. Meni kada odem na provjeru kaže samo da su dostupni paketi u narančastoj zoni. A koja zona je ovaj VDSL? To nigdje ne vidim da piše. No rekao bih da nije dostupno, prije 2 mjeseca sam se preselio pa kada sam pitao za to rekli su da nema na toj lokaciji, samo klasik veza.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Iskon VDSL dostupan u još 20 gradova

VDSL je u narančastoj zoni ali centrala mora imati VDSL (miniDSLAM). Ja sam isto u narančastoj zoni ali VDSL mi nije dostupan...

My name is Legion... For we are many!
16 godina
offline
Re: Iskon VDSL dostupan u još 20 gradova
Radoznali kaže...
Casperius kaže...

sama provjera na njihovoj stranici je bez veze i netocna, ja sam njihov korisnik duo paketa i nije mi dostupna 50/10  (na cetvrtom sam katu) a susjedu je dostupna 50/10 solo varijanta (on je na prvom katu i nije imao nikakvog operatera)

 Da li si zvao Iskon i što su ti oni odgovorili?Pitam zato jer je isti slučaj i kod mene-na provjeri adrese sve brzine su dostupne ,dok na provjeri po broju telefona nije dostupna 50/10.

 

nisam zvao, imam UO pa bi morao platit penale po novom za prelazak na vecu brzinu (bar su mi tak rekli kad sam produzivao s njima u rujnu 2014.) budem vidio kad ovaj ugovor istekne za godinu i pol, ne zuri mi se,  zadovoljan sam i s 5/0,5 koliko se moze biti.

13 godina
offline
Iskon VDSL dostupan u još 20 gradova

Mene zanima da li konkurencija ima u planu prilagodbu/dizanje brzina kako bi konkurirali VDSL-u, recimo B-net u mom slučaju?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Iskon VDSL dostupan u još 20 gradova

Mene baš zanima gdje su u Slavonskome Brodu dostupni, jer o mom kraju nisu, osim u bijeloj zoni.

13 godina
offline
Re: Iskon VDSL dostupan u još 20 gradova
Hrvoje001 kaže...

Mene zanima da li konkurencija ima u planu prilagodbu/dizanje brzina kako bi konkurirali VDSL-u, recimo B-net u mom slučaju?

 Poslao sam B-netu isti upit 6.3., do sada nisam dobio odgovor.

 

Ispravak: Odgovor sam dobio, samo je završio u junku.Uglavnom prijedlog su proslijedili i to je to.

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.3.2015 17:14 (Hrvoje001).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice