Ovo je Huaweijev pametni sat

poruka: 17
|
čitano: 2.586
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ovo je Huaweijev pametni sat".
15 godina
offline
Ovo je Huaweijev pametni sat

Brutala..nemam što reći, cijena vjerojatno oko 1600 kn, dostupan u Vipu uskoro...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
 
3 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Ovo je Huaweijev pametni sat
Mitch kaže...

Brutala..nemam što reći, cijena vjerojatno oko 1600 kn, dostupan u Vipu uskoro...

 vidjet ćemo kakva je brutala što se baterije tiče.

 

Potpis!
16 godina
offline
Ovo je Huaweijev pametni sat

...da bome, sviđa mi se. Vjerujem da od baterije ništa jako? Čim nije bilo govora o istoj, što više punjenje nakon radnog dana? Ili još istu nisu definirali?

 
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Ovo je Huaweijev pametni sat

Eto, ovi su najdalje stigli, sve to po meni napreduje u dobrom smjeru...

15 godina
offline
Re: Ovo je Huaweijev pametni sat
Ezio kaže...
Mitch kaže...

Brutala..nemam što reći, cijena vjerojatno oko 1600 kn, dostupan u Vipu uskoro...

 vidjet ćemo kakva je brutala što se baterije tiče.

 

 Navodno zbog AMOLEDa 12h SOT i tjedan standby-a

 

Ovaj drugi model 24h i dva tjedna.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.3.2015 22:46 (Mitch).
9 godina
protjeran
offline
Re: Ovo je Huaweijev pametni sat
Mitch kaže...
Ezio kaže...
Mitch kaže...

Brutala..nemam što reći, cijena vjerojatno oko 1600 kn, dostupan u Vipu uskoro...

 vidjet ćemo kakva je brutala što se baterije tiče.

 

 Navodno zbog AMOLEDa 12h SOT i tjedan standby-a

 

Ovaj drugi model 24h i dva tjedna.

 Jel ovo sala ili stvarno?

16 godina
offline
Ovo je Huaweijev pametni sat

Kako ekran u obliku kruga može imati rezoluciju 400x400?

Welcome my son...
Moj PC  
3 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Ovo je Huaweijev pametni sat
koza.nostra kaže...
Mitch kaže...
Ezio kaže...
Mitch kaže...

Brutala..nemam što reći, cijena vjerojatno oko 1600 kn, dostupan u Vipu uskoro...

 vidjet ćemo kakva je brutala što se baterije tiče.

 

 Navodno zbog AMOLEDa 12h SOT i tjedan standby-a

 

Ovaj drugi model 24h i dva tjedna.

 Jel ovo sala ili stvarno?

 Zasto? pa tu je cisto ok...pogotovo u odnosu na moto 360..moj G watch  R je na punjacu svako malo

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
9 godina
protjeran
offline
Re: Ovo je Huaweijev pametni sat
Mitch kaže...

 Navodno zbog AMOLEDa 12h SOT i tjedan standby-a

 

Ovaj drugi model 24h i dva tjedna.

 Jel ovo sala ili stvarno?

 Zasto? pa tu je cisto ok...pogotovo u odnosu na moto 360..moj G watch  R je na punjacu svako malo

 Pa ocekujem 1-2 dana...sve vise od toga - kupujem

Zato sam iznenađen time sto si rekao

15 godina
offline
Ovo je Huaweijev pametni sat

E sad ne znam na sto konkretno misle pod standby...no vidjet cemo. Sat je prilicno debeo, mozda ipak je jaca batka, a AMOLED vuce dosta malo uz taj proc

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ovo je Huaweijev pametni sat
zv'jer2 kaže...

Kako ekran u obliku kruga može imati rezoluciju 400x400?

 to je valjda r^2 a korisnik mora još sam pomnožiti s 3,14. to bi bilo nekih 502400 točaka razlučivosti. no i dalje ne štima jer je 400 točaka približno 105,83 mm pa je površina ćuke 132926,67 mm2 (1329,27 cm2) što više vuče na zidni sat. no budući da je pametan kako kažu, vjerojatno to uspijeva nekako sakriti i praviti se blesav da stane na ruku; 

 

ili

 

Kinezi su kradomice riješili problem kvadrature kruga pa nam kroz satove to suptilno priopćavaju;

 

ili

 

u njihovu marketingu lupetaju bez veze jer ne znaju ni osnove matematike. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.3.2015 13:00 (Ajar).
10 godina
neaktivan
offline
Ovo je Huaweijev pametni sat

atj lucko ce si stavit svoj sgsII oko ruke jer je on njemu dovoljan i zadovoljava sve njegove potrebe i svi bi trebali stavit sgsII oko svoje ruke jer sgsII zadovoljava svima sve potrebe i nema razloga za necim drugim

 

Inace ovo je fora sat

 

 
5 0 hvala 0
14 godina
online
Ovo je Huaweijev pametni sat

baš sve potrebe?

Potpis!
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Ovo je Huaweijev pametni sat

Još jedna glupost koja će svaki dan visjeti na punjaču i za 3 mjeseca skupljati prašinu na polici. 

Samomrzeći hrvat
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Ovo je Huaweijev pametni sat

U krivu si. Od kad sam kupio G Watch R, ne skidam ga s ruke....jako funkcionalno pogotovo za auto itd.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Ovo je Huaweijev pametni sat
Mitch kaže...

U krivu si. Od kad sam kupio G Watch R, ne skidam ga s ruke....jako funkcionalno pogotovo za auto itd.

 Ja cekam pametnu narukvicu, i ponajvise, pametan lancic. Na lancicu naravno grb i kriz, pa kad se prekrzim da sami lancic umjesto mene kaze 'Amen'.

Narukvica bi cisto bila tu da imam gdje vrtjeti kralja Tomislava kao screensaver, jer na mobitelu to nije fora posto se rijetko vidi (cesto je u dzepu).

 

Naravno, sve od zlata, a sto vece i deblje - tim bolje.

9 godina
protjeran
offline
Re: Ovo je Huaweijev pametni sat
Entry Point kaže...

Još jedna glupost koja će svaki dan visjeti na punjaču i za 3 mjeseca skupljati prašinu na polici. 

 Jel bas toliko tesko shvatiti da se ne vrti cijeli svijet oko tebe, i da nekome treba nesto sto tebi ne treba?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice