Hrvati prate trendove

poruka: 13
|
čitano: 3.005
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hrvati prate trendove".
15 godina
offline
Hrvati prate trendove

samo tako naprijed.

Kupujmo domače.Cool

Ja sam Ivan Puuuuuuu iz Iloka, dečko sa sela :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Hrvati prate trendove

Po meni su te all-in-one kombinacije zakon jer su iznimno praktične,ali i dalje spadaju pod kućno računalo

http://www.njuskalo.hr/oglas380962
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Hrvati prate trendove

Ovo je svakako super. Monitor i komp u jednom - odlično.

Sometime the best defense is to attack!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Hrvati prate trendove

Ukoliko korisnici nisu zainteresirani za igre, ovo je idealno rješenje. Iako mi se čini da sam ovaj princip negdje već susreo. Samo umjesto LCD bili su CRT monitori

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Hrvati prate trendove
Stimulans kaže...

...Iako mi se čini da sam ovaj princip negdje već susreo. Samo umjesto LCD bili su CRT monitori

 
Vjerojatno misliš na one stare Macove (eMac se valjda zvao...)
Zgodna stvarčica, i komponente su OK, a jeftiniji je od sličnih Dellovih proizvoda...
also, the Game.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Hrvati prate trendove
Stimulans kaže...

Ukoliko korisnici nisu zainteresirani za igre, ovo je idealno rješenje. Iako mi se čini da sam ovaj princip negdje već susreo. Samo umjesto LCD bili su CRT monitori

 To je koncept iz 1984. Zva se Macintosh. I traje do danas, zove se iMac.
http://www.metacafe.com/watch/1972097/how_to_behave_on_a_forum/
15 godina
neaktivan
offline
Hrvati prate trendove

bas je zakon jbt...samo jesu to sve standardne komponente? mislim na maticnu, graficku, procesor itdd

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Hrvati prate trendove
dgigibao kaže...
Stimulans kaže...

Ukoliko korisnici nisu zainteresirani za igre, ovo je idealno rješenje. Iako mi se čini da sam ovaj princip negdje već susreo. Samo umjesto LCD bili su CRT monitori

 To je koncept iz 1984. Zva se Macintosh. I traje do danas, zove se iMac.
 ma da, na to sam mislio. I čudno mi bilo kako se nitko nije prije toga sjetio. A u ostalom tu je sad ekspanzija prijenosnika, no vjerojatno će ovakav koncept imati svjetliju budućnost
15 godina
offline
Hrvati prate trendove

Ne vidim svrhu u ovome. Radije onda kupit laptop, pa ga možeš nosit sa sobom.

Intel Core2Quad Q9400, Gigabyte EP45-UD3, Radeon 4870 1GB, WD Caviar Black 640GB, 2x2 GB Kingmax PC6400, Corsair VX550W, Samsung T220
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Hrvati prate trendove

Sve su to kopije Maca

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Hrvati prate trendove

Sviđaju mi se ovakvi uređaji. Baš sam nedavno imao priliku isprobati jedno takvo riješenje od MSI-a u režiji jedne radio postaje i oduševio me. Doduše, ovaj je bio opremljen touchscreenom ali svejedno, lijepo je vidjeti takve uređaje i kod nas na tržištu.

...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Hrvati prate trendove

stvarno su super.

ja sam malo radio na jednom sony-u(isto takav model).

mislim da ču si uzet jednog iz končara.

jer ne igram igrice.pa mi netreba jaka grafička.

15 godina
offline
Hrvati prate trendove

Nema ovdje ni 'd' od domaćeg (kao uostalom ni u cjelokupnom asortimanu Končarevih kompjutera), radi se o modelu Clevo L390T na koji su Končarevi 'proizvođači' stavili naljepnicu sa vlastitim logotipom i nazivom.

 

Inače sam koncept nema nikakve veze sa Mac-om (ili Apple-om), jer su i prije postojali kompjuteri koji su imali integrirani monitor i tipkovnicu, a osim toga koncept ne spada pod copyright pa se nemože ni smatrati nečijim isključivim pravom korištenja.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice