Crowdfunding u Hrvatskoj 2014.

poruka: 6
|
čitano: 2.549
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Crowdfunding u Hrvatskoj 2014.".
10 godina
protjeran
offline
Crowdfunding u Hrvatskoj 2014.

Stručnjak za crowfunding: Ovo je pitanje vlasnika, kako se postaje stručnjak u crowfunding? Isto što sam ja stručnjak u pisanju postova na forumima?

Sajt:  Sajt na kojem je nekoliko linkova s indigegogo. Bolje da je otvorio temu na ovom forumu nego pravio stranicu o necemu gdje je najlakse pronaci informacije na npr indiegogo. (Kao da napraviš sajt o bug.hr forumu i pišeš koje su teme sve otvorene)

Tema sajta: Nulled tema skinuta sa mafiashare.

Footer sajt redizajn http://www.agmedia.hr/ :ako je redizajn promjena backgrounda i par boja ja sam avion.

 

 

Molio bih redakciju buga da dobro razmisle o čemu pišu je ovo spada u jedne veče gluposti.

www.mmo-balkan.com
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.1.2015 21:36 (TheThing).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Crowdfunding u Hrvatskoj 2014.

"45 HRVATSKA PROJEKTA"

 

Prestao sam gledati nakon ovoga.

Gledam te!
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.1.2015 8:00 (Veliki Brat).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Crowdfunding u Hrvatskoj 2014.

Šta ste se nameračili na njih? Vas dvojica vjerojatno niste podržali ni jedan projekt? 

 

A zašto nitko ne spominje katapult.ba kad je kraudfandanje na ovim prostorima u pitanju? 

Creativity is allowing yourself to make mistakes. Art is knowing which ones to keep.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Crowdfunding u Hrvatskoj 2014.
TheThing kaže...

Stručnjak za crowfunding: Ovo je pitanje vlasnika, kako se postaje stručnjak u crowfunding? Isto što sam ja stručnjak u pisanju postova na forumima?

Baš stručnjak, to je neki samo zvani stručnjak :D

Pa u ovoj RH samo neki stručnjaci, upali TV, ako nisi dnevno ćuo za 10 stručnjaka, ne znam, a takva kriza :D

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.1.2015 10:36 (ContoNick).
10 godina
protjeran
offline
Re: Crowdfunding u Hrvatskoj 2014.

Što se tiće stručnjaka, u americi čovjek ide na fakultet i postaje stručnjak na jednom području, dok u hrvatskoj je stručnjak za sve što je učio na fakultetu.

www.mmo-balkan.com
13 godina
neaktivan
offline
Crowdfunding u Hrvatskoj 2014.

Crowdfunding stručnjak je jednako izmišljeno zanimanje kao i community manager. Samoprozvane titule za poslove koji to nisu.

Što uopće radi takav stručnjak? Napiše tekst za kampanju i onda po cijele dane gleda kako polako kapa lova?

 
1 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice