AirPods slušalice su nepopravljive

poruka: 14
|
čitano: 2.883
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "AirPods slušalice su nepopravljive".
12 godina
odjavljen
offline
AirPods slušalice su nepopravljive
Ma s obzirom na cijenu..ima da rade sto godina :)
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
AirPods slušalice su nepopravljive

kako je kre(te)nulo s tom tehnologijom, na koncu ćemo svi posizati za ogromnim količinama ljepila (neostik nije loš, bolji je od onoga za mišove) 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
AirPods slušalice su nepopravljive

BTW, ako nekog zanima najbolji način za osiguravanje ovih slušalica od ispadanja...

 

The Internet is so big, so powerful and pointless, that for some people it is a complete substitute for life.
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.12.2016 11:15 (izith).
 
28 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: AirPods slušalice su nepopravljive
Konačno metalcorci dolaze na svoje 😄
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
11 godina
neaktivan
offline
AirPods slušalice su nepopravljive

Kolika im je garancija

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: AirPods slušalice su nepopravljive
Pogledaj izithovu poruku - ako ih tako stavis onda mozes i plivat snjima a da ih ne izgubis 😀
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
AirPods slušalice su nepopravljive

Većina proizvođača hardware-a sada umire od zavisti..., a u glavama se vrte misli kao: "Đubrad su napokon uspila stvoriti savršeni konzumeristički proizvod koji ne možeš popravit već samo kupnja novoga dolazi u obzir!"

 

Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf. -- Sam Ewing
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
AirPods slušalice su nepopravljive

Koliko bluetooth slušalica je inače popravljivo?

Swedish latin super funk.
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: AirPods slušalice su nepopravljive
Da li se slusalice uopce mogu popraviti? (a da nije kabel strgan nego je neki drugi kvar)
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
15 godina
odjavljen
offline
AirPods slušalice su nepopravljive

Prilično nebitno s obzirom da nikad nitko ne popravlja takve slušalice. 

prodajem jednu od mašina
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
AirPods slušalice su nepopravljive

To bi mozda bilo tako da nisu rastavljali i kuciste priko kojeg se ove 'pizdarije pune(ono punis to da bi moga punit slusalice ta poznata jednostavnost apple uredaja). 

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
AirPods slušalice su nepopravljive

ne idu li nepopravljivi doživotno u samicu? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
AirPods slušalice su nepopravljive

Koliko mi je poznata psihologija i filozofija u B&O, prvo dizajneri urade, izmisle nešto, a onda neka inžinjeri dumaju kako to osposobiti! 

Baš bih volio vidjeti ekipu iz iFixit-a gdje bi oni uradii IŠTA a da bi se moglo uredno za 5 popraviti, a da bude šmensi fensi, koliko toliko kvaltetno i lijepo  ?!?!

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: AirPods slušalice su nepopravljive
ATJLučko kaže...

Koliko mi je poznata psihologija i filozofija u B&O, prvo dizajneri urade, izmisle nešto, a onda neka inžinjeri dumaju kako to osposobiti! 

Baš bih volio vidjeti ekipu iz iFixit-a gdje bi oni uradii IŠTA a da bi se moglo uredno za 5 popraviti, a da bude šmensi fensi, koliko toliko kvaltetno i lijepo  ?!?!

 S kime se svađaš? :D

 

IFixit se bave ocjenjivanjem mogućnosti rastavljanja i popravljanja uređaja. Ovaj uređaj, valjda kao i skoro svake minijaturne BT slušalice, je naravno dobio 0.

A da se o tome seznacionalistički piše, jer se radi o Appleu, za to možeš okriviti novinare.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice