Lozinke, DNK i kreditne kartice amo!

poruka: 25
|
čitano: 164.120
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Lozinke, DNK i kreditne kartice amo!".
15 godina
neaktivan
offline
Lozinke, DNK i kreditne kartice amo!

A ovo je????

 

Ne kuzim sto je tekst trebao biti... sve ovo smo već pročitali na ostalim portalima i žutilu...

 

(Evo osjećam da mi crni karton dolazi)...

In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
Moj PC  
18 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lozinke, DNK i kreditne kartice amo!
EnlightenedPhoenix kaže...

A ovo je????

 

Ne kuzim sto je tekst trebao biti... sve ovo smo već pročitali na ostalim portalima i žutilu...

 

(Evo osjećam da mi crni karton dolazi)...

 

Good job, dobro je kad znas sto su drugi procitali i gdje, cudim se kako uspijes to sve polovit.

Tvoj win ovo nemoze http://www.youtube.com/watch?v=3V6365NQrV0 // Win 7 na osx-u http://www.youtube.com/watch?v=Co5BnTQDh2A
16 godina
neaktivan
offline
Lozinke, DNK i kreditne kartice amo!

ne sumnjate da u UN-u ima korupcije? a joj. a u americi nema, pa tako i u clintonovoj administraciji? sad je bug i vojni i vanjskopolitički analitičar?  koga ćete u dopisništvo, branku slavicu?

 

umjesto da ste ovo popratili samo s tehničke strane, baviti se ovakovim nagađanjima ravno je blogu npr. nevena ciganovića. ako ima blog. nije da ja znam da on ima blog.

 

*a zamislite šta sve klintonica ima o članovima redakcije buga koji su išli preko bare, pri toga prošli torturu američke ambasade? kladim se da vam zna boju očiju.

STEVO:Učiteljice, uvijek pomokrim hlače kad idem na wc! UČITELJICA:Samo ga nemoj tako držat.
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.11.2010 17:37 (hrvooje).
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Lozinke, DNK i kreditne kartice amo!
hrvooje kaže...

ne sumnjate da u UN-u ima korupcije? a joj. a u americi nema, pa tako i u clintonovoj administraciji? sad je bug i vojni i vanjskopolitički analitičar?  koga ćete u dopisništvo, branku slavicu - hrvatskog branitelja?

 

umjesto da ste ovo popratili samo s tehničke strane, baviti se ovakovim nagađanjima ravno je blogu npr. nevena ciganovića. ako ima blog. nije da ja znam da on ima blog.

Volim kada netko uspjesno prebaci humor u digitalni oblik.

- Psiho246
16 godina
offline
Lozinke, DNK i kreditne kartice amo!

Mislim da je autor ćlanka htjeo ukazati na informatičku stranu ove priče, a ne na žutu boju u vašim očima. {#}

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Lozinke, DNK i kreditne kartice amo!
hrvooje kaže...

ne sumnjate da u UN-u ima korupcije? a joj. a u americi nema, pa tako i u clintonovoj administraciji? sad je bug i vojni i vanjskopolitički analitičar?  koga ćete u dopisništvo, branku slavicu?

 

umjesto da ste ovo popratili samo s tehničke strane, baviti se ovakovim nagađanjima ravno je blogu npr. nevena ciganovića. ako ima blog. nije da ja znam da on ima blog.

 

*a zamislite šta sve klintonica ima o članovima redakcije buga koji su išli preko bare, pri toga prošli torturu američke ambasade? kladim se da vam zna boju očiju.

Možda se BUG i zaletio u prenošenju (i količini lili tipu) informacija, ali ovdje je naglasak na prenošenju već objavljenih komentara i prema tome izjava o BUG-u kao vojnom i vanjskopolitičkom analitičaru ne stoji jer oni ovdje nisu iznijeli vlastiti stav po tom pitanju već pretpostavke ili zaključke onih koji su objavljenu dokumentaciju analizirali.

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.11.2010 18:13 (Jazzer).
13 godina
protjeran
offline
Lozinke, DNK i kreditne kartice amo!

moze li neko od dosadasnjih komentatora-bisera napisati sto je to zutilo u ovom clanku? i mozda definiciju zutila?

zutilo je kad danijela dvornik kaze kako bi volila zivjeti na bora bori i da ce ako uspije prodati necije kosti to i napraviti.

ovo je clanak sa tocnim informacijama iz jedne od najaktualnijih politickih tema ovih dana, a usput potvrdjuje tezu da je ono sto jednom osvane na internetu vjecno i oni koji pokusavaju to unistiti postizu samo kontraefekt.

bravo za redakciju BUG-onlinea. meni je definitivno bilo zanimljivije ovo nego ko je vise prodao mobitela u turkmenistanu.

 
12 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lozinke, DNK i kreditne kartice amo!
M_dipl. kaže...

Ma to si Drago malo daje oduška, on bi pričao i o malo ozbiljnijim temama a ne sam igrama i hardveru, šta napadate čovjeka ako je napisao par riječi o nečemu nevezanom za IT?

Nebih se slozio da je ovo NEVEZANO ZA IT, po meni je u ovom slucaju 50% IT teme, 

 

napadi na stranicu, kradja podataka iz "sigurnih" sustava itd.. itekako informaticki zanimljiva tema..

celeron 333mhz / 64sdram / monitor u boji
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Lozinke, DNK i kreditne kartice amo!
EnlightenedPhoenix kaže...

Ne kuzim sto je tekst trebao biti... sve ovo smo već pročitali na ostalim portalima i žutilu...

Pa recimo, meni je ovo prva vijest, sa obzirom da ne čitam ostale portale {#}

 

A vijest kakva god, bila je i zanimljiva i zabavna, taman da razbije monotoniju vijesti o najnovijem xyz smartphoneu ili još jednoj statistici o tome koji je browser ovaj puta porastao ili pao za par promila.

16 godina
offline
RE: Lozinke, DNK i kreditne kartice amo!

Danas ljudi svoje privatne podatke na internet stavljaju dobrovoljno. Koja je uopće uloga špijuna kad imamo toliko društvenih mreža?!

16 godina
neaktivan
offline
RE: Lozinke, DNK i kreditne kartice amo!
Korny1603987 kaže...

Danas ljudi svoje privatne podatke na internet stavljaju dobrovoljno. Koja je uopće uloga špijuna kad imamo toliko društvenih mreža?!

Netko mora imati i volju svo to smece po drustvenim mrezama skupljati.

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.11.2010 19:11 (AA-d00d).
16 godina
moderator
offline
RE: Lozinke, DNK i kreditne kartice amo!
EnlightenedPhoenix kaže...

A ovo je????

 

Ne kuzim sto je tekst trebao biti... sve ovo smo već pročitali na ostalim portalima i žutilu...

 

(Evo osjećam da mi crni karton dolazi)...

Ha, ha - pa baš si ti osobno danas već "napisao" vijest vezanu za ovu istu temu (i to čak lišenu bilo kakvih tehničkih konotacija, već si se "bavio" samo političkom karakterizacijom WikiLeaksa) i sada te smeta ovaj komentar?

 

Da možda nisi zavidan Dragi koji piše bolje od tebe? {#}

...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lozinke, DNK i kreditne kartice amo!
LoL... miro...

Ne... ja sam samo napisao kuriozitet o zvanju wikileaksa terorističkim...

A o Draginom pisanju rađe ne bi...
In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
15 godina
offline
RE: Lozinke, DNK i kreditne kartice amo!
hrvooje kaže...

 

 

umjesto da ste ovo popratili samo s tehničke strane, baviti se ovakovim nagađanjima ravno je blogu npr. nevena ciganovića. ako ima blog. nije da ja znam da on ima blog.

 

Interesantno a kada je u Hrvatskoj bio problem sa "nastavnickim DDOS" napadima i serverima koji nisu stanju ispisati par svjedodzbi u PDF-u i kada je ocita korupcija izasla na vidjelo, dragi Bug nije se udostojio slova napisati.Pa cak niti sa tehnicke strane.

 

Ili je meni promaklo? Ispravite me slobodno ako grijesim.

 

Drago, kakvo ono objasnjene si mi ponudio? Ne zelite spekulirati, jel' da?

Who the fuck is General Failure? And why is he reading my harddisk?
13 godina
neaktivan
offline
Lozinke, DNK i kreditne kartice amo!

lol... gdje nađoše ove likove iz X-Files-a... xD

igrorama.com
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Lozinke, DNK i kreditne kartice amo!
jim kaže...
M_dipl. kaže...

Ma to si Drago malo daje oduška, on bi pričao i o malo ozbiljnijim temama a ne sam igrama i hardveru, šta napadate čovjeka ako je napisao par riječi o nečemu nevezanom za IT?

Nebih se slozio da je ovo NEVEZANO ZA IT, po meni je u ovom slucaju 50% IT teme, 

 

napadi na stranicu, kradja podataka iz "sigurnih" sustava itd.. itekako informaticki zanimljiva tema..

vjeruj da je ova tema povezana i sa buducnoscu interneta.

 

opcija 1: amerikanci opet namjerno stvaraju situaciju u kojoj ce donijeti nove zakone i ograniciti slobodu interneta (akcija zapocela prije ove objave na wikileaksu)

 

u prilog ovoj teoriji ide to sto ni jedan bitan strateski podatak, ime spijuna, smjestaj oruzja... nije otkriven, sve podsjeca na rusenje WTC-a i automatsko donosenje vec pripremljenog zakona o domovinskoj sigurnosti te otvaranje 3 nova bojista.

 

 

opcija 2: onaj ko je dosao do ovih podataka zaista nije mogao doci do neceg bitnijeg jer je to top secret. - opcija u koju osobno ne vjerujem

 

 

 

16 godina
neaktivan
offline
Lozinke, DNK i kreditne kartice amo!

Odšetati se sprzenim cd-om na kojem pise Lady Gaga? Naravno da je moguce, rekla mi leteca svinja dok sam isao za Mars.

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.11.2010 0:13 (AA-d00d).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
RE: Lozinke, DNK i kreditne kartice amo!

E s njima nema šale, predvidjeli su napad na Blizance...

Anarchists of the world, unite!
16 godina
offline
Lozinke, DNK i kreditne kartice amo!

Nerazumijem sto je tu cudno, da li informacija da Ameri prikupljaju ovakve podatke ili da je UN is SZO korumpirana. Sve je to odavno poznato.

e.......
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Lozinke, DNK i kreditne kartice amo!

Izgleda da wikileaks sprema jos jednu objavu pocetkom 2011. - http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/iduca-meta-wikileaksa-velike-americke-banke.html

 

Ovo me sad bas zanima.

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Lozinke, DNK i kreditne kartice amo!
wyks kaže...

E s njima nema šale, predvidjeli su napad na Blizance...

ja predvidjam da cu danas za rucak imati tripice (njam!). osnove za predvidjanje su nam iste.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Lozinke, DNK i kreditne kartice amo!
Commodore kaže...
wyks kaže...

E s njima nema šale, predvidjeli su napad na Blizance...

ja predvidjam da cu danas za rucak imati tripice (njam!). osnove za predvidjanje su nam iste.

A sta bi bila ta osnova? Žena u kuhinji?{#}

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lozinke, DNK i kreditne kartice amo!
syncmaster245b kaže...
Interesantno a kada je u Hrvatskoj bio problem sa "nastavnickim DDOS" napadima i serverima koji nisu stanju ispisati par svjedodzbi u PDF-u i kada je ocita korupcija izasla na vidjelo, dragi Bug nije se udostojio slova napisati.Pa cak niti sa tehnicke strane.

 

Ili je meni promaklo? Ispravite me slobodno ako grijesim.

 

Drago, kakvo ono objasnjene si mi ponudio? Ne zelite spekulirati, jel' da?

 

ne kakiš tamo gdje jedeš

STEVO:Učiteljice, uvijek pomokrim hlače kad idem na wc! UČITELJICA:Samo ga nemoj tako držat.
15 godina
online
RE: Lozinke, DNK i kreditne kartice amo!

U pilot epizodi serije "The Lone Gunmen" spin-off-u X-Files-a, njih trojica sprriječavaju teroristički napadv otetim avionom na Blizance.

Epizoda je prikazana u Ožujku 2001.

Anarchists of the world, unite!
15 godina
neaktivan
offline
Lozinke, DNK i kreditne kartice amo!

Interpol je u utorak izdao crveno upozorenje za osnivača WikiLeaksa Juliana Assangea, u vezi s istragom u Švedskoj. Crveno upozorenje je zahtjev prema zemaljama članicama da pomognu nacionalnim policijskim snagama u identificiranju i lociranju traženih osoba, imajući u vidu moguće uhićenje i izručenje.
Kazneni sud u Stockholmu je 20. studenoga izdao međunarodnu tjeralicu za uhićenje Assangea (39) pod osnovanom sumnjom za silovanje, prisilu i zlostavljanje u istrazi pokrenutoj sredinom kolovoza u Stockholmu.
Jedna je žena rekla istražiteljima da je spolni odnos počeo dobrovoljno, ali se pretvorio u nedobrovoljni, a druga se žalila da je osumnjičeni ignorirao njezine pozive da stane nakon puknuća kondoma.
Assange je zanijekao optužbe, izjavivši da su one dio kampanje blaćenja WikiLeaksa koju orkestrira SAD.
Njegov se odvjetnik žalio na Prizivnom sudu, ali je izgubio, a u utorak je podnio novu žalbu na švedskom Vrhovnom sudu.
Assangeu je u listopadu odbijen zahtjev za trajno boravište u Švedskoj, gdje je htio osigurati zaštitu švedskih zakona o slobodi tiska za svoju web stranicu.

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.12.2010 8:38 (klimama).
 
0 0 hvala 2
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice