Facebook kažnjava - Androidom

poruka: 22
|
čitano: 3.313
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Facebook kažnjava - Androidom".
15 godina
offline
Facebook kažnjava - Androidom

Aplikacija je užas, a najgore je mi je što prilkom odlogiranja moraš čekat 5 minuta da se odloguješ.

:)
 
2 1 hvala 0
15 godina
online
Facebook kažnjava - Androidom

ma nije uopce uzas... glupopsti govorite {#}

Moj PC  
3 2 hvala 0
14 godina
online
Facebook kažnjava - Androidom

da, ovaj novi update za ios stvarno brzo radi i puno bolje su riješili neke stvari.

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Facebook kažnjava - Androidom

Ne vidim nikakvu razliku nakon updatea. Uopće ne koristim FB servise na Androidu a notifikacije sam isključio jer su besmislene, sve je sporo, njak.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Facebook kažnjava - Androidom

Ja sam izgleda jedini koji nema prigovora na aplikaciju. Nije spora, notifikacije stižu, uploadi rade, i to ne samo ova nova verzija, nego već neko vrijeme.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P 16.10.2011 R.I.P mind_challenge 18.5.2012 R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook kažnjava - Androidom
Evo da i ja pohvalim fb posto ih uvijek kudim :). Stvarno od update-a app za iOS je gotovo savršena kakva je prije bila :)
12 godina
offline
Facebook kažnjava - Androidom

Eto ,sad kad započne sraz između IOS-ovca i Androidaša...više nebude mjerilo benchmark za "bolje" uređaje ..nego će postojati tzv. facebook pointsi (tko ima više fb pointa bude boss) :@

Luc
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Facebook kažnjava - Androidom

Ja je upalim možda 3 puta tjedno pa ni ne primjetim neku sporost, inače ne visim na tome previše, preferiram twitter.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook kažnjava - Androidom
mind_challenge kaže...

Ja sam izgleda jedini koji nema prigovora na aplikaciju. Nije spora, notifikacije stižu, uploadi rade, i to ne samo ova nova verzija, nego već neko vrijeme.

  Mislio sam da si onaj gore TU dao iz sarkazma...

 

 

Meni je užasna, neupotrebljiva. Idem preko užasnog Dolphin-a na FB.

15 godina
neaktivan
offline
Facebook kažnjava - Androidom

Je li tome uzrok loš API i Java ili traljavo programiranje?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook kažnjava - Androidom
Tom69 kaže...

Je li tome uzrok loš API i Java ili traljavo programiranje?

Koristi uglavnom HTML5 koji se prilagođava na mnošto Android uređaja pa eto gdje je problem.

 

EDIT: Javio se na redditu jedan od glavnih fejzbukovaca za razvoj mobilnih aplikacija koji veli da ova vijest nije istinita. Evo ako se komu da čitat ovo je njegov profil.

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.8.2012 16:01 (Dkc).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook kažnjava - Androidom
Luc989 kaže...

Eto ,sad kad započne sraz između IOS-ovca i Androidaša...više nebude mjerilo benchmark za "bolje" uređaje ..nego će postojati tzv. facebook pointsi (tko ima više fb pointa bude boss) :@

 

Je je, na iOS-u je još gora Facebook aplikacija :D

13 godina
neaktivan
offline
Facebook kažnjava - Androidom

super,sad nek i oni koji rade youtube aplikaciju naprave to.Ne vjerujem da su izbaculi HQ opciju,a ulogirati se nemoguce.

 

on topic:aplikaciji treba i po minuta za ucitavanje slike i opcenito je spora,a za chat koristim facebook messenger.na fejs vise ni nejdem previse,ljudi su fakat jadni sa slikama 'koja NMK je bolja',slikanjem u WC-u,facebook veza? statusa itd...nekad jednostavno izađem iz njega jer mi se sere,zgadi mi ljude ta mreza!

battlelog:kickass1999
 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Facebook kažnjava - Androidom
kurt kaže...

super,sad nek i oni koji rade youtube aplikaciju naprave to.Ne vjerujem da su izbaculi HQ opciju,a ulogirati se nemoguce.

 

zaposlenici firme koja radi youtube aplikaciju najbolje znaju koliko je android loš.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook kažnjava - Androidom

Facebook developeri vrijeme je da pojedete svoja govna! 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook kažnjava - Androidom
Quiem kaže...

Facebook developeri vrijeme je da pojedete svoja govna! 

Iliti svoju hranu za pse ... ;) :)

http://en.wikipedia.org/wiki/Eating_your_own_dog_food

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook kažnjava - Androidom

Davno je to prestalo bit hrana za pse i preraslo u veliko vlažno govno!

16 godina
offline
Re: Facebook kažnjava - Androidom

Nije to slucajno.

 

Ako se uzme u obzir da imaju problema sa oglasavanjem na mobitelima (citaj: ne mogu da zaradjuju pare od reklama) onda i usporavaju razvoj facebook aplikacije za najrasprostranjeniji smartphone OS.

 

Nema tu nikakve price o tome kako su nesposobni ili kako ne znaju. To je smijesna prica. Nego ovime jos produljuju i tjeraju ljude da svoj facebook otvaraju na desktopu.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook kažnjava - Androidom
dovoljno mi je na bilo kakvoj aplikaciji procitat komentare...pa brate na svakoj minimum 40% nezadovoljnih.. onda slijedi pola aplikacija koje usere update i vristi vise od 50% korisnika...a ta fb aplikacija je tromo smece epskih gabarita. vidio na nekoliko telefona. rade azuriranja na vrijeme,ali vrti,vrti,vrti...ode baterija u p.m dok izvrti ili sto je netko rekao,dok se odlogiras.
za sebe nakon par godina koristenja, mogu rec da odlazim sa ove platforme.
http://en.wikipedia.org/wiki/Eurasian_Siskin
14 godina
offline
Facebook kažnjava - Androidom

Tek pogledajte na WPu kako notifikacije rade.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Facebook kažnjava - Androidom
Ezio kaže...
kurt kaže...

super,sad nek i oni koji rade youtube aplikaciju naprave to.Ne vjerujem da su izbaculi HQ opciju,a ulogirati se nemoguce.

 

zaposlenici firme koja radi youtube aplikaciju najbolje znaju koliko je android loš.

samo sam tebe cekao jabucaru

 

a mogli bi oni napravit savrsenu facebook apk samo da oce...ovo rade namjerno...sjecate se kak je na pocetku dobro radilo

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.8.2012 21:33 (domac5).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook kažnjava - Androidom

Bravo...konacno jedan pametan komentar.

Smjesno bi bilo da ljudi koji za jednu platformu naprave cuda za drugu to ne znaju....

Radi se, vrlo vjerovatno, upravo o tome.

Za sada nemaju rješenje kako "naplatiti facebook" na telefonima i ovo im je ocito rjesenje,

totalno glupavo ali ipak rjesenje.

Po meni, bolje neka naplate 10ak dolara godišnje ili neku sl. razumnu cifru i prestanu nas daviti

sa glupim reklamama.

Opcenito, blesava mi je ta fejsbukmanija ali dobro - svatko ima svoje veselje.

Jedino sto mi se svidja u tom fejsu je to da se sa face passom i userom mogu logirati na hrpu site-ova.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice