Raspberry Pi 3 s ugrađenom podrškom za Wi-Fi i Blu

poruka: 34
|
čitano: 8.349
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Raspberry Pi 3 s ugrađenom podrškom za Wi-Fi i Blu".
15 godina
offline
Re: Raspberry Pi 3 s ugrađenom podrškom za Wi-Fi i
goodie kaže...

A dali fluidno prikazuje neki mkv. ili mp4. u 1080p rezi.?

 I RPI2 i RPI3 prikazuju MKV i MP4 1080p H264(x264) bez ikakvih problema, skupa sa DTS/DOLBY 5.1 zvukom.

 

 

I have… seen things you people wouldn't believe… Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannh&am
15 godina
offline
Raspberry Pi 3 s ugrađenom podrškom za Wi-Fi i Blu

Dali je za reprodukciju potreban neki media centar (player) ili se može instalirati gom i sl. pa preko toga gledati?

Znači dali se taj uređaj može koristiti kao mini PC?

Sreća je put, a ne odredište.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Raspberry Pi 3 s ugrađenom podrškom za Wi-Fi i
Bladepu kaže...
tnakir kaže...

Jel ima kakve razlike (vidljive) u performansama?

Ja koristim OSMC, na kojem je instaliran CouchPotato, SickRage, Transmission,.... 

 

Na prvu, rekao bi da je sučelje na RPI3 malo fluidnije u odnosu na RPI2 i da sve skupa malo bolje radi. 

No, isprobao sam jedan H265 HEVC 1080p video i ni slučajno to nije gledljivo. Rekao bi da je razlika u reprodukciji tog videa minimalna između RPI2 i RPI3, ako uopće i ima neke razlike. 

 

Hvala na informaciji, s ovim si me odgovorio od kupovine. Pogotovo sada kada sam uspio složiti audio izlaz na bluetooth dongle. Općenito mi se sve ponaša puno bolje kada sam openELEC zamijenio sa OSMC. Što se tiće add-ona, ne koristim ništa za streamanje jer sam u DE pa pušem i na hladno.

13 godina
neaktivan
offline
Raspberry Pi 3 s ugrađenom podrškom za Wi-Fi i Blu

Stigao i meni rpi3, i na sd kartici je openelec. E sad bih trebao u lib/firmware ubacim firmware za usb dvb t2/c tuner koji sam priključio, ali ne mogu da pristupim roootu preko total commandera.

 

Jeli moguće pristupiti rootu ikako drugačije osim preko Puttya jer sa njim zbilja nisam nikad radio. Taj alat mi je malo nepoznat.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice