Galaxy S III u travnju?

poruka: 65
|
čitano: 6.445
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Galaxy S III u travnju?".
16 godina
offline
Galaxy S III u travnju?

Bolestan telefon.Samo mi nije jasan full HD (1920 x 1080p) na 4.8 inčnom ekranu.

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.3.2012 14:31 (Romano).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S III u travnju?

sve isto ko stari, samo vise toga

dzabe im 4 jezgre kad su masivno digli rezoluciju, pa opet riskiraju lag

mijenjam stan od 20 kvadrata za dva manja
13 godina
offline
Galaxy S III u travnju?

Full HD? Čemu? imbecilizam. ovaj rat specifikacijama postaje presmiješan.

Moj PC  
11 2 hvala 0
16 godina
offline
Galaxy S III u travnju?

Samo me zanima sta ce smiliti za sljedecu generaciju s obzirom da su ispucali i rezolucije i da je broj jezgri postao pozamasan i itd...
Bolje da se potrude malo oko dizajna i izbace neki inovatvan telefon, a ne sve identicni samo razlika u dijagonalama... 

 
7 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Galaxy S III u travnju?

A što će mu 4.8" kad nema niti stylus niti softver za to. Noteu je potreban velik ekran, ali Galaxy S modelima je 4.65" krajnja granica.

Nema veze što je Full HD, ovaj Exynos to može podnijeti, ne bi to napravili da nisu to preispitali i istražili.

Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S III u travnju?
Dr. Vicko kaže...

Samo me zanima sta ce smiliti za sljedecu generaciju s obzirom da su ispucali i rezolucije i da je broj jezgri postao pozamasan i itd...
Bolje da se potrude malo oko dizajna i izbace neki inovatvan telefon, a ne sve identicni samo razlika u dijagonalama... 

Što se mene tiče nek stave bateriju koja omogučuje 24h rada, QHD na 4.3'' sa 1x1.5GHz i 512MB RAM-a mi je i više nego dovoljno...

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.3.2012 15:52 (srky.du).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S III u travnju?
Dr. Vicko kaže...

Samo me zanima sta ce smiliti za sljedecu generaciju s obzirom da su ispucali i rezolucije i da je broj jezgri postao pozamasan i itd...
Bolje da se potrude malo oko dizajna i izbace neki inovatvan telefon, a ne sve identicni samo razlika u dijagonalama... 

A kako izgledaju auti istog proizvođača? Osim tog Waveovi i neki osim S-a se vraćaju dizajnu iz sredine 2000-tih, obil sličan današnjima i zaobljene stranice s oštrim rubovima, e sad, nešto što mi se sviđa kod ovih je ergonomična stražnja strana.

 

Nasuprot tome je recimo Apple od kojeg svi mobiteli nisu čak ni promijenili diajgonalu (kako kažeš) i koji su obični blok, ravan odostraga i od naprijed, meni se osobno najviše sviđa sadašnji dizajn Sony mobitela jer sam sam tako zamišljao i crtkarao mobitele prije par godina.

13 godina
offline
Galaxy S III u travnju?

Full HD ?? Sve mi se više čini izgledno da će iPhone 5 imati 1920x1280 :D

 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Galaxy S III u travnju?

Još 1-2 godine ovim tempom i imat ćemo 4k mobitele i 8k tablete, a televizori se ne miču s FullHDa.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Galaxy S III u travnju?
power_user kaže...

Još 1-2 godine ovim tempom i imat ćemo 4k mobitele i 8k tablete, a televizori se ne miču s FullHDa.

Ima logike, donekle ... jer ni jumbo plakat nema smisla tiskati u preko 30 dpi ... a klasični tisak ide u deset puta sitnijem rasteru. Ako ne namjeravaš gledati tv sa dvadeset cm ( a nema smisla ) ili ako ne mislimo uvećavati sliku kad te nešto zainteresira ala u csi ...

14 godina
offline
Re: Galaxy S III u travnju?
grzzi kaže...
power_user kaže...

Još 1-2 godine ovim tempom i imat ćemo 4k mobitele i 8k tablete, a televizori se ne miču s FullHDa.

Ima logike, donekle ... jer ni jumbo plakat nema smisla tiskati u preko 30 dpi ... a klasični tisak ide u deset puta sitnijem rasteru. Ako ne namjeravaš gledati tv sa dvadeset cm ( a nema smisla ) ili ako ne mislimo uvećavati sliku kad te nešto zainteresira ala u csi ...

Kužim, ali napisao sam više za usporedbu.

 

U biti, najveći problem postaje veličina programa, jer su i ovako neke igre 2GB, ovako će doći i na 3-4, a možda i više. Nije da mi se ne sviđa to povećanje rezolucije, ali mislim da je preko 350PPI stvarno nepotrebno(iP4(s) ima 326PPI i piksele se zbilja ne može razlučiti bez povećala).

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
14 godina
protjeran
offline
Galaxy S III u travnju?

Od keramike? Umjesto da idu na titanijum oni idu na keramiku? Kakva je ovo šprdačina?

Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Galaxy S III u travnju?
power_user kaže...
grzzi kaže...
power_user kaže...

Još 1-2 godine ovim tempom i imat ćemo 4k mobitele i 8k tablete, a televizori se ne miču s FullHDa.

Ima logike, donekle ... jer ni jumbo plakat nema smisla tiskati u preko 30 dpi ... a klasični tisak ide u deset puta sitnijem rasteru. Ako ne namjeravaš gledati tv sa dvadeset cm ( a nema smisla ) ili ako ne mislimo uvećavati sliku kad te nešto zainteresira ala u csi ...

Kužim, ali napisao sam više za usporedbu.

 

U biti, najveći problem postaje veličina programa, jer su i ovako neke igre 2GB, ovako će doći i na 3-4, a možda i više. Nije da mi se ne sviđa to povećanje rezolucije, ali mislim da je preko 350PPI stvarno nepotrebno(iP4(s) ima 326PPI i piksele se zbilja ne može razlučiti bez povećala).

pih, živcira me kad mi kiša orosi retinu i onda ispod kapi vidim pixele ... {#}

13 godina
neaktivan
offline
Galaxy S III u travnju?

Sorry, ali ako će mobitel stvarno biti ovakav kakvog ga najavljuju... bit će fail. Komu, čemu 1080p na 4,8 inča? Sve preko 300ppi je preseravanje. Golim okom neće biti vidljiva razlika nikakva. A onda to postaje čisto traćenje resursa. Procesor i memorija će morati obrađivati više piksela (za ništa), netko je spomenuo da će programi i igrice biti teži (nepotrebno trošenje memorijskog prostora), sve to veže veću potrošnju baterije itd.

 

Dalje, 4.8 inča... stvarno je već previše. Zar je stvarno bitno imati veće (bolje?) specifikacije u svemu od konkurencije, pa makar za milimetar (ili 0.1 inč u ovom slučaju)?

 
3 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S III u travnju?
Dr. Vicko kaže...

Samo me zanima sta ce smiliti za sljedecu generaciju s obzirom da su ispucali i rezolucije i da je broj jezgri postao pozamasan i itd...
Bolje da se potrude malo oko dizajna i izbace neki inovatvan telefon, a ne sve identicni samo razlika u dijagonalama... 

 

Komentar ti je u skladu s username-om.Pričaš viceve i to jako loše.Dobro će nam doći ako mogu strpati i 100 000 jezgri u mob.Pa ne misliš ih valjda svaku noć vadit i ručno polirat  prije spavanja pa te smeta jedan običan broj koji ide svakako nama u korist što je god veći.

Pitam se imaš li uopće ikakav mob ili si na fixnom jer da imaš valjda bi zamjetio svakojake inovativnosti iz generacije u generaciju.

Zapravo mi se čini  da ti je dosadno doma pa ubijaš vrijeme na forumu  a nisi niti svjestan da više ubijaš nas ovakvim komentarima.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.3.2012 17:09 (nik_02).
14 godina
protjeran
offline
Re: Galaxy S III u travnju?
nik_02 kaže...

Komentar ti je u skladu s username-om.Pričaš viceve i to jako loše.Dobro će nam doći ako mogu strpati i 100 000 jezgri u mob.Pa ne misliš ih valjda svaku vadit i ručno polirat svaku  noć prije spavanja pa te smeta jedan običan broj koji ide svakako nama u korist što je god veći.

Pitam se imaš li uopće ikakav mob ili si na fixnom jer da imaš valjda bi zamjetio svakojake inovativnosti iz generacije u generaciju.

Zapravo mi se čini  da ti je dosadno doma pa ubijaš vrijeme na forumu  nisi niti svjestan da više ubijaš nas ovakvim komentarima.

 

  Ma meni je dobro 10000 jezgri....

 

 

...ako plaćam jednu.

grzzi kaže...

pih, živcira me kad mi kiša orosi retinu i onda ispod kapi vidim pixele ...  {#}

  Mene živcira kad pada kiša i ja idem cestom i primim poziv/poruku ili želim nekog nazvati.

 

Padne kap na ekran, on je registruje kao dodir, sklonim je prstom, on to registruje kao 1000 dodira. Od jednog običnog poziva dođem do košmara.

Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.3.2012 17:10 (Mentalist).
13 godina
offline
Galaxy S III u travnju?

bolju kameru od nokie 808 neće sigurno imati {#}

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S III u travnju?
zuper kaže...

bolju kameru od nokie 808 neće sigurno imati {#}

Ne kupuje se smartphone zbog kamere ionako. :P

13 godina
offline
Re: Galaxy S III u travnju?
Dkc kaže...
zuper kaže...

bolju kameru od nokie 808 neće sigurno imati {#}

Ne kupuje se smartphone zbog kamere ionako. :P

a ne? a zašto onda samsung, htc, sony i ostali pokušavaju ugurati što bolju kameru u telefon?

15 godina
offline
Re: Galaxy S III u travnju?
zuper kaže...

bolju kameru od nokie 808 neće sigurno imati {#}

Pa to je sigurno da nece imati bolju kameru,ali zato nece biti debeo kap digitalni fotoaparat.

15 godina
offline
Galaxy S III u travnju?

Mah ovolika dijagonala je bolesna.

Što se tiče ekrana i rezolucije po meni bi najbolje bilo 4.3 inča sa nekakvom hdready rezolucijom, ostalo je glupiranje (ok možda bi veća reza bila ok za tv-out).

 

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S III u travnju?
zoka kaže...
zuper kaže...

bolju kameru od nokie 808 neće sigurno imati {#}

Pa to je sigurno da nece imati bolju kameru,ali zato nece biti debeo kap digitalni fotoaparat.

Nikad se nezna. ja bi prije htjeo mob s 41MPx senzorom nego s 1080p ekranom (iako mi ni jedno ni drugo netreba). Kod nokie je najveći problem mala rezolucija ekrana, senzor sa 808 je trebalo stavit na nokiu 900.

16 godina
offline
Re: Galaxy S III u travnju?
nik_02 kaže...
Dr. Vicko kaže...

Samo me zanima sta ce smiliti za sljedecu generaciju s obzirom da su ispucali i rezolucije i da je broj jezgri postao pozamasan i itd...
Bolje da se potrude malo oko dizajna i izbace neki inovatvan telefon, a ne sve identicni samo razlika u dijagonalama... 

 

Komentar ti je u skladu s username-om.Pričaš viceve i to jako loše.Dobro će nam doći ako mogu strpati i 100 000 jezgri u mob.Pa ne misliš ih valjda svaku noć vadit i ručno polirat  prije spavanja pa te smeta jedan običan broj koji ide svakako nama u korist što je god veći.

Pitam se imaš li uopće ikakav mob ili si na fixnom jer da imaš valjda bi zamjetio svakojake inovativnosti iz generacije u generaciju.

Zapravo mi se čini  da ti je dosadno doma pa ubijaš vrijeme na forumu  a nisi niti svjestan da više ubijaš nas ovakvim komentarima.

 

Vidis meni je toliko dosadno da ja svaki dan par puta rastavim svoj mob i ispoliram svaku komponentu. Ako te moj komentar ubija to je tvoj problem, nadji nesto za smirenje mozda ce ti onda lakse ''sjedati''...

Komentar se odnosio na nedostatak inovativnosti, jer ako je svake godine uduplavanje rezolucije i broja jezgri, RAM-a i itd. neka inovativnost onda nemam rijeci. 

 

P.S. ovaj komentar sam napisao sa svog fiksnog telefona, ima direktni pristup forumu {#}

14 godina
offline
Galaxy S III u travnju?

Pa i 720p bu bilo previse,

WVGA(800*480) je i vise nego dosta za takav ekran,

kad malo bolje pogledamo prije kojih 5 godina skoro svi su imali 17" 1024x768 monitore i niko se nije zalio da su pikselasti...

Tako da nema smisla tolko piksela gurati na ovakvu povrsinu ekrana.

 

:D
Moj PC  
1 5 hvala 0
15 godina
offline
Re: Galaxy S III u travnju?
srky.du kaže...
zoka kaže...
zuper kaže...

bolju kameru od nokie 808 neće sigurno imati {#}

Pa to je sigurno da nece imati bolju kameru,ali zato nece biti debeo kap digitalni fotoaparat.

Nikad se nezna. ja bi prije htjeo mob s 41MPx senzorom nego s 1080p ekranom (iako mi ni jedno ni drugo netreba). Kod nokie je najveći problem mala rezolucija ekrana, senzor sa 808 je trebalo stavit na nokiu 900.

Kako da stave senzor i optiku u kuciste nokie 900 kada ne moze fizicki da stane?? Pa nije 808 dzaba onako debela.

 

13 godina
offline
Re: Galaxy S III u travnju?
Mentalist kaže...

 

grzzi kaže...

pih, živcira me kad mi kiša orosi retinu i onda ispod kapi vidim pixele ... {#}

  Mene živcira kad pada kiša i ja idem cestom i primim poziv/poruku ili želim nekog nazvati.

 

Padne kap na ekran, on je registruje kao dodir, sklonim je prstom, on to registruje kao 1000 dodira. Od jednog običnog poziva dođem do košmara.

 

kiša ti aktivira TS? Kupi iPhone il ineki pošteni smartphone ;)

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.3.2012 18:21 (grzzi).
12 godina
neaktivan
offline
Galaxy S III u travnju?

Žalosna činjenica je da se danas prodaju proizvodi koji imaju famozni 1080p bez obzira šta to značilo.

90% populacije tj. kupaca su glupi i nemaju pojma šta kupuju ali su čuli za neki FullHD,1080p ili 3D te takav proizvod i kupuju, a proizvođači to znaju zato ih i rade.

Premda realno nema smisla, kao ni 20" monitor sa 1080p rezolucijom ali danas su skoro svi takvi.

A što se tiće dijagonale od 4.8" osobno mi fino sjeda u ruci, frend kupio Nexusa pa sam isprobao. A kad se sjetim da mi je Desire bio ogroman prije nego sam ga kupio :)

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Galaxy S III u travnju?

a čini mi se da idu u smjeru fullHD rezolucije, da se mobitel spaja na LCD bilo preko HDMIa il možda bežično uskoro, i onda sve gledaš i vrtiš na LCDu,,  iako neznam zašto, al eto vrtiš app il igraš igricu ako te to veseli na LCDu,

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Galaxy S III u travnju?
bus kaže...

a čini mi se da idu u smjeru fullHD rezolucije, da se mobitel spaja na LCD bilo preko HDMIa il možda bežično uskoro, i onda sve gledaš i vrtiš na LCDu,,  iako neznam zašto, al eto vrtiš app il igraš igricu ako te to veseli na LCDu,

Pa vec se moze gledati full hd na monitoru ili tv-u sa nekim telefonima, npr galaxy s2 moze pustati fullhd filmove preko hdmi kabla.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S III u travnju?
grzzi kaže...

Full HD ?? Sve mi se više čini izgledno da će iPhone 5 imati 1920x1280 :D

Pa već se zna kako će izgledat i iPhone i SGSIII već ohoho. iPhone će biti veći i opet zaobljen, ali ekran manji od SGSovog. Ali opet ostaje boljka iOS-a na njemu. 

 

A sad ti oko tog kopiranja i svi vi.... koga uopće briga, dobri su i jedan i drugi, a oba imaju slabu stranu softvera, trebalo bi spojit dobro iOSa i dobro Androida i to bi bilo ok. Eto iOS je stavio Android notif. bar, što će bit dalje :/

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice