Apple patentirao animaciju listanja

poruka: 62
|
čitano: 8.087
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple patentirao animaciju listanja".
14 godina
online
Apple patentirao animaciju listanja

Oh god.Not again {#}

Moj PC  
65 2 hvala 1
14 godina
offline
Apple patentirao animaciju listanja
I would love to change the world, but they won't give me the source code
 
22 4 hvala 2
15 godina
offline
Re: Apple patentirao animaciju listanja
Firme koriste sve svoje mogučnosti da patentiraju što više mogu a pogotovo Apple, ali taj Američki patentni sud je sprdačina što odobrava takve glupe patente. To u Europi ne prolazi! Kako se može patentirati listanje stranica koja je normalna stvar za bilo koju knjigu u svijetu??? Uskoro će taj sud nekome odobriti i patent za ljudski hod pa će nas taj netko tužiti što hodamo... Ali Američki patentni sud će i dalje odobravati bilo što dok im budu drugi plačali. Ipak, novac je u pitanju...
Ljudskoj gluposti i pohlepi nikad kraja.
Scorp21
12 godina
offline
Apple patentirao animaciju listanja

Sta sve ovi nece patentirati, unistavaju napredovanje tehnologije.

Darko
 
24 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apple patentirao animaciju listanja
E sad i ja moram jedan LOL zbog ovoga.
K
16 godina
neaktivan
offline
Apple patentirao animaciju listanja

Apple, nemoj nas hebat u zdrav mozak.

 

 

bor4c - human geek, level 32, technosexual, neutral good
Moj PC  
17 1 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Apple patentirao animaciju listanja

U tom patentnom sudu sjede valjda najveći debili u svemiru! {#}

Freak Show Inc.
 
31 1 hvala 0
15 godina
offline
Apple patentirao animaciju listanja

Ovo je jedini ispravni komentar:

 

And so you touch this limit, something happens and you suddenly can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high.
 
27 1 hvala 8
15 godina
neaktivan
offline
Apple patentirao animaciju listanja

hehe, kopirajte sad?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Apple patentirao animaciju listanja

Lol, još sam se i pitao sto su cekali do sada.

 

Ako se ne varam takvo sto postoji i u adobe alatima, pa se moze napraviti onaj "virtualni casopis s listanjem", koji neki citaju ovdje sa bug foruma na svojim racunalima. Sto ce oni onda ?? Adobe ce placati Apple-u ?

 

{| qu!ck_s!1\/3r |}
 
6 0 hvala 0
11 godina
offline
Apple patentirao animaciju listanja

Brate, da nema ovih debila, mi nebi imali što komentirati. HAHAHA

Moj PC  
6 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Apple patentirao animaciju listanja

Kuda ide ovaj svijet.

But where did he come from, this fleck of spite in an abandoned paradise?
 
2 1 hvala 0
12 godina
offline
Apple patentirao animaciju listanja

Listanje u Flashu i PDF-u postoji ima sto godina. Apple je vjerojatno patentirao listanje sradnjim prstom kojeg umjesto da liznes prvo gurnes negdje drugo.

 

Bravo Apple, bravo patentni zavod!

 

http://www.konzum.hr/Aktualno/Uvod.aspx

 
39 1 hvala 1
15 godina
offline
Re: Apple patentirao animaciju listanja
NecroKnight kaže...

Kuda ide ovaj svijet.

Ide k vragu geometrijskom progresijom.

Deckard
14 godina
offline
Apple patentirao animaciju listanja

Pametno.

 

Patentiraj sve što nije patentirano.

Swedish latin super funk.
Moj PC  
10 3 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Apple patentirao animaciju listanja

cek,jel to znaci da necu moc listati novine dok sam u wcu? oce ovi iz appla doc u wc kako bi me tuzili?

 

najbolji patenat koji bi trebalo zastititi je tocak!!! uh hebate,sta ak apple i to patentira u sljedecem iCar-najbolje auto danasnjice (cak u 2 boje,bijela i crna) ,sa motorom 1.1 i 65 konjskih snaga,cijena mizernih 29.999$ sa garancijom od 1 godinu (rez dijelovi: retrovizor 199$ kom,guma iTire 499$ kom,akumulator iBattery 699$) sa navigacijom iOS 6 (preciznost -/+ 5km)

 
22 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Apple patentirao animaciju listanja

Hocu i ja da patentiram proizvod moje babe.

Ajvar Ajvar
Moj PC  
20 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: Apple patentirao animaciju listanja
Dobro ja stvarno ne shvacam zasto se bas u svakoj temi o Applovim patentina zalite, joj pa to postonu vec 300 godina i ostale gluposti. Shvatite da nije bitno tko je prvi poceo koristiti vec ko se sjetio patentirati.
15 godina
offline
Re: Apple patentirao animaciju listanja
gamer34 kaže...
Dobro ja stvarno ne shvacam zasto se bas u svakoj temi o Applovim patentina zalite, joj pa to postonu vec 300 godina i ostale gluposti. Shvatite da nije bitno tko je prvi poceo koristiti vec ko se sjetio patentirati.

Moj ograničeni mozak je čuo za nekaj kaj se zove prior art.

 

Također je moja ograničenost čula da se patent prihvaća ako na nov i dosad nepoznat način rješava neki problem ili predstavlja nekaj potpuno novo.

 

Nažalost u uspto rade veći retardi od mene.

 

U Americi zakon funcionira tako da tužitelj i tuženik svaki pokrivaju svoje troškove neovisno o ishodu.

 

Apple tuži neku firmu za povredu ovog "patenta", financijski ih upropasti na sudu i boli ih ona stvar kaj će patent biti za koju godinu odbačen kao prior art, konkurent je ionako izbačen iz igre. 

And so you touch this limit, something happens and you suddenly can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Apple patentirao animaciju listanja

To dozvoljavaju sigurno neki fanovi Appla, to su 99% amerikanaca. Najveći problem je u tome što netko otkrije tehnologiju apple je samo ušminka i patentira.

16 godina
neaktivan
offline
Apple patentirao animaciju listanja
Pise da se pomicanjem prsta na lijevo zapocinje listati. Dal to znaci da Adobeovo klikanje u donji cosak ne krsi patent?

Kao sto su mnogi primjetili, sve pocinje u Americi, od "demokracije" do ovoga. UK je slijedeci koji to prihvaca, a zatim EU.
 
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Apple patentirao animaciju listanja

S jedne strane to je pametno, imat će dosta toga za kontrolirat. Potezi su za pohvalu, ali...ovi Amerikanci su stvarno posebno "glup" narod! Još malo i Apple će počet uvodit neke standarde i to će Ameri naravno, prihvatit. Zar će doći do toga da nam neka privatna kompanije određuje standarde u tehnologiji...{#}...Bože pomozi!

P.S. kad bi se moglo ukinut sve patente što ih imaju kompanije i podijelit ih sveučilištima...tad bi oni morali platit njima da koriste patente i tako bi ujedno ulagali u razvoj studenata...yeah {#} 

 
7 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Apple patentirao animaciju listanja

Gle sutra: "Apple patentirao disanje"

 
6 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Apple patentirao animaciju listanja

Uskoro će patentirat licencu natezanja k***a.

Moj PC  
9 1 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Apple patentirao animaciju listanja

Hm...radoznao sam iskreno da vidim koliko je to bolje ili drugačije od dosadasnjih sličnih rješenja.


http://search.barnesandnoble.com/Making-Sense-of-Factor-Analysis/Nancy-R-Lackey/e/9780761919506?itm=1&usri=Making+Sense+of+Factor+Analysis

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Apple patentirao animaciju listanja

Bolesno

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Apple patentirao animaciju listanja

sta reci...

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.11.2012 12:31 (z1k4).
Moj PC  
5 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Apple patentirao animaciju listanja
Branimir82 kaže...

Uskoro će patentirat licencu natezanja k***a.

mislis iFap? {#} ifanovi su imad ovih dana {#}

14 godina
neaktivan
offline
Apple patentirao animaciju listanja

da ljudi budite debili i kupujte njihove proizvode i na taj način podržavajte njihove kretenske postupke.

ovo je nevjerojatno.

oni su čak patentirali arhitektosnki dizajn svog dučana, koji je imal stakleni krov - stvar koja je bila najnormalnija jos u 19. stoljeću.

ja bum patentiral telefoniranje, pa nek mi onda Apple plaća za svaki gejfon koji proizvedu i koji su proizveli.

 

 
6 0 hvala 1
16 godina
offline
Apple patentirao animaciju listanja

Kako je krenulo ti patenti će vrijedit samo u USA. Kao i presude za iste.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice