Dobra prodaja iPhonea 4

poruka: 531
|
čitano: 61.764
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dobra prodaja iPhonea 4".
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4

 

O kakvom, prijatelju, ti 3G modemu pricas? U Europi smo imali mobitele s 3G-om valjda od 2005., ako ne i prije

2005. ? Ako ne i prije ?.....aj mi molim te nabroj te mobitele od 2005. ako ne i od prije.....

2004. su tek mobiteli u boji dolazili kolko se ja sječam.......tada sam ja imao Siemens MT50 , više ni neznam dali je on bio B&W ili RGB.Sječam se njega zbog one HT akcije di dobiješ onu fotelju na napuhavanje.

Dont bug me!
15 godina
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

Mislim da je 3G 2006. se pojavio, sječam se onda mobitela SE k610 koji ima 3G i kameru za videopoziv, njega je frend kupio pred 4 godine, a vjerojatno su neki modeli možda i prije imali...

Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4

Europe

In Europe, mass market commercial 3G services were introduced starting in March 2003 by 3 (Part of Hutchison Whampoa) in the UK and Italy. The European Union Council suggested that the 3G operators should cover 80% of the European national populations by the end of 2005.


The Nokia 6650 was the world's first 3G phone supporting the W-CDMA 2100 MHz band, announced by Nokia in late 2002[1]. A 1900 MHz version known as the 6651 was released for the North American market soon after.


Izvor wikipedia.

:)
15 godina
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

u je...pa ja sam onda valjda kupio prvi mob siemens c60, taj nije bio ni tri-band i nije ni edge imao a kamoli 3GBelji se

Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
Stoja kaže...

u je...pa ja sam onda valjda kupio prvi mob siemens c60, taj nije bio ni tri-band i nije ni edge imao a kamoli 3GBelji se

baš i ja sad istraživao, čudi me kako to nikad nije kod nas predstavljeno.....

Dont bug me!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4

Malkice ranije ;)

:)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
pbandov kaže...

baš i ja sad istraživao, čudi me kako to nikad nije kod nas predstavljeno.....

Pa mi smo tek onda počeli ulaziti u svijet boja i polifonih melodija, kad se sjetim koliko sam para ulupo kupujći polifon melodije i slike od vipa za c60...pa onda MMS-om slali jedni drugima jer drukčije se nije moglo...trošio sam 100-200kn mjesečno na mob, a sada trošim 60kn xD 

 

A kad je moj frend kupio siemens mc60 koji je imao CIF kameru, pa mi slao slike preko MMS-a umjesto poruka, a na slici niš ne bi ni skužio što prikazujeCool 

Stoja
14 godina
neaktivan
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

ma grozno, ali opet, to drži ono što hoću objasniti, ok, znači bilo je 3G-a prije više od 5 godina, ali ne kod nas.No nije bitno, iPhone je super mob sa "super" cijenama, sam bih ga preporučio za poslovne potrebe, ali barem ako ga netko kupuje neka barem skine par appova čisto iz humora, tipa onaj iBeer, iPiano i to.I one igre di ti je cijeli mob kao volan, to sam probao, prefora :D

 

Edit: eeh, double....isprika :) , molio bih modove da maknu jedan....nije bitno koji ^^

Dont bug me!
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.7.2010 13:36 (pbandov).
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
logic kaže...
tnakir kaže...
microman kaže...
Pa iskreno neznam sto se toliko spominje antena za koju doista ima rijesenje(doduše ne ovakvo kakvo je na tvojoj slici) u obliku gumenog okvira koji dođe svega 30 dolara.Mislim nije valda da se nema 30 dolara za gumeni okvir, a imalo se para za iPhone4.
A ako ni to ne odgovara vrati se uređaj i dobis povrat novca(rok trideset dana).I stvarno neznam zašto se iz muhe radi slona

Znaci tebi je ok sto si dao par tisuca kn za uredjaj koji ce proraditi tek kad kupis faking navlaku? I tebi je to ok? Stvarno vas ne kuzim ljudi!?

Ne vrijedi se objasnjavati sa njima. I da ne radi uopste imali bi opravdanje dok bi ti i ja zaboravili da takav proizvodjac uopste postoji. Ja tu gumenu navlaku ne bi kupio ni za 1 dolar a kamoli 30. A da ne spominjem da ta guma na ebayu kosta 2,5 dolara ;) Ne znam jesi li upratio al jedan je ovdje rekao da je to u stvari gnijalno jer je to kao namjerno napravljaneo da apple ima razloga izdati 4.01 i time sprijeciti jailbreak. Tako nekako covjek rece i osta ziv ;)

Haha, upravo to, ta guma košta na ebayu 2 dolara. Ipak, pa da je i besplatna, ne želim mobitel "kondomizirati" tom gumom, hoću da bude potpuno ispravan i bez nje! Jedino što meni smrdi u cijeloj toj priči je to da ama baš nitko od Appleovih testera nije primjetio taj problem?! Osim ako su svi testeri igrom slučaja bili ljevaci :D

 

Ovo za 4.0.1 i JB je smiješno jer svaki update brzo crackaju pa nema smisla ili...?

I do know everything, just not all at once. It's a virtual memory problem.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4

Ili neka a reklamiraju sa gumom jer je ona ocigledno must have kao i doplata od 30$. Koji je to bezovrazluk. 30$!!!!

Nisu normlani. ili jesu jer ocigledno to ljudi kupuju. Mogu je reklamirati kao uredjaj za pojacavanje signala ;)

:)
15 godina
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

Dostupan je iOS 4.0.1

Upravo ga skidam...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4

Imas 4G?

:)
14 godina
neaktivan
offline
Dobra prodaja iPhonea 4
Nema veze to ima li iPhone 4, 3GS ili 3G

A i u tom updateu su također još neki manji popravci i dorade
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4

Pogledaj naslov teme pa onda reci ima li veze.

:)
15 godina
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

iOS4 ide i na iP4, 3GS i 3G

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

Koliko sam pričitao na engdagetu u ovom update-u je preuređene formula izračunavanja crtica signala, te sad ovaj pokazuje puno manji signal nego prije. Usporedili su dva iphone 4 jedan sa starim i drugi sa novom verzijom, i stari ima puni signal dok novi na 50% signala.

Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dobra prodaja iPhonea 4
@logic - kakve veze naslov ima kada iOS 4.0.1 ide na sve tri zadnje generacije...

Tvoje pitanje 'Imas 4G' je izgledalo kao da mislis da ako on nema iPhone 4 da ni nemože imati tu verziju OS-a
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4

Ma jok. Nego da je nevezano za temu ako nema 4G.

:)
15 godina
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
logic kaže...

Ma jok. Nego da je nevezano za temu ako nema 4G.

 

Ma molim te kako nema veze sa iPhoneom 4?

iOS4.0.1 je software koji ide na iPhone 4 i upravo je ta verzija softwarea trebala "ispraviti" probleme sa signalom sto je u direktnoj relaciji sa prodajom iPhonea 4.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.7.2010 0:21 (parizer).
14 godina
neaktivan
offline
Dobra prodaja iPhonea 4
@parizer - krivo si shvatio, pogledaj nekoliko postova iznad ;)
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
Dom031 kaže...
@parizer - krivo si shvatio, pogledaj nekoliko postova iznad ;)

Ne znam tko koga, kad se ne citira...

Neka stoji post da se zna :P

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice