Bijela kuća odbacuje Blackberry uređaje

poruka: 6
|
čitano: 1.377
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bijela kuća odbacuje Blackberry uređaje".
14 godina
neaktivan
offline
Bijela kuća odbacuje Blackberry uređaje

Blackberry je pak istaknuo kako njihovi uređaji pružaju veliku razinu sigurnosti te su u uporabi u američkim Vladinim agencijama već čitavo desetljeće.

 

Tu se odmah vidi pogrešno razmišljanje. Šta koga briga za posljednje desetljeće ako danas nemaju dobar proizvod

Now the only thing a rambler needs is a suitcase and a gun. The only time he’s satisfied is when he’s on the run.
Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bijela kuća odbacuje Blackberry uređaje

Zašto ne apple? Apple je ipak iz SAD... ovako se daje potvrda samsungu/LG da ima veču sugurnost nego apple.

http://informacijsketehnologije.blogspot.com/
13 godina
neaktivan
offline
Bijela kuća odbacuje Blackberry uređaje

Mene isto čudi zašto ne koriste Apple/iOS. Je li Android sigurniji?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Bijela kuća odbacuje Blackberry uređaje
Vjerojatno je odgovor kako je moguće staviti bez većIh problema prilagođeni android na uređaj koji već koristi android, nego ios koji je zatvorena platforma
13 godina
offline
Re: Bijela kuća odbacuje Blackberry uređaje
77ari kaže...

Zašto ne apple? Apple je ipak iz SAD... ovako se daje potvrda samsungu/LG da ima veču sugurnost nego apple.

rex251 kaže...
Vjerojatno je odgovor kako je moguće staviti bez većIh problema prilagođeni android na uređaj koji već koristi android, nego ios koji je zatvorena platforma

 

Upravo to. Androidi se mogu mjenjat i SAD ce sigurno stavljat neki svoj software (kao sto ima Blackphone) jer sam Android nije presiguran.

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s- ostao Nexus 5
15 godina
offline
Bijela kuća odbacuje Blackberry uređaje

znači li to da će travnjak oko zgrade biti pun telefona? {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice