BitTorrent uvodi obveznu naplatu uTorrenta

poruka: 27
|
čitano: 6.449
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "BitTorrent uvodi obveznu naplatu uTorrenta".
13 godina
offline
BitTorrent uvodi obveznu naplatu uTorrenta
Taj uTorrent ne koristim od kad su uveli reklame tako da sam sada na Deluge-u i mogu reći da je odličan. Nema reklame, ima lijepo i oku ugodno sučelje i ono meni najbitnije, jednostavan je za korištenje.
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
BitTorrent uvodi obveznu naplatu uTorrenta

Ili jednostavno koristis 2.2.1 verziju i nemas reklama, a radi izvrsno te je opce prihvacena na svim privatnim trackerima 

Razloga za update sa te verzije jednostavno nema

Moj PC  
20 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
BitTorrent uvodi obveznu naplatu uTorrenta

Misle naplaćivati program koji pretežito koriste ljudi koji ne plaćaju za programe (i filmove, serije, ...)?

Yeah, good luck with that 

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.8.2015 16:22 (Nikola45).
Moj PC  
74 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
BitTorrent uvodi obveznu naplatu uTorrenta

Reklame se mogu isključiti vrlo jednostavno, evo i link:

turn off ads

 
8 0 hvala 5
15 godina
offline
BitTorrent uvodi obveznu naplatu uTorrenta

A što ne računaju na to da će se ljudi jednostavno prebaciti na, štajaznan, qBittorrent?

K
Moj PC  
15 0 hvala 0
14 godina
offline
BitTorrent uvodi obveznu naplatu uTorrenta

Zar nisu oni nedavno u jednoj verziji donijeli poklon korisnicima koji instaliraju/ažuriraju utorrent? Poklon je bio program za bitcoin? I sad bi ih još trebali plaćati.

Yea' right. 

Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
BitTorrent uvodi obveznu naplatu uTorrenta

Da, hvala Bogu da je uTorrent jedini torrent klijent na svijetu.

 

(Jedini koji nije besplatan - možda.)

bolje.hr - Bolje je hrvatski!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
BitTorrent uvodi obveznu naplatu uTorrenta

Ima na PirateBay-u utorrent pro za besplatno i moze te ga skinuti preko free utorrenta. 

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5
 
12 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: BitTorrent uvodi obveznu naplatu uTorrenta
Edge kaže...

Ima na PirateBay-u utorrent pro za besplatno i moze te ga skinuti preko free utorrenta. 

 Mogu se preuzeti i pravopisi, gramatike i hrpa jezičnih savjetnika. Čak i na Linuxu, tja!

bolje.hr - Bolje je hrvatski!
15 godina
offline
Re: BitTorrent uvodi obveznu naplatu uTorrenta
Arendelle kaže...

 Mogu se preuzeti i pravopisi, gramatike i hrpa jezičnih savjetnika. Čak i na Linuxu, tja!

 Nice 1

10 godina
offline
BitTorrent uvodi obveznu naplatu uTorrenta

Koristim Torrex Pro (Kupio dok je još bio desetak kuna) i oduševljen. Ono kad sve radi kao podmazano... Sada ima i nadogradnju za Windows 10. Toplo preporučam!

 

Torrex Free: https://www.microsoft.com/hr-hr/store/apps/torrex-lite-torrent-downloader/9wzdncrfjb3d

 

Torrex Pro: https://www.microsoft.com/hr-hr/store/apps/torrex-pro/9wzdncrdsgkg

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.8.2015 18:11 (MarkoRi).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
BitTorrent uvodi obveznu naplatu uTorrenta

From Hero to Zero :)

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
BitTorrent uvodi obveznu naplatu uTorrenta

i to buju (Rusi?) kreknuli (kre-kre) pa bu ponovo badava. još taj softver nije načinjen koji ... bla. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.8.2015 19:36 (Ajar).
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
BitTorrent uvodi obveznu naplatu uTorrenta

jos ce i google pocet naplacivat

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
BitTorrent uvodi obveznu naplatu uTorrenta

To je tako kad u vodstvu firme imte obrazovane stručnjake menadžere , doktore ekonomije itd. Nikome od njih nije palo na pamet da ima hrpa drugih torrent klijenata pogotovo onih koji su bazirani na free linux licenci. Sad ce umjesto miljuna korisnika past na par stotina naivnih. Ovo je isto kao da winrar počne prisilno naplaćivat pa nitko više ne bi koristio winrar jer ima hrpa drugih besplatnih programa.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: BitTorrent uvodi obveznu naplatu uTorrenta
zeroname kaže...

To je tako kad u vodstvu firme imte obrazovane stručnjake menadžere , doktore ekonomije itd. Nikome od njih nije palo na pamet da ima hrpa drugih torrent klijenata pogotovo onih koji su bazirani na free linux licenci. Sad ce umjesto miljuna korisnika past na par stotina naivnih. Ovo je isto kao da winrar počne prisilno naplaćivat pa nitko više ne bi koristio winrar jer ima hrpa drugih besplatnih programa.

Kompanija BitTorrent od početka ima neki problem sa svojim direktorima i menadžerima. Kao tvorci protokola nisu uspjeli iskoristiti monopol i napraviti aplikaciju kako Bog zapovijeda, već su kupili odličnu aplikaciju uTorrent. Onda povlače po meni potpuno nelogičan potez i umjesto da kupljenu aplikaciju rebrandiraju, prave fork aplikacije sa svojim imenom ali zadržavaju i izvorni naziv. Zatim od aplikacije koja je izvorno zauzimala 300kb ubacuju neko smeće koje povećava veličinu na nekoliko MB. Instalacijska procedura postaje komplicirana i natrpana raznim adware smećem. Ukoliko žele postati profitabilni trebali bi se baciti na posao da naprave video stream servis P2P. Već godinama je BitTorrent Live u zatvorenoj beti i pitanje je da li se uopće više i razvija.

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
15 godina
offline
BitTorrent uvodi obveznu naplatu uTorrenta

Cijenjeni autor je zaboravio staviti upitnik na kraju naslova, jer ovako ispada da 'autor' zna nešto više od samih menadžera BitTirrenta.

 

A ovo njihovo razmišljanje je ustvari samo 'ispitivanje tržišta', i ako se skupi dovoljno negativnih komentara, od naplate neće biti ništa.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: BitTorrent uvodi obveznu naplatu uTorrenta
Santana kaže...

Ili jednostavno koristis 2.2.1 verziju i nemas reklama, a radi izvrsno te je opce prihvacena na svim privatnim trackerima 

Razloga za update sa te verzije jednostavno nema

Razloga za update uvjek ima pogotovo zbog mogućih sigurnosnih rupa koje stoje nepatchirane u toj verziji klijenta.

Stvarno nema razloga za koristiti stariju inačicu nečega poput torrent klijenta pogotovo kada ima toliko besplatnih i open source alternativa.

15 godina
offline
Re: BitTorrent uvodi obveznu naplatu uTorrenta
Heh možda sa ovom naplatom vidimo klasično zabijanje čavla u svoj ljes.
ČVARCI = ČIPS OD SVINJE
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
BitTorrent uvodi obveznu naplatu uTorrenta

Nekome nije jasno da se danas od prodaje softwarea ne zivi, bilo bi zgodno da je potpuno besplatan klijent ali da postoje usluga koja se placa, npr app za mobitele kojim se spajas na svog klijenta i upravljas/loorkas nad njim...

 

npr u autobusu trazim neki torrent na mobitelu i stavim ga skidati a on se skida od doma, znam da postoje takva rjesenja ali razvikano i "originalno" bi se dalo prodati, dolar po dolar... ima jos mnogo primjera... ali da je desktop klijent 100% free i bez spy/bloat-warea

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: BitTorrent uvodi obveznu naplatu uTorrenta
Ma ovo foloraju , pala im popularnost pa malo da se poše o njima !
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
BitTorrent uvodi obveznu naplatu uTorrenta

Nekada koristio uTorrnet kada mi je glavna stranica za skidanje bila mininova.org. Jednom kada sam išao skinuti s te strane ruski virusni program ta stranica mi je "rekla" više ne može nego se treba kupiti. Tu negdje sam raskrstio i sa jednim i drugim. Od tada koristim BitComet i apsolutno nikakvih problema s programom

Svi smo mi djeca i igračke su nam od presudne važnosti za očuvanje duhovnog zdravlja.
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: BitTorrent uvodi obveznu naplatu uTorrenta
Arendelle kaže...
Edge kaže...

Ima na PirateBay-u utorrent pro za besplatno i moze te ga skinuti preko free utorrenta. 

 Mogu se preuzeti i pravopisi, gramatike i hrpa jezičnih savjetnika. Čak i na Linuxu, tja!

 

Tipfeler na nezgodnom mjestu, dogadja se i najboljima. 

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5
15 godina
offline
Re: BitTorrent uvodi obveznu naplatu uTorrenta
Corto Circolo kaže...
Ma ovo foloraju , pala im popularnost pa malo da se poše o njima !

 ovo je opasna igra...

jer i ako samo pričaji postoji opasnost da ljudi preventivno odu na nešto "besplatnije" odnosno nešto što nema tako "pametne" ideje.

16 godina
neaktivan
offline
BitTorrent uvodi obveznu naplatu uTorrenta

Tko ga nije prestao koristiti kad su ga kupili ovi grebatori para i prešao na qBittorrent neka prijeđe sada.

Ako sam u krivu, ispravite me ;)
Moj PC  
1 1 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
BitTorrent uvodi obveznu naplatu uTorrenta

Ja sam prije par dana naletio na objavu od BitTorrenta gdje upozoravaju na lažne stranice koje pokušavaju naplatiti uTorrent. Neko je očigledno nasjeo...

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: BitTorrent uvodi obveznu naplatu uTorrenta
Bilal kaže...

Ja sam prije par dana naletio na objavu od BitTorrenta gdje upozoravaju na lažne stranice koje pokušavaju naplatiti uTorrent. Neko je očigledno nasjeo...

 Ne postoji li taj tekst (čak integriran u instalaciju) od doba kad je Bog hodao Zemljom?

bolje.hr - Bolje je hrvatski!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice