Centurion za entuzijaste

poruka: 8
|
čitano: 2.310
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Centurion za entuzijaste".
16 godina
offline
Centurion za entuzijaste

Moderni Duron ili P4 EE na pomolu, a zima prošla. {#}

Huawei u8650/u8652 CM7 team - PENZIONER :P
Moj PC  
3 2 hvala 0
12 godina
offline
Centurion za entuzijaste

Amd pocinje polako konkurirati intelu u visokoj kategoriji, kao sto pise konkurencija socketu 2011, a to je ono sto svi zelimo, da amd ima konkurenciju intelu u tom segmentu

Moj PC  
6 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: Centurion za entuzijaste
mazy651 kaže...

Amd pocinje polako konkurirati intelu u visokoj kategoriji, kao sto pise konkurencija socketu 2011, a to je ono sto svi zelimo, da amd ima konkurenciju intelu u tom segmentu

795$ u Europi ce biti 795€ a u Hrvatskoj 7950kn. Ono sto ce ove procesore razlikovati od trenutnih Vishera modela je iskljucivo testiran stabilan takt na 5.0GHz. Vishera sa svojih 8 jezgri na 5.0 ce mozda konkurirati 3930K (skoro 2 godine star) na 3.8 koji je skoro duplo jeftiniji a bez problema se digne na taktove na kojima mu ni jedan Vishera procesor ne moze prismrditi. Ovo nije nacin za konkurirati intelu u high end segmentu. Uovo je "limited edition" zato jer je broj budala koji bi ga mogli platiti 800$ takodjer limited.

11 godina
offline
Centurion za entuzijaste

...toliko o amd-u kao cjenovno pristupačnoj i user friendly kompaniji

Moj PC  
0 16 hvala 0
13 godina
offline
Re: Centurion za entuzijaste

To je Limited edition ali ovo štp pišu portali je glupost. Nemože ni na 5.0Ghz parirati i7 3930K jel se i on ladno clockne što kaže kolega. To je primjerak koji služi isključivo za marketinške svrhe, samo ako bude ta cijena neznam da će i tu limitiranu seriju prodati.

15 godina
offline
Centurion za entuzijaste

otkad se to besposleni popovi koji i jariće krste, s viškom love i vremena, nazivaju entuzijastima?

Moj PC  
2 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Centurion za entuzijaste
mazy651 kaže...

Amd pocinje polako konkurirati intelu u visokoj kategoriji, kao sto pise konkurencija socketu 2011, a to je ono sto svi zelimo, da amd ima konkurenciju intelu u tom segmentu

Konkurirati cijenom ( Koštat če ko neki na 2011 socketu) a ne perfomansama ako nisi skužio tekst

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.4.2013 21:45 (Patrick_cro).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Centurion za entuzijaste

Usporedite sadašnje intelove procesore i5 i Adm 8 jezgreni procesor, u većini slućajeva i5 bude bolji. Tako da ne vjerujem da je ovaj proc bolji od i7.

https://www.facebook.com/pages/Nemoj-dopustiti-da-ti-sru%C5%A1e-snove-jer-ti-nitko-nije-pomogao-da-ih-sagradi%C5%A1/161955973912145
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice