Igre dominiraju mobilnim aplikacijama

poruka: 34
|
čitano: 2.779
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Igre dominiraju mobilnim aplikacijama".
16 godina
offline
Igre dominiraju mobilnim aplikacijama

po ovom grafu izgleda da SP-ovi ne služe ničem pametnom da bi se potrošila tolika lova na njih (govorim o svevrištećim iphonovima, htc-ima, galaxy itd itd..)

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Igre dominiraju mobilnim aplikacijama
A čuj, ono najbitnije što ti treba ionako imaš po defaultu.
Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Igre dominiraju mobilnim aplikacijama

zar je bilo dileme

14 godina
neaktivan
offline
Re: Igre dominiraju mobilnim aplikacijama

Siguran sam da bi sličan graf dobili i za PC, što je nekako i svrha smartphonea.

14 godina
offline
Igre dominiraju mobilnim aplikacijama

Bezveze..naskidao sam igara na mob, i nikad se ne igram..

Nikad mi to mobilno igranje nije sjelo...

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
 
6 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Igre dominiraju mobilnim aplikacijama

Ja upalim tu i tamo. Ima nekih zabavnih igara, a i gušt je igrat iz kreveta. ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Igre dominiraju mobilnim aplikacijama

ima dobrih igara istina, ali igranje ne touchscreenu sucks :P

 

naravno angry birds i sl. su bolji na touchu, ali je opet najveći % igara poluigriv :D (neću reći ne-igriv, jer je sve igrivo, ali d-pad na touchu i sve ostali gumbi me jako iritiraju)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Igre dominiraju mobilnim aplikacijama
Danny_HR kaže...
A čuj, ono najbitnije što ti treba ionako imaš po defaultu.

  osim file managera, postenog kalendara/organisera, postene integracije sa exchangeom, postene kontak liste i sl...(ova lista se odnosi na android i badu prvenstveno, a vecinom i na iOS)

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
15 godina
offline
Re: Igre dominiraju mobilnim aplikacijama
grimyHR kaže...
Danny_HR kaže...
A čuj, ono najbitnije što ti treba ionako imaš po defaultu.

  osim file managera, postenog kalendara/organisera, postene integracije sa exchangeom, postene kontak liste i sl...(ova lista se odnosi na android i badu prvenstveno, a vecinom i na iOS)

 

Nemoj opet zapocinjati istu zalopojku.

Konstatirali smo vec da si i vise nego sposoban sve to sam instalirati ako ti treba. To sto tebi fali integracija sa exchangeom iz kutije, nekome bi bio bloatware.

 

Kalendar/ organizer na androidu je premocan vec samo radi izvrsne integracije sa gmailom, a da ne spominjem mogucnosti geotagginga, integracije sa google mapsima.....

 

I na kraju, hajde mi reci, a za sto ti tocno treba file manager?

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
15 godina
protjeran
offline
Re: Igre dominiraju mobilnim aplikacijama
da mogu sve fileove imati organizirane po folderima kako ja zelim....
i zapocinjati cu opet i opet dok god za hrpu love dobijem poluproizvod, a tebe ko j*be, nemoras citati, zaboli mene
http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
15 godina
neaktivan
offline
Re: Igre dominiraju mobilnim aplikacijama
grimyHR kaže...
da mogu sve fileove imati organizirane po folderima kako ja zelim....
i zapocinjati cu opet i opet dok god za hrpu love dobijem poluproizvod, a tebe ko j*be, nemoras citati, zaboli mene

Ja sam s svojim Androidom dobio pristojan file manager. :)

15 godina
protjeran
offline
Re: Igre dominiraju mobilnim aplikacijama
Dkc kaže...
grimyHR kaže...
da mogu sve fileove imati organizirane po folderima kako ja zelim....
i zapocinjati cu opet i opet dok god za hrpu love dobijem poluproizvod, a tebe ko j*be, nemoras citati, zaboli mene

Ja sam s svojim Androidom dobio pristojan file manager. :)

  sumnjam da ijedan proizvodac daje android sa file managerom, al cak i da je istina, to je jedan model od njih tisucu, a situacija bi trebala biti obrnuta. tj. trebao bi biti integralni dio os-a

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
15 godina
offline
Re: Igre dominiraju mobilnim aplikacijama
grimyHR kaže...
da mogu sve fileove imati organizirane po folderima kako ja zelim.... 

 

To mozes i bez file managera.

 

grimyHR kaže...

i zapocinjati cu opet i opet dok god za hrpu love dobijem poluproizvod, a tebe ko j*be, nemoras citati, zaboli mene

Ahh da, zaboravio sam ti si onaj koji stresao 5000kn na telefon, kojeg svatko sa 2 razreda osnovne skole moze dobiti u pola cijene.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
15 godina
neaktivan
offline
Igre dominiraju mobilnim aplikacijama

*ebeš SP na koji ne možeš instalirat desktop linux i FF!

Y'know Fry, of all the friends I've had, you're the first!
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Igre dominiraju mobilnim aplikacijama
syncmaster245b kaže...
grimyHR kaže...
da mogu sve fileove imati organizirane po folderima kako ja zelim.... 

 

To mozes i bez file managera.

 

  ne mozes.

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
14 godina
neaktivan
offline
Re: Igre dominiraju mobilnim aplikacijama
?
3.650 postova - Black Ops : Troll] U mad bro | Prestige 2, Level 31
15 godina
offline
Re: Igre dominiraju mobilnim aplikacijama
grimyHR kaže...
syncmaster245b kaže...
grimyHR kaže...
da mogu sve fileove imati organizirane po folderima kako ja zelim.... 

 

To mozes i bez file managera.

 

  ne mozes.

 

Mozes, a kad se sjetis kako javi se, mozda ce me biti briga.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
13 godina
offline
Re: Igre dominiraju mobilnim aplikacijama
grimyHR kaže...
Dkc kaže...
grimyHR kaže...
da mogu sve fileove imati organizirane po folderima kako ja zelim....
i zapocinjati cu opet i opet dok god za hrpu love dobijem poluproizvod, a tebe ko j*be, nemoras citati, zaboli mene

Ja sam s svojim Androidom dobio pristojan file manager. :)

  sumnjam da ijedan proizvodac daje android sa file managerom, al cak i da je istina, to je jedan model od njih tisucu, a situacija bi trebala biti obrnuta. tj. trebao bi biti integralni dio os-a

 

moj galaxy ima file menager po defaultu..

15 godina
protjeran
offline
Re: Igre dominiraju mobilnim aplikacijama
Pa super za samsung, al di su svi ostali androidi
http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
15 godina
protjeran
offline
Re: Igre dominiraju mobilnim aplikacijama
Spojiti ga na neki drugi uredaj i onda uredivati? Neprihvatljivo
instalirati terminal emulator i tak? Opet neprihvatljivo jer to opet znaci instalirati nesto...
http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
16 godina
offline
Re: Igre dominiraju mobilnim aplikacijama
Osim tebe nisam naišao na nikoga tko inzistira na file manageru toliko. Samim time dovoljno je što ga ima tek jedan telefon, jer si i ti samo jedan među tisućama. ;-)
Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Igre dominiraju mobilnim aplikacijama
Ma Grimy je tvrdokorni Nokia fanboy, njemu je i najmanja sitnica vazna.

Zato nisam uzeo Nokiu C7 umjesto Galaxy S?

Jer nema igra, mali ekran, i ovi store je jadan.

Bas me brika hocu morat ic u market za recimo navigaciju, to je par klikova.

Da ne spominjem hakiranje nokija i potpisa.
3.650 postova - Black Ops : Troll] U mad bro | Prestige 2, Level 31
15 godina
protjeran
offline
Re: Igre dominiraju mobilnim aplikacijama
File manager je samo jedna od tisucu sitnica koje me smetaju kod tih OSeva, nije ni blizu da bude najveci problem, puno mi je veci problem npr. to da android gasi sto mu se sprdne
http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
15 godina
neaktivan
offline
Re: Igre dominiraju mobilnim aplikacijama
grimyHR kaže...
File manager je samo jedna od tisucu sitnica koje me smetaju kod tih OSeva, nije ni blizu da bude najveci problem, puno mi je veci problem npr. to da android gasi sto mu se sprdne

A koliko ti možeš aplikacija upaliti na svojoj nokiji sa 256MB rama?

 

15 godina
protjeran
offline
Re: Igre dominiraju mobilnim aplikacijama
Dkc kaže...
grimyHR kaže...
File manager je samo jedna od tisucu sitnica koje me smetaju kod tih OSeva, nije ni blizu da bude najveci problem, puno mi je veci problem npr. to da android gasi sto mu se sprdne

A koliko ti možeš aplikacija upaliti na svojoj nokiji sa 256MB rama?

 

  ajoj, sad si se zajebo, evo sam da ih pootvaram i screenshot napravim, za par min bude update

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
15 godina
neaktivan
offline
Re: Igre dominiraju mobilnim aplikacijama
grimyHR kaže...
Dkc kaže...
grimyHR kaže...
File manager je samo jedna od tisucu sitnica koje me smetaju kod tih OSeva, nije ni blizu da bude najveci problem, puno mi je veci problem npr. to da android gasi sto mu se sprdne

A koliko ti možeš aplikacija upaliti na svojoj nokiji sa 256MB rama?

 

  ajoj, sad si se zajebo, evo sam da ih pootvaram i screenshot napravim, za par min bude update

Ma pitam te jer me stvarno zanima. S obzirom da veliš da moš upalit punokrvne aplikacije itd, pa me baš zanima koliko ih možeš natjerati istovremeno da rade.

12 godina
offline
Re: Igre dominiraju mobilnim aplikacijama
Danny_HR kaže...
Osim tebe nisam naišao na nikoga tko inzistira na file manageru toliko. Samim time dovoljno je što ga ima tek jedan telefon, jer si i ti samo jedan među tisućama. ;-)

Mozes i mene staviti u kategoriju onih koji inzistiraju. Osim poziva baratanje fileovima i spajanje na lokalnu mrezu mi je ono sto najvise koristim na SP. Pa necu valjda surfati ili gledati filmove na njemu?

15 godina
protjeran
offline
Re: Igre dominiraju mobilnim aplikacijama
Dkc kaže...
grimyHR kaže...
Dkc kaže...
grimyHR kaže...
File manager je samo jedna od tisucu sitnica koje me smetaju kod tih OSeva, nije ni blizu da bude najveci problem, puno mi je veci problem npr. to da android gasi sto mu se sprdne

A koliko ti možeš aplikacija upaliti na svojoj nokiji sa 256MB rama?

 

  ajoj, sad si se zajebo, evo sam da ih pootvaram i screenshot napravim, za par min bude update

Ma pitam te jer me stvarno zanima. S obzirom da veliš da moš upalit punokrvne aplikacije itd, pa me baš zanima koliko ih možeš natjerati istovremeno da rade.

  evo, mogao sam ih puno vise upaliti, ali isao sam na zahtjevnost a ne na kolicinu:

video player sa otvorenim videom koji moze raditi u pozadini(zaboravih stisnuti play kad sam pootvarao)

terminal

baldur's gate: shadows of amn(sa ekspanzijom)

angry birds

dva taba od micro b browsera

file manager

firefox mobile 5.x

jos jedan OS koji se vrti paralelno kraj maema(debian)

eto, i to nikako nije maksimum, mogao sam tko zna oliko jos toga pootvarat

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.7.2011 11:21 (grimyHR).
15 godina
neaktivan
offline
Igre dominiraju mobilnim aplikacijama

Nije loše.

 

Inače što se tiče 'droid multitaskinga može ih se natjerati pristojan broj, barem na mome koji ima 512MB rama, možda je drukčije na ovima od 1GB. I sad jeli pravi multitasking ili nije, koliko sam skužio dosta aplikacija samo pauzira, mada neke ostanu i raditi u pozadini npr upalim aplikaciju (igru) koja skida svoje fajlove i bez problema to obavlja u pozadini.

 

Evo na brzinu sam ih popalio par odreda:

https://lh6.googleusercontent.com/-zbqwjaV6zW4/Thbaf--A3mI/AAAAAAAAALs/zc4xLChqVsE/s512/SC20110708-121822.png

 

Počne ih gasiti kad dođeš do 5-6, ali ništa strašno. Ja ionako još nisam imao potrebu za više od 2-3 aplikacije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Igre dominiraju mobilnim aplikacijama
Dkc kaže...

Nije loše.

 

Inače što se tiče 'droid multitaskinga može ih se natjerati pristojan broj, barem na mome koji ima 512MB rama, možda je drukčije na ovima od 1GB. I sad jeli pravi multitasking ili nije, koliko sam skužio dosta aplikacija samo pauzira, mada neke ostanu i raditi u pozadini npr upalim aplikaciju (igru) koja skida svoje fajlove i bez problema to obavlja u pozadini.

 

Evo na brzinu sam ih popalio par odreda:

https://lh6.googleusercontent.com/-zbqwjaV6zW4/Thbaf--A3mI/AAAAAAAAALs/zc4xLChqVsE/s512/SC20110708-121822.png

 

Počne ih gasiti kad dođeš do 5-6, ali ništa strašno. Ja ionako još nisam imao potrebu za više od 2-3 aplikacije.

  ja ti mogu reci kakvo ja iskustvo imam sa androidom i 576mb ram-a, dio aplikacija pauzira, dio ih totalno gasi(recimo skyfire mi je gasio sa 200mb Slobodnog rama, i onda naravno pri ponovnom paljenju opet otvara web stranicu sto zdere promet...), a mozda ih je 10-20% stvarno aktivno u pozadini

za razliku od toga, meni su sve aktivne sto mogu vidjeti i na live thumbovima svih aplikacija(jer ono nisu samo slike aplikacija, ono je live prikaz), a kad sam stvarno isprobavao, uspjesno sam ih otvorio preko 40 bez znacajnog usporavanja sistema i to naravno bez superzahtjevnog baldura, sekundarnog OSa i sl, nego samo desetak prozora od browsera, terminal, file manager, word i slicno...

sto dovodi do jedinog moguceg zakljucka: ili su ovi novi mobilni OSevi hardverski prezahtjevni za ono sto nude ili ne iskoristavaju hardver kak treba, u svakom slucaju radi se o lose napisanom kodu i katastrofa strukturi

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice