Negledanje GoT-a – ima ih koji se hvale

poruka: 435
|
čitano: 37.970
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Negledanje GoT-a – ima ih koji se hvale".
16 godina
protjeran
offline
Negledanje GoT-a – ima ih koji se hvale

Ima nas koji ne gledamo već čekamo, i čekamo, i čekamo. A onda maraton kada serija uđe u zadnju sezonu.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Moj PC  
19 0 hvala 0
15 godina
offline
Negledanje GoT-a – ima ih koji se hvale

Netko gleda GoT a netko turske sapunice. Na kraju krajeva svodi se na isto. I lik koji je ušao na autocestu u suprotni smjer se neko vrijeme čudi koliko glupana vozi pogrešnim smjerom.

 

Deckard
Moj PC  
6 8 hvala 0
15 godina
offline
Negledanje GoT-a – ima ih koji se hvale

Kad sam procitao knjige, pokusao sam nagovorit zenu da gleda seriju samnom. Nakon pocetnog otpora tipa "jos jedna tvoja glupa serija, necu ti ja gledat neke zmajeve i manijake kako siluju zene i odsjecaju glave" doslo je do toga da zena u ponediljak pita jesan li skinija seriju i jel je gledamo veceras prije spavanja.

 

Serija nije bajka, serija pokazuje srednji vijek sa elemntima fantastike u svom svojem bljestavilu i crnilu. Od romanticnih scena, do borbi, politike, spijunaze, spletki i ostalih stvari koje su aktualne i danas. Ako zelite gledati seriju gdje iskljicivo pobkedjuje dobro, gledajte neki romanticnu komediju sa onon WithHerSpoon.

 

Ako zelite ppgledati dobru seriju u kojoj se stvari dogadjaju kako se inace dogadjaju; losi momci pobjedjuju, glavni junaci umiru i slicno, onda je got za svaku preporuku.

 

Sori na spellingu, debeli prsti i male tipke na mobitelu nisu nesto puno kompatibilni.

Rvat katolik!
 
28 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Negledanje GoT-a – ima ih koji se hvale
Turske serije i GoT su kao ja i Picasso.
keepir.blogspot.com
14 godina
online
Negledanje GoT-a – ima ih koji se hvale

Gledajte Igru prijestolja. Negledanjem ne izgledate pametniji, već gluplji.

Ja ne želim gledati jer sam si zacrtao da će mi gledanje serije prije čitanja knjige pokvariti doživljaj. A za knjige nikako pronaći vremena. :D

 
2 1 hvala 1
16 godina
offline
Negledanje GoT-a – ima ih koji se hvale

Složio bi se da ima onih koji negledanjem GoT-a misle da su dosegli neku višu razinu. Ali sve negledatelje GoT-a smatrati "autistima", "budalama" ili glupanima je blago rečeno pretjerano. Usudio bih se reći, jalov pokušaj trolanja, valjda u cilju postizanja što većeg broja klikova. 

 
71 1 hvala 3
14 godina
offline
Negledanje GoT-a – ima ih koji se hvale

Nisam niti jednu i ne planiram gledati.

edit: Dosje x sam pogledao sve sezone više puta.

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.6.2016 13:31 (superJozo).
Moj PC  
12 1 hvala 2
16 godina
offline
Negledanje GoT-a – ima ih koji se hvale

Ja ne gledam, niti ću ikada gledati jer me ta tematika NE ZANIMA.

Zombija mi dajte.

Rađe gledam petu po redu reprizu ST:TNG i original Zonu Sumraka. 

Hot Rodney
 
18 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Negledanje GoT-a – ima ih koji se hvale

Netko ne gleda ni jedno, a ni drugo. 

 

Mozda procitam knjigu ako dodje ikad na red. Inace, meh, ja to ne gledam.

Linux, Arch Linux. Dvorak keyboard layout. MTCNA
14 godina
neaktivan
offline
Negledanje GoT-a – ima ih koji se hvale

Ja mislim da je ekstremno glupo nekome reći da je glup jer ne gleda najobičniju seriju. Pogledao sam prvu sezonu, nakon par godina krenuo ispočetka s gospođom, došli do pola prve sezone i tu stali. Nije mi toliko interesantno, moram priznati. Ili sam glup, ako je vjerovati poštovanom autoru teksta. 

Moj PC  
29 0 hvala 0
15 godina
offline
Negledanje GoT-a – ima ih koji se hvale

kao i ostale serije (Gotham, Justified itd.), i ovu prvo nagomilam čitavu sezonu pa tek onda opletem. kad bih čekao iz tjedna u tjedan, pogubio bih konaca. previše likova i isprepletotinja radnje. elem, sezona još nije gotova pa nisam. al budem kao i prijašnje. i nije me sram. nije da sam nešto oduševljen (u početku bijaše bolje) no da se gledati. mozaq na pašu i ... 

 

(a moja je glupost povezana s nečim potpuno drugačijim)

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.6.2016 16:15 (Ajar).
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Negledanje GoT-a – ima ih koji se hvale

aha, pa ja negledam GoT, jer mi ne sviđa tematika a HDZ i Most su postali predosadni isto ko serija od 10-tak i više sezona

*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Negledanje GoT-a – ima ih koji se hvale
Exploder kaže...

Ja ne gledam, niti ću ikada gledati jer me ta tematika NE ZANIMA.

Zombija mi dajte.

Rađe gledam petu po redu reprizu ST:TNG i original Zonu Sumraka. 

 ajd nisam jedini koji religiozno prati TNG & ZS.

 

Mene su izgubili odmah u prvoj epizodi (GoT) kad je maloga gurnuo sa tornja. Brate mili, mozes mi razbacat crijeva, zombije, zmajeve, ali mi djecu ne diraj. Nakon toga jednostavno nije islo. Zena poludjela.

In vino veritas
13 godina
neaktivan
offline
Negledanje GoT-a – ima ih koji se hvale

Čemu ovo, stvarno ne shvatam na koji način subjektivni stav autora o seriji "Igre Prijestolja" ili bilo kojoj drugoj seriji spada u vijest koja se treba prnijeti na nekom IT portalu...?

Cijenjenom autoru bih želio da skrenem pažnju na činjenicu da spomenuta serija kao i bilo koja druga ima svoju priču koju prenosi na nekakav svoj autentičan način, samim tim je nekim ljudima privlačna a nekim drugima ne, nazivati one kojima je ova serija neprivlačna nekim pogrdnim imenima je u najmanju ruku gupavo, a svesti međuljudsku komunikaciju na nivo jedne serije je tek neka druga priča... 

 
21 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Re: Negledanje GoT-a – ima ih koji se hvale
Ko vam daje pravo da govorite da je neko glupan jer negleda odredenu seriju? 😞
Moj PC  
30 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Negledanje GoT-a – ima ih koji se hvale
tnakir kaže...

...

 

Serija nije bajka, serija pokazuje srednji vijek sa elemntima fantastike u svom svojem bljestavilu i crnilu. Od romanticnih scena, do borbi, politike, spijunaze, spletki i ostalih stvari koje su aktualne i danas. 

 

...

 po viđenim trilerima (seriju ne gledam i ne zanima me), kao povjesničar moram ti reći da srednji vijek u seriji ne postoji ni ujednom obliku, sve je fantazija i bujna mašta redatelja i pisca

 

realniju (bez zmajeva i fantazije), ima serija koja je super po meni o obitelji Borgiji

*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
16 godina
offline
Negledanje GoT-a – ima ih koji se hvale

Moje mišljenje o ovom komentaru dana je izrazito negativno no ne smijem ga nazivati pogrdnim imenima jer ću dobiti ban na forumu,  a to mi nije u interesu. Hvala!

Welcome my son...
Moj PC  
6 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Negledanje GoT-a – ima ih koji se hvale

Galiću, koliko ti je HBO platio za članak? 

16 godina
offline
Negledanje GoT-a – ima ih koji se hvale

Heh, da nije bilo ovog troll posta ne bih ni skužio da je ponedjeljak i da je nova doza droge u opticaju... ono kad te obaveze stisnu :(

http://www.zvonimirbuzanic.com/ - http://www.doom.com.hr/ - http://www.weboteka.net/
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Negledanje GoT-a – ima ih koji se hvale

Gledao prve 3 sezone, i odustao ,razvodnilo se previse,mislim da sami producenti niti scenaristi ili kreatori serije kako hocete vise neznaju sto hoce isto kao niti slavni George R.R.Martin koji sa svakom knjigom kasni sve vise i vise i probija rokove izdavanja,usporeduju ga sa J.R.R. Tolkienom,makar mu nije ni do koljena.

Moj PC  
4 2 hvala 1
15 godina
offline
Negledanje GoT-a – ima ih koji se hvale

Ako vas ovakva tematika ne rajca, nema problema, nemojte gledat. Ali ne gledati jer ste protiv "mainstreama" i jer se osjecate hipsteri je malo glupo, a pogotovo slozit stav da ste bolji od ekipe koja gleda got je zbilja moronski.

Rvat katolik!
 
16 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Negledanje GoT-a – ima ih koji se hvale

"Gledajte Igru prijestolja. Negledanjem ne izgledate pametniji, već gluplji." Koji kurac covjece koji KURAC. Poceo sam gledati i skoro sam odgledao prvu sezonu -zadnja epizoda i nisam mogao vise. Serija jednostavno nije za mene, ne gledaju mi se tamo nekakve spletke i ko ce koga "zajebat" za ovo ili ono. Serija u kojoj se nista ne desava 7-8 epizoda (vise od pola sezone) isti razlog zasto sam prestao gledati Walking Dead. Imala je potencijala, kad sam poceo gledati (prvo sam prije par godina poceo citati knjigu dosao do pola) white walkeri i zid uuuu intrigantno to je bio prvi chapter al guzica od chaptera 2 ili od epizode 2 dolaze govna koja me ne interesuju borba za moc i ostala sranja, snooze fest. X-Files je SERIJETINA koja se gleda svakih par godina i ne idem okolo i ne govorim ljudima da su glupi ako ne gledaju tamo neku seriju koja ne znaci apsolutno nista u zivotu.

香港 - 47
Moj PC  
22 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Negledanje GoT-a – ima ih koji se hvale
tnakir kaže...

Ako vas ovakva tematika ne rajca, nema problema, nemojte gledat. Ali ne gledati jer ste protiv "mainstreama" i jer se osjecate hipsteri je malo glupo, a pogotovo slozit stav da ste bolji od ekipe koja gleda got je zbilja moronski.

 Da, mislim da je članak inspiriran onim fejs idiotarijama ''Jesam li ja jedini koji ne X'' (X je u ovom slučaju GoT), pa onda dobija liekze, podršku, komentare, srčeka...

11 godina
offline
Negledanje GoT-a – ima ih koji se hvale

Nisam pogledao seriju niti namjeravam, taj žanr ne volim, a ne volim niti ljude koji generaliziraju. Mislim da si ovim tekstom prešao baš na stranu tih (zadnja riječ teksta)h.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Negledanje GoT-a – ima ih koji se hvale

Vi kojima se sviđa serija, pročitajte obavezno knjige ako niste do sada. I nemojte mješat radnju knjige i serija jer nisu baš toliko iste što je naravno i očekivano jer knjige su uvijek bolje nego njihova ekranizacija.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Negledanje GoT-a – ima ih koji se hvale

Jedini gori od ovih što se hvale kako ne gledaju GOT su oni koji se hvale kako ne koriste FB. LOL 

Jer je nekorištenje/negledanje/nenešto nečeg uspjeh svemira. :)

Prince-Artas kaže...

Ima nas koji ne gledamo već čekamo, i čekamo, i čekamo. A onda maraton kada serija uđe u zadnju sezonu.

Meni je žao što nisam to napravio. Da budem potpuno iskren više nemam pojma tko je ispao iz koje priče, tko je što rekao, a tko je kome zalijepio šljagu u nekoj od prethodnih sezona. Morat ću sve nanovo pogledat, jednom kad zaključe seriju.

 

 
4 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Negledanje GoT-a – ima ih koji se hvale
Crljo kaže...

Vi kojima se sviđa serija, pročitajte obavezno knjige ako niste do sada. I nemojte mješat radnju knjige i serija jer nisu baš toliko iste što je naravno i očekivano jer knjige su uvijek bolje nego njihova ekranizacija.

 

It's never better to not see something, you fuck.
I watch the show and see naked people have sex and then sword fight to death. And you're sitting there with your eyes closed going "oh I can only imagine what that would be like".
Fuck you you fake ass smarty-pants.

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.6.2016 14:06 (Danny_HR).
15 godina
offline
Re: Negledanje GoT-a – ima ih koji se hvale
Foz-matija kaže...
Ko vam daje pravo da govorite da je neko glupan jer negleda odredenu seriju? 😞

 ma to ti je zatipfelerak. muškarac na klupi = klupan a žena na klupi = klupača 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.6.2016 14:07 (Ajar).
12 godina
offline
Negledanje GoT-a – ima ih koji se hvale

Jao članka. Hrpa besmislenosti, dva spojlera, zadiranje u ljudski ukus. Nekoga kome se nešto ne sviđa i ne želi to gledati nazivati budalom može samo...

 
11 0 hvala 0
9 godina
offline
Negledanje GoT-a – ima ih koji se hvale

A sto ste se svi uzjebali i nasli uvrijedjenima?

Moj PC  
9 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice