Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigrama zaključana tema

poruka: 326
|
čitano: 89.243
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigrama".
16 godina
moderator
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr

Nikad nisi bio u fazi traženja svjetske urote nego ti je svaki drugi post takav.

 

This space for rent!
16 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr

A sad, za razmišljanje na engleskom prvo bi treba razmišljati, a ja samo sjedim 😏.

 

I ja Vokovac?

 

Nemam ni wok tavu, a ti tako!

 

Oćeš korniju objasnit gini index ili ćemo mu reći da je to index Gini na svijetu po stupnju jebežljivosti. Eto reko si da ti Carano nije napeta, znači nisko je po indexu Gini.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
16 godina
neaktivan
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
Drago kaže...

Nikad nisi bio u fazi traženja svjetske urote nego ti je svaki drugi post takav.

 

 nije svako drugi, nego svaki.

pojam woke će ugradit i na temi o stavljanju cpu termalne paste.

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
12 godina
offline
Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigrama

To se zove "Eho komora".

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
To stavljanje paste je totalni woke, new age manipulacija reptiliana, bila gejca, masona i lbtqwerty lobija.

Pravi heteroseksualni bijeli muskarac ne stavlja termalnu pastu na procesor.

On stavlja hladnjak na termalnu pastu.
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigrama

Gina Carano? Napeta ženska, ali napravila jedan twitter post previše i woke brigada odradila svoje.

 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
Punti kaže...
segregator kaže...
Super64 kaže...

Ne može biti danas veće ironije od ruske borbe protiv "fašizma" wagner grupom. 

 

nebitno, i mi smo imali takve jedinice u ratu

 ... i nismo baš ponosni na tu činjenicu...

 

Nije stvar ponosa, nego toga da ta činjenica ne mijenja karakter rata

13 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
Gina je napeta i sa 100kg. Jednostavno ima to nešto u sebi.
Osim toga, nisi pravi muškarac ako ne odradiš barem jednu ovakvu.

Ah da, Rusi igraju igrice.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigrama

Šta nam rade..

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigrama

Nakon ove prezentacije imam potpuno drugu sliku fraze "pun mi je qrac".

 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigrama

Nisam nikada ni obraćao pažnju koliko "količinski" ima.... da on njega, ona nju,  u serijama i filmovima, dok nisam počeo pratiti ovu temu..

Pogledao zadnjih nekoliko serija, i vidi stvarno, ima toga... , ali nisam primjetio da mi to utječe na ocjenjivanje filmova i serija.

 

Vjerojatno po "novo normalnom" nisam normalan. 

De regno Dalmatiae et Croatiae libri sex.
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.1.2023 11:53 (Zaporožac).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr

Imam s time problema, također. Doslovno namirišem wokeizme i preko trailera.  A nema mi gore kada krenem gledati seriju i odmah krene popovanje kako je ženama teško i kako su muški nesposobni i krivi za sve.

U Disnijevim star wars filmovima žene su sve jaki likovi, muški svi slabi i nebitni, a one stare muške legende postali tragikomedija. Isto i Star Trek... Picard od junaka postane tamo neki bezveznjak na kojeg se deru tamo neke babe admirali, a svaki admiral u seriji je neka babetina. Otvoriš seriju o vikinzima, a tamo 1/3 crnci ili još bolje crnkinje ratnice u Švedskoj... hebote led.

 

I ako i to sve provarim, onda mi stave da ta ženska Marry Sue, nepogriješiva u svemu, je ujedno i lezbijka. I tako stane serija na epizodi 1, stane film u gledanju na pola.

 

Sad čekam novog Indianu Jonesa, već čekam da mi kažu kako je Ford metuzalem, ali da će neka ženska spasiti i njega i svijet.

Isto očekujem i od James Bonda, nema smisla da je 007 netko tko izgleda kao da je pravi englez i mužjak, nego će 99.9% biti žena, crnkinja i po mogućnosti glumica mora biti član LGBT grupacije. Znači i to otpada.

 

Zašto ne možemo imati old school filmove od 60ih do 80ih: Clint Eastwood, Kirk Douglas, Kurt Russeel, Richard Burton, Arnold Schwarzenegger, Charlton Heston,  Sean Connery,  John Wayne, Bruce Willis, Paul Newman, Charles Bronson, Lee Marvin... Kuda ide ovaj svijet, djeca nemaju niti muškog uzora. Zato i je Andrew Tate popularan među dječurlijom. 

15 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr

Imaš, Top Gun puca od mačizma, bijeli amer sposobniji od svih ostalih rasa. The Northman, brutalan film u kojem bijelac old school komada tijela. The Batman bijelac jači i pametniji od ostatka ekipe, onak muški bez oružja lomi kičme.

All Quiet on western front, brutalan ratni film, sve bijelci. Elvis, bijlac koji je pokorio crnačku glazbu i izvodi ju bolje nego bilo koji crnac. Thirteen Lives, bijelci spašavaju azijate, heroji mjeseca.

Ovo su top filmovi prošle godine, u svima bijelci jači od žena, drugih rasa, jači od sudbine.

8 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
Sva zalost je najbolje sadrzana u dvije "cinjenice", doduse, nisu jos, jos se vode pod glasine, ali me nebi iznenadilo.

James Bond - planiraju zensku ulogu za agenta 007.

Doctor who - nakon prosera sa zenskim doktorom, dolaze na red crnci.

Navodno.
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
torrente kaže...
mzopg kaže...

Nekako sam sretan što nemam pojma tko su likovi koje spominjete u zadnjih par postova. 

 

 također. čak preispitujem sebe jesam li kao dinosaurus zakoračio u sudačku nadoknadu svog života.

 

 Najbolji dio života na balkanu je što ne znaš jesi li od početka u sudačkoj nadoknadi, ni da li je počela utalmica, ni tko je sudac, ni tko je protiv koga, ni šta se uopće igra. Valjda zato imamo dobre ajvare, čušpajze, sarme, paprikaše. 

 

 

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
16 godina
neaktivan
offline
Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigrama

 upravo tako.. kod nas je sve stihijski uredno kao poslje cunamija.  

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
Damir22 kaže...
Sva zalost je najbolje sadrzana u dvije "cinjenice", doduse, nisu jos, jos se vode pod glasine, ali me nebi iznenadilo.

James Bond - planiraju zensku ulogu za agenta 007.

Doctor who - nakon prosera sa zenskim doktorom, dolaze na red crnci.

Navodno.

 Zašto Bond ili dr. Who ne bi bile ženske? Bond je toliko isklišejiziran da ga jeCraig, potpuno drugačiji od svih dotadašnjih Bondova, spasio. Na kraju mi je on definitivno najbolji Bond. No njega su ubili i sad mora opet biti promjena. Kroz povijest gledajući žene su bile uspješniji špijuni od muškaraca.

Dr. Who? Meni je ta serija uvijek bila teško njesra ali ne vidim razlog zašto žensko ne bi bilo dobar Who. Baš zato jer se promijenilo toliko likova koji glume jedan drugoga, dajte sad nešto drugačije.

 

 

16 godina
moderator
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
BlueMax kaže...

Dr. Who? Meni je ta serija uvijek bila teško njesra ali ne vidim razlog zašto žensko ne bi bilo dobar Who. Baš zato jer se promijenilo toliko likova koji glume jedan drugoga, dajte sad nešto drugačije.

 

 

 

Muško, žensko, crnac, bijelac, robot, dresirani krumpir koji jaše koalu - meni je to abnormalno negledljivo bilo i ostalo.

 

This space for rent!
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.1.2023 20:45 (Drago).
8 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
Cuj u teoriji nisam vidio ni ja, kad su najavili zenskog doktora. Nakon 3 epizode sam odustao. Nije problem u zenskoj ulozi, vec glumi i svemu popratnom.

Dodatan problem je sto je ovom "rebootu" doktora, znaci pricam o kompletnom novom serijalu, od 9-tog nadalje, sto su ga zaokruzili i zavrsili s Cappaldijem, a njegovu interpretaciju doktora stvarno nije bilo lako niti nastaviti, a kamoli nadmasiti. Posebice naspram onih boy band mladjahnih likova, iako su u osnovi bili ok, Cappaldi je Doktor.
Ova zenska sto je glumila jednostavno nije.

Zasto JB ne moze biti zensko? Jednostavan odgovor se krije u prvim jb filmovima, bez obzira na vremenski odmak, bilo koji s S.Conneryem daje odgovor na pitanje kakav lik je jb, i isto tako, zasto je s njim i zavrsila era jamesa bonda... Ma koliko se s novim glumcima, vise love, boljim efektima i svime trudili vratiti tu staru slavu.

Donekle jesu uspjeli, donekle nisu, osobno ne gledam nove avanture jamesa bonda, pokusao sam, nije mi to to....

Naravno, u editu, standardni disklejmer - ja, meni, po mom misljenju i ukusu...etc,etc...
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.1.2023 21:04 (Damir22).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
Santana kaže...
Horned Reaer kaže...
Ajde de lesbe i pederikosi u svim serijama
I filmovima i igrama gdje god se okrenem
To kao neki kult samo paradiraju i traze prava jbt vise svijet oso u klinac

 Pa kakve ti to filmove i igre konzumiras ?


 Novi startrek serijal. kultna serija koju sam prije gledao svaku sezonu po 3 puta, ovaj novi blokiram gdje stignem, natrpali pedercine i konstantno nasilu guraju te bolesnike pred oci gdje god stignu.....

* Friend: "I heard about this thing called 'Linux'." * Me: &am
8 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
Vec sam prije napisao, 7of9 kao bi, ili lez (nije definirano) im nije trebalo....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
Zašto što se žensko ne može zvati James.
8 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
Ne brini, mastoviti su oni...

Uspjeli su mi i hellblazera syebati, nije john nego johanna...

Nije james, nego jamesdina... ;)
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
mejt kaže...
Santana kaže...
Horned Reaer kaže...
Ajde de lesbe i pederikosi u svim serijama
I filmovima i igrama gdje god se okrenem
To kao neki kult samo paradiraju i traze prava jbt vise svijet oso u klinac

 Pa kakve ti to filmove i igre konzumiras ?


 Novi startrek serijal. kultna serija koju sam prije gledao svaku sezonu po 3 puta, ovaj novi blokiram gdje stignem, natrpali pedercine i konstantno nasilu guraju te bolesnike pred oci gdje god stignu.....

 U startu nazivaš gay ljude bolesnicima. Vjeruj mi tebi je serija ili film najmanji problem. Da nije toga našao bi drugi izvor gdje bi ti smetali homoseksualci i gdje bi iskazivao svoj bijes i mržnju prema njima. 

Isto kao puno rasista kojima smetaju crnci u filmovima jer "ne drži vodu". Ali bitno da Isus u svakom filmu može biti prikazan kao čisti bijelac, to nam nikome od velikih 'Rvata katolika ne smeta.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
16 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
antimadridista kaže...
mejt kaže...
Santana kaže...
Horned Reaer kaže...
Ajde de lesbe i pederikosi u svim serijama
I filmovima i igrama gdje god se okrenem
To kao neki kult samo paradiraju i traze prava jbt vise svijet oso u klinac

 Pa kakve ti to filmove i igre konzumiras ?


 Novi startrek serijal. kultna serija koju sam prije gledao svaku sezonu po 3 puta, ovaj novi blokiram gdje stignem, natrpali pedercine i konstantno nasilu guraju te bolesnike pred oci gdje god stignu.....

 U startu nazivaš gay ljude bolesnicima. Vjeruj mi tebi je serija ili film najmanji problem. Da nije toga našao bi drugi izvor gdje bi ti smetali homoseksualci i gdje bi iskazivao svoj bijes i mržnju prema njima. 

Isto kao puno rasista kojima smetaju crnci u filmovima jer "ne drži vodu". Ali bitno da Isus u svakom filmu može biti prikazan kao čisti bijelac, to nam nikome od velikih 'Rvata katolika ne smeta.

 

Glavno da vama globalističkim šovinistima smetaju 'Rvati katolici

14 godina
offline
Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigrama

Drago 

 

kao pokretač ove teme, prosim lepo posipano s cukorekom, zakleni ju, jer je otišla u vražju mater...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice