Zombie-gljive iz TV-serije „The Last of Us“: 13 pi

poruka: 97
|
čitano: 29.962
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zombie-gljive iz TV-serije „The Last of Us“: 13 pi".
14 godina
offline
Re: Zombie-gljive iz TV-serije „The Last of Us“: 1
Lonely Boy kaže...
Psiho246 kaže...
Lonely Boy kaže...
Psiho246 kaže...

 Buduci da istrazivanja pokazuju kako su homofobi obicno nizih intelektualnih sposobnosti (link na istrazivanje), uopce ne cudi da nisi shvatio sto sam napisao niti razumio sto i zasto se dogodilo u trecoj epizodi.

 wow, pa evo homofobno stajalište. završio sam tvz, radim u struci, o placi necu ali je dolaskom eura pala na 4 znamenke.
 sve u svemu u zivotu nizeg intelekta jako dobro zivim i uzivam.

 volite, hvalisajte si pederluk gdje mu je mjesto, gore kolega satana je napisao da serija vjerno prati igru ne prati.
 ovo je cisto izdrkavanje neil-a cockmanna ljubitelja lgbt-a. franka u igru nadu objesenog u nekoj random kuci,
 on ukrade akumulator koji je kak ti bio od billa, bill u igri nije romanticna pickica vec krkan koji se cijelo vrijeme
 prepucava sa ellie i joelom uz dozu dobrog humora, kada nalete na franka ( joel koji ga nikad nije upoznao pita billa jel je poznavao
 tog covjeka on odgovara da bio mi je partner ) a ovo izdrkavanje kojim su promijenili tok price je upravo to izdrkavanje moderene amerike
 u 21 st. tak da postedi me gluposti i komentara.

 Kao sto sam rekao, homofobi imaju u prosjeku nizi IQ od progresivnih ljudi.

 

Zato i ne cudi da se iz nekog bizarnog razloga ides hvaliti visinom place ili nesto slicno, sto stvarno ne znam s cime ima veze.

 

Recenica koju si sakrio glasi: "volite, hvalisajte si pederluk gdje mu je mjesto"

Moram reci, takoder ne zraci bas visokom inteligencijom. Ne znam zasto si tako ljut. Jel te svecenik dirao negdje kao maloga?

 Svećenik me nije dirao, ali imam osjećaj da ovdje ima puno takvih poput tebe koji bi me vrlo rado dirali među jagodama.
 Idu mi na kurac takvi poput tebe, znaš ništa o apsolutno nikome ovdje ( osim da ne podnosim lgbt ) i sad češ ti donositi
 neke sudove/članke i istraživanja koja su radili članovi lgbt zajednice ? pliz skini mi se s kurca s takvim debilizmom doslovno.

 Stari moj uletio si u temu potpuno nabrijan na sve oko sebe bez ikakvog razloga i liječiš tu neke vlastite frustracije na drugima. Ajde oladi malo.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
4 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Zombie-gljive iz TV-serije „The Last of Us“: 1
Lonely Boy kaže...

 Svećenik me nije dirao, ali imam osjećaj da ovdje ima puno takvih poput tebe koji bi me vrlo rado dirali među jagodama.
 Idu mi na kurac takvi poput tebe, znaš ništa o apsolutno nikome ovdje ( osim da ne podnosim lgbt ) i sad češ ti donositi
 neke sudove/članke i istraživanja koja su radili članovi lgbt zajednice ? pliz skini mi se s kurca s takvim debilizmom doslovno.

 Stari moj, zračiš brutalnom nesigurnošću.

 

Povjeri se nekome, ima još nade za tebe siguran sam!

 

Likovi su igri gay, u seriji su gay i još im je dodatno ispričana priča (puno bolja nego u igri) i sjajno ukomponirano u dinamiku serije. Odličan posao.

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
4 3 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Zombie-gljive iz TV-serije „The Last of Us“: 1
digitall kaže...
u trećoj je samo nedostajao krupni prikaz penisa kako penetrira u anus.

nemam stvarno ništa protiv gay populacije, i znam da zbog današnjeg brutalnog forsiranja serija bez toga ne može izaći, ali opet... u pola epizode se moglo ubaciti nešto korisnije za priču od žvaljenja...

 

Meni je ta scena bila smiješna.

 

Stvarno podržavam LGBTQ i sva ostala slova u svim pravima (brak, usvajanje djece i sve ostalo) i nimalo mi ne smetaju, ali na tu scenu dva bradonje sam se počeo smijati (a trebala je biti dirljiva) jer je i ono malo "suspension of disbeliefa" nestalo. 

 

Populacija desetkovana, epizode dosadne (već se teško uživiti), a onda od sve preostale populacije ne naletiš na hetero romantičnu priču tipičnu za 90%+ čovječanstva već na dva zaljubljena bradonje. Zato jer svi filmovi i serije moraju biti programatski i imati "stejtment". 

 

Takve stvari su kao lik Papundeka u Velom mistu (inače super serija) koji je tako napisan da bude programatski i koji je uništio svaku drugu scenu svojom teatralnom revolucionarnošću. 

 

 

This space for rent!
14 godina
offline
Zombie-gljive iz TV-serije „The Last of Us“: 13 pi

Meni je zapravo dosta tužno da je toliko ljudi iz cijele ove epizode izvuklo samo to da su njih dvojica homoseksualci i da su se poljubili. A toliko je kvalitetno napisana priča oko cijele eipzode i toliko pouka se može izvući. Da su bili muškarac i žena svi bi pisali o drugim stvarima koje su kvalitetno napisane i odglumljene.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
8 4 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Zombie-gljive iz TV-serije „The Last of Us“: 1
antimadridista kaže...

Meni je zapravo dosta tužno da je toliko ljudi iz cijele ove epizode izvuklo samo to da su njih dvojica homoseksualci i da su se poljubili. A toliko je kvalitetno napisana priča oko cijele eipzode i toliko pouka se može izvući. Da su bili muškarac i žena svi bi pisali o drugim stvarima koje su kvalitetno napisane i odglumljene.

 

Pa u pravu si, ali radi se o tome koliko je ono što se zove "literarna stvarnost" (bez obzira radi li se o filmu, igri ili stvarno knjizi) meni kao konzumentu uvjerljivo. 

 

Postoji onaj južnoamerički magijski realizam gdje se u posve realnoj priči o nekome ili nečemu pojave magijski elementi, a dalje se priča o, recimo, nekoj obitelji kroz generacije nastavlja kao da se radi o Buddenbrockovima i tebi kao čitatelju to uopće ne smeta i ne smeta uživljavanju jer autor ili autorica (Isabel Allende recimo u Kući duhova) zna posao. 

 

Ovdje se "heavy handed" ubacuje "deklaracija" autora, a kako je ovaj malo nižeg kalibra onda se to osjeti.

This space for rent!
16 godina
offline
Re: Zombie-gljive iz TV-serije „The Last of Us“: 1
Psiho246 kaže...

 Buduci da istrazivanja pokazuju kako su homofobi obicno nizih intelektualnih sposobnosti (link na istrazivanje), uopce ne cudi da nisi shvatio sto sam napisao niti razumio sto i zasto se dogodilo u trecoj epizodi.

 

Žao mi je što si negdje vidio homofobiju jer je kod mene nema.
A nevjerojatno mi je kako procjenjuješ nečiji intelekt na razini jednog posta na nekom forumu, zbilja te treba zaposliti u neki HR odjel. A taj članak što si poslao imaš ključnu riječ u njemu koju sam dokazuješ: predrasude!

 

Nemam se namjeru braniti, držim se svog stava u svezi ove epizode, da sam htio gledati romantiku, gledao bih nešto drugo, neovisno bio to homo/hetero ili bilo kakav drugi oblik općenja dvije ili više jedinki. To mi je kao da su u Chernobyl ubacili scene seksa vatrogasca i njegove nevjenčane supruge. Jednostavno mi to nije dio takve priče neovisno o kontekstu ili agendi.

 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Zombie-gljive iz TV-serije „The Last of Us“: 1
Inovator kaže...
Psiho246 kaže...

 Buduci da istrazivanja pokazuju kako su homofobi obicno nizih intelektualnih sposobnosti (link na istrazivanje), uopce ne cudi da nisi shvatio sto sam napisao niti razumio sto i zasto se dogodilo u trecoj epizodi.

 

Žao mi je što si negdje vidio homofobiju jer je kod mene nema.
A nevjerojatno mi je kako procjenjuješ nečiji intelekt na razini jednog posta na nekom forumu, zbilja te treba zaposliti u neki HR odjel. A taj članak što si poslao imaš ključnu riječ u njemu koju sam dokazuješ: predrasude!

 

Nemam se namjeru braniti, držim se svog stava u svezi ove epizode, da sam htio gledati romantiku, gledao bih nešto drugo, neovisno bio to homo/hetero ili bilo kakav drugi oblik općenja dvije ili više jedinki. To mi je kao da su u Chernobyl ubacili scene seksa vatrogasca i njegove nevjenčane supruge. Jednostavno mi to nije dio takve priče neovisno o kontekstu ili agendi.

 Jesi igrao igru? The Last of Us je uvijek bio brutalan što se tiče karakterizacoje likova. To igru (a i serija cilja u tom smjeru) čini drugačijom od ostalih zombi/apokalipsa filmova i serija ili igara. Većina taj svijet u igri i seriji tumači kao priču o odnosu samih likova prije svega, pa tek onda o infected kao nešto sporedno u svemu tome. TLoU cilja na emociju, cilja te da se zapitaš o nekim stvarima. Da sam htio nešto drugačije ili tipičan zombi proser, onda bi gledao The Walking Dead osobno.

 

Ja se mogu složiti sa puno stvari, ali se ne mogu složiti da serija odstupa puno od igre po kojoj je rađena (bar ne zasad).

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.1.2023 11:25 (antimadridista).
9 godina
offline
Re: Zombie-gljive iz TV-serije „The Last of Us“: 1
Psiho246 kaže...
digitall kaže...
u trećoj je samo nedostajao krupni prikaz penisa kako penetrira u anus.

nemam stvarno ništa protiv gay populacije, i znam da zbog današnjeg brutalnog forsiranja serija bez toga ne može izaći, ali opet... u pola epizode se moglo ubaciti nešto korisnije za priču od žvaljenja...

 Nemas nista protiv njih ali samo da ih ne vidis jel?
Jel isto tako reagiras na poljupce musko-zenskog?

Treca epizoda je jedna predivna ljubavna prica, a nikakav woke pokret. Inace bih rekao, uopce nebitno je li musko-musko ljubavna prica ili bilo koja druga kombinacija spolova, jer ljubav je ljubav.

No ovdje ipak ima veze.

Buduci da je apokalipsa, a po nekim istrazivanja gay ljudi cine 10ak% populacije, puno je teze naci partnera kao gay osoba u apokalipsi.

Jos k tome ako je osoba bila closeted prije apokalipse, uglavnom ne ocekuje da ce se ostvariti emocionalno i seksualno do kraja zivota, koji vjerojatno ni nece biti dugacak.

 

Upravo to daje snagu i ljepotu ovoj prici, kako obicna - hetero ljubavna prica, ne bi mogla.

 da pojasnim; da se radilo o dvije ženske ili o muško-žensko, ili životinja -kukac, ili što god, isto bi reagirao, jer toliko nepotrebno isforsiran beskonačan prikaz toga nema smisla.. vrijeme se moglo puno bolje iskoristiti, učiniti epizodu zanimljivijom/korisnijom, ovo je mlaćenje mrtvog konja, ono, ako netko nije skužio da su gay iz scene od prije 5 min, ajmo ponoviti to isto za svaki slučaj, pa onda daj još jednom, sto je sigurno sigurno je... katastrofa 

i da, to je woke shit

16 godina
moderator
offline
Zombie-gljive iz TV-serije „The Last of Us“: 13 pi

Doc Berecki - što je s onom nekom "crnom plijesni" šta je u američkim filmovima gora od kuge i kolere zajedno i kad kontraktori čiste nečiju američku nesolidno građenu drveno-knaufnu kuću od toga, onda se obuku kao da idu u azbestni luna-park i svi moraju van iz kuće?

 

This space for rent!
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Zombie-gljive iz TV-serije „The Last of Us“: 1
digitall kaže...
Psiho246 kaže...
digitall kaže...
u trećoj je samo nedostajao krupni prikaz penisa kako penetrira u anus.

nemam stvarno ništa protiv gay populacije, i znam da zbog današnjeg brutalnog forsiranja serija bez toga ne može izaći, ali opet... u pola epizode se moglo ubaciti nešto korisnije za priču od žvaljenja...

 Nemas nista protiv njih ali samo da ih ne vidis jel?
Jel isto tako reagiras na poljupce musko-zenskog?

Treca epizoda je jedna predivna ljubavna prica, a nikakav woke pokret. Inace bih rekao, uopce nebitno je li musko-musko ljubavna prica ili bilo koja druga kombinacija spolova, jer ljubav je ljubav.

No ovdje ipak ima veze.

Buduci da je apokalipsa, a po nekim istrazivanja gay ljudi cine 10ak% populacije, puno je teze naci partnera kao gay osoba u apokalipsi.

Jos k tome ako je osoba bila closeted prije apokalipse, uglavnom ne ocekuje da ce se ostvariti emocionalno i seksualno do kraja zivota, koji vjerojatno ni nece biti dugacak.

 

Upravo to daje snagu i ljepotu ovoj prici, kako obicna - hetero ljubavna prica, ne bi mogla.

 da pojasnim; da se radilo o dvije ženske ili o muško-žensko, ili životinja -kukac, ili što god, isto bi reagirao, jer toliko nepotrebno isforsiran beskonačan prikaz toga nema smisla.. vrijeme se moglo puno bolje iskoristiti, učiniti epizodu zanimljivijom/korisnijom, ovo je mlaćenje mrtvog konja, ono, ako netko nije skužio da su gay iz scene od prije 5 min, ajmo ponoviti to isto za svaki slučaj, pa onda daj još jednom, sto je sigurno sigurno je... katastrofa 

i da, to je woke shit

 Bi li po tvom mišljenju kraj epizode bio jednako uvjerljiv i poslao takvu poruku da nije prikazan njihov odnos kroz cijelu epizodu?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.1.2023 11:41 (antimadridista).
2 godine
protjeran
offline
Re: Zombie-gljive iz TV-serije „The Last of Us“: 1
@anrimadridista, vidis nelogicnosti u mom postu? Ovdje nije stvar u logici nego osjecanjima. Ja ne razumijem tvoja ali ne trazim ni da ti razumijes moja. Cisto me zanima u koju kategoriju spadam po novim standardima.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Zombie-gljive iz TV-serije „The Last of Us“: 1
kirat kaže...
@anrimadridista, vidis nelogicnosti u mom postu? Ovdje nije stvar u logici nego osjecanjima. Ja ne razumijem tvoja ali ne trazim ni da ti razumijes moja. Cisto me zanima u koju kategoriju spadam po novim standardima.

 Pa ne spadaš mi u nikakvu kategoriju niti te svrstavam. Samo ne razumijem zašto kao problem serije vidiš neka, kao i što i sam kažeš, vlastita osjećanja. Ako nisi homofob ne trebaš se niti pravdati bilo kome niti te itko to traži. Niti te na kraju krajeva sili da voliš seriju. Samo mi je nelogično da i sam priznaš da je to tvoje vlastito stajalište i ne tražiš da ga itko razumije, a vidiš problem u seriji. To mi dođe ko da ja npr. ne volim gledati škorpione na ekranu pa blatim svaku seriju koja prikaže škorpione a ja moram pokrivati oči.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.1.2023 12:24 (antimadridista).
9 godina
offline
Re: Zombie-gljive iz TV-serije „The Last of Us“: 1
antimadridista kaže...
digitall kaže...
Psiho246 kaže...
digitall kaže...
u trećoj je samo nedostajao krupni prikaz penisa kako penetrira u anus.

nemam stvarno ništa protiv gay populacije, i znam da zbog današnjeg brutalnog forsiranja serija bez toga ne može izaći, ali opet... u pola epizode se moglo ubaciti nešto korisnije za priču od žvaljenja...

 Nemas nista protiv njih ali samo da ih ne vidis jel?
Jel isto tako reagiras na poljupce musko-zenskog?

Treca epizoda je jedna predivna ljubavna prica, a nikakav woke pokret. Inace bih rekao, uopce nebitno je li musko-musko ljubavna prica ili bilo koja druga kombinacija spolova, jer ljubav je ljubav.

No ovdje ipak ima veze.

Buduci da je apokalipsa, a po nekim istrazivanja gay ljudi cine 10ak% populacije, puno je teze naci partnera kao gay osoba u apokalipsi.

Jos k tome ako je osoba bila closeted prije apokalipse, uglavnom ne ocekuje da ce se ostvariti emocionalno i seksualno do kraja zivota, koji vjerojatno ni nece biti dugacak.

 

Upravo to daje snagu i ljepotu ovoj prici, kako obicna - hetero ljubavna prica, ne bi mogla.

 da pojasnim; da se radilo o dvije ženske ili o muško-žensko, ili životinja -kukac, ili što god, isto bi reagirao, jer toliko nepotrebno isforsiran beskonačan prikaz toga nema smisla.. vrijeme se moglo puno bolje iskoristiti, učiniti epizodu zanimljivijom/korisnijom, ovo je mlaćenje mrtvog konja, ono, ako netko nije skužio da su gay iz scene od prije 5 min, ajmo ponoviti to isto za svaki slučaj, pa onda daj još jednom, sto je sigurno sigurno je... katastrofa 

i da, to je woke shit

 Bi li po tvom mišljenju kraj epizode bio jednako uvjerljiv i poslao takvu poruku da nije prikazan njihov odnos kroz cijelu epizodu?

 da

6 godina
offline
Re: Zombie-gljive iz TV-serije „The Last of Us“: 1
Drago kaže...

Doc Berecki - što je s onom nekom "crnom plijesni" šta je u američkim filmovima gora od kuge i kolere zajedno i kad kontraktori čiste nečiju američku nesolidno građenu drveno-knaufnu kuću od toga, onda se obuku kao da idu u azbestni luna-park i svi moraju van iz kuće?

 

 

Kad se kaže „crna plijesan“, onda medicinari razlikuju najmanje dvije skupine takvih gljiva (gljivica).

 

Jedna je Stachybotrys chartarum, crna plijesan na zidovima vlažnih kuća i stanova, na koju si i ti vjerojatno prvo pomislio, jer je medijski razvikanija: barem dvaput je bila glavni zlikovac u epizodama Dr. Housea, a našla se i u nekoliko – kasnije se pokazalo pretjeranih – novinskih izvješća o oboljelima. Tvrdnje o zdravstvenim problemima vezanim uz ovu plijesan postoje već skoro stoljeće, S. chartarum je povezivan i s takozvanim sindromom bolesne zgrade (kada ljudi koji useljavaju u vlažnu zgradu s plijesdni obolijevaju od kojekakvih gadosti.. Međutim, nikakva pouzdana veza nije čvrsto utvrđena u znanstvenoj literaturi.

 

Druga crna plijesan je iz roda Aspergillus (točnije, vrsta Aspergillus niger) i ona je nama liječnicima poznatija, jer dokazano može uzrokovati infekcije…. ali… infekcija Aspergillusom (tzv. aspergiloza) se događa samo kod ljudi s kompromitiranim imunološkim sustavom ili onih iscrpljenih drugim bolestima (karcinom…) ili već postojećim plućnim stanjima poput astme i cistične fibroze. Aspergiloza je češća među hortikulturnim radnicima ako udišu tresetnu prašinu koja je bogata sporama Aspergillusa. Gljivica je također pronađena u drevnim egipatskim mumijama i može se udisati kada ih se premješta ili oštećuje, pa se smatra da je uzrok smrti zvane „prokletstvo faraona“, što su bile upale pluća kod inače bolesnih i iscrpljenih istraživača i lokalnog stanovništva koje je pomagalo pljačkanju grobova.

Ili jesmo, ili nismo! Ili ono treće...
14 godina
offline
Re: Zombie-gljive iz TV-serije „The Last of Us“: 1
Drago kaže...

Doc Berecki - što je s onom nekom "crnom plijesni" šta je u američkim filmovima gora od kuge i kolere zajedno i kad kontraktori čiste nečiju američku nesolidno građenu drveno-knaufnu kuću od toga, onda se obuku kao da idu u azbestni luna-park i svi moraju van iz kuće?

 

 To ameri tako na sve šta je crno.

 

A gljive ko gljive, tko je imunokomprimitiran je u banani i bez toga, mi ostali koji redovito luftamo kuće na buri u pravilu se nemamo cega bojat. Radili smo jednom pred desetljece.. u JL o tome temu, ljudi ne shvacaju da vlaga od disanja, vesmasine, perilice, susilice, tusiranja i kuhanja negdje mora otic. A dodaj PVC stolariju i predebele brtve (na nekim prozorima se moze podesit zimski i ljetni mod zatvaranja prozora tako da čvršće ili labavije dihta) i dobijes vlagu, a uskoro i gljive za čas. Ventilatori u kupaonama bas sluze za izbacivanje vlage (kao i nape), a miris - eto dodatni plus. Ako se vlaga kondenzira na prozorima onda vam je u kuci dovoljno vlage i za uzgajat tropsko bilje.

 

Baci omekšivač i koristi alkoholni ocat (u onaj pretinac di ide omeksivac). Da vidiš kako sa onih brtvi na vešmašinama nestane plijesan i ona pasta od stvrdnutog omeksivaca. A roba mekša. Mi pošpricamo i perilicu za suđe prije pranja - par prskanja onom špricom po posuđu i isto nema crnila na brtvama. I ostavit otvorenu nakon pranja da se posuši.

 

Stavi u kuhinju na frizider recimo jednu onu posudu za skupljanje vlage pa ces vidit kako se u par dana do vrha napuni vodom.

 

Inace, vecina klima uređaja ima i mod odvlaživanja pa šteta ne koristit kad je velika vlaga. Ukljucite po potrebi.

 

A ameri to tako (sa odjelima itd) rade jer im po kucama češće ima azbesta i kancerogenih tvari u bojama, izolaciji, drvetu.. (a kako su kuce od drveta, knaufa itd onda taj dio, ako nejde otrovima samo izrežu/sruše i naprave novi), a i jer svatko ima neki oblik astme pa da ne poberu tužbe.

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
13 godina
offline
Zombie-gljive iz TV-serije „The Last of Us“: 13 pi

spoiler alert: jedva cekam epizodu kada se ellie povata s dinom (she/her). forum ce biti na aparatima 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Zombie-gljive iz TV-serije „The Last of Us“: 1
kirat kaže...

Clanak je super. Bas sam se fino informisao i nasmijao. Hvala Doc.

 

Sto se tice trece epizode, ona scena pederluka je bas bila previse. Zasto? U cemu je trik? OK, tip je gay, shvatam, ali ja to ne zelim da gledam. Treca epizoda je stvarno kvalitetna, to je neosporno, samo ne volim takve teme ni kao digresiju. Kako ne zelim da gledam orgije u House of The Dragon, tako ne zelim da gledam ni pederluk. Postujem svaciji izbor ali takodje imam i svoj.

 

Zar te netko tjera da gledaš? Kakvi su to monstrumi koji te tjeraju da gledaš stvari koje ne želiš?

 

Daj molim te. Klik na "stop" i problem riješen. Ne razumijem stav "ja to ne želim gledati, ali kreatori showa su mi dužni napraviti epizodu po volji". 

 

Lijepo vas je Ricky Gervais opisao nedavno: 

.

 

It's fine, it's not for you, walk away...

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
2 godine
protjeran
offline
Re: Zombie-gljive iz TV-serije „The Last of Us“: 1

Pa naravno, necu je vise ni gledati.

 

Da li te smeta sto sam to napisao na BUG forumu ili to moram drzati za sebe?

 

EDIT: Ovaj video nema apsolutno nikakve veze s mojim postovima na ovu temu.

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.1.2023 16:17 (kirat).
12 godina
offline
Re: Zombie-gljive iz TV-serije „The Last of Us“: 1
Ja cekam kad ce ga ovi ubit i cili na iglama a na kraju ovi njega ceka u krevetu da se otusira!Jer jebes ga putova je danima s ekipom da nađe bradonju kontrol frika za oralno i analno zadovoljavanje..jer to je bit serije!
Kad nisam sinoc TV razbija nikad necu..


E da i top mi je on da zombiji samo cuju ne vide..ma grozno..dis gore nego da cijeli svijet od vragu od sljepih zombija..
AUDIOFIL
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.1.2023 16:28 (volegradele).
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Zombie-gljive iz TV-serije „The Last of Us“: 1
kirat kaže...

Pa naravno, necu je vise ni gledati.

 

Da li te smeta sto sam to napisao na BUG forumu ili to moram drzati za sebe?

 

EDIT: Ovaj video nema apsolutno nikakve veze s mojim postovima na ovu temu.

 

Piši gdje hoćeš, meni je samo smiješno kako su se forumdžije uzjebale jer su se u seriji, koja je izgleda po zakonu obvezna za gledanje, pohvatala i povaljala po krevetu dva muškarca. Nema ništa gore! 

 

I svi odreda "nisam homofob, ali..." 

 

A svima je bila dobra serija "Oz" koja je još prije dvajs' godina uvela redovno tjedno penetriranje. Ali to je ok, jer su u zatvoru, nemaju izbora.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
13 godina
offline
Re: Zombie-gljive iz TV-serije „The Last of Us“: 1
Q-Tip kaže...

 

Piši gdje hoćeš, meni je samo smiješno kako su se forumdžije uzjebale jer su se u seriji, koja je izgleda po zakonu obvezna za gledanje, pohvatala i povaljala po krevetu dva muškarca. Nema ništa gore! 

 

I svi odreda "nisam homofob, ali...

 

A svima je bila dobra serija "Oz" koja je još prije dvajs' godina uvela redovno tjedno penetriranje. Ali to je ok, jer su u zatvoru, nemaju izbora.

 

Nisam homofob, ali..

 

Serija Oz je snimana u zatvoru gdje je pederizam jedini oblik seksa. Što svojevoljni što prisilni.

 

Ne smetaju mi scene u seriji TLOU jer je ne gledam a vjerojatno je neću ni gledati. Ne zbog takvih scena nego zato jer je život prekratak za gledanje serija snimljenih po igrici, pogotovo po nekoj koju sam prešao i znam što će se dogoditi.

Problem s guranjem homoseksualizma u filmove i serije je najviše u tome što je cijela ta branša puna homoseksualizma. Možda oni živući u svom svijetu stvarno stiću dojam kako je svako treći par na svijetu hetero no u stvarnosti je daleko od toga.

Nisam opterećen mržnjom prema bilo kome na osnovu nekakve pripadnosti ali prisilno ubacivanje tema kao što su rasizam, homofobija i sl. u filmove i serije u kojima im nema mjesta škode i onako tankim scenarijima po kojima Hollywood danas snima.

Jasno mi je što se time želi postići no bojim se da se postiže suprotno.

 

Zar u TLOU nije bilo dovoljno da mala bude homo kao što je i u igrici (ekspanziji)?

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.1.2023 17:21 (BlueMax).
16 godina
moderator
offline
Re: Zombie-gljive iz TV-serije „The Last of Us“: 1

Ne znam za ostale forumdžije, ali ovaj formdžija bi se "uzjebao" i da su bile dvije cure jer je ovaj nivo romantičnog zapleta u razini Ane Žube, Ljubavni vikend roman, "Čekala je svog muškarca", ali s dva njegovana bradonje (u postapokalipsi da sve bude još smješnije). 

 

Doslovce su preslikane formule iz tih ljubića.

 

(To je, usput, vrlo tipizirani tip beletristike gdje se točno zna kako se spajaju likovi, koliko nedaća moraju proći prije nego im se ostvari ljubav, kakvi moraju biti - ona lijepa, uredna, poštena, netko o njoj ovisi zbog čega ne može upoznati muškarca svojih snova; on visok, muževan, nesretno oženjen ili mu je žena umrla ili umire, ostavlja ga s djetetom ili djecom koju nakon peripetija ona prihvati kao svoje i bude bolja mater od prave matere. 

 

Ona je usput i superseksi i u krevetu živa vatra, ali se čuva za njega, Pravoga, a on je nakon razvoda/ženine smrti/odveli je vanzemaljci-zombiji voteva povučen i čak mu se i čini da mu nije više do žena kad ono međutim.)

 

Ova dvojica se tako napokon savršeno pogode, okolo apokalipsa, a ovaj ima razrađen "perimeter" s tehnologijom izvučenom valjda iz dupeta (inače se svi 20 godina nakon apokalipse odijevaju u robu koja je od nošenja i pranja trebala biti dezintegrirana 15 godina ranije); tip kuva bolje od Nadaline (a znamo da kad Nadalina muti jaja, zamuti pamet svima), ali, eto, bolest, daj tablete (koje tablete, batebog, nema civilizacije? One koje si kupio u istom dućanu u kojem kupuješ opremu za "perimeter", naravno...) i kme-smrt, ajd se sad ti nemoj uživiti u nešto TAKO UVJERLJIVO.

This space for rent!
16 godina
moderator
offline
Re: Zombie-gljive iz TV-serije „The Last of Us“: 1
BlueMax kaže...
Q-Tip kaže...

 

Piši gdje hoćeš, meni je samo smiješno kako su se forumdžije uzjebale jer su se u seriji, koja je izgleda po zakonu obvezna za gledanje, pohvatala i povaljala po krevetu dva muškarca. Nema ništa gore! 

 

I svi odreda "nisam homofob, ali...

 

A svima je bila dobra serija "Oz" koja je još prije dvajs' godina uvela redovno tjedno penetriranje. Ali to je ok, jer su u zatvoru, nemaju izbora.

 

Nisam homofob, ali..

 

Serija Oz je snimana u zatvoru gdje je pederizam jedini oblik seksa. Što svojevoljni što prisilni.

 

Ne smetaju mi scene u seriji TLOU jer je ne gledam a vjerojatno je neću ni gledati. Ne zbog takvih scena nego zato jer je život prekratak za gledanje serija snimljenih po igrici, pogotovo po nekoj koju sam prešao i znam što će se dogoditi.

Problem s guranjem homoseksualizma u filmove i serije je najviše u tome što je cijela ta branša puna homoseksualizma. Možda oni živući u svom svijetu stvarno stiću dojam kako je svako treći par na svijetu hetero no u stvarnosti je daleko od toga.

Nisam opterećen mržnjom prema bilo kome na osnovu nekakve pripadnosti ali prisilno ubacivanje tema kao što su rasizam, homofobija i sl. u filmove i serije u kojima im nema mjesta škode i onako tankim scenarijima po kojima Hollywood danas snima.

Jasno mi je što se time želi postići no bojim se da se postiže suprotno.

 

Zar u TLOU nije bilo dovoljno da mala bude homo kao što je i u igrici (ekspanziji)?

 

 

 

Ma koga smetaju "scene seksa" u TLOU? Kakve "scene seksa"? Di su u TLOU "scene seksa"? U kojoj je minuti ta "scena seksa", valjda sam to prespavao? Ono kad jedan bradonja dođe s šugamanom, legne u krevet i onda vidimo njihove bradate face izbliza? To je "scena seksa"?

 

 

This space for rent!
15 godina
offline
Zombie-gljive iz TV-serije „The Last of Us“: 13 pi

Takav tip serija/filmova se gleda sa mozgom na paši...ili ti se primi atmosfera, likovi, emocije ili ne. Ako ideš mogati onda gljive koje se prime na ljude i preuzmu kontrolu imaju smisla poput bosanskih piramida. ono, postoji šansa

 

 

Meni je serija odlična, bolja i od igre koja je vrhunska. Ne razbijam glavu od kuda mu tablete, postoji šansa da ih je prije apkalipse nagomilao jer je bio preper....sad koliko su djelotvorne nakon toliko vremena... ni u seriji ne tvrde da jesu.

Zaljubili se po klišeju, zakaj ne, događale su se i gluplje stavri.

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Zombie-gljive iz TV-serije „The Last of Us“: 1
BlueMax kaže...
Q-Tip kaže...

 

Piši gdje hoćeš, meni je samo smiješno kako su se forumdžije uzjebale jer su se u seriji, koja je izgleda po zakonu obvezna za gledanje, pohvatala i povaljala po krevetu dva muškarca. Nema ništa gore! 

 

I svi odreda "nisam homofob, ali...

 

A svima je bila dobra serija "Oz" koja je još prije dvajs' godina uvela redovno tjedno penetriranje. Ali to je ok, jer su u zatvoru, nemaju izbora.

 

Nisam homofob, ali..

 

Serija Oz je snimana u zatvoru gdje je pederizam jedini oblik seksa. Što svojevoljni što prisilni.

 

Ne smetaju mi scene u seriji TLOU jer je ne gledam a vjerojatno je neću ni gledati. Ne zbog takvih scena nego zato jer je život prekratak za gledanje serija snimljenih po igrici, pogotovo po nekoj koju sam prešao i znam što će se dogoditi.

Problem s guranjem homoseksualizma u filmove i serije je najviše u tome što je cijela ta branša puna homoseksualizma. Možda oni živući u svom svijetu stvarno stiću dojam kako je svako treći par na svijetu hetero no u stvarnosti je daleko od toga.

Nisam opterećen mržnjom prema bilo kome na osnovu nekakve pripadnosti ali prisilno ubacivanje tema kao što su rasizam, homofobija i sl. u filmove i serije u kojima im nema mjesta škode i onako tankim scenarijima po kojima Hollywood danas snima.

Jasno mi je što se time želi postići no bojim se da se postiže suprotno.

 

Zar u TLOU nije bilo dovoljno da mala bude homo kao što je i u igrici (ekspanziji)?

 

 

 Pa u igrici je Bill homo. Nije da je ovo nešto novo, samo nije prikazan njihov odnos nego je bio fokus na Joela i Ellie.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Re: Zombie-gljive iz TV-serije „The Last of Us“: 1
BlueMax kaže...
Zar u TLOU nije bilo dovoljno da mala bude homo kao što je i u igrici (ekspanziji)?

 

 

 Ova dva ljubavna lika su iz igre. Postoji pismo koje objašnajva tu vezu...

 

 

a kaj se scena tiče u UFC-u se više i tjesnije grle nego u ovoj seriji pa se gleda. lol. onak znojni kad se uhvate na podu pa se kortrljaju i hvataju među nogama i po guzici 

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.1.2023 17:45 (forumaš).
16 godina
moderator
offline
Zombie-gljive iz TV-serije „The Last of Us“: 13 pi

Okej, je li itko smatra da je "Ron Swanson" koji je "izmeman" na Internetu do besvijesti, u rangu Rickrolla, dobar casting za "scenu seksa" koja bi trebala biti ganutljiva?

This space for rent!
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Zombie-gljive iz TV-serije „The Last of Us“: 13 pi

Pa dosta liči na tipa iz igre, i dobro ga je odglumio.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Zombie-gljive iz TV-serije „The Last of Us“: 1

Pa Bill u igri je totalno drugi glumac, a "liči" u smislu da ima bradu.

This space for rent!
15 godina
offline
Zombie-gljive iz TV-serije „The Last of Us“: 13 pi

Nije samo po bradi, oblik lica, cijela fizonomija, južnjački naglasak, gegavo hodanje, nervozno reagiranje...općenito svi glumci su izvrsno odabrani za svaku od uloga. 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.1.2023 18:12 (forumaš).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice