Ispitni mobiteli s Windows Phone 7

poruka: 15
|
čitano: 5.199
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ispitni mobiteli s Windows Phone 7".
14 godina
neaktivan
offline
Ispitni mobiteli s Windows Phone 7

pa winmobile 7 izgleda fino samo da bude fluidniji i s manje bugova nego prethodnik

 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Ispitni mobiteli s Windows Phone 7

Baš me zanima dali će ga tko sa xda dobiti?

 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ispitni mobiteli s Windows Phone 7

Tesko da se moze suprostaviti Androidu koji se vec dosta razvio :))

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Ispitni mobiteli s Windows Phone 7

Samo neka decki udaraju konkurenciju. Za nas je vise nego pozeljno.

 

Moj PC  
8 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Ispitni mobiteli s Windows Phone 7

Fino rekoše prije koji dan.... windows je pao na 4 mjesto u konkureciji OS-ova za mobitele... Pretekli su ga i neki distroi linuxa.... :)

[img]http://img175.imageshack.us/img175/2619/ubd5639.png[/img]
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ispitni mobiteli s Windows Phone 7

zadnje mobitele koje je Microsoft izdao bili su one "žabe" koje su pobrale brdo kritika, i na kraju ispale teško razočarenje. Nešto mi se čini da MS, kad je u pitanju mobilna telefonija, sucks big time za konkurencijom. Kako god, prezentacije WP7 su bile fenomenalne, ali one takve i moraju biti - ali to je samo prezentacija.

 

HTC+Android  i Iphone kao vrhunac tehničke ponude, te Nokia ili Blackberry kao vrhunski poslovnjak. Baš me zanima što MS može učiniti na ovom polju...

:-)
Moj PC  
1 5 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Ispitni mobiteli s Windows Phone 7
zovitemebuha kaže...

pa winmobile 7 izgleda fino samo da bude fluidniji i s manje bugova nego prethodnik

Pa kad pogledaš  šta su sve izbacili, mora biti fluidan i bez bugova. Od OS-a je ostalo samo sučelje.

Heart: _/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_ Brain: __________________________
14 godina
neaktivan
offline
Ispitni mobiteli s Windows Phone 7

Iman X2 s 6.5OSom,več 3 mijeseca i još ga nisan tresnija od zid.

Strasno blokiranje,nekad moran i vadit bateriju.

Po svemu ostalo WM mi je odlčan i detaljno raspoređen ali je pre spor,steta X2,s*srali su je samo tako.

BMW
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ispitni mobiteli s Windows Phone 7
Još bi bilo dobro kad bi "autor" teksta Krešimir Brebrić znao hrvatski. Ne kaže se "ne dobe", nego "ne dobiju".
Baš me zanima hoće li Bug to staviti u onu svoju rubriku u kojoj se rugaju ostalim medijima na pogreškama...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ispitni mobiteli s Windows Phone 7
aldemax kaže...
Još bi bilo dobro kad bi "autor" teksta Krešimir Brebrić znao hrvatski. Ne kaže se "ne dobe", nego "ne dobiju".
Baš me zanima hoće li Bug to staviti u onu svoju rubriku u kojoj se rugaju ostalim medijima na pogreškama...

 

neće, jer budu kroz SQL Management studio isprav.... haha, kroz CMS :)

:-)
14 godina
protjeran
offline
RE: Ispitni mobiteli s Windows Phone 7
aldemax kaže...
Još bi bilo dobro kad bi "autor" teksta Krešimir Brebrić znao hrvatski. Ne kaže se "ne dobe", nego "ne dobiju".
Baš me zanima hoće li Bug to staviti u onu svoju rubriku u kojoj se rugaju ostalim medijima na pogreškama...

Ne uzimaj im to za zlo. Kriza je, moraju sad da uzimaju indexova piskarala.

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.6.2010 0:45 (nasljednik).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ispitni mobiteli s Windows Phone 7
HCSC kaže...

Baš me zanima dali će ga tko sa xda dobiti?

 bilo bi bolje da im ponude full time job

kod mene normalno radi.....
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ispitni mobiteli s Windows Phone 7
cappy kaže...

Iman X2 s 6.5OSom,več 3 mijeseca i još ga nisan tresnija od zid.

Strasno blokiranje,nekad moran i vadit bateriju.

Po svemu ostalo WM mi je odlčan i detaljno raspoređen ali je pre spor,steta X2,s*srali su je samo tako.

Gle, skini SPB shell i onda ce ti sve ic gladje. Nemoj tolko programa spremat na memoriju mobitela,navodno je zdravije da bude velika vecina programa na MicroSD kartici..

Ja imam to na x1 i bas nikad mi nije zablokirala ,i neznam kako al kao da sve ide brže sa SPB shellom nego bez njega.

 

ONtopic: win7 je cisti promasaj(barem ono sto sam uspio vidjet na netu) u usporedbi s androidom..

LASER FAN [url=http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=781378][img]http://valid.canardpc.com/cache/banner/781378.png[/img][/url]
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.6.2010 23:16 (viper).
15 godina
offline
RE: Ispitni mobiteli s Windows Phone 7
aldemax kaže...
Još bi bilo dobro kad bi "autor" teksta Krešimir Brebrić znao hrvatski. Ne kaže se "ne dobe", nego "ne dobiju".
Baš me zanima hoće li Bug to staviti u onu svoju rubriku u kojoj se rugaju ostalim medijima na pogreškama...

Nemoj i ti sada kao onaj njihov ultra iritantni lik Oleg Mastruko koji je citiram njega samog o sebi "posvetio dobar dio karijere pljuvanju po kolegama.." Koga briga, za jedan lapsus ili gresku u tipkanju, pa ljudi smo...

 

Sto se tice novih windowsa, sigurno je jedino da ce lijepo izgledati, a ostalo.. nekako cisto sumnjam Osmijeh

16 godina
offline
Ispitni mobiteli s Windows Phone 7

vjerujem da će biti i fluidni, a ostalo???

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice