Casio predstavio svoj ojačani Android Wear 2.0 sat

poruka: 9
|
čitano: 1.562
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Casio predstavio svoj ojačani Android Wear 2.0 sat".
13 godina
offline
Casio predstavio svoj ojačani Android Wear 2.0 sat

ima autonomiju od 1 dana?? i to kad je nov? pa za 6-mjeseci/godinu dana će biti potpuno beskoristan. Kad baterija oslabi, za 4 sata trk na punjač! neupotrebljivo. Sva sreća da će ih biti samo 500 komada...

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Casio predstavio svoj ojačani Android Wear 2.0 sat

Kad se kupuje pravi sat on se kupuje za cijeli život. Tzv. pametni satovi su satovi koliko i teletekst na TVu, pokazuju vrijeme ali to im je sporedna funkcija i za to su prilično ograničeni baterijama. Rezultat su konzumerizma i izmišljanja ljudskih potreba radi zarade.

My pleasure darlin
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.3.2017 10:29 (Jim Raynor).
 
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Casio predstavio svoj ojačani Android Wear 2.0 sat

Ima li USB-plug in kad vec ima i wi-fi...mozda da se pogleda koji isjecak sa jutuba ako baterija izdrzi

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Casio predstavio svoj ojačani Android Wear 2.0 sat

Monokromatski LCD?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Casio predstavio svoj ojačani Android Wear 2.0 sat

Autonomija od jednog dana nije prihvatljiva za pametne satove.

Najbolje da vučemo produžni kabel za sobom od 10-20 kilometara... :D

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Casio predstavio svoj ojačani Android Wear 2.0 sat

Cudno, mogli su napraviti Tough Solar opciju na njemu pa bi se bar punio na suncu/svjetlu i produzilo bi autonomiju.

Imam Casio Pro-Trek PRG-80T i sat je star 15 godina i nikad nisma mjenjao/punio bateriju i dan nanas pokazuje da je "Full".
U Slucaju da ga ostavim negdje u tamom ormaru i da se baterija potrosi treba mu par sati na sucnu/svjetlu u da bude opet spreman za upotrebu na full power i to moze trajati 6 mjeseci jedno takvo "punjenje" A posto g anosim stalno nikad se ni ne isprazni.

Znaci Casio sam vjeorjanto ima patent na taj "Tough-Solar" sisem koji su poceli stavljati eto davnih dana u svoje satove i oni sad "smisle" sat kojem baterija traje cak 1 dan, svasta.

--- Lewis --- www.lewis.tomsoft.hr --- Skype: lewis3d ---
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Casio predstavio svoj ojačani Android Wear 2.0 sat

Još bi čovjek očekivao, kad je monokromatski zaslon, da je u pitanju neki štedljivi e-ink, što bi bio dobar kompromis... ovako stvarno ne
razumijem. Zaboravili ste još i cijenu od 450 funti za taj (ne limitirani "S", nego običan) WSD-F20 model; dakle bit će skuplji od apple watcha 2 (na istoj stranici mu navode cijenu 369 funti)  
Što će im uopće Android wear2 za monokromaski ekran i dvije i pol funkcije koje su (osim wifi/bluetootha) ionako oduvijek imali trek modeli i pritom im je baterija trajala "beskonačno". A obožavao sam inače casio upravo zbog nekadašnjih inovacija na području napretka tehnologije u satovima. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.3.2017 21:39 (overhaul).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Casio predstavio svoj ojačani Android Wear 2.0
Nije mi jasno čuđenje. Ne rade sat da bude najbolji na svijetu, nego da zarade. Stavit će odgovarajuću cijenu, prodati tih 500 komada, izbrojati novac, podijeliti bonuse i tu je kraj priče.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Casio predstavio svoj ojačani Android Wear 2.0
Visak kaže...
Nije mi jasno čuđenje. Ne rade sat da bude najbolji na svijetu, nego da zarade. Stavit će odgovarajuću cijenu, prodati tih 500 komada, izbrojati novac, podijeliti bonuse i tu je kraj priče.

 Ma figu. Nebude išao ni "običan" model po toj cijeni. Moraš biti debelo bolji od Applea da bi mogao za nešto tražiti višu cijenu od njegovog proizvoda. Casio to nije. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice