Znate li da je haktivističku skupinu Anonymous pok

poruka: 4
|
čitano: 3.026
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Znate li da je haktivističku skupinu Anonymous pok".
15 godina
offline
Znate li da je haktivističku skupinu Anonymous pok

Protiv COVID mjera, vjerujem, nisu imali ništa protiv, jer su ionako već bili maskirani :)

K
Moj PC  
2 1 hvala 0
10 godina
offline
Znate li da je haktivističku skupinu Anonymous pok

 

Hm, pa ovak' na prvu ovo je razine Grete Tunberg. Razina gjemera koji strima kao igra igre.

GTA mafija!!

 

Zakaj vas toliko privlači takva vrsta konspiracije?? Kaj bi se odgodilo da nema ovakve ekipe?

 

Tko ih kontrolira?

 

Mislim da su hakeri precjenjeni, te da nisu neke dobre dušice, te ih treba strpati iza rešetaka. Da, se malo ohlade.

dzg
Moj PC  
2 3 hvala 0
2 godine
offline
Znate li da je haktivističku skupinu Anonymous pok

Posljednji donekle "normalan" pokret, nakon njih sve je otišlo u pm, od qanona do klečitelja i kojekakvih desnijih bolesnika, sa Trumpom je postalo moderno i najtuplju teoriju zavjere pretvoriti u neki oblik aktivizma.

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.5.2023 6:16 (notloB).
Moj PC  
6 1 hvala 0
14 godina
offline
Znate li da je haktivističku skupinu Anonymous pok

Budimo realni, postoje dvije vrste hakera (ako to mozemo uopce tako nazvati) - eticki, koji svojim aktivizmom upozoravaju na sigurnosne propuste te pomazu administratorima da pokrpaju sigurnosne propuste i slicno te neeticki, koji svojim aktivizmom kradu podatke te iste prodaju na crnom trzistu ili cine dostupne podatke koje su ukrali ala tipa Snowdena i slicno no sto se kosi za zakonima drzave/a, tvrtke/i kojima su navedeni podaci ukradeni.

 

Anonimci (Anonymous) spadaju u rubne hakere koji zongliraju na granici te dosta cesto im se znalo zamjeriti da su do nekih podataka dosli nelegalnim putem no definitivno gledano su pozitivci jer spadaju u pokret koji se borio protiv nepravde iz svoje perspektive. Anonimci su u biti pokusali biti moralno sto slicniji filmskom liku Guya u filmu Vendeta sto su samo djelomicno uspjeli.

veni vidi didici
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice