Fujitsu – e-papir u boji

poruka: 3
|
čitano: 1.684
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Fujitsu – e-papir u boji".
15 godina
protjeran
offline
Fujitsu – e-papir u boji

Pa nije to tolko lose, 20% je otprilike kao LCD ekrani sredinom 90tih godina... (ajd ono je bilo prema 50%) ali brzinom napretka tehnologije, za malo godina mozemo ocekivati epapir usporediv sa TN matricom, jedva cekam :))))

 

makar ni ovo nije nimalo lose za neki ultratanki ekran za specijalne primjene, koje nisu multimedia i sl. :)

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Fujitsu – e-papir u boji
To je na nivou prvih mobitela u boji. Ništa lošeg - rasterizacijom na toj rezi od 150dpi se da dobiti sasvim dobre slike, potpuno na nivou nekakvih dnevnih tiskovina. Malko je vrijeme od skoro sekunde potrebno da se osvježi slika limitirajuće za surfanje internetom, ali ipak da je netko agilan, mogao bi dobro pomrsiti račune i ipadu, barem u čitanju tiska - s obzirom koliko malo struje troši e ink.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Fujitsu – e-papir u boji

Slijedeći korak - napraviti prikaz videa i tako potpuno zasjeniti ove standardne "debele" i LCD/Plasma televizije.

 

Svi znamo kako je užasno kad gledaš TV a sunce se onako fino pojavi na prozoru i gotovo ... škilji i muči muku s gledanjem.

Drago G. moj omiljeni člankopisac !
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice