Windows 10 ROM za pridobivanje Androidaša

poruka: 60
|
čitano: 8.791
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Windows 10 ROM za pridobivanje Androidaša".
15 godina
odjavljen
offline
Re: Windows 10 ROM za pridobivanje Androidaša
Diazz72 kaže... 

Ma svakako svako ima pravo na izbor, W10 ROM za uređaje je svakako pozitivna stvar.

E sad, kao što ti tražiš out of the box uređaj sa kojim se ne moraš puno d***** ja sa druge strane tražim urešaj koji ču si podesiti kako mi odgovara.

 

 Bravo mirko genije.

Prvo, nakon totalne gluposti koju si ranije napisao, sad napokon ovo ima malo smisla.

 

Svatko ima pravo na svoj izbor. Yup!

Ti volis otvorenost i prckanje po mobu? Odlicno, uzivaj u tome.

 

Netko voli out of the box da sve jednostavno radi, i ne zeli prckati?

Odllicno za njega.

 

Jedina razlika si ti. Jer ovu drugu kategoriju nazivas budalama. A samo totalna budala moze to napraviti.

E sad, prije nego me napadnes, koristim Android. I custom rom naravno. I pun k tweakova.

 

Ali ne zadugo, jer ovo mi je zadnji Android kojeg sam koristio. Dosta mi. 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 ROM za pridobivanje Androidaša
Cromaki kaže...
PlayMaker10 kaže...

Bilo bi odlično kada bi se moglo birat tj. kasnije promijenit OS ako netko nije zadovoljan.

 Pa i moči češ ako imaš Mi4.

Ovo je samo ROM koji instaliraš iz recovery-a, lako se vratiš na official MIUI.

 Mislio sam da sve kompanije ponude tako nešto, kao npr. moj S4 jer WP odlično izgleda na AMOLED ekranu čak i ima jedna verzija Samsunga koji radi na WP 8.1 Ativ SE tako nekako se zove.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 ROM za pridobivanje Androidaša
Hann kaže...
Diazz72 kaže... 

Ma svakako svako ima pravo na izbor, W10 ROM za uređaje je svakako pozitivna stvar.

E sad, kao što ti tražiš out of the box uređaj sa kojim se ne moraš puno d***** ja sa druge strane tražim urešaj koji ču si podesiti kako mi odgovara.

 

 Bravo mirko genije.

Prvo, nakon totalne gluposti koju si ranije napisao, sad napokon ovo ima malo smisla.

 

Svatko ima pravo na svoj izbor. Yup!

Ti volis otvorenost i prckanje po mobu? Odlicno, uzivaj u tome.

 

Netko voli out of the box da sve jednostavno radi, i ne zeli prckati?

Odllicno za njega.

 

Jedina razlika si ti. Jer ovu drugu kategoriju nazivas budalama. A samo totalna budala moze to napraviti.

E sad, prije nego me napadnes, koristim Android. I custom rom naravno. I pun k tweakova.

 

Ali ne zadugo, jer ovo mi je zadnji Android kojeg sam koristio. Dosta mi. 

 Si zainteresiran možda za ubuntu touch? :D

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
11 godina
offline
Re: Windows 10 ROM za pridobivanje Androidaša
Hann kaže...
Diazz72 kaže... 

Ma svakako svako ima pravo na izbor, W10 ROM za uređaje je svakako pozitivna stvar.

E sad, kao što ti tražiš out of the box uređaj sa kojim se ne moraš puno d***** ja sa druge strane tražim urešaj koji ču si podesiti kako mi odgovara.

 

 Bravo mirko genije.

Prvo, nakon totalne gluposti koju si ranije napisao, sad napokon ovo ima malo smisla.

 

Svatko ima pravo na svoj izbor. Yup!

Ti volis otvorenost i prckanje po mobu? Odlicno, uzivaj u tome.

 

Netko voli out of the box da sve jednostavno radi, i ne zeli prckati?

Odllicno za njega.

 

Jedina razlika si ti. Jer ovu drugu kategoriju nazivas budalama. A samo totalna budala moze to napraviti.

E sad, prije nego me napadnes, koristim Android. I custom rom naravno. I pun k tweakova.

 

Ali ne zadugo, jer ovo mi je zadnji Android kojeg sam koristio. Dosta mi. 

 Vidi prika, ja mislim da smo ovdije da raspravljamo...a ne da cutimo i sibamo dalje, jeste sa mog stajalista samo budala moze izabrati Siri prije nego neku korisniu funkciju.

Ako ti moj post ne odgovara ignoriraj i gotovo.

11 godina
offline
Windows 10 ROM za pridobivanje Androidaša

A di su bas nasli ove kineze za partnere?

Realnije bi bilo da su poceli sa nekim vise dostupnim uredjajima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Windows 10 ROM za pridobivanje Androidaša
Diazz72 kaže...

 

Linux se nece prosiriti jer ga od Day-1 app developeri ne dozivljavaju ozbiljno.

Sa moblinim OS-ovima star je srecom nesto drugacija, 90% aplikacija za Android izadje na iOS/WP, da je to malo drugacije kao sa Win i Linuxom on da bi prica bila sasvim drugacija.

 to nemože biti!

android ima dostupno oko 1 300 000

iOs ima oko 1 200 000

windows phone samo oko 600 000

 

znači windows phone nema neke najosnovnije aplikacije koje android ima-na primjer nema još uvjek pravu verziju instagrama, nego neku instagram beta koja uopče neliči na instagram i nema pola funkcija!

jurehabs
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.3.2015 10:26 (habs).
11 godina
offline
Re: Windows 10 ROM za pridobivanje Androidaša
habs kaže...
Diazz72 kaže...

 

Linux se nece prosiriti jer ga od Day-1 app developeri ne dozivljavaju ozbiljno.

Sa moblinim OS-ovima star je srecom nesto drugacija, 90% aplikacija za Android izadje na iOS/WP, da je to malo drugacije kao sa Win i Linuxom on da bi prica bila sasvim drugacija.

 to nemože biti!

android ima dostupno oko 1 300 000

iOs ima oko 1 200 000

windows phone samo oko 600 000

 

znači windows phone nema neke najosnovnije aplikacije koje android ima-na primjer nema još uvjek pravu verziju instagrama, nego neku instagram beta koja uopče neliči na instagram i nema pola funkcija!

Pa zato WP i koristi 1.05% korisnika, iOS dominira i to jer je "poslova" telefon.

Tih 100 tisuca skoro ne znaci nista jer ionako dio aplikacija je spam koij ne radi nista, dok kod WP-a fali skoro duplo aplikacija.

 

12 godina
offline
Re: Windows 10 ROM za pridobivanje Androidaša
Diazz72 kaže...

A di su bas nasli ove kineze za partnere?

Realnije bi bilo da su poceli sa nekim vise dostupnim uredjajima.

Xiaomi je u rekordnom vremenu prestigao Samsung, Lenovo i Apple u Kini. Nije ni čudo što su njega izabrali, nisu promašili.

15 godina
offline
Re: Windows 10 ROM za pridobivanje Androidaša
habs kaže...
Diazz72 kaže...

 

* * *

* * *

 

* * * jer onaj ko ima mobitel s windowsom je uvjek crna ovca u društvu! * * *

Jesi li ti samo balav ili si možda ušao u tinejdžersko doba? Pa nisi cool ako nemaš najkuše u kvartu.. WTF?! Tko mene gledao kao osobu od 32 godine kakav ja telefon imama i koga ja gledam sa 32 godine tko kakve telefone nosi? Uostalom koliko uopće imaš godina?

12 godina
offline
Re: Windows 10 ROM za pridobivanje Androidaša
Envy kaže...
habs kaže...
Diazz72 kaže...

 

* * *

* * *

 

* * * jer onaj ko ima mobitel s windowsom je uvjek crna ovca u društvu! * * *

Jesi li ti samo balav ili si možda ušao u tinejdžersko doba? Pa nisi cool ako nemaš najkuše u kvartu.. WTF?! Tko mene gledao kao osobu od 32 godine kakav ja telefon imama i koga ja gledam sa 32 godine tko kakve telefone nosi? Uostalom koliko uopće imaš godina?

 

Slažem se s ovim Envy. Pa jbte koristio sam iOS i WP ( par mjeseci samo) i Android i sad opet čekam Lumiu 640. Sva tri OSa su imala sve aplikacije koje sam koristio i koje su mi trebale. Šta me briga što sva 3 OSa na svom marketu imaju milijardu aplikacija kada je 70% aplikacija glupost i nepotrebne aplikacije da kad ju pokreneš, mobitel umre od hrpe reklama koje se odmah otvore? Kakva crna ovca u društvu? O moj bože...

15 godina
offline
Re: Windows 10 ROM za pridobivanje Androidaša
siljo90 kaže...
Envy kaže...
habs kaže...
Diazz72 kaže...

 

* * *

* * *

 

* * * jer onaj ko ima mobitel s windowsom je uvjek crna ovca u društvu! * * *

Jesi li ti samo balav ili si možda ušao u tinejdžersko doba? Pa nisi cool ako nemaš najkuše u kvartu.. WTF?! Tko mene gledao kao osobu od 32 godine kakav ja telefon imama i koga ja gledam sa 32 godine tko kakve telefone nosi? Uostalom koliko uopće imaš godina?

 

Slažem se s ovim Envy. Pa jbte koristio sam iOS i WP ( par mjeseci samo) i Android i sad opet čekam Lumiu 640. Sva tri OSa su imala sve aplikacije koje sam koristio i koje su mi trebale. Šta me briga što sva 3 OSa na svom marketu imaju milijardu aplikacija kada je 70% aplikacija glupost i nepotrebne aplikacije da kad ju pokreneš, mobitel umre od hrpe reklama koje se odmah otvore? Kakva crna ovca u društvu? O moj bože...

Ma lično imam dumphone onaj koji se na trafici kupi za 100 kuna + dobiješ i broj 20 kn kredita (pretvoreno iz KM-ova) i sa tih 20 kuna možeš da pričaš besplatno, jednostavno mi je kupiti novi broj, ako primjercie radim na nekom projektu i dnevno trebam nekog zvati i pričati dugo.. vjeruj jednostavno prođem za 5 kuna (a pričam 5 sati primjerice) a ostatak novaca prebacim na moj nativni broj... i...

 

sve ovo pričam da nitko nije prigovorio ili ismijao se ili sam bio crna ovca koja ima telefon koji nema čak ni kameru (najnaprednija opcija mu je FM radio ako se ubodu slušalice). Jednostavno da si ignorisan ili 'crna ovca' zbog nečega banalnog kao što je telefon ili sl. za mene je to priča do 8. razreda osnovne, ali za onu djecu koja idu na popravni.

10 godina
neaktivan
offline
Windows 10 ROM za pridobivanje Androidaša

Baš me zanima ova 10-ka. Ali ako je preslična 8.1 bojim se da me neće dugo zadržati..

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 ROM za pridobivanje Androidaša
NSA kaže...

Baš me zanima ova 10-ka. Ali ako je preslična 8.1 bojim se da me neće dugo zadržati..

 Ali gospodine *NSA* niste li vi prvi koji obično dobe pristup? :P

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
11 godina
protjeran
offline
Re: Windows 10 ROM za pridobivanje Androidaša
Envy kaže...
habs kaže...
Diazz72 kaže...

* * * jer onaj ko ima mobitel s windowsom je uvjek crna ovca u društvu! * * *

Jesi li ti samo balav ili si možda ušao u tinejdžersko doba? Pa nisi cool ako nemaš najkuše u kvartu.. WTF?! Tko mene gledao kao osobu od 32 godine kakav ja telefon imama i koga ja gledam sa 32 godine tko kakve telefone nosi? Uostalom koliko uopće imaš godina?

neshvačaš ironiju!

nisi valjda malouman da pomisliš da bi netko to stvarno rekao??

i u ostalom se to odnosilo na srednješkolsko društvo..... a ne na starce....

 

jurehabs
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.3.2015 8:20 (habs).
15 godina
offline
Re: Windows 10 ROM za pridobivanje Androidaša
g12356 kaže...

Joj,kao da je to posebna umjetnost ako ti proizvođač mobitela da drivere...

 

Naravno da je to 'posebna umjetnost', kad ne bi bilo tako, onda bi update-i OS-a na Androidu bili podjednako brzi kao na iOS-u, i svi aktualni uređaji bi dobivali zadni update OS-a (ako zadovoljavaju hardverski minimum). Dobar dio proizvođača nije u stanju napisati kako spada kod za svoje uređaje na Androidiima, a kamoli da bi to bili u stanju napraviti za Windowse i to još besplatno.

 

16 godina
offline
Windows 10 ROM za pridobivanje Androidaša

Samo mi nije jasno, zasto bi netko pored mocnijeg androida instalirao WP?

Rvat katolik!
 
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Windows 10 ROM za pridobivanje Androidaša
tnakir kaže...

Samo mi nije jasno, zasto bi netko pored mocnijeg androida instalirao WP?

 Možda zato jer će Win 10 mobile biti isto tako moćan. 

Malo promjene ne škodi.

 

Battlelog: MUDO_HR
16 godina
offline
Windows 10 ROM za pridobivanje Androidaša

Nekako smunjam, ali ok, za slabije mobitele je bolje da se vrti Win nego Android jer je Android gladniji za resursima od Win...

Rvat katolik!
 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Windows 10 ROM za pridobivanje Androidaša

Za koju godinu kad ovo postane realno, i ostali OS-i će za toliko napredovati. MS je debelo zakasnio zaigrati ovu utakmicu. I sad svaki potez gdje se agresivno ide na konkurenciju kupci samo mogu pozdraviti, jer tjeraju i druge da ne spavaju na lovorikama. Zato kažem, samo naprijed Microsoft, učini WP a time i Android i iOS boljim.

There is no job like cron job!
 
2 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 ROM za pridobivanje Androidaša
ativ je u biti s3 na wp :)
14 godina
offline
Re: Windows 10 ROM za pridobivanje Androidaša
habs kaže...

 to nemože biti!

android ima dostupno oko 1 300 000

iOs ima oko 1 200 000

windows phone samo oko 600 000

 

znači windows phone nema neke najosnovnije aplikacije koje android ima-na primjer nema još uvjek pravu verziju instagrama, nego neku instagram beta koja uopče neliči na instagram i nema pola funkcija!

i za windows phone je prošla baba s kolačima jer onaj ko ima mobitel s windowsom je uvjek crna ovca u društvu! dok cijelo društvo isprobava novu zanimljivu aplikaciju koja je tek izašla, windowsaš stoji u kutu i lista internet po svojoj nokiji i nada se da će jednog dana i za njegov mobitel sa windowsom ta aplikacija izaći........

 Ha hah haha HAHAHHA  ja neznam iz koje si rupe ispao da tako razmišljaš, ali dobro. Vidi se da za Wineows Phone nisi nimalo upućen. Da jesi znao bi da postoji alternativa za Instagram koja se zove 6tag.

Recimo, dok sam imao prvi WP mobitel, Lumiu 800, nitko nikada nije popljuvao taj OS, štoviše, hvalili su ga konstantno kako ljepo radi i fluidno i slično. I zamisli, to su bili, pazi sada ovo, androidaši i appleovci. Ne vise svi na AppStore-u i Playstore-u u potrazi za novim aplikacijama.

Ljudi koji imaju WP znaju tocno što hoće i nije im bitno da li ima za skinuti igrica tipa Clash of Clans ili slično. Store ima duplo manje aplikacija, ali za razliku od androida i iOS-a, puuuuuno manje aplikacija koje ne rade ili koje su više kao spam.

Uz Svoju Lumiu 930, koristim i stari, još uvijek aktualni, Samsung Galaxy S2 i da bi se vratio na android, nebi. Ubiti možda i bi ako bi to bio u pitanju eventualno HTC One verzija od M7 pa na dalje ili Xperia Z verzija, ali i to je jedna od zadnjih opcija, dok ne moram, ostati ću na WP-u.

Nokia Lumia 925 & Windows phone 8.1 FTW
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.3.2015 5:48 (Nocio).
11 godina
offline
Windows 10 ROM za pridobivanje Androidaša

Eh @Nocio sad ti usporedujes S2 i novu generaciju telefona, em S2 nije HW. ( za danasnje prilike ) nesto a ni SW.

 

To je isto kao da usporedujes WiN 95 sa Win8.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Windows 10 ROM za pridobivanje Androidaša

Onda ovako, frend ima iPhone 5 i njegova žena S4 mini, dugi frend G2, bratić S3, kolega s posla Galaxy S5, cura Alcatel OneTouch Idol i od svih navedenih bi opet odabrao WP uređaj

Nokia Lumia 930 Windows phone 8.1 FTW
14 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 ROM za pridobivanje Androidaša
Nocio kaže...

 Ha hah haha HAHAHHA  ja neznam iz koje si rupe ispao da tako razmišljaš, ali dobro. Vidi se da za Wineows Phone nisi nimalo upućen. Da jesi znao bi da postoji alternativa za Instagram koja se zove 1)6tag.

Recimo, dok sam imao prvi WP mobitel, Lumiu 800, nitko nikada nije popljuvao taj OS, štoviše, hvalili su ga konstantno kako ljepo radi i fluidno i slično. I zamisli, to su bili, pazi sada ovo, androidaši i appleovci. Ne vise svi na AppStore-u i Playstore-u u potrazi za novim aplikacijama.

Ljudi koji imaju WP znaju tocno što hoće i nije im bitno da li ima za skinuti igrica tipa Clash of Clans ili slično. Store ima duplo manje aplikacija, ali za razliku od androida i iOS-a,2) puuuuuno manje aplikacija koje ne rade ili koje su više kao spam.

Uz Svoju Lumiu 930, koristim i stari, još uvijek aktualni, Samsung Galaxy S2 i da bi se vratio na android, nebi. Ubiti možda i bi ako bi to bio u pitanju eventualno HTC One verzija od M7 pa na dalje ili Xperia Z verzija, ali i to je jedna od zadnjih opcija, dok ne moram, ostati ću na WP-u.

 1)prvi puta čujem za ovo
2)Ovo mi je jako čudno,jer prva žalopojka WP usera je da od onih aplikacija koje i imaju da su pola nefunkcionalne ili smeće.

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
15 godina
offline
Windows 10 ROM za pridobivanje Androidaša

u textu i temi se pogrešno koristi 'Android' umjesto (kompatibilna) platforma tj CPU x86, ARM, Snapdrgon, Itanium, UX.. jer svaki OS radi na nekoj platformi, neće sad win raditi na androidu, nego na 'andoridovom' hardwareu (opet kolokvijalno, preciznije na kompatibilnom HWu). Situacija je do sad ugl bila obrnuta da je linux radio na wintelu. Sad win radi na 'linuxu' ili 'andoridu'... a sve to je najobičniji chip kojeg možemo nazvati tranzistor ili CPU.

Već godinama je PC HW identičan za tri glavne desktop/PC platforme, x86 Win-OSX-Linux, tako da se na svaki može instalirati svaki od tih OSeva. Ova novina za MS win10 je samo za sad u dodanoj riječi ARM (Atom, Snapdragon itd. su već tu).

 

Zanimljivo.. (ali nije to od jučer, već +2 godine MS zanima isključivo mobilno tržište dok desktop zanemaruje jer ...). Počinje era routanja s win? Zvuči neobično/smiješno ali gledajući MSov roadmap, očekivano.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Windows 10 ROM za pridobivanje Androidaša

Microsoft će dijeliti besplatno te ROM-ove?

There is no job like cron job!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Windows 10 ROM za pridobivanje Androidaša
habs kaže...

 glupost... glupost... glupost... glupost...

glupost... glupost... glupost... glupost... glupost... 

glupost... glupost... glupost... 

glupost... glupost... glupost... glupost... 

 

znači windows phone nema neke najosnovnije aplikacije koje android ima-na primjer nema još uvjek pravu verziju instagrama, nego neku instagram beta koja uopče neliči na instagram i nema pola funkcija!

 

glupost... glupost... glupost... glupost... glupost... glupost... glupost... glupost... glupost... glupost... glupost... glupost... glupost... glupost... glupost... glupost... glupost... glupost... glupost... glupost... glupost... glupost... glupost... glupost... glupost... glupost... glupost... glupost... glupost... glupost... glupost... glupost... glupost... glupost... glupost... glupost... glupost... 

Čestitam kolega! Izvalio si glupost godine na BUG forumu!

 

Kao korisniku smartphonea zaboli me tuki za Instagramom, a pogotovo za time što bi u tvojim očima netko s Windowsom bio crna ovca u društvu! 

g12356 kaže...

 1)prvi puta čujem za ovo
2)Ovo mi je jako čudno,jer prva žalopojka WP usera je da od onih aplikacija koje i imaju da su pola nefunkcionalne ili smeće.

Što se čudiš?

 

WP korisnici se NE ŽALE na količinu i kvalitetu aplikacija na Windows Storeu, naprotiv! Imamo sve što nam treba!

 

Jedine žalopojke na WP mogu se čuti od Androidaša i Appleovaca.

...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.3.2015 23:57 (cro_blue).
14 godina
neaktivan
offline
Windows 10 ROM za pridobivanje Androidaša

Itekako sam čuo takve žalopojke,čak od osobe koja je deklarirani Windows fanboy,i član MS student partnership programa.

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Windows 10 ROM za pridobivanje Androidaša

Evo kako to i izgleda:

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Windows 10 ROM za pridobivanje Androidaša

sad znam da na temi punoj ljubitelja windows phonea  ne smijem reći nikakvo svoje mišljenje o tom os-u....... 

 

 

jurehabs
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.3.2015 10:31 (habs).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice