GeForce GTX 460 za mase

poruka: 526
|
čitano: 86.496
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "GeForce GTX 460 za mase".
14 godina
neaktivan
offline
GeForce GTX 460 za mase

A dali se gtx460 više isplati i od gtx470 koju ja planiram uzeti kada barem malo padne cijena.

ma da
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: GeForce GTX 460 za mase
XXL Gamer kaže...

A dali se gtx460 više isplati i od gtx470 koju ja planiram uzeti kada barem malo padne cijena.

Zaboravi na GTX470 , brzo joj slijedi EOL. Pričekaj GTX475 , ona će vjerovatno biti najbolji bay u 2010 godini.

znam koliko neznam
15 godina
neaktivan
offline
GeForce GTX 460 za mase

Po meni ako imas para za 5850 onda def 5850.

Tiša je, hladnija, bolje performanse, DA SE CLOCKATI ko svaka grafa al ne tako jako ko 460.

Ne znam sta to znaci da bolje teselira, pa sta nije bolja od 460 u dx 11 igrama?!

 

CUDA i Physix su po meni dost velike prednosti gtx-ice... pa ti izaberi

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.7.2010 20:40 (Cheezl).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
GeForce GTX 460 za mase

Pa physix mi je dosta važan zbog mafije 2, jer ipak je to igra koju željno iščekujem.

Ali nekako imam osjećaj da ću uzeti gtx470 jer po micromenovom testu super se nosi sa hd5870.

ma da
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
GeForce GTX 460 za mase

Gledo sam ja taj physix u mafiji i nije mi bas nekaj Neodlučan

osim toga uvjek mozes bez njega...

 

Ma najbolje ti je da uzmes onu grafu koja ti je draza, jer nebi pogrjesio ni sa 460 ni sa 5850 ni 470 itd....

Ako si zapeo za 460 uzmi ju i to je to Cool

 

 

EDIT: 470 je u rangu s 5870. Svaka ima svoje prednosti i mane. Kolko para tolko i muzike ;)

Ali po meni je malo glupo dati 2800 kn ili koliko vec zbog igrica i graficke... Ja sam napravio tu pogresku i uzeo 5870. Ja ti preporucam da ne ides preko cijene 2000 kn.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.7.2010 20:37 (Cheezl).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
GeForce GTX 460 za mase

Ne ja nisam zapeo za gtx460 nego za gtx470, ali želim biti siguran a ne dati za grafu 2.600kn a možda i više pa da mi kasnije bude žao.

ma da
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
GeForce GTX 460 za mase

po svemu sudeći, sljedeći tjedan tj u utorak stižu 1gb OCane kartice(gigabyte OC, msi cyclone) u magazinrs po nadam se sadašnjim cijenama(1600-1800kn)...ak se neka druga firma ne potrudi biti brža i konkurentnija :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: GeForce GTX 460 za mase
XXL Gamer kaže...

A dali se gtx460 više isplati i od gtx470 koju ja planiram uzeti kada barem malo padne cijena.

  Po meni se GTX 470 na nizim rezolucijama neisplati pored GTX 460, jedino kod masivnog AA/Teselacije, te visih rezolucija.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [ZETOR Black Edition-SADA SA NOVIM GEFUFNAMA]
14 godina
neaktivan
offline
RE: GeForce GTX 460 za mase
Morag kaže...

po svemu sudeći, sljedeći tjedan tj u utorak stižu 1gb OCane kartice(gigabyte OC, msi cyclone) u magazinrs po nadam se sadašnjim cijenama(1600-1800kn)...ak se neka druga firma ne potrudi biti brža i konkurentnija :)

Čisto sumnjam... stock verzija bi trebala bit oko 1800-1900, a OC-ana još i više. Ali dobro, nije preskupo jer je GTX460 dobra kartica.

16 godina
offline
RE: GeForce GTX 460 za mase
ATiGamer kaže...
Morag kaže...

po svemu sudeći, sljedeći tjedan tj u utorak stižu 1gb OCane kartice(gigabyte OC, msi cyclone) u magazinrs po nadam se sadašnjim cijenama(1600-1800kn)...ak se neka druga firma ne potrudi biti brža i konkurentnija :)

Čisto sumnjam... stock verzija bi trebala bit oko 1800-1900, a OC-ana još i više. Ali dobro, nije preskupo jer je GTX460 dobra kartica.

trenutno su im cijene takve iako ih još nemaju pa se nadam da će cijene ostati fiksne(kao danas) i kad ih dobiju :)

14 godina
neaktivan
offline
RE: GeForce GTX 460 za mase
Weky kaže...
XXL Gamer kaže...

A dali se gtx460 više isplati i od gtx470 koju ja planiram uzeti kada barem malo padne cijena.

  Po meni se GTX 470 na nizim rezolucijama neisplati pored GTX 460, jedino kod masivnog AA/Teselacije, te visih rezolucija.

 Pa ja ne mislim igrati na nižim rezolucijama nego uz grafu bi uzeo i monitor 22" ili 24", pa ako mi netko može preporućiti takav sa cijenom do 1400 +- 100kn.i nemojte lg pošto don kihoty kaže da im nešto ne valja sa matricama, kao da to nije lg, pa bi vas molio nekog drugog proizvođača.

ma da
14 godina
odjavljen
offline
RE: GeForce GTX 460 za mase
XXL Gamer kaže...
Weky kaže...
XXL Gamer kaže...

A dali se gtx460 više isplati i od gtx470 koju ja planiram uzeti kada barem malo padne cijena.

  Po meni se GTX 470 na nizim rezolucijama neisplati pored GTX 460, jedino kod masivnog AA/Teselacije, te visih rezolucija.

  Pa ja ne mislim igrati na nižim rezolucijama nego uz grafu bi uzeo i monitor 22" ili 24", pa ako mi netko može preporućiti takav sa cijenom do 1400 +- 100kn.i nemojte lg pošto don kihoty kaže da im nešto ne valja sa matricama, kao da to nije lg, pa bi vas molio nekog drugog proizvođača

 

Mislim da je ok P2270HD za tu cjenu. 22' Full HD. Dođe taman oko tvog budzeta.

 

Premda ja nebi išao na Full HD ispod barem 24' inča.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [ZETOR Black Edition-SADA SA NOVIM GEFUFNAMA]
14 godina
neaktivan
offline
GeForce GTX 460 za mase

A znaš možda u kojem dučanu ga ima.

ma da
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: GeForce GTX 460 za mase
XXL Gamer kaže...

A znaš možda u kojem dučanu ga ima.

  http://www.nabava.net/trazilica.php?q=Samsung+P2270&x=0&y=0

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [ZETOR Black Edition-SADA SA NOVIM GEFUFNAMA]
14 godina
neaktivan
offline
GeForce GTX 460 za mase

Kakav je ovaj dučan svijet medija 1.400 kn dođe.

ma da
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: GeForce GTX 460 za mase
XXL Gamer kaže...

Kakav je ovaj dučan svijet medija 1.400 kn dođe.

u redu je trgovina...odande sam naručio i dobio Samsung Syncmaster 2233BW za dva dana...

15 godina
offline
RE: GeForce GTX 460 za mase
Cheezl kaže...

Ne znam sta to znaci da bolje teselira, pa sta nije bolja od 460 u dx 11 igrama?!

 

 

po tome neče bit ništa slabija od hd 5870 u pravim dx11 igrama(kojih nema prije 2012g),ionako će obe bit preslabe za nativ dx11

Ovce moje mirujte u toru eto mene stižem na motoru
15 godina
neaktivan
offline
RE: GeForce GTX 460 za mase
gtx460 1gb opako ocana je dosta za dx11,al ako se ne pretjera s detaljima,aa,af i rezom
Rekao bi da će bit taman za 1680x1050,high,0xAA,2xAF
16 godina
offline
RE: GeForce GTX 460 za mase
pod009 kaže...
Rekao bi da će bit taman za 1680x1050,high,0xAA,2xAF

Ma kaj pričaš..  moja GTX260 pere dx10 na toj rezi sa maksimalnim AA i AF bez beda..  460-tka bi vjerojatno mogla isto potegnut i AA i AF u dx11 onda.

Lijep pozdrav ;)
14 godina
odjavljen
offline
GeForce GTX 460 za mase

AF nedere nimalo perfomanse, barem ne kod mene n GTX 260, isto mi je 1xAF, ili 16xAF po pitnaju perfomansi.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [ZETOR Black Edition-SADA SA NOVIM GEFUFNAMA]
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: GeForce GTX 460 za mase
Cheezl kaže...

Po meni ako imas para za 5850 onda def 5850.

Tiša je, hladnija, bolje performanse, DA SE CLOCKATI ko svaka grafa al ne tako jako ko 460.

 Sapphire HD5850 se da OC i to kako.

Ja sam OC 5850 na sa 725 na 870 GPU i sa 1000 na 1225 RAM.

To prvo ako nisam htio prčkati po naponu.

A sad sam i dodao još malo napona i imam je na 950/1250MHz, stabilno u Furmark, 3DMark, Crysis Benchmark.

OC 32% za core i 23% za RAM

Sad nez koliko ide ali ide još sigurno samo ja neću više nit mi treba

I nez kako ide gore ta GTX460 nis čitao, pazio na to prije..?Namigiva

free speech for the dumbxD
15 godina
neaktivan
offline
RE: GeForce GTX 460 za mase
Dado_ZG78 kaže...
pod009 kaže...
Rekao bi da će bit taman za 1680x1050,high,0xAA,2xAF

Ma kaj pričaš..  moja GTX260 pere dx10 na toj rezi sa maksimalnim AA i AF bez beda..  460-tka bi vjerojatno mogla isto potegnut i AA i AF u dx11 onda.

Weky kaže...

AF nedere nimalo perfomanse, barem ne kod mene n GTX 260, isto mi je 1xAF, ili 16xAF po pitnaju perfomansi.

Dajte bench Metro 2033-1680x1050;stavite max AA i AF,high postavke {#emotions_dlg.sealed}

I usput ono se odnosilo na DX11 igre poput Metro 2033 (iako je tu za dobar dio lošijih preformansi zaslužna lošija optimizacija)

14 godina
odjavljen
offline
RE: GeForce GTX 460 za mase
pod009 kaže...

Dajte bench Metro 2033-1680x1050;stavite max AA i AF,high postavke {#emotions_dlg.sealed}

I usput ono se odnosilo na DX11 igre poput Metro 2033 (iako je tu za dobar dio lošijih preformansi zaslužna lošija optimizacija)

  Neznam, probaj sam, ja znam iz osobnog iskustva da nema pada perfomansi kada AF uključim.

 

P.S Metro nije neoptimiziran.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [ZETOR Black Edition-SADA SA NOVIM GEFUFNAMA]
14 godina
neaktivan
offline
RE: GeForce GTX 460 za mase
Dado_ZG78 kaže...
Ma kaj pričaš..  moja GTX260 pere dx10 na toj rezi sa maksimalnim AA i AF bez beda.. 460-tka bi vjerojatno mogla isto potegnut i AA i AF u dx11 onda.

Nebi. Ja sa OC-anom 5850 (1680x1050/very high/teselacija/DOF/AA/AF16X vrtim oko 17-20FPS, rijetko kad više. Bez AA i DOF ide dosta bolje, 33 u prosjeku s 10.7.

15 godina
neaktivan
offline
RE: GeForce GTX 460 za mase
Weky kaže...

  Neznam, probaj sam, ja znam iz osobnog iskustva da nema pada perfomansi kada AF uključim.

 

P.S Metro nije neoptimiziran.

AF ne uzrokuje pad velik kao što uzrokuje AA,al ipak ga ima

 

ok,otišli smo u OT

 

Svi smo zaključili da je GTX460 ok kartica-dobre prefomanse,smanjena potrošnja i zagrijavanje (ima odličan stock cooler) u odnosu na GTX465 koja joj je najsličnija,a naši trgovci nisu nabili preveliku cijenu (kao što bi inače nabili) {#emotions_dlg.smile}

14 godina
protjeran
offline
RE: GeForce GTX 460 za mase

Stigla nam Point of View iz eSys-a (da, da, veliki eSys je počeo uvoziti malog rebrand bracu od XFX-a,

tako da im XFX ne bude sam), za sada samo 768Mb, ali dolaze i od 1GB.

 

Cijena, sitnica, 1720kn u maloprodaji (ne webshopove, 1% maržanske trgovine ne brojimo,

dakle gledajte Links, H2 Shop itd).

 

Došla je cijela sila POV kartica, a meni već dolazi ova:

http://www.pointofview-online.com/showroom.php?shop_mode=product_detail&product_id=162

 

(napokon nDivija sa L2 Pro coolerom, kao kod VTX3D kar(t)ica)

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite
15 godina
neaktivan
offline
RE: GeForce GTX 460 za mase
Don Kihoty kaže...

Stigla nam Point of View iz eSys-a (da, da, veliki eSys je počeo uvoziti malog rebrand bracu od XFX-a,

tako da im XFX ne bude sam), za sada samo 768Mb, ali dolaze i od 1GB.

 

Cijena, sitnica, 1720kn u maloprodaji (ne webshopove, 1% maržanske trgovine ne brojimo,

dakle gledajte Links, H2 Shop itd).

 

Došla je cijela sila POV kartica, a meni već dolazi ova:

http://www.pointofview-online.com/showroom.php?shop_mode=product_detail&product_id=162

 

(napokon nDivija sa L2 Pro coolerom, kao kod VTX3D kar(t)ica)

Nije li to malo skupo s obzirom da MSI-eva GTX460 u ADM-u dođe 1550kn?

I'll be back
14 godina
protjeran
offline
RE: GeForce GTX 460 za mase

Ajde pročitaj moj post još jednom...

 

Evo copy paste:

"Cijena, sitnica, 1720kn u maloprodaji (ne webshopove, 1% maržanske trgovine ne brojimo,

dakle gledajte Links, H2 Shop itd)."

 

Ne webshopove god damn..

 

http://www.nabava.net/trazilica.php?q=460+GTX

 

H2 shop je primjerice na ovoj listi prvi nonWebshop, ispod njega je skuplji Webshop ADM sa Asus modelom i Protisa.

 

Anyway, POV su prave kartice... Rade dugo, i bolje od XFX-a...

 

Makar mi je i XFX drag, POV > > > XFX.

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite
15 godina
neaktivan
offline
RE: GeForce GTX 460 za mase
Don Kihoty kaže...

Ajde pročitaj moj post još jednom...

 

Evo copy paste:

"Cijena, sitnica, 1720kn u maloprodaji (ne webshopove, 1% maržanske trgovine ne brojimo,

dakle gledajte Links, H2 Shop itd)."

 

Ne webshopove god damn..

 

http://www.nabava.net/trazilica.php?q=460+GTX

 

H2 shop je primjerice na ovoj listi prvi nonWebshop, ispod njega je skuplji Webshop ADM sa Asus modelom i Protisa.

 

Anyway, POV su prave kartice... Rade dugo, i bolje od XFX-a...

 

Makar mi je i XFX drag, POV > > > XFX.

ADM ima i maloprodajnu trgovinu u Zagrebu.

I'll be back
14 godina
protjeran
offline
RE: GeForce GTX 460 za mase

To je i dalje webshop...

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice