Final Cut Pro X u lipnju

poruka: 6
|
čitano: 2.713
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Final Cut Pro X u lipnju".
13 godina
neaktivan
offline
Final Cut Pro X u lipnju

nesto poput vegasa i after efectsa

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Final Cut Pro X u lipnju

s vegasom ima poveznicu jer je program za editiranje videa i nista vise, ovo sta je izaslo je samo program za cutanje ali za audio obradu i motion grafiku nije, to ce izac naknadno..ovo je samo glavni program iz nadolazecheg STUDIO paketa.... after effects je skroz druga stvar, aka. za specijalne efekte

 

avid - premiere- vegas- final cut.... ali ovi final cut obechava punoooooooooo po ovoj prezi, moga bi ih sve pretech vrlo lako...

 
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Final Cut Pro X u lipnju

http://www.larryjordan.biz/app_bin/wordpress/archives/1452

 

program ( koji je ionako praktički postao standard i pretekao Avid ) je napisan ponovno ... 

 

I can’t think of any other company that could so totally redefine what a non-linear video editor is than Apple. Since the release of Final Cut Pro 1, each version of FCP has contained incremental improvements. This is a complete restatement at every possible level.

A.
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Final Cut Pro X u lipnju

je ali nije apple tako bajan, trebalo im je sto godina da to naprave, previshe su zapustili mac pro aplikacije, praktichki je ovo trebalo izach kad i SnowLeopard kad su uvedeni GrandCentral i OpenCL itd..., a sad ce kad i Lion..

 
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Final Cut Pro X u lipnju
Thog kaže...

je ali nije apple tako bajan, trebalo im je sto godina da to naprave, previshe su zapustili mac pro aplikacije, praktichki je ovo trebalo izach kad i SnowLeopard kad su uvedeni GrandCentral i OpenCL itd..., a sad ce kad i Lion..

Pa obzirom da je aplikacija napisana "from the scratch" kao što sam napisao, ovo je super ... nisu česti ovakvi izleti nazad na crtaću tablu sa aplikacijom koja je super prihvaćena ... uobičajeni su evolucijski mali koraci, ne ovakvi skokovi. Dojmovi profesionalaca koji su bili na prezentaciji su više nego odlični ... ( sound of 1700 jaws dropping ). Pitanje je samo koliko eć se nekima sviditi toliko odmak od naučenog ...

 

A.
16 godina
neaktivan
offline
Final Cut Pro X u lipnju

ja sam nauchia i svidja mi se dosta, sad su stvari jednostavnije što nije loše sigurno, jer nikoji editor ne zeli gubit nepotrebno vrijeme. tako da mislim što se tiche SAMOG final cut pro-a (ne ostalih programa) s obzirom i na ubrzanja, editiranje ce bit ubrzano 50%, ostale aplikacije isto tako jedva cekam....

ma samo kazem da je Apple toliko koncetriran na Pro aplikacije koliko i na iOS mi bi imali vec ovo kad i Snow Leopard, jer je ovo praktichki prva apple aplikacija koja iskorištava ono što je Snow Leopard donio, do sada je pario ko samo markentishki trik, jer su sve promjene od Leoparda ispod haube bile, a napokon che bit korisne što je praktichki i sve moglo doch i s Osx Lionom. 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice