Xiaomi 13 Ultra nije oduševio na DxOMarkovom testi

poruka: 6
|
čitano: 3.066
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi 13 Ultra nije oduševio na DxOMarkovom testi".
12 godina
offline
Xiaomi 13 Ultra nije oduševio na DxOMarkovom testi

Pitanje je koliko je DxOMark relevantan u svojim ocjenama i testovima

Sve da i imam,otkud mi
Moj PC  
0 1 hvala 0
2 godine
offline
Xiaomi 13 Ultra nije oduševio na DxOMarkovom testi

Kad tako gledaš, ne treba vjerovati ni jednoj recenziji, recenzentu ..jer je moguće da svi primaju lovicu sa strane za što bolju recenziju svog uređaja, pa tako možemo reći da Xiaomi nije "platio"...

 

Piše ovo;

 

About DXOMARK Camera tests: DXOMARK’s Camera evaluations take place in laboratories and in real-world situations using a wide variety of subjects. The scores rely on objective tests for which the results are calculated directly by measurement software on our laboratory setups, and on perceptual tests in which a sophisticated set of metrics allow a panel of image experts to compare aspects of image quality that require human judgment. Testing a smartphone involves a team of engineers and technicians for about a week. Photo, Zoom, and Video quality are scored separately and then combined into an Overall score for comparison among the cameras in different devices. For more information about the DXOMARK Camera protocol, click here. More details on smartphone camera scores are available here. The following section gathers key elements of DXOMARK’s exhaustive tests and analyses. Full performance evaluations are available upon request. Please contact us  on how to receive a full report.

 

Defetistički stav je najbolji. 

Ograđujem se od svega, ne vjerujem nikome.

 

No, u prilog testu, imao sam Samsung Galaxy s 22+ pa zbog lošeg trajanja baterije , prodao sam ga i kupio manji Xiaomi 12.

Kamera na Samsungu je 50% bolja nego na tom modelu Xiaomija, iako tako nije rečeno u većini recenzija, no na ovom testu je, ali kasno ga pročitah.

No, baterija sličnog kapaciteta s istim korištenjem, na Xiaomi 12 traje 40% više.

合氣道 Što duže živim, to sam uvjereniji da izvanzemaljci koriste Zemlju kao ludnicu. G.G.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi 13 Ultra nije oduševio na DxOMarkovom testi

Trinajstica izdominirana 12mpx kamerama na iphone-u

Nadglednik dina
Moj PC  
2 0 hvala 0
2 godine
offline
Xiaomi 13 Ultra nije oduševio na DxOMarkovom testi

 

Dobro, davno smo skontali da su te vrijednosti od 20, 30, 50, 100 Mp na mobitelima glupost...

合氣道 Što duže živim, to sam uvjereniji da izvanzemaljci koriste Zemlju kao ludnicu. G.G.
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi 13 Ultra nije oduševio na DxOMarkovom testi

Ja sam prije zbog DxOmark uzeo Xperiju Z5 na osnovu njihovog hvaljenja kamere. Tad pogotovo mi je bilo bitna kamera jer sam prelazio sa Lumije 1020. Kad mi je stigao telefon i poceo testirati, nista nije bilo kako su govorili. I od tad sam ih prekrizio i nista im ne vjerujem.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Xiaomi 13 Ultra nije oduševio na DxOMarkovom testi

Dxo je relevantan, kada je tvoj mobitel na vrhu, a nista ne valja kada nije 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice