HTC Hima na AnTuTu-u screenshotu

poruka: 12
|
čitano: 2.372
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC Hima na AnTuTu-u screenshotu".
12 godina
odjavljen
offline
HTC Hima na AnTuTu-u screenshotu

Izgleda da se HTC trgnuo, ako će dobro odraditi softver, ta kamera će biti stvarno killer s tim Sonyevim senzorom.

S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
HTC Hima na AnTuTu-u screenshotu

ovo bi mogao biti odličan mob, nisu bez veze nabili rezoluciju, ostali su na fullHD, mislim da će baterija trajati..... pokupili koju foru od sony-ja :)

www.pazii.com
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
HTC Hima na AnTuTu-u screenshotu

Još da na onaj dolje prostor neiskorišteni gdje je zvučnik implementiraju otisak prsta sličan appleovom rješenju (samsungovo mi se baš ne sviđa), i kad bi mogli ubacit xenon bljeskalicu to bi bio stroj i pol.

 

Ima još tehnologija koje se čekaju. Tipa bilo je nešto priče o ekranima koji bi radili i kao fotoćelije i punili bateriju, zatim ono brzo punjenje u par minuta do 60-70% kapaciteta, bežično punjenje, itd... Što se tiče ekrana pozdravljam ostanak na FHD, iako im to možda neće ić na ruku jer 70-80% kupaca o tome pojma nema. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.12.2014 22:37 (lllnuclearlll).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Hima na AnTuTu-u screenshotu
Deawood kaže...

Izgleda da se HTC trgnuo, ako će dobro odraditi softver, ta kamera će biti stvarno killer s tim Sonyevim senzorom.

Ne brinem se za HTC-ov softver. To sigurno nece biti problem. :)

12 godina
neaktivan
offline
HTC Hima na AnTuTu-u screenshotu

Napokon mali iskorak, nešto ovakvo je trenutno potrebno na tržištu, ukoliko je ova informacija točna, siguran sam da će HTC Hima ostvariti izvandredne rezultate u prodaji.

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HTC Hima na AnTuTu-u screenshotu
Dema kaže...

Napokon mali iskorak, nešto ovakvo je trenutno potrebno na tržištu, ukoliko je ova informacija točna, siguran sam da će HTC Hima ostvariti izvandredne rezultate u prodaji.

 

Još da nije "Hima" {#}

 

Nadam se da će ostati One (M9). Iako mi ni taj naziv baš ne leži, no definitivno bolje nego Hima... Nije mi jasno da HTC nije uspio napravit brand od Desire imena...

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Hima na AnTuTu-u screenshotu
lllnuclearlll kaže...

 

Nadam se da će ostati One (M9). Iako mi ni taj naziv baš ne leži, no definitivno bolje nego Hima... 

Potpuno se slažem. 

12 godina
odjavljen
offline
Re: HTC Hima na AnTuTu-u screenshotu
lllnuclearlll kaže...

Još da na onaj dolje prostor neiskorišteni gdje je zvučnik implementiraju otisak prsta sličan appleovom rješenju (samsungovo mi se baš ne sviđa)

 

Jedino da naprave tako da se uopće ne vidi, npr tu di je na M8 'HTC' logo, e tu staviti čitač za otisak prsta, ali da bude nekakvi fizički gumb koji viri van. Ne hvala, onako i ovako to ne smatram korisnim, a kamoli još da mi narušava izgled uređaja.

S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!
14 godina
offline
HTC Hima na AnTuTu-u screenshotu

Još ja ne vjerujem. Ako je uradio test, zašto nije objavio slike samog uređaja?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC Hima na AnTuTu-u screenshotu
I na M8 prednja kamera je fail sa 5MP, a da ne govorim ako bude 13MP.
Koliko sam bio skeptičan prema iP6 prednjoj kameri od 1.2 MP (ako se ne varam), bolja je od svih prednjih kamera na ostalim flagshipima i to duplo. Isto za stražnju, 8MP je više nego dovoljno.
ptspclan.com | visit us ^^
14 godina
neaktivan
offline
HTC Hima na AnTuTu-u screenshotu

5" full HD sa štedljivim S810 je što sam priželjkivao. Nadam se da će smanjiti bezel i to je moj novi telefon. BTW hima je samo kodno ime. Siguran sam da će kad izađe na tržište biti One (m9)

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC Hima na AnTuTu-u screenshotu
Bile su neke informacije da će biti smanjen po visini i širini, ali nešto deblji, što je ok.
ptspclan.com | visit us ^^
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice