Facebook se ispričao zbog tajnog eksperimenta

poruka: 13
|
čitano: 2.331
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Facebook se ispričao zbog tajnog eksperimenta".
11 godina
neaktivan
offline
Facebook se ispričao zbog tajnog eksperimenta

Zbilja treba biti kretenoid da bi bio na facebooku-u, Ili žensko, ili gay.

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.7.2014 19:10 (Branimir82).
Moj PC  
7 21 hvala 0
16 godina
offline
Re: Facebook se ispričao zbog tajnog eksperimenta
Branimir82 kaže...

Zbilja treba biti kretenoid da bi bio na facebooku-u, Ili žensk, ili gay.

A BUG forum je rasadnik intelekta vidim.

 

On topic, odsad će više paziti da nešto ovakvo ne izađe van {#}

Potemkinhr#2800
10 godina
neaktivan
offline
Facebook se ispričao zbog tajnog eksperimenta

Facebook sam deaktivirao prije nekih mjesec dana,tako da nisam u toku,a još me manje zanimaju dešavanja na toj mreži.

Za sada mi ne fali,i ne mislim ga aktivirati.

Koga trebam,imam ga na skypu i to je to.

Moj PC  
2 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook se ispričao zbog tajnog eksperimenta
Denon94 kaže...

Facebook sam deaktivirao prije nekih mjesec dana,tako da nisam u toku,a još me manje zanimaju dešavanja na toj mreži.

Za sada mi ne fali,i ne mislim ga aktivirati.

Koga trebam,imam ga na skypu i to je to.

S konja na magarca. Ili u ovom slucaju, bolje, s magarca na magarca.

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
15 godina
offline
Facebook se ispričao zbog tajnog eksperimenta

ovo je klasičan sustav prema kojem nešto ukradeš (ili sagriješiš bludno ili lažeš ili bla) pa odeš na ispovijed i sve ok. nikakva isprika ne umanjuje činjenicu da i te kako znaju što čine, kao i da je sam taj fejsbuk psihološki pokus per se, uzevši u obzir motive, mentalni i kulturološki sklop te namjere onih koji tamo imaju (aktivan) "račun". doista mislim kako je to (=visjeti tamo, "lajkati"i lajati i "objavljivati" bilo što) stvar pomanjkanja nekih vrsta inteligencija (najvjerojatnije emocionalne, ne nužno matematičke/apstraktne). {#}

Moj PC  
4 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook se ispričao zbog tajnog eksperimenta
1domagoj1 kaže...
Denon94 kaže...

Facebook sam deaktivirao prije nekih mjesec dana,tako da nisam u toku,a još me manje zanimaju dešavanja na toj mreži.

Za sada mi ne fali,i ne mislim ga aktivirati.

Koga trebam,imam ga na skypu i to je to.

S konja na magarca. Ili u ovom slucaju, bolje, s magarca na magarca.

Pa i ne baš stari,na skypu sam vrlo malo,ako već ide tamo,dogovorim se kada ću,obavim videopoziv i to je.

Ali eto,ako tako misliš,poštujem to.

Pozdrav

16 godina
neaktivan
offline
Facebook se ispričao zbog tajnog eksperimenta

Hah, bilo bi logično da istraže koje su još tajne eksperimente fejsbukovci radili i rade, koje još takve eksperimente su radile i rade druge slične firme, i što je još pošlo ili moglo poći krivo osim narušavanja privatnosti. Ovako usko i isključivo se koncentrirati na jednu jedinu firmu i jedan jedini test i jedan jedini aspekt istog, prilično je bezveze...

 

Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Facebook se ispričao zbog tajnog eksperimenta
Sorry je dovoljno,naravno....
@modovi, Sunce se okreće oko Zemlje,ne?
 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Facebook se ispričao zbog tajnog eksperimenta

Sta je to Facebook, Twitter etc? hahaah

Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Facebook se ispričao zbog tajnog eksperimenta
zerocool12 kaže...
Sorry je dovoljno,naravno....

bas to. Ka ispricali smo se sve u redu sutra cemo na vama testirat ljekove bez vaseg znanja pa ako van nebude pasalo malo pisite o tome na fb i onda cemo mi opet opalit javnu ispriku.

16 godina
offline
Re: Facebook se ispričao zbog tajnog eksperimenta

Ovo je ono sto se saznalo, a ko zna koliko je bilo i bice experimenata. Nije ovdje problem sto ljudi koriste Facebook, vec je problem u tome sto ovo nije nimalo normalno. Da ti neko bude experiment i da utices na njegovo raspolozenje itd. Bojim se da su otisli predaleko. Ja bi volio kad bi ljudi imali malo vise svijesti i zelje da kaznjavaju ono nije u redu onda bi bilo bolje. Medjutim kako vidimo i ovdje na forumu ako ista kazes protiv Facebooka dobijes negativne komentare/poene. Nemam ja nista potiv Facebooka ili drustveni mreza, ja biram sta cu koristiti i kada cu to koristiti. I nemam facebook. Samo me zabrinjavaju ljudi koji podrzavaju ovakve stvari.

10 godina
offline
Re: Facebook se ispričao zbog tajnog eksperimenta
Branimir82 kaže...

Zbilja treba biti kretenoid da bi bio na facebooku-u, Ili žensko, ili gay.

Treba znati koristiti društvenu mrežu i imati normalne prijatelje. Žao mi je što je u tvom slučaju suprotno. Meni je facebook čisto ok.

Samomrzeći hrvat
15 godina
neaktivan
offline
Facebook se ispričao zbog tajnog eksperimenta

Cini se da bugov forum polako tone u propast kad za šalu o facebooku dobiš td {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice