Bitcoin "poduzetnik" ide u zatvor

poruka: 7
|
čitano: 2.509
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bitcoin "poduzetnik" ide u zatvor".
15 godina
offline
Bitcoin "poduzetnik" ide u zatvor

šteta što ide u zatvor. iako Hrvatskoj ovakvih "stručnjaka" (koji "svjesno, pa čak i sa strašću, obavljaju aktivnosti koje uključuju ozbiljna kršenja zakona") ne nedostaje, još jedan bi joj dobro došao. za brainstorming. {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.12.2014 13:03 (Ajar).
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Bitcoin "poduzetnik" ide u zatvor

Taj tip je bio u onom doc "The Rise and Rise of Bitcoin" prva polovica doc je kako su među prvima pokrenuli bitcoin-dollar trade on i još par tipova na kraju su svi završili u zatvoru radi poreznih malverzacija i "pranja  novca".

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bitcoin "poduzetnik" ide u zatvor

Ima li netko prijedlog kako da u Hrvatskoj zaradim milijune kuna i odležim dvije godine u zatvoru? Hvala. {#}

 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Bitcoin "poduzetnik" ide u zatvor

U Hrvatskoj imaš znalaca koji "zarade" milijune i NE završe u zatvoru.

Doduše, čisto sumnjam da su željni otkriti tajne uspjeha.

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Bitcoin "poduzetnik" ide u zatvor

Da li se meni samo cini ili se ovaj tip ovdi ruga drzavi sta je dobija samo 2 godine a ne 30? A sto se tice recepta za zaradit milijune i zavrsit u zatvoru toga ti nema, ali cime god se krenes bavit a da je ilegalno mos zaradit milijune i ne zavrsit u zatvoru ako ti to pase.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Bitcoin "poduzetnik" ide u zatvor

Banksteri napadaju jedinu pravu konkurenciju :)

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Bitcoin "poduzetnik" ide u zatvor
DragonShit kaže...

Ima li netko prijedlog kako da u Hrvatskoj zaradim milijune kuna i odležim dvije godine u zatvoru? Hvala. {#}

Vjerno služenje u nekoj vojnoobavještajnoj službi povezanoj sa NATO-m. Članstvo u nekoj partiji. Debela koža i izdašno pomaganje crkvi.

 

Nemožeš promašit

 

Ja to nemogu - nemam debelu kožu

 

P.S.

Nisam stručnjak na tom području ali mi se čini da su Coini jako dobra podloga za muljanje i pranje. Molim, ispravite me ako griješim

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.12.2014 10:12 (CTN962).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice