Apple predstavio iPhone 14 i 14 Pro, tri nova Appl

poruka: 83
|
čitano: 22.035
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple predstavio iPhone 14 i 14 Pro, tri nova Appl".
13 godina
offline
Apple predstavio iPhone 14 i 14 Pro, tri nova Appl
Evo, Galaxy Fold 3 je pao na 8500 u dućanu s početnih 14 000.
To je bar uređaj koji daje neki wow efekt kad ga se koristi
Moj PC  
2 2 hvala 0
2 godine
offline
Re: Apple predstavio iPhone 14 i 14 Pro, tri nova
BlueMax kaže...

Usluga će primarno služiti za slanje poruka, koje će morati biti dodatno komprimirane. Stoga će iPhone u nekoliko koraka pitati korisnika detalje o hitnoj situaciji, a oni će biti proslijeđeni spasilačkim službama.

 

Ja: Umirem, ugrizla me zmija

iPhone: ...

siri je pronašla sljedeće rezultate...

 

1.

 

...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavio iPhone 14 i 14 Pro, tri nova
zuper kaže...
Evo, Galaxy Fold 3 je pao na 8500 u dućanu s početnih 14 000.
To je bar uređaj koji daje neki wow efekt kad ga se koristi

Ne kupuju korisnici uređaj radi wow efekta nego da ga možeš normalno koristiti. 

 

Misliš da je tu knjigu praktično koristiti? Pa nisu spustili cijenu 100% što im dobro prodaja ide...+ još uz to djele Galaxy watch.

 

Ti preklopni uređaji su nešto slično kao 3D naočale i 3D televizori...mislili su da će to ekipa masovno kupovat i na kraju se ta tehnologija ugasila.

 

 

 

 

12 godina
offline
Apple predstavio iPhone 14 i 14 Pro, tri nova Appl

Drago mi je što su izašle nove Airpods Pro. Prvu generaciju imam već tri godine i to mi je valjda najbolji proizvod koji sam u životu kupio. Polako kapacitet baterije opada (nakon tri godine svakodnevnog korištenja po 4-5 sati) pa vjerujem da ću kroz koji mjesec nove uzeti. Šteta što nisu bar dodali u crnoj boji ili bilo kakvu razliku u dizajnu, ali ajde, bar su hardwarske promjene obećavajuće. 

 

Apple watch s druge strane me uvijek iznova uspije razočarati. Nikako da mi daju neki razlog za kupovinu (battery life anyone?). Dodaju prošle godine sleep tracking i ostave sat sa trajanjem baterije od jednog dana. Kad ćeš puniti sat ako ga koristiš za sleep tracking? 

Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavio iPhone 14 i 14 Pro, tri nova
zuper kaže...
Evo, Galaxy Fold 3 je pao na 8500 u dućanu s početnih 14 000.
To je bar uređaj koji daje neki wow efekt kad ga se koristi

 Bio mi je fora i zabavan 10 minuta uživo kad sam ga vidio.

 

Pao je na 8.5k jer je tu Fold 4. Nisam baš vidio ikoga da ima Fold uređaje, možda dvoje ljudi. 

8.5k za wow efekt, tj. 14k po release cijeni ili koja je već bila, koji će trajati par minuta... 

 

 

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
2 godine
offline
Re: Apple predstavio iPhone 14 i 14 Pro, tri nova
R36 kaže...

Ne kupuju korisnici uređaj radi wow efekta nego da ga možeš normalno koristiti.

 Naravno da kupuju, korisnika ima svakakvih, kupuju uređaje radi lijepe boje, jer im je preporučio influencer, jer ima Mica iz računovodstva, jer ima bakaprase...

R36 kaže...
 

Misliš da je tu knjigu praktično koristiti? Pa nisu spustili cijenu 100% što im dobro prodaja ide...+ još uz to djele Galaxy watch.

 

Ti preklopni uređaji su nešto slično kao 3D naočale i 3D televizori...mislili su da će to ekipa masovno kupovat i na kraju se ta tehnologija ugasila.

 Vidjet ćemo koliko je praktično koristiti kad apple pusti u prodaju iBook (reinvented), samo treba izmisliti fičr za iBulge na sredini ekrana, sjetimo se kako je bilo s prevelikom dijagonalom ekrana gdje uređaj ne stane u ruku i baš su nezgrapni androidi, preveliki i slično

12 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavio iPhone 14 i 14 Pro, tri nova
notloB kaže...
R36 kaže...

Ne kupuju korisnici uređaj radi wow efekta nego da ga možeš normalno koristiti.

 Naravno da kupuju, korisnika ima svakakvih, kupuju uređaje radi lijepe boje, jer im je preporučio influencer, jer ima Mica iz računovodstva, jer ima bakaprase...

R36 kaže...
 

Misliš da je tu knjigu praktično koristiti? Pa nisu spustili cijenu 100% što im dobro prodaja ide...+ još uz to djele Galaxy watch.

 

Ti preklopni uređaji su nešto slično kao 3D naočale i 3D televizori...mislili su da će to ekipa masovno kupovat i na kraju se ta tehnologija ugasila.

 Vidjet ćemo koliko je praktično koristiti kad apple pusti u prodaju iBook (reinvented), samo treba izmisliti fičr za iBulge na sredini ekrana, sjetimo se kako je bilo s prevelikom dijagonalom ekrana gdje uređaj ne stane u ruku i baš su nezgrapni androidi, preveliki i slično

Mislim na ozbiljne korisnike...a ne na teletabise...

 

Sve što je deblje od prosječnog smartphonea a preklopno je nema neku sjajnu budučnost. Koliko vidim po rezultatima prodaje Fold, Fold 2, Fold 3...vidjet ćemo za Fold 4.

13 godina
offline
Apple predstavio iPhone 14 i 14 Pro, tri nova Appl

Pa upravo suprotno. Prodaja preklopnih mobitela iz godine u godine rapidno raste.

Ako je tebi nešto preveliko, debelo, ne znači da nema kupaca. Kad tad će i Apple izbaciti takav tip uređaja

Moj PC  
2 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: Apple predstavio iPhone 14 i 14 Pro, tri nova

Ja sam stvarno razočaran na što liči rođakova preklopna trica. Na pregibu ima pojas od nekih centimetar širine s poremećenim prikazom.

2 godine
offline
Apple predstavio iPhone 14 i 14 Pro, tri nova Appl
R36 kaže...
Mislim na ozbiljne korisnike...a ne na teletabise...

 

Sve što je deblje od prosječnog smartphonea....

 Ova kritika je u rangu teletabis korisnika.

 

A da se prestane mlatiti prazna slama? Jednom je predebeo, jednom poremećen, da ga je izbacio apple bio bi amazing, tema je apple ostavimo se pljuckanja po preklopnim androidima.

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.9.2022 17:44 (notloB).
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apple predstavio iPhone 14 i 14 Pro, tri nova
Čini se da smo u istoj situaciji. Apple Watch planiram kupiti valjda već 3 godine, ali oni svaki put uspiju staviti toliko minorna poboljšanja da nisu vrijedna novca koji traže za njega. Nakon svakog novog predstavljanja su stavim na papir što bih mogao s njim i koliko bi to mogao platiti te dođem na isti zaključak - hiper izoglasavani luksuz.

Airpods također koristim poslovno na dnevnoj bazi te pokazuju popriličnu degradaciju baterije, ali ću se strpiti do slijedeće non-pro verzije jer ne podnosim in-ear slušalice.

Što se iPhonea tiče, sviđa mi se da su konačno napravili malo veći skok po pitanju kamera (radi djece u pokretu i nesavršenih uvjeta osvjetljenja mi je to najbitnija stavka), dok su mi sve ostale stvari nice to have, ali bi ih vrlo vjerojatno pogasio radi duljeg trajanja baterije. Također, osobno ne znam zašto bi itko sa do 4 godine starim uređajem razmišljao da kupi ovaj jer se već zna da nagodinu prelaze na USB-C (kada neće milom onda će silom; hvala ti EU!), a to će biti bitnije od bilo kakvih magičnih pilula ili pipkave satelitske SMS transmisije. Trenutno kada god idem na put nosim magsafe1, magsafe2, USB-C i Lightning kabele i njima pripadajuće punjače te sanjam da sve to zamijenim sa jednim.
9 godina
offline
Apple predstavio iPhone 14 i 14 Pro, tri nova Appl

Svaka čast na izdavanju mini modela, zbilja super da i dalje pružate jedini na tržitu telefon NORMALNE veličine!  Oh wait... pa nema minija.... Očito marketinški odjel misli da ljudi nemaju laptop ili televizor pa im treba telefon ogromnog formata.

Govori ponosni i sretni vlasnik 13 mini modela. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Apple predstavio iPhone 14 i 14 Pro, tri nova
Karlek_19 kaže...

Svaka čast na izdavanju mini modela, zbilja super da i dalje pružate jedini na tržitu telefon NORMALNE veličine!  Oh wait... pa nema minija.... Očito marketinški odjel misli da ljudi nemaju laptop ili televizor pa im treba telefon ogromnog formata.

Govori ponosni i sretni vlasnik 13 mini modela. 

Kako misliš "jedini na tržištu imaju mini modele" ?

Što je to za tebe mini model ? 6.1 ", 5.5"  

Ima i izravni im konkurent samsung modele koji su manji, ali ih više ne zovu "mini"... 

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
3 godine
neaktivan
offline
Apple predstavio iPhone 14 i 14 Pro, tri nova Appl

apple opet pokazao kako se to radi, pilulu učinili funkcionalnom ... maestralno

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Apple predstavio iPhone 14 i 14 Pro, tri nova
Karlek_19 kaže...

Svaka čast na izdavanju mini modela, zbilja super da i dalje pružate jedini na tržitu telefon NORMALNE veličine!  Oh wait... pa nema minija.... Očito marketinški odjel misli da ljudi nemaju laptop ili televizor pa im treba telefon ogromnog formata.

Govori ponosni i sretni vlasnik 13 mini modela. 

 Segment MINI modela su im samo 5% prodaje mobitela! 
Ne isplati im se, bolje prodavat 14 MAX za vise love 

2 godine
protjeran
offline
Re: Apple predstavio iPhone 14 i 14 Pro, tri nova
notloB kaže...
R36 kaže...
Mislim na ozbiljne korisnike...a ne na teletabise...

 

Sve što je deblje od prosječnog smartphonea....

 Ova kritika je u rangu teletabis korisnika.

 

A da se prestane mlatiti prazna slama? Jednom je predebeo, jednom poremećen, da ga je izbacio apple bio bi amazing, tema je apple ostavimo se pljuckanja po preklopnim androidima.

 Čekaj malo, ne živčani. Konkretno ja ne mlatim praznu slamu s izjavom da je pregib kod trice u komi s obzirom da sam ga držao u ruci i gledao. Kako je to riješeno u četvorci nemam pojma. Ja sam sumnjičav i da ga i Apple izda bio bih sumnjičav. 

16 godina
offline
Re: Apple predstavio iPhone 14 i 14 Pro, tri nova
tokyu kaže...
Iphone 14 mi ne donosi nista novo zbog cega bih htio napraviti upgrade sa 11. Zgodan feature za mene osobno je satelitska komunikacija za SOS signale jer cesto znam biti u sumama, planinama i sl. koje su “7 dana jahanja” od civilizacije, ali ne kupovao novi mobitel zbog toga.

 Jedva čekam da ekipa koja živi na potezu od Tkalče do Arena centra počne govoriti kako iPhone ima satelitski signal za nedaće u dviljini.

 

Kao što su mi pokazivali 400x240 slike Balkanske tragedije na RETINA displeju.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
13 godina
offline
Re: Apple predstavio iPhone 14 i 14 Pro, tri nova
Mariner kaže...
notloB kaže...
R36 kaže...
Mislim na ozbiljne korisnike...a ne na teletabise...

 

Sve što je deblje od prosječnog smartphonea....

 Ova kritika je u rangu teletabis korisnika.

 

A da se prestane mlatiti prazna slama? Jednom je predebeo, jednom poremećen, da ga je izbacio apple bio bi amazing, tema je apple ostavimo se pljuckanja po preklopnim androidima.

 Čekaj malo, ne živčani. Konkretno ja ne mlatim praznu slamu s izjavom da je pregib kod trice u komi s obzirom da sam ga držao u ruci i gledao. Kako je to riješeno u četvorci nemam pojma. Ja sam sumnjičav i da ga i Apple izda bio bih sumnjičav. 

U globalu i generalno, ja sam osobno apasolutno protiv preklopnih mobilnih gadgeta, primarno mobitela. 
Uopće mi se niti ne dopada (trenutno) kontekst mehanizama sklapanja i izgleda plastičnog displaya, katastrofa. 
Ukoliko bi  učinio preklopni model mobitela, ali sa pazi sad, dva fizički odvojena staklena displaya, koji bi se po otvaranju (takvo bi trebalo biti rješenje mehanizma i šarki) stranica oni pripasali do u desetu, da se tehnički zbog svjetline ekrana u mraku ne skuži uopće taj minorni gap. Dok bi se kod sklapanja, stranice sklopile 1/1 ravno, paralelno u desetu. 

Ali opet, koji omjer dijagonale i stranica imati kao NAJ idealniji, tko bi trebao/morao biti ”PRIME TARGET” user takvog gadgeta?!?! 

ATJ Lučko
2 godine
protjeran
offline
Re: Apple predstavio iPhone 14 i 14 Pro, tri nova

Ta tvoja zamisao zahtijeva minucioznu konstrukciju, a uz to i robusnu da izdrži milijardu otvaranja i zatvaranja uređaja. Ne znam koliko je to izvodivo.

2 godine
offline
Re: Apple predstavio iPhone 14 i 14 Pro, tri nova
Mariner kaže...
 Čekaj malo, ne živčani. Konkretno ja ne mlatim praznu slamu s izjavom da je pregib kod trice u komi s obzirom da sam ga držao u ruci i gledao. Kako je to riješeno u četvorci nemam pojma. Ja sam sumnjičav i da ga i Apple izda bio bih sumnjičav. 

 Živčan sam za poludit, btw, uopće ti ne vjerujem, onako.

13 godina
offline
Re: Apple predstavio iPhone 14 i 14 Pro, tri nova
Crucifixion kaže...
zuper kaže...
Evo, Galaxy Fold 3 je pao na 8500 u dućanu s početnih 14 000.
To je bar uređaj koji daje neki wow efekt kad ga se koristi

 Bio mi je fora i zabavan 10 minuta uživo kad sam ga vidio.

 

Pao je na 8.5k jer je tu Fold 4. Nisam baš vidio ikoga da ima Fold uređaje, možda dvoje ljudi. 

8.5k za wow efekt, tj. 14k po release cijeni ili koja je već bila, koji će trajati par minuta... 

 

 

 Do jedan vlasnik Flip/Fold uređaja kojeg poznajem (a dosta ih je) ga je kupilo samo zato jer iPhone više nije prepoznatljiv kad ga staviš na stol. To su ljudi kojima mobitel služi isključivo za pozive, eventualno Whatsapp i čitanje porala uz kavu. Nisam ljubitelj iPhonea, tj. iOS-a ali bi čak i iPhone uzeo prije nego Flip ili Fold.

2 godine
protjeran
offline
Re: Apple predstavio iPhone 14 i 14 Pro, tri nova
notloB kaže...
Mariner kaže...
 Čekaj malo, ne živčani. Konkretno ja ne mlatim praznu slamu s izjavom da je pregib kod trice u komi s obzirom da sam ga držao u ruci i gledao. Kako je to riješeno u četvorci nemam pojma. Ja sam sumnjičav i da ga i Apple izda bio bih sumnjičav. 

 Živčan sam za poludit, btw, uopće ti ne vjerujem, onako.

 Who cares!

3 godine
neaktivan
offline
Re: Apple predstavio iPhone 14 i 14 Pro, tri nova
BlueMax kaže...
Crucifixion kaže...
zuper kaže...
Evo, Galaxy Fold 3 je pao na 8500 u dućanu s početnih 14 000.
To je bar uređaj koji daje neki wow efekt kad ga se koristi

 Bio mi je fora i zabavan 10 minuta uživo kad sam ga vidio.

 

Pao je na 8.5k jer je tu Fold 4. Nisam baš vidio ikoga da ima Fold uređaje, možda dvoje ljudi. 

8.5k za wow efekt, tj. 14k po release cijeni ili koja je već bila, koji će trajati par minuta... 

 

 

 Do jedan vlasnik Flip/Fold uređaja kojeg poznajem (a dosta ih je) ga je kupilo samo zato jer iPhone više nije prepoznatljiv kad ga staviš na stol. To su ljudi kojima mobitel služi isključivo za pozive, eventualno Whatsapp i čitanje porala uz kavu. Nisam ljubitelj iPhonea, tj. iOS-a ali bi čak i iPhone uzeo prije nego Flip ili Fold.

 ako ga okreneš na pravu stranu sponzoruše i mlade cure željnje dokazivanja ga budu prepoznale po broju kamera od iza

13 godina
offline
Re: Apple predstavio iPhone 14 i 14 Pro, tri nova
Misliš onako kako većina iPhonea stoji na stolu?
13 godina
offline
Apple predstavio iPhone 14 i 14 Pro, tri nova Appl

Ako je u maski, obavezno sa rupom oko logotipa.

 

BTW jedna mana "dinamičnog otoka" je što ulazi dublje u ekran nego klasičan notch pa je samim time status bar deblji i dobiva se malo manje screen real estate

Moj PC  
1 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: Apple predstavio iPhone 14 i 14 Pro, tri nova

Veličina dynamic islanda ovisi o notifikaciji. On ulazi dublje u zaslon zbog informacija koje nosi. Notch nema nikakve informacije pa mi ne stoji usporedba.

13 godina
offline
Apple predstavio iPhone 14 i 14 Pro, tri nova Appl
1600 eura je 14 Pro 256GB u slobodnoj prodaji

Tko će to kupiti!?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apple predstavio iPhone 14 i 14 Pro, tri nova
Mariner kaže...

Veličina dynamic islanda ovisi o notifikaciji. On ulazi dublje u zaslon zbog informacija koje nosi. Notch nema nikakve informacije pa mi ne stoji usporedba.

 Nisi točno razumio što je htio reći. S obzirom da je island odvojen par piksela od ruba ekrana, ukupna visina mu je veća od notcha. Vidi se lijepo na slici:

Stoja
12 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavio iPhone 14 i 14 Pro, tri nova
zuper kaže...
1600 eura je 14 Pro 256GB u slobodnoj prodaji

Tko će to kupiti!?

 Poslovni korisnici koji imaju popust na tu cijenu.

13 godina
offline
Re: Apple predstavio iPhone 14 i 14 Pro, tri nova
R36 kaže...
zuper kaže...
1600 eura je 14 Pro 256GB u slobodnoj prodaji

Tko će to kupiti!?

 Poslovni korisnici koji imaju popust na tu cijenu.

 Konobar od moje punice.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice