Službeno otkriven dizajn Xiaomi 14 Ultre

poruka: 5
|
čitano: 1.987
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Službeno otkriven dizajn Xiaomi 14 Ultre".
10 godina
offline
Službeno otkriven dizajn Xiaomi 14 Ultre

ajme .. "Sve 5" ali - zar će te kamere na kraju progutati cijeli stražnji dio telefona ? .. Možda jesu vrhunske i moćne ali su estetski  - smiješne ..

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.2.2024 19:50 (W2000).
 
7 1 hvala 0
15 godina
offline
Službeno otkriven dizajn Xiaomi 14 Ultre

Evo samo što nisu izašli. Još samo malo i... Evo uskoro. Krajem veljače. Evo vam slika da je to tu, odmah iza ugla. Evo sljedeći tjedan, kamion kreće uskoro. Ma daj . Dok se oni sjete to konačno izbaciti za "ostatak" svijeta ljudi će pokupovati Samsunge i zdravo đaci za par godina. Pa nek si prodaju telefone doma i u Indiji ako im ekipa ima para za to. A moguće da im više nismo bitno tržište. Uglavnom kad god sam nešto čekao nestrpljivo i kad se oteglo s izdavanjem, uvijek sam se na kraju razočarao ili mi je dosadilo čekati pa sam uzeo nešto treće. BTW stražnja strana mi je ružna do beskraja, ono, cigla.

Deckard
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Službeno otkriven dizajn Xiaomi 14 Ultre

Groteskno da skoro pola mobitela sa stražnje strane zauzima sustav kamera i njihov okvir.

Nadglednik dina
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Službeno otkriven dizajn Xiaomi 14 Ultre

Ustvari zona kamera izgleda kao ona indukcijska ploča sa nekoliko centara zagrijavanja/kuhanja  !!!!!! 

ATJ Lučko
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 mjeseci
offline
Re: Službeno otkriven dizajn Xiaomi 14 Ultre
Entry Point kaže...

Groteskno da skoro pola mobitela sa stražnje strane zauzima sustav kamera i njihov okvir.

 zašto? trenutno su kamere gotovo jedina stvar koja čini ozbiljnu razliku od mobitela do mobitela i koja je najbitnija na mobu većini korisnika. ovo je ipak model kojem je glavni fokus na kamerama.

 

ATJLučko kaže...

Ustvari zona kamera izgleda kao ona indukcijska ploča sa nekoliko centara zagrijavanja/kuhanja  !!!!!! 

 stvar ukusa, meni je predivan.

 

ovo je v13, ali slično će izgledati i v14.

 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice