Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigrama zaključana tema

poruka: 326
|
čitano: 90.134
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigrama".
8 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
Cek, ja mislio da smo sjasili s ped... pardon,s ove teme.....

Kad ono, opet netko uzjahao....

;)
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
Izzy kaže...

To je takva glupost da to ne smisla previše komentirati. Izmišljeno od strane liberalne ekipe. Ako si homić, homić si i bok. Zašto bi to išao skrivati mržnjom prema skupini kojoj pripadaš?

https://en.wikipedia.org/wiki/Dennis_Nilsen

https://en.wikipedia.org/wiki/Jeffrey_Dahmer

16 godina
neaktivan
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
mzopg kaže...
Izzy kaže...

To je takva glupost da to ne smisla previše komentirati. Izmišljeno od strane liberalne ekipe. Ako si homić, homić si i bok. Zašto bi to išao skrivati mržnjom prema skupini kojoj pripadaš?

https://en.wikipedia.org/wiki/Dennis_Nilsen

https://en.wikipedia.org/wiki/Jeffrey_Dahmer

 .. šteta,oni ne koriste tubaško-pederski Netflix da otkriju svu dimenziju navedenih likova

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
10 godina
offline
Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigrama

Nebuju nama nikavi pedeji votku i antifriz pili.

مرګ ژوبله
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigrama
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
3 godine
offline
Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigrama

Danas ne smijem nabaciti puder, nalakirati nokte i izaći van, odmah sam peder.

Osamdesetih sam to radio bez problema, i bio sam cool..

Al smo zaostali.... 

@gkelekov Da nije bilo domovinskog rata, Hrvatska bi sada bila 3-4 godine bliže ostatku svijeta !
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
Kazu da se vremena mijenjaju.....

No istina je da se mijenja nase shvacanje vremena....

Ziggy Stardust (D.Bowie), Kiss, Culture Club (B. George), F. Mercury (Queen)..... Da ne nabrajam.

U danasnjem kontekstu bi se savrseno uklapali u ono sto spominjes, jer je to danasnja percepcija.

70-tih, 80-tih su bili vizionari, ikone, sto glazbene, sto modne, ponekad kontroverzne, no, bez obzira na stvarnu orijentaciju, nisu povezivani s pojmovima koji bi danas bili upotrijebljeni.

Kod nas su se takve egzibicije uglavnom zaustavljale na coverima ploca (dorian gray, denis i denis i sl)... Ne mogu se sjetiti nikoga da je isao u takve art ekstreme.....

Zelim reci, opisi i dozivljaj tebe, takvog, nalakiranog, natapiranog i nasminkanog bi bili - fura se na bovija (naprimjer) ,dok bi danas vise isli u smijeru "vidi derpe"...

Nisi se promjenio ti, vec percepcija tebe....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.1.2023 23:49 (Damir22).
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
Damir22 kaže...

Kod nas su se takve egzibicije uglavnom zaustavljale na coverima ploca (dorian gray, denis i denis i sl)... Ne mogu se sjetiti nikoga da je isao u takve art ekstreme.....

Zelim reci, opisi i dozivljaj tebe, takvog, nalakiranog, natapiranog i nasminkanog bi bili - fura se na bovija (naprimjer) ,dok bi danas vise isli u smijeru "vidi derpe"...

Nisi se promjenio ti, vec percepcija tebe....

 

 

8 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
Sto si stariji, sve vise je stvari kojih se nemozes sjetiti.... ;)
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
Damir22 kaže...
Sto si stariji, sve vise je stvari kojih se nemozes sjetiti.... ;)

 

Ima još

 



 

13 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
segregator kaže...

 Opet si promašio temu. 

 

Onaj što je bacao djecu s krova ili ovaj što je jučer sjekirom ubio bebu nisu gay. Ove dvije poremećene lezbe jesu. I šta to dokazuje? Pa na neki morbidan način dokazuje da su gayevi isti kao i straight ljudi. Ima normalnih a ima i totalnih bolesnika.

Ovdje je riječ o onima koji stalno spominju gayeve, agresivno nastupaju prema njima, htjeli bi im oduzeti ljudska prava i sl. Mogu shvatiti da se nekome gade. Iskreno, ni meni nije isto vidjeti muškarca i ženu kako se ljube ili dva muškarca. 

Ali stalno ih spominjati bez ikakvog povoda mora biti zbog nekog osobnog problema ili frustracije.

8 godina
offline
Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigrama

Uopće ne vidim nikakav problem  i opasnost u pederluku ali  vidim u putinoidima !

waaagh ;
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.1.2023 12:19 (warhammer).
 
8 7 hvala 1
15 godina
offline
Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigrama

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/ocajni-otac-pokusava-sprijeciti-bivsu-suprugu-da-kemijski-kastrira-njihovog-sina-9-krv-mi-se-sledila-15293191

 

"Tvrdila je da je primijetila da James traži ženske igračke, oponaša ženske Disneyjeve likove i želi da mu se oblače haljine. Terapeut je preporučio Jamesu da započne društvenu tranziciju tako što će nositi haljine u školi i zvati se Luna. Younger smatra da njegova bivša supruga forsira promjenu spola još od njihovog razvoda te ju je optužio da manipulira njihovim djetetom. Za primjer je naveo situaciju kad je njihovog sina zaključala u spavaću sobu i rekla mu da čudovišta jedu samo dečke."

 

I odmah ga je odvela terapeutu (više njih čak) koji ga je "hrabrio", kao i njegova majka da nastavi s tim. Poticala ga je čak. Umjesto da ga je pustila neka se razvija i možda je to samo bila faza u djetetovu razvoju koja bi prošla. Ovako su ga samo njegova majka i terapeut zbunili. Katastrofa što se radi... Debilizam.

Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
online
Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigrama

Edit: banali ga pa post nema smisla.

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.1.2023 20:47 (forumaš).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
Izzy kaže...

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/ocajni-otac-pokusava-sprijeciti-bivsu-suprugu-da-kemijski-kastrira-njihovog-sina-9-krv-mi-se-sledila-15293191

 

"Tvrdila je da je primijetila da James traži ženske igračke, oponaša ženske Disneyjeve likove i želi da mu se oblače haljine. Terapeut je preporučio Jamesu da započne društvenu tranziciju tako što će nositi haljine u školi i zvati se Luna. Younger smatra da njegova bivša supruga forsira promjenu spola još od njihovog razvoda te ju je optužio da manipulira njihovim djetetom. Za primjer je naveo situaciju kad je njihovog sina zaključala u spavaću sobu i rekla mu da čudovišta jedu samo dečke."

 

I odmah ga je odvela terapeutu (više njih čak) koji ga je "hrabrio", kao i njegova majka da nastavi s tim. Poticala ga je čak. Umjesto da ga je pustila neka se razvija i možda je to samo bila faza u djetetovu razvoju koja bi prošla. Ovako su ga samo njegova majka i terapeut zbunili. Katastrofa što se radi... Debilizam.

Što da mi sad zaključimo iz tog članka? Niti poznam majku, niti oca, a ni djecu. Ovako kao laiku mi na prvu djeluje da ta majka ima ozbiljnih psihičkih problema, ali ne znamo koliko je toga u toj priči uopće istina. Radi se o rastavljenim roditeljima, a iz iskustva znam da "brižni" roditelji često ne biraju sredstva kad su u pitanju međusobni obračuni, naravno sve to pod parolom "iz ljubavi prema djeci", a koplja se lome upravo nad djecom.

 

Što se tiče stručnjaka koji su vještačili taj slučaj njihov zaključak je "they all agreed that fully identifying as a boy would be the healthiest option for him.".

 

Terapeuta ima svakakvih, od nadriliječnika pa do pravih stručnjaka.

 

Sve u svemu vežite se, nas ovo čeka za 20-30 godina. 

16 godina
neaktivan
offline
Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigrama

Ovaj osam godina na forumu?

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
7 0 hvala 1
10 godina
offline
Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigrama

Ono, svijet je bolestan on vidi rješenje u atomskoj. Dijagnoza ko kuća - psihopatija. Liječenje (dugotrajno) - Vrapče. 

مرګ ژوبله
 
3 0 hvala 0
15 godina
online
Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigrama

Čovjek nezadovoljan svijetom i zlom iz Amerike a može preselit u Rusiju ili Sjevernu Koreju gdje sve štima i nema zla. Da je tak ja bi otišao i uživao u životu.

Moj PC  
6 0 hvala 1
6 godina
offline
Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigrama

Meni su ekstremi i propagande loše za društvo u oba smjera bilo LGBT propaganda i natjecanja trans osoba u sportovima sa slabijima od sebe (lijevo) ili zabranjivanje pobačaja u drugom smjeru i vjera u jednoroga (desno).

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.1.2023 11:00 (love2ml86).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr

Što se tiče pobačaja uvijek mi se činilo samorazumljivo da žena bira. Nekakvo normalno pravo.

 

Kako sam stariji i o tome razmišljam čini mi se da tu ima drastičnog nepoštenja.

 

Priča A:  Žena se kara po gradu i zaleti joj se neželjeno dijete (ona neželi, on ne želi) = pobačaj (čista situacija)

Priča B: Žena nađe imućnoga momka, možda i oženjenog, rekla mu je da je na tableti, a ipak po Bogu postala trudna (ona želi dijete, on je preklinje da pobaci i sve će platiti) = neće biti pobačaja, ali će htjeti sva prava od oca koji je unaprijed rekao da ne želi dijete.

Priča C: Muško nađe ženu svojih snova, ona postane trudna (ona ne želi njegovo dijete, ON ŽELI i sretan je što će postati otac) = pobačaj (tko mari za suze oca)

 

Dakle, moram reći da sam danas protiv pobačaja (osim u iznimnim medicinskim slučajevima koji su očiti). Živimo u svijetu gdje postoji dovoljno sredstava zaštite da nema potrebe i doći do pobačaja.

Žene koje su u Americi cvilile mi nisu jasne jer ispada da pobačaj treba svakoj ženi kao zrak koji udiše. Halo, pa pobačaj je koristilo svega par postotaka žena. U čemu je problem i da pobačaja nema??

 

Također ono što je isto važno, danas više nego ikada moramo paziti na prava muškaraca koja se svakim danom sve više smanjuju ili ukidaju. Ako je dopuštena odluka o roditeljstvu majci, onda mora biti i ocu.

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.1.2023 11:15 (Korny1603987).
6 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
Korny1603987 kaže...

Što se tiče pobačaja uvijek mi se činilo samorazumljivo da žena bira. Nekakvo normalno pravo.

 

Kako sam stariji i o tome razmišljam čini mi se da tu ima drastičnog nepoštenja.

 

Priča A:  Žena se kara po gradu i zaleti joj se neželjeno dijete (ona neželi, on ne želi) = pobačaj (čista situacija)

Priča B: Žena nađe imućnoga momka, možda i oženjenog, rekla mu je da je na tableti, a ipak po Bogu postala trudna (ona želi dijete, on je preklinje da pobaci i sve će platiti) = neće biti pobačaja, ali će htjeti sva prava od oca koji je unaprijed rekao da ne želi dijete.

Priča C: Muško nađe ženu svojih snova, ona postane trudna (ona ne želi njegovo dijete, ON ŽELI i sretan je što će postati otac) = pobačaj (tko mari za suze oca)

 

Dakle, moram reći da sam danas protiv pobačaja (osim u iznimnim medicinskim slučajevima koji su očiti). Živimo u svijetu gdje postoji dovoljno sredstava zaštite da nema potrebe i doći do pobačaja.

Žene koje su u Americi cvilile mi nisu jasne jer ispada da pobačaj treba svakoj ženi kao zrak koji udiše. Halo, pa pobačaj je koristilo svega par postotaka žena. U čemu je problem i da pobačaja nema??

 

Također ono što je isto važno, danas više nego ikada moramo paziti na prava muškaraca koja se svakim danom sve više smanjuju ili ukidaju. Ako je dopuštena odluka o roditeljstvu majci, onda mora biti i ocu.

Po meni, sve je to nebitno. Odnosno, jedan lik je rekao ovako: možemo li roditelja prisliti da da bubreg djetetu od (bubam) 2 godine ako će sigurno umrijeti ukoliko ne dobije taj bubreg (recimo da ne postoji nikakav kompatibilni donor)? Ako je odgovor ne, taj odgovor se mora primjeniti i na nerođeno dijete.

6 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr

Čim puniš bez zaštite, budi spreman platit alimentaciju. Ti i dalje ne trebaš ni vidjet to dijete. Ali moraš platit.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
8 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
mzopg kaže...

Sve u svemu vežite se, nas ovo čeka za 20-30 godina. 

Ne, toga već imaš i sad.

Priča mi nećak jučer, ide s njim u srednju jedna cura kaj se identificira kao muško, i to isključivo jer ju mater sili na to, isto frustrirana nakon "teškog razvoda".

Znači, doslovno psihički ubila dijete i sad njezina partnerica i ona (pretpostavljam) svoje frustracije prema muškarcima liječe na curici koja ni kriva ni dužna bude sad išla na hormonalne terapije i promjenu spola, uvjerena da radi to svojom voljom premda je zapravo žrtva pranja mozga i psihopatskog iživljavanja i uništavanja života osobe, ali bitno da je to sad trendi...

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.1.2023 11:46 (fer-de-lance).
6 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
cvaja997 kaže...

Čim puniš bez zaštite, budi spreman platit alimentaciju. Ti i dalje ne trebaš ni vidjet to dijete. Ali moraš platit.

 Ako otac ima obveze onda mora imati i prava, a koliko vidim nema ih kada je riječ o rođenju djeteta. Jer ako otac želi dijete a žena ne, on nema nikakvih prava.

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.1.2023 12:01 (love2ml86).
6 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr

Dijete 9 mjeseci u utrobi ne nosi otac. Po začeću, plod nije živo biće, dijete. Žena sama za sebe odlučuje o svom tijelu. 3 činjenice, veoma jednostavno. Sad bih te pitao još jedno pitanje, al moglo bi rezultirat nekim sankcijama pa mislim da je vrijeme da odlepršam.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
6 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
cvaja997 kaže...

Dijete 9 mjeseci u utrobi ne nosi otac. Po začeću, plod nije živo biće, dijete. Žena sama za sebe odlučuje o svom tijelu. 3 činjenice, veoma jednostavno. Sad bih te pitao još jedno pitanje, al moglo bi rezultirat nekim sankcijama pa mislim da je vrijeme da odlepršam.

Ok, ako je žena odlučila imati dijete onda je odlučila i snositi financijsku odgovornost. Kako se može od oca tražiti odgovornost a nema nikakvih prava u tom odlučivanju.

Dakle, ja sam za pravo žene da odlučuje o svom tijelu ali isto tako samim time odlučuje i o financijskom dijelu. (naravno ako se kosi s željama oca)

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.1.2023 12:27 (love2ml86).
15 godina
offline
Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigrama

Bill Burr je to dobro sazeo.

 

https://www.youtube.com/shorts/Jj3cE-i27jc

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
 
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
forumaš kaže...

Čovjek nezadovoljan svijetom i zlom iz Amerike a može preselit u Rusiju ili Sjevernu Koreju gdje sve štima i nema zla. Da je tak ja bi otišao i uživao u životu.

 A zašto tako daleko? Samo se preseli našem istočnom susjedu pa tamo je već blagostanje i sve je apsolutno posloženo ko po špagi. 

مرګ ژوبله
2 godine
protjeran
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
A došao sam čitati o Putinu i RGB zajednici 🙄
 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice